poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2015 o 19:55, Pietro87 napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=SqTuy9trijw

Mam nieco lepszą sugestię co do motywu przewodniego tejże podniosłej chwili :)


Dzięki Ci, niewątpliwie zgadzam się z tym, iż propozycja ta jest wyjątkowo trafna, jednak w celu dopełnienia całości groteski oraz nawiązania do klimatu IRCa i kanału #chinskiebaje niezbędne jest nawiązanie do anime, a ciężko jest naprędce wyszukać odpowiednie cytaty. Już prędzej nawiązania do Chopina ze względu na jego popularność wśród mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni. Tym niemniej- link trafny w kontekście całej wypowiedzi nawet jeżeli w folklor wpasować go ciężej ;)

Dnia 07.03.2015 o 19:55, Pietro87 napisał:

P.S.
Gdyby ktoś zapragnął kiedyś znów poczuć ten dreszcz emocji wbijania statusu od nowa można
zgłosić się do moderacji lub naszego nowego administratora/cm''a/zwierzchnika w celu
obniżenia statusu do rangi bumelanta. Pozwoli to na swoisty "new game +" na forum :)


Propozycja warta zanotowania, może nie tylko przeze mnie... :>


Swoją drogą, nie miałem chyba okazji Ci pogratulować niebieskiego od czasu mało eleganckich wydarzeń związanych z Wojmanem i pojawieniem się dwóch nowych członków składu moderatorskiego, toteż gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że zauważyłem iż dostałem awans mam odnośnie tego pytanie. Czy jako brygadzista będę mógł teraz dowodzić i rozkazywać użytkownikom o stopniu przodownika i niższym? Może utworzyć jakieś bojówki z użytkowników o niższym stopniu? Jeśli nie ma takiej opcji to może warto rozważyć jej utworzenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, będzie ciężko, ale odpowiem z pełną powagą:

Na forum była, jest i z tego co wiem będzie tylko jedna hierarchia: użytkownicy-moderatorzy-ekipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2015 o 19:55, Pietro87 napisał:

Gdyby ktoś zapragnął kiedyś znów poczuć ten dreszcz emocji wbijania statusu od nowa można
zgłosić się do moderacji lub naszego nowego administratora/cm''a/zwierzchnika w celu
obniżenia statusu do rangi bumelanta. Pozwoli to na swoisty "new game +" na forum :)


Z dopiskiem pod rangą - New Game +... ten pomysł ma potencjał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to musisz z tym uderzyć do naczelnego i niech się dzieje wola nieba =)
Swoją drogą morgę też tam wpaść, wezmę oranżadę niskoprocentową [mieszkam raptem kilkanaście kilosów od redakcji =P] i zrobimy agresywne negocjacje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 11:36, Zekzt napisał:

No to musisz z tym uderzyć do naczelnego i niech się dzieje wola nieba =)
Swoją drogą morgę też tam wpaść, wezmę oranżadę niskoprocentową [mieszkam raptem kilkanaście
kilosów od redakcji =P] i zrobimy agresywne negocjacje ^^


Sam mam zamiar przy okazji wizyty w Warszawie zrobić wejście... ale na razie to zapowiada się tylko wyprawa na Tweetup, w tym momencie załatwiam wszystko co mogę z uczelnią i jadę na 3City :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 22:32, Kirabaxior napisał:

dołączam do zacnego grona
osób z Własnym Tytułem!

Jakie zacne, czasem mam wrażenie że większość z aktualnie wypowiadających się na forum ma WT. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 22:38, Kadaj napisał:

> dołączam do zacnego grona
> osób z Własnym Tytułem!
Jakie zacne, czasem mam wrażenie że większość z aktualnie wypowiadających się na forum
ma WT. ;p

Też to zauważyłem, a najbardziej mnie dziwi to, że nie rozpoznaję połowy tych nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 22:38, Kadaj napisał:

Jakie zacne, czasem mam wrażenie że większość z aktualnie wypowiadających się na forum
ma WT. ;p


Chyba nawet problemem nie jest to, że tyle osób ma WT, ale to, że ogólnie ubyło forumowiczów, a wlasnotytułowcom najtrudniej jest zostawić forum :D Więc oni (my) głownie zostali i dalej piszą posty :D
Choć w zeszłym miesiącu wśród najaktywniejszych forumowiczów znalazło się tylko dwoch WT i jeden modek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 22:32, Kirabaxior napisał:

Po 7-8 latach, jednym czy dwóch degradach i tysiącach postów dołączam do zacnego grona
osób z Własnym Tytułem!


Gratulacje, Panie Królik! Aż dziw bierze, że tak późno Tobie WT wpadł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 22:53, Furr napisał:

Też to zauważyłem, a najbardziej mnie dziwi to, że nie rozpoznaję połowy tych nicków.


A np. Twoj nick widze pierwszy raz odkad siedze na tym forum (a pare dlugich lat to bedzie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2015 o 22:53, Furr napisał:

Też to zauważyłem, a najbardziej mnie dziwi to, że nie rozpoznaję połowy tych nicków.


A mnie np dziwi, że widzę dziś Twojego posta. Myślałem że od lat Cię na forum już nie ma o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem do końca jak ten system działa Zosiu, przez ostatni rok codziennie po 1-5 postów, czasami przerwa od forum na 2 tygodnie i znowu to samo. Myślę, że kluczem jest regularność :)

@Kadaj No niestety, smutne acz prawdziwe. Ale, jeśli JAKIMŚ cudem odświeżą forum, wpłynie trochę nowych ludzi, to mamy swoje tytuły ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 00:35, Kirabaxior napisał:

Ale, jeśli JAKIMŚ cudem odświeżą forum, wpłynie
trochę nowych ludzi, to mamy swoje tytuły ^^

Jesteś tego pewien? Może na nowym forum wszyscy zaczną od zera. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 23:42, Outlander-pro napisał:

A mnie np dziwi, że widzę dziś Twojego posta. Myślałem że od lat Cię na forum już nie ma o.O


Od czasu do czasu zaglądam, tym razem dlatego, że się trochę zmęczyłem Wiedźminem. No dajcie spokój - 40 godzin gry i jeszcze nie skończyłem pierwszego aktu. Ech te zadania poboczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pękło 120h, a nie zrobiłem większości poszukiwań rynsztunków, odwiedziłem niewiele znaczków zapytania, jednak skończyłem wszystkie questy poboczne i zlecenia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 00:35, Kirabaxior napisał:

@Kadaj No niestety, smutne acz prawdziwe. Ale, jeśli JAKIMŚ cudem odświeżą forum, wpłynie
trochę nowych ludzi, to mamy swoje tytuły ^^


Forum 3.0 jest bliższe niż Ci się wydaje zapewne ;) I trochę przykre, ale pewnie niedługo się nacieszysz WT, bo wedle mojej wiedzy reset się szykuje. Ale to nie są oficjalne informacje, tylko ploty w kuluarach :)

@Furr
Zawsze miło widzieć kogoś ze starej gwardii :) A co z Marrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>I trochę przykre, ale pewnie niedługo

Dnia 15.09.2015 o 00:09, Outlander-pro napisał:

się nacieszysz WT, bo wedle mojej wiedzy reset się szykuje.


IMO to byla by taka bzdura i bezsens, ze osobiscie, niczym joker, klaskal bym nad tak "genialnym" pomyslem. Do tego gromkie owacje dla pomyslodawcow.

http://vignette1.wikia.nocookie.net/icarly/images/e/ea/Joker-Clapping.gif/revision/latest?cb=20110625132235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się