poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2005 o 13:11, Lone Wolf napisał:

Ciekawe co dostaje się za najniższy stopień :D


już było - "Wróg Ludu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 13:20, KHRoN napisał:

> Ciekawe co dostaje się za najniższy stopień :D

już było - "Wróg Ludu"


Heh... niezłe
Kto dostał i za co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 13:39, Lone Wolf napisał:

Heh... niezłe
Kto dostał i
za co ?


Jeden użytkownik za bardzo głupi temat, który zaraz został usunięty, niestety nie może go podziwiać bo Wróg Ludu = Ban...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 13:46, Don Lizak napisał:

To Brygadzista jest odpowiednikiem jakiego statusu ze starego 4um?


Brygadzista jest odpowiednikiem Lorda. Wysyłam maila do moderatorów, żeby na szczycie każdej strony tego tematu pojawiała się lista statusów, bo pytania odnośnie nich pojawiają się zbyt często. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ!

Aktualna lista statusów (po prawej odpowiednik na starym forum):

Stopień -3 -------------- Wróg Ludu - Banita
Stopień -2 -------------- Wywrotowiec - Upadły
Stopień -1 -------------- Bumelant - Splamiony
Stopień 0 -------------- Obywatel - Paź
Stopień 1 -------------- Robotnik - Giermek
Stopień 2 -------------- Przodownik - Rycerz
Stopień 3 -------------- Brygadzista - Lord
Stopień 4 -------------- Delegat - Baron
Stopień 5 -------------- Przewodniczący - Hrabia
Stopień 6 -------------- Sekretarz - Książę
Stopień 7 -------------- Własny tytuł - Własny tytuł :)

________________________

Destro napisał:
"obecny system naliczania punktów jest analogiczny jak na starym forum i powoduje, że wszelkie spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż ilość postów :).
[UPDATE]: Proszę się jednak nie martwić - całość jest dobrze wyważona i sprawdziła się przez kilka lat na poprzednim forum. Dodaliśmy tylko kilka małych ulepszeń ;)."
________________________

* nie , nie można się dowiedzieć, ile się ma obecnie punktów
* informacja ile punktów potrzeba na dany stopień jest tajna
________________________

Stare statystyki są obecnie wyłączone jednak rob006 stworzył ich własny odpowiednik ->
http://gramstaty.rob006.net/

Proszę nie przepisywać statystyk na forum albo liczyć się z degradem.
________________________

Budo napisał:
"Wedle mojej wiedzy na status wpływa liczba pisanych postów i regularność ich pisania w ciągu dnia. Popularność tematów się nie liczy, nie liczy się pisanie na gramircu, czy komentowanie gramsajtów, ani liczba znaków na post. Nie liczy sie też dawna historia degradów (progi punktów po degradach nie zmieniają się). Wszystkie kategorie tematyczne są też traktowane jednakowo przy liczeniu punktów potrzebnych na awans. Nie ma stałej liczby postów potrzebnych na dany status."

_________________________

Osoby, które w statystykach mają awans z Przewodniczącego na Własnotytułowca a następnie degrad z Własnotytułowca na Przewodniczącego, nie awansowały, jest to tylko błąd statystyk i degrad nie zeruje im punktów uzbieranych na Sekretarza.

_________________________

Awans na Własnotytyłowca jest sygnalizowany mailem wysyłanym do użytkownika. Aby zmienić Własny tytuł, należy wejść na stronę główną forum i wybrać przycisk "Ustawienia" w belce pod spisem tematów. Odpowiednia rubryka pojawi się na nowej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 14:29, KrzysztofMarek napisał:

> a może teraz Kierownik Budowy, albo Nadzorca, potem Inwestor, albo Właściciel, a następnie hmmm kto jest wyżej??? nie
wiem:)
> Mam parę propozycji: Intelektualista, Twórca, Docent, Naukowiec, Profesjonał, Inteligent... (Inteligentny Gracz!?)

A moze gracz, który zna na pamięć FAQ i regulamin;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 14:19, Alexei Kaumanavardze napisał:

a może teraz Kierownik Budowy, albo Nadzorca, potem Inwestor, albo Właściciel, a następnie hmmm kto jest wyżej??? nie wiem:)
ale jestem ciekaw


Ehh ,jesli jeszcze nie zauważyłeś to mamy tytuły komunistyczno-rewolucyjno-robotnicze. Gdzie tu inwestor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 23:49, TYHE napisał:

czy Ty naprawdę myślisz, że my na oślep walimy degradami i kłodkami?

Na oslep to moze nie, ale slyszalem, ze macie taka kostke jak Mistrzowie Gry, gdzie sa rozne fajne rzeczy. I jak ktos cos zrobi to wtedy losujecie jego ''przeznaczenie'' - ban, degrad, upomnienie, nagana do najwyzszych urzedow ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 14:35, Budo napisał:

> a może teraz Kierownik Budowy, albo Nadzorca, potem Inwestor, albo Właściciel, a następnie hmmm kto jest wyżej??? nie
wiem:)
> ale jestem ciekaw

Ehh ,jesli jeszcze nie zauważyłeś to mamy tytuły komunistyczno-rewolucyjno-robotnicze.
Gdzie tu inwestor?


hmm no dobra skarb państwa. Albo cenzor też mógłby być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 14:35, Budo napisał:

> a może teraz Kierownik Budowy, albo Nadzorca, potem Inwestor, albo Właściciel, a następnie hmmm kto jest wyżej??? nie
wiem:)
> ale jestem ciekaw

Ehh ,jesli jeszcze nie zauważyłeś to mamy tytuły komunistyczno-rewolucyjno-robotnicze.
Gdzie tu inwestor?


Ale TYHE gdzieś pisała że następny status już taki nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 14:35, Budo napisał:

Ehh ,jesli jeszcze nie zauważyłeś to mamy tytuły komunistyczno-rewolucyjno-robotnicze. Gdzie tu

Ehh, gdzie tu masz jakąś rewolucję w tych tytułach? :)
Normalne określenia z PRLu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie z PRL''u. Przecież Brygadzista to normalne określenie także w dzisiejszych czasach. Coś mi się wydaje, ze przez nazwy stopni CDP chciał pokazać jakąś ewolucję. Zastanówcie się - obywatel -> robotnik -> przodownik -> brygadzista -> ... kto wie, może teraz bedzie "Mistrz" lub kapitalista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 15:57, HumanGhost napisał:

... kto wie, może teraz bedzie "Mistrz" lub kapitalista?


nie... nie powiedział bym O_o te tytuły JEDNOZNACZNIE kojażą mi się z PRLem... raczej skończy się na Prezesie niż na Kapitaliście... mam wrażenie że CDP koniecznie chce "grać w czerwone" a na końcu dopwiemy się że CDP wykupili ruscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 15:57, HumanGhost napisał:

Niekoniecznie z PRL''u. Przecież Brygadzista to normalne określenie także w dzisiejszych czasach.

Owszem. Niektóre występują również dziś (jestem prawie pewien, że następny tytuł też taki będzie), ale tytuły jak przodownik, a zwłaszcza bumelant, były charakterystyczne wyłącznie dla minionej epoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się