poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

awans powinien nastepowac srednio co poltora dwa miesiace :P no gora co trzy :P i tak wlasnie sie dzieje :)

bo jakby czas awansowania skrocic to wtedy poziomow do zdobycia byla by masa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 10:43, wdowiakm napisał:

No mam nadzieję bo ten brygadzista jest juz troszke nudnawy ;))


A co ja mam powiedzieć o moim pięknym Przodowniku?? :D:D:D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 10:51, cinus` napisał:

> Brygadziste mam od poczatku lipca ;))

a w statystykach pisze, że masz od początku czerwca... ;)


To w takim razie mam od poczatku czerwca statystyki nie kłamia ;)) poprostu nie spojrzałem do nich ;))

Adamon ====>

Wiesz, żeby zostać brygadzista trzeba równiez się namęczyć a od kiedy jesteś Przodownikiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tam nameczyc :) wystarczy pisac posty :) i pomagac ludziom na forum :P a awans przychodzi sam:) bezbolesnie i niezauwazalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 10:55, wdowiakm napisał:

Wiesz, żeby zostać brygadzista trzeba równiez się namęczyć a od kiedy jesteś Przodownikiem??


Wiem, że się trzeba namęczyć ;) Od początku zaledwie lipca jestem przodownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to na brygadziste bedziesz sie troszke meczyc :) jesli meczy Cie czekanie :) ale na szczesnie nie trwa to tak dlugo:) usredniajac okolo 3 miesiecy :) ale rzecz jasna mozesz zostac brygadzista szybciej :) albo wolniej :) to juz jest indywidualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 10:57, Adamon napisał:

> Wiesz, żeby zostać brygadzista trzeba równiez się namęczyć a od kiedy jesteś Przodownikiem??


Wiem, że się trzeba namęczyć ;) Od początku zaledwie lipca jestem przodownikiem.

To nie długo powinieneś awansować myśle ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 10:44, morthi napisał:

bo jakby czas awansowania skrocic to wtedy poziomow do zdobycia byla by masa :P

A co by komu przeszkadzało gdyby dodano 2 - 3 stopnie i zmniejszono nieco odległości punktowe między nimi?
Np. na GOLu jest 9 stopni (dodatnich). Znam inne fora gdzie stopni jest jeszcze więcej i nikt nie ma o to do nikogo pretensji.
Myślę nawet że raczej by było odwrotnie, tzn. więcej osób by było z tego zadowolonych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na wielu forach stopnie sa uzaleznione od ilosci postow napisanych :)

ale wlasnie - na innych forach :) a tutaj mamy takie zasady :) mysle ze gdyby wszystkie fora wygladalyby tak samo to byloby nudno:) a tak:) mamy roznorodnisc :) i stopni i ich ilosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie. Bez sensu tak czekać miesiącami na nowy stopień, lepiej by było gdyby było wiecej stopni i mniej roboty dla spamowiczów :D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 11:04, graczomaniak napisał:

Zgadzam sie. Bez sensu tak czekać miesiącami na nowy stopień, lepiej by było gdyby było wiecej
stopni i mniej roboty dla spamowiczów :D:D:D.

Ale to jest złe podejście , przecierz nie jesteś tutaj dla tytułu tylko po to by porozmawiać z innymi ciekawymi ludzmi a tytuł jest tak dla ozdoby .Spamerami należy po prostu się nie przejmować i ignorować ich bo zobacz że nie ma ani jednego spamer który by zaszedł daleko .Prędzej czy później łapie degrady i po pewnym czasie daje sobie spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 11:08, Adamon napisał:

> To nie długo powinieneś awansować myśle ;))

Zawsze mam taka nadzieję :P

I dobrze zawsze trzeba mieć nadzieje nawet jeśli jej nie ma ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 11:12, spider88 napisał:

Ale to jest złe podejście , przecierz nie jesteś tutaj dla tytułu tylko po to by porozmawiać
z innymi ciekawymi ludzmi a tytuł jest tak dla ozdoby .Spamerami należy po prostu się nie przejmować
i ignorować ich bo zobacz że nie ma ani jednego spamer który by zaszedł daleko .Prędzej czy
później łapie degrady i po pewnym czasie daje sobie spokój .


Ale dzięki spamerom, normalni użytkownicy mogą się zabawić i potem mają polewki na IRCu czy ukryte na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie - po pewnym czasie wszyscuy będą mieli wysokie stopnie - oprócz nowych urzytkowników (zalezy jak szybko i jak dużo nowych przybywa) - i wtedy będzie można wprowadzić ten 1 lub 2 następne wyższe stopnie

ale to daleka przyszłość

(ALE BUDY W PRACY DZISIAJ !!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 11:20, Martimat napisał:

teoretycznie - po pewnym czasie wszyscuy będą mieli wysokie stopnie - oprócz nowych urzytkowników
(zalezy jak szybko i jak dużo nowych przybywa) - i wtedy będzie można wprowadzić ten 1 lub
2 następne wyższe stopnie


tak to prawda jak wiekszosc bedzie delegatami i przewodniczącymi wprowadzą następne stopnie
moj pomysł mistrz forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrz forum? Może nadworny postopisarz, albo postonator, weteran, piśmiennik , lub jakieś bardziej oficjalne np .generał, szef, dyrektor, dowódca, nadprzewodniczący, albo po prostu "???"! Konkurs może? Postotele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rzoumiecie że coś takiego juz właściwie jest? Ostatni tytuł to własny tytuł który będzie mozna sobie wpisać. Więc po co to całe wymyślanie nowych,dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się