poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2005 o 23:58, Patryk R napisał:


> Patryk ja na twoim miejscu uwazałbym co pisze...:P

Niby co takiego napisałem ?

NIc ale z twoim szczęściem wiesz jedno słowo nie tak i ban XD. po prostu jesteś chyba jedyna osobą, która zaliczyłą 3 degrady i jej jeszcze nie zbanowaliXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 23:54, Patryk R napisał:

bo to już trzeci raz awansowałem na przodownika


No to chyba nieźle zaszalałeś, skoro masz już za soba tyle awansów na przodownika. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym chwalić to dość bolesne spadać i spowrotem awansować, już straciłem nadzieję że awansuje wyżej ale istnieje powiedzenie " nadzieja matką głupich " oczywiście nie chcę tym nikogo tym obrażać, to tyczy się raczej mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 00:06, Patryk R napisał:

Nie ma się czym chwalić to dość bolesne spadać i spowrotem awansować,


No ale jeśli sobie zasłużyłeś czymś. Jak się poprawisz to więcej bólu nie zaznasz ;)

>ale istnieje powiedzenie " nadzieja matką głupich "

Pamiętaj: Każda matka kocha swoje dzieci. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy sie cieszcie :D z tych waszych stopni ;]. Ja mialem pecha i zjechany zostalem az do wywrotowca za glupi obrazek, bo przy kazdym poscie dodawalem obrazek a lacznie postow tych bylo moze z 8. Teraz licze na to ze jakims cudem uda mi sie wyrownac status i wzbijac sie ku szczytowi.
Patryk R ==> ty mowisz ze bolesna jest degradacja i ponowna wspinaczka co do twojej osoby, a co powiesz o mnie?? ^^. Nie ma sie czym martwic nigdy nie jestes na ostatnim, straconym miejscu. Niestety nie moge tego samego powiedziec o sobie =''( . Takie zycie.

PoZdRo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj modelatorzy mają zawsze racje.. ZAWSZE:) I choćbyś najlepsze argumenty przedstawił to oni i tak postawią na swoim:) hehe .. No może nie zawsze, ale kłótnie z nimi źle się kończą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 10:30, Stwór napisał:

Pamiętaj modelatorzy mają zawsze racje.. ZAWSZE:) I choćbyś najlepsze argumenty przedstawił to oni i tak postawią na swoim:)
hehe .. No może nie zawsze, ale kłótnie z nimi źle się kończą;)

popieram!źle sie konczy a czasami tragiocznie...;]! Dlatego jeżeli możesz to spróbuj omijać modów. Bedziesz miał mniej kłopotów jeżeli zrobisz coś nie tak...Ja tu żyje zgodnie z modkami.
A co do Tego obrazka...5kr4dziej.pl po co je cały czas dawałes??przeciez chodzą plotki ze mają być avki wieć poczekaj...tez sie doczekac nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bedzie super ale jak juz mowiłem sa takie plotki...admini nie powiedzieli wprost ze takie coś ma być ale napewno takiie coś bedzie.Chcociaż nikt 100% pewności nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 23:58, Patryk R napisał:

ile czasu trzeba na awans na brygadzistę to nie wiem,

Wyjaśnię częściowe wątpliwości. Pierwszy przodownik pojawił się na forum 13.10. a pierwszy brygadzista 14.11.
Wszystko jest do sprawdzenia w tym wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 11:02, BaRt3k. napisał:

no bedzie super ale jak juz mowiłem sa takie plotki...admini nie powiedzieli wprost ze takie coś ma być ale napewno takiie
coś bedzie.Chcociaż nikt 100% pewności nie ma...


Jak nie powiedzieli, jak powiedzieli. Będą awatary, możliwe że razem w packu z wizami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 11:33, Budo napisał:

> no bedzie super ale jak juz mowiłem sa takie plotki...admini nie powiedzieli wprost ze takie coś ma być ale napewno
takiie
> coś bedzie.Chcociaż nikt 100% pewności nie ma...

Jak nie powiedzieli, jak powiedzieli. Będą awatary, możliwe
że razem w packu z wizami.

to przeprasza.Moze nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay... właśnie zostałem Brygadzistą... a to ciekawe. Jeszcze nikogo nie widziałem o takim stopniu :). Dziękuje Cdp :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:17, Valed napisał:

Yay... właśnie zostałem Brygadzistą... a to ciekawe. Jeszcze nikogo nie widziałem o takim stopniu :). Dziękuje Cdp :).

A dużo musiałeś sięudzielać na forum, żeby zdobyć ten tytuł? Tak z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się