poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2006 o 19:31, paweusz napisał:

> To ja powiem, że jeszcze w tym tygodniu będę Przewodniczącym. Jak zgadnę to będzie wizja,
jak
> nie to tylko wypadek przy pracy :))
Przewodniczący po czasie krótszym niż 4 miesiące ?
Albo jesteś bardzo ambitny albo szalony

Możliwe. Jestem szalony :))

Dnia 04.08.2006 o 19:31, paweusz napisał:

;) Osobiście ci życzę jak najszybszego awansu, ale zdziwiłbym się gdyby to się stało w tym
tygodniu.

Ja też nie, ale marzenia warto mieć, nieprawdaż? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy jestście pewni, że będzie 7 stopni (statusy), a nie np teraz po Przewodniczącym Własny Tytuł, albo po 6 stopniu będzie 7, a dopiero wtedy własny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie statusów, jak już takie było to przepraszam:
dlaczego nie na wszystkich moich postach( i postach innych forumowiczów) nie sa pokazywane aktualne statusy? Np dzisiaj wchodziłem na temat, na którym dawno się nie wypowiadałem, patrzę na swój post i prawie dostałe zawału, bo pisało, że jestem Obywatelem :)

Co prawda a to swoje zalety ( można powspominać co się pisało na początku bycia na forum) ale robi się przez to bałagan. Raz ktoś jest Przodownikiem, raz Delegatem itp.

A tymczasem są pokazywane aktualne awatary.

Można coś zrobić, by na wszystkich postach były pokazywane aktualne statusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze czesc postow pisales jako obywatel a czesc jako przodownik :)
aktualny status jest przyklejany do postow ktore piszesz w tym statusie :)
gdyby bylo inaczej wprowadziloby to chaos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 20:22, wdowiakm napisał:

Wie ktoś dlaczego statystyki nie są odświerzane??


Chodzi CI o to że nie są aktualizowane? Nie wiem. Napisałem kilka postów, sprawdziłem statystyki i nic się nie dodało. Może tak jak kiedyś są aktualizowane o chyba 11:00 i 23:00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 19:50, BlackBomb napisał:

A wy jestście pewni, że będzie 7 stopni (statusy), a nie np teraz po Przewodniczącym Własny
Tytuł, albo po 6 stopniu będzie 7, a dopiero wtedy własny....


Jesteśmy pewni:P Widziałem kiedyś post, bodajże któregoś z niebieskich informujący, że liczba statusów jest identyczna jak na starym forum a sposób awansowania jest analogiczny.

diablolod-> ''co ile uaktualniane sa statystyki??'' Stare statystyki Vilmara były aktualizowane mniej więcej co jedną godzinę. Teraz jest chyba częściej (już dużo więcej razy wpadłem na napis, że trwa aktualizacja strony:P)

lukmistrz-> ''dlaczego nie na wszystkich moich postach( i postach innych forumowiczów) nie sa pokazywane aktualne statusy?''

Pewnie dlatego, że tak sobie wymarzył twórca forum i pracownicy CDP;) Ja to uważam za dobry krok. Dzięki temu w statystykach mamy daty awansowania z poszczególnych statusów oraz pierwszy i ostatni post z danym tytułem;) Pozatym wyobraź sobie sytuacje, gdy ktoś ma już własny tytuł i ktoś przeglądałby jego post z jakimś noobowym błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 20:24, Yamamoto napisał:

> Wie ktoś dlaczego statystyki nie są odświerzane??

Chodzi CI o to że nie są aktualizowane? Nie wiem. Napisałem kilka postów, sprawdziłem statystyki
i nic się nie dodało. Może tak jak kiedyś są aktualizowane o chyba 11:00 i 23:00?


Już jest ok ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że uda mi się awansować na delegata jeszcze w tym miesiącu bo już znudził mi się ten brygadzista ;)) Tylko żeby nie dostać degrada ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - mały offtop: wiem, że status pozostaje na sztywno na forum przy wypowiedzach, nawet jak awansujemy (logiczne i dobre); a co z podpisami (chyba też jak widzę) i avatarami; jest podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 23:45, Martimat napisał:

mam pytanie - mały offtop: wiem, że status pozostaje na sztywno na forum przy wypowiedzach,
nawet jak awansujemy (logiczne i dobre); a co z podpisami (chyba też jak widzę) i avatarami;
jest podobnie?


Podpisy pozostają takie jakie były podczas pisania posta, ale avatarki zmieniają się na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 21:23, wdowiakm napisał:

Mam nadzieję, że uda mi się awansować na delegata jeszcze w tym miesiącu bo już znudził mi
się ten brygadzista ;)) Tylko żeby nie dostać degrada ;))

no to musisz bardzo uwarzać. a ile masz juz brygadziste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 23:52, Patryk R napisał:

Podpisy pozostają takie jakie były podczas pisania posta, ale avatarki zmieniają się na bieżąco

Mi czasami podpis znika i muszę go aktualizować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 02:17, BaRt3k. napisał:

> Mam nadzieję, że uda mi się awansować na delegata jeszcze w tym miesiącu bo już znudził
mi
> się ten brygadzista ;)) Tylko żeby nie dostać degrada ;))
no to musisz bardzo uwarzać. a ile masz juz brygadziste?


Brygadziste mam od poczatku lipca ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to awans powinienes juz nieldugo otrzymac :) moze w przyszlym tygodniu a mzoe za dwa :) ale do konca sierpnia mysle ze to realne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 10:40, morthi napisał:

no to awans powinienes juz nieldugo otrzymac :) moze w przyszlym tygodniu a mzoe za dwa :)
ale do konca sierpnia mysle ze to realne :)


No mam nadzieję bo ten brygadzista jest juz troszke nudnawy ;)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się