poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Jestem pewien, że gdyby zmiana WT byłaby jednorazowa, to na pewno pojawiłyby się sugestie, żeby usunąć to ograniczenie. Z nickiem sprawa ma się zupełnie inaczej, ponieważ nie jest to kosmetyczny element, taki jak ranga, lecz identyfikator danej osoby, w związku z tym zrozumiałe jest tutaj takowe zabezpieczenie.

@Tuchaczevsky:

Dnia 31.01.2015 o 14:55, Hellmut napisał:

Zacierasz już rąsie? :D

Eee tam... są ważniejsze sprawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 00:08, Prince_Miki napisał:

Witam w gronie Sekretarzy. :) Właśnie awansowałem. Cieszę się, bo Przewodniczący zaczął
już nudzić. :)


Gratuluję serdecznie.

W tym roku jeszcze dospamnisz się do WT... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 17:19, NuGGet napisał:

A ja biedny miałem już wszystkie rangi prócz Sekretarza i WT, a znowu zaczynam jako Obywatel.

Nie martw się, trochę

Spoiler

pospamujesz

i dojdziesz do wyższej rangi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2015 o 17:26, Prince_Miki napisał:

Nie martw się, trochę

Spoiler

pospamujesz

i dojdziesz do wyższej rangi. :)

TROCHĘ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 17:19, NuGGet napisał:

A ja biedny miałem już wszystkie rangi prócz Sekretarza i WT, a znowu zaczynam jako Obywatel.
:(


Będzie dobrze nie poddawaj sie :D Przyjdą awanse w oka mgnieniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 17:26, Prince_Miki napisał:

Nie martw się, trochę

Spoiler

pospamujesz

i dojdziesz do wyższej rangi. :)


Wystarczy, że będzie uczył się od Ciebie i dawał czadu we wszystkich wątkach w stylu "co to jest?" a dochapie się Sekretarza do końca roku ;)
Powinieneś zacząć dawać korki pt. "How to spam on gram.pl" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 17:44, Phobos_s napisał:

Powinieneś zacząć dawać korki pt. "How to spam on gram.pl" :P

Definicja spamu żywcem wzięta z cioci Wikipedii: "Spam - niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne."

Więc udzielanie się w quizach spamem nie jest. No, chyba, że ktoś pisze tam nie na temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 17:19, NuGGet napisał:

A ja biedny miałem już wszystkie rangi prócz Sekretarza i WT, a znowu zaczynam jako Obywatel.
:(

Było grzeszyć na forum ? :> Tak już byś dawno miał te WT :P
Wylewanie swoich ciśnień imo nie popłaca. Zastanawiam się po co w ogóle je wylewać i w imię czego :P
2Paca dalej słuchasz ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2015 o 18:03, Braveheart napisał:

2Paca dalej słuchasz ? :>

Słuchać słucham czasem, ale nie zamykam się na jeden gatunek bo to idiotyczne. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 17:44, Phobos_s napisał:

Powinieneś zacząć dawać korki pt. "How to spam on gram.pl" :P

O to się nie martw. Miki doskonale wie jak nabić dziennie te maks 4 punkciory dziennie :3. Zanim się obejrzysz a Miki będzie miał już WT. Jeszcze w tym roku ;-) bo wątpię aby coś przewinił i dostał degrad -1 :P

@NuGGet

Dnia 31.01.2015 o 17:44, Phobos_s napisał:

Słuchać słucham czasem, ale nie zamykam się na jeden gatunek bo to idiotyczne. ;P

Też tak mam, ale pytałem z ciekawości bo pamiętam że kiedyś słuchałeś :P

@Prince_Miki

Dnia 31.01.2015 o 17:44, Phobos_s napisał:

Przejrzyj sobie ten wątek i zobacz wypowiedzi niektórych sprzed lat. Wtedy dopiero zobaczysz, co to
naprawdę znaczy "podniecać się awansem". :D

Ale takich rzeczy to proszę mi nie tłumacz. Nie jestem na forum od wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 17:52, Prince_Miki napisał:

Definicja spamu żywcem wzięta z cioci Wikipedii: "Spam - niechciane lub niepotrzebne
wiadomości elektroniczne."


Nikt Ci jeszcze nie mówił, że Wiki nie bierze się jako źródła definicji? :)
No i zakres znaczeniowy wyrazów rozszerza się lub zmienia z czasem.
Jeśli twórcy gry napiszą, że np. "zablokowali możliwość spamowania czarami" to znaczy, że postaci nie mogą wysyłać magicznych "wiadomości elektronicznych"? :P Chyba nie :)

Dnia 31.01.2015 o 17:52, Prince_Miki napisał:

Więc udzielanie się w quizach spamem nie jest. No, chyba, że ktoś pisze tam nie na temat.
:)


No chyba, że przyjmiemy, że te wątki są stworzone właśnie dla spamerów, którzy lubią nabijać sobie staty postami bez większej wartości merytorycznej :)

Dobrze, kończmy ten off top :) Gratsy za nową rangę :)
WT będziesz miał w try miga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, zauważyłem u Mikiego notoryczne odpowiadanie na posty, które odpowiedź już otrzymały ;) Powielanie wypowiedzi innych użytkowników albo kompletnie nic nie wnoszące do dyskusji informacje. A co do quizów... Wspominałem o tym wielokrotnie: Miki w quizach posługuje się również swoimi multikontami. Nie mam pojęcia po co to robi, ale robi.
PS: Phobos masz u mnie browca za "mówienie jak jest" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 21:58, Phobos_s napisał:

No chyba, że przyjmiemy, że te wątki są stworzone właśnie dla spamerów, którzy lubią
nabijać sobie staty postami bez większej wartości merytorycznej :)

Nie mogę się z Tobą zgodzić w tym aspekcie, ponieważ spamerskimi quizami są tematy typu "Widziałeś czy nie widziałeś", " Tak czy nie?" itp. Są również takie, w których trzeba się wykazać wiedzą np. "Geografia - Quiz" itd. W tych pierwszych udzielałem się - fakt, ale było to dawno temu. Za to w tych drugich udzielam się bardzo często, bo akurat bardzo lubię geografię. Ale tak jak mówiłeś - koniec offtopu. :)

Dnia 31.01.2015 o 21:58, Phobos_s napisał:

Dobrze, kończmy ten off top :) Gratsy za nową rangę :)
WT będziesz miał w try miga ;)

Dzięki. :)

@JR: Z konta Nippon-Koku dawno nic nie pisałem. Jeśli chodzi o "powielanie kogoś postów", to już tego nie robię i rozumiem swój błąd, dlatego przepraszam za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2015 o 22:20, Prince_Miki napisał:

@JR: Jeśli chodzi o "powielanie kogoś
postów", to już tego nie robię i rozumiem swój błąd, dlatego przepraszam za to.


Robisz to. Nie wiem, czy nięświadomie czy świadomie, ale wciąż powielasz odpowiedzi. W temacie o modach, przykład pierwszy z brzegu: gramIRC. Na pytanie użytkownika odpowiedziało dwóch userów (Muradin i jeden z modów), potem wszedłeś Ty powielając ich odpowiedź. Uprzedzając Twój argument, powiem, że nie wierzę, że napisanie jednego krótkiego posta zajęło Ci 4 minuty. Ale odpuśćmy sobie offtop... Jak zwykle: jeśli masz jakiś business do obgadania, pisz na maila. Generalnie widzę u Cb drobną poprawę (m.in. z multikontami, które faktycznie w ciągu paru ostatnich dni nie były aktywne). Dalej jednak podtrzymuję moje zdanie, które znajduje się o tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=56361

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się wydawać, że powielałem, ale to nieprawda. W porównaniu z innymi, sam dość wolno piszę posty i dlatego niejednokrotnie ktoś mnie wyprzedza, kiedy komuś odpowiadam. :) Zapewniam Cię, że mówię to w 100% szczerze i jestem nastawiony na samokrytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 22:20, Prince_Miki napisał:

@JR: Z konta Nippon-Koku dawno nic nie pisałem. Jeśli chodzi o "powielanie kogoś
postów", to już tego nie robię i rozumiem swój błąd, dlatego przepraszam za to.

To ile ty masz w końcu kont ? :O. Po kiego grzyba ci aż tyle?. [To dla mnie chore] Nigdy nie rozumiałem takiego działania jak multi konta i chyba nigdy go nie zrozumiem. Tak ciężko się zdecydować z jakiego konta pisać? Ja na ten przykład mam jedno od tylu lat i nie mam zamiaru się z nim rozstawać tak jak i 99% użytkowników tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, pisanie odpowiedzi w 10 minut to często u mnie średnia. A bo to ktoś napisze, a to zacznę z kimś gadać, a to muszę sos zamieszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się