poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

A ja mam pytanie do starych własnotytułowców. Jak na forum CDP zmieniało się własny status? Pojawiał sie nowy panel w ''moje konto'' czy było to w inny sposób rozwiązane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zkiany statusu to byla po prostu odblokowana ta ocja w ''moj CDPROJEKT''

I nie, Wlasny Status nie byl specjalnie wyrozniony. Mial kolor czarny, tak jak reszta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 09:37, NFSU2.00 napisał:

Jak awansować na wyszszy stopień/status?


Pisać z sensem i na temat. To chyba wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczesciej popularnym sposobem jest... pisanie postow ;). Za posty dostajesz punkty, ktore same w sobie przekladaja sie na odpowiedni status. Im wiecej pkt tym wyzszy. Przy czym nie chodzi oto, by pisac co minute kolejne wiadomosci, gdyz system bierze pod uwage tylko posty oddalone od siebie o okreslony odstep czasowy. Niestety nie wiadomo jaki, gdyz nikt tego oficjalnie nie potwierdzil :)

Temat o statusach masz tutaj -->> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=15170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 09:40, Piotrek K. napisał:

Najczesciej popularnym sposobem jest... pisanie postow ;). Za posty dostajesz punkty, ktore
same w sobie przekladaja sie na odpowiedni status. Im wiecej pkt tym wyzszy. Przy czym nie
chodzi oto, by pisac co minute kolejne wiadomosci, gdyz system bierze pod uwage tylko posty
oddalone od siebie o okreslony odstep czasowy. Niestety nie wiadomo jaki, gdyz nikt tego oficjalnie
nie potwierdzil :)

Temat o statusach masz tutaj -->> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=15170


Dzięki za info, jestem ci wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 13:10, Krystian-03 napisał:

A jak zostać moderatorem ??


Musisz zostac mianowany do tej funkcji przez pracowników CDP no i jeszcze obecni moderatorzy muszą się zgodzić (chyba) ale nie licz na to ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w dodatku nie stosować piractwa. Złodziej nigdy nie będzie moderatorem na tym forum. A właśnie za piractwo Krystian tak mocno oberwał. Złodziejom mówimy precz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 13:45, Podpułkownik napisał:

Poza tym co napisał wdowiakm, trzeba również pisać zgodnie z regulaminem oraz nie spamowac
.Poprostu trzeba być miłym przyjaznym, kulturalnym, uczynnym, itp. forumowiczem :)


To dlaczego Moderatorem nie została Prażyna...? ;)))

PS Myślę, że Moderatorem nie zostaniesz na własną prośbę. Co najwyżej... można zostać Wytypowanym Wybrańcem czyli. I wówczas składana jest propozycja po(d)parta grabiami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 09:58, Piotrek K. napisał:

[...] ... Zostawie to bez komentarza ;-). Cos mi nie poszlo widac ;-P. Nie bede kasowal - zostanie
dla potomnych :D


Dobry Mojżeszu, aż się popłakałem...:))) To jeden z najlepszych postów na tym forum...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 21:37, Ninja Seba napisał:

A co sugerujesz?


Chodzi oto że ikona kolektywu z licznikiem pojawiła się w tym samym dniu co dział sprzęt, a co do awansu na sekretarza to moim zdaniem to nie może być przypadek. Tak samo z nowymi moderatorami. Może ten dzień był już wcześniej uzgodniony by to wszystko się pojawiło. Jak dla mnie było zbyt wiele atrakcji w jeden dzień, więc się powtórze jeszcze raz, to nie jest przypadek! A o nowych moderatorach dowiedziałem się przed chwilą, chyba jestem dość opóźniony. I jeszcze ostatnio nie mogłem się połączyć z serwerem gram.pl. Wczoraj i dzisiaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:48, WorldWar3PL napisał:

A podobno taki punktualny KM jest ;-)

Chciałem od wczoraj nadrobić spóźnienie, ale serwer gram.pl padł i mi nie wyszło:)
A bardziej serio - gram w Obliviona i mam mniej czasu na forum ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:22, Don Lizak napisał:

Właśnie, co się ostatnio dzieje ze stronką? Często jest offline.


Chyba maja problemy techniczne albo cos kombinują może jakąś niespodziankę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:27, wdowiakm napisał:

Chyba maja problemy techniczne albo cos kombinują może jakąś niespodziankę ;))


Nom. Też tak myślałem. Może wizytówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:22, Don Lizak napisał:

Właśnie, co się ostatnio dzieje ze stronką? Często jest offline.

Mi się powiodło dopiero teraz od rana dostać, mam nadzieję że od jutra będzie już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się