poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2006 o 12:48, radyjko1 napisał:

tak masz rację


I to bardzo dużą rację:) Chcąc nie chcąc jak bedziesz regularnie pisać będzie awans na godzinach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 14:08, mikim napisał:

Ja awansu na przewodniczącego spodziewam się za około 2 miesiące, bo już prawie 2 miesiące
jestem delegatem :).

No to ja jestem 3,5 miesiąca. Może około dwudzistego sierpnia spotka mnie ten zaszczyt :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 12:50, Stwór napisał:

I to bardzo dużą rację:) Chcąc nie chcąc jak bedziesz regularnie pisać będzie awans na godzinach:)


Jednak to się tyczy tylko pierwszego awansu na kolejne już trzeba sobie dużo bardzej zapracować :) Ale jak to mówią bez pracy nie ma kołaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 14:08, mikim napisał:

Ja awansu na przewodniczącego spodziewam się za około 2 miesiące, bo już prawie 2 miesiące
jestem delegatem :).


najszybszy awans delegat -> przewodniczący to okolo 3 miesiace wiec moze wczesniej spotka cie niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 14:28, Noxbi napisał:

Ile czasu trzeba tu spędzić by awansować??? Już nie raz awansowałem, ale nie widzę zależności...


Ogólnie liczy sie regularność oddawania postów a nie tylko ich ilość. W dodatku na kazdy kolejny awans trzeba przeznaczyć więcej czasu, ale szczegółowe zasady sa tajemnicą cdp i modów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 14:30, Budo napisał:

> Ile czasu trzeba tu spędzić by awansować??? Już nie raz awansowałem, ale nie widzę zależności...


Ogólnie liczy sie regularność oddawania postów a nie tylko ich ilość. W dodatku na kazdy kolejny
awans trzeba przeznaczyć więcej czasu, ale szczegółowe zasady sa tajemnicą cdp i modów ;]


Nie pytałem się ile postów, a ile czasu... Tak czy siak dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2006 o 14:36, Noxbi napisał:

Nie pytałem się ile postów, a ile czasu... Tak czy siak dzięki za odpowiedź!


Hehe, nie ma ścisłego czasu potrzebnego na awans. Jest liczba punktów które dostaje sie za posty. Ktoś może awansować po miesiącu, a ktoś inny na ten sam status po 3 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 14:51, radyjko1 napisał:

juuhu awansowalem na robotnika


Widzisz a jeszcze niedawno rozmawialismy o obywatelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy w systemie punktowym zdarzaja sie bledy i czasami ktos dostanie wiecej punktow niz jest to mozliwe badz tez mu nie naliczy punktow za pisane posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 16:10, morthi napisał:

ciekawe czy w systemie punktowym zdarzaja sie bledy i czasami ktos dostanie wiecej punktow
niz jest to mozliwe badz tez mu nie naliczy punktow za pisane posty...

Jak tak patrze że niektórzy potrzebowali tylko 950 postów,lub 1500 do Przewodniczącego, a ja 3000, to też się nad tym zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu już zauważył - że nie chodzi tylko o liczbę postów; jeśli piszesz więcej niz 40 dziennie - to raczej nic się nie zmienia, więcej niz ileś tam punktów dziennie nie mozna dostac; i chodzi tez o regularność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się