poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 10:10, kris2005a napisał:

Co to za stus Bumelant?????????????
Odp.......


to jest ujemny status, który można otrzymać za złamanie regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 10:10, kris2005a napisał:

Co to za stus Bumelant?????????????
Odp.......


Musiałeś coś przeskrobać i Moderator lub Pracownik CDP obniżył Ci status. Jak będziesz dalej normalnie pisał i nie będziesz łamał regulaminu, to Obywatel Ci wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare rangi wróciły wreszcie moge sie poczuć jako Delegat a nie Chorąży... :)
miło było(z tymi wojskowymi rangami) ale sie skończyło coś takiego może sie jeszcze powtórzyć w tym roku przy Gothicu 3 a w następnym hmm może przy S.T.A.L.K.E.R SoCH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 13:06, mike91 napisał:

Stare rangi wróciły wreszcie moge sie poczuć jako Delegat a nie Chorąży... :)
miło było(z tymi wojskowymi rangami) ale sie skończyło coś takiego może sie jeszcze powtórzyć
a w następnym hmm może przy S.T.A.L.K.E.R SoCH :D


Z wielkich tytułów jest jeszcze Neverwinter Nights 2. A co do STALKERa to zaczyna mi on przypominać powoli Duke Nukem Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miło ujrzeć u siebie zaś przewodniczącego. :) Na samo wspomnienie o statusach wojskowych przechodzą mi przez plecy ciarki, jednak na szczęście wszystko już jest dobrze. :) Teraz pozostaje mi się znowu cieszyć przewodniczącym do awansu na sekretarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, jak dobrze ujrzeć siebie w starym stopniu. Popatrzyłem przed chwilą na statystyki i zobaczyłem, że jestem na 49 pozycji! Jestem najniższym stopniem, który jast w pierwszej 50. Nie licząc Hermegidona, który moze za to winić jedynie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bedziw wielki offtop, ale nie wiem gdzie mam sie zapytac :(

Czy wiercenie zebow boli, a jak tak to jak bardzo?
Dowiedzialem sie ze bedzie mnie to jutro czekac, a zeby mam zdrowe i nigdy nie bylo potrzeby wiercenia. Ma ktos moze pomysl jak ewentualnie zmniejszyc bol? prosze o odpowiedz bo naprawde nie wiem gdzie mialem sie spytac :( Sorx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie tak przejrzałem statystyki i wydaję mi się że następnego Sekretarza nie zobaczymy w listopadzie ;)
Jeśli Abi opuścił się w wakacje tak jak ja to zrobiłem to właśnie może pod koniec listopada będzie next Sekretarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróg Ludu i Wywrotowiec? widzę, ze ktoś ma niezłe pomysły odnośnie nazw. brawo za pomysł.
(mogę być Wrogiem Ludu? strasznie fajnie brzmi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 14:41, mallard napisał:

Ha, jak dobrze ujrzeć siebie w starym stopniu. Popatrzyłem przed chwilą na statystyki i zobaczyłem,
że jestem na 49 pozycji!


Wychodzi na to, że jesteś spa... znaczy dużo piszesz (bez obrazy, ale wiesz, że to prawda). Potwierdza to także fakt, że ilość napisanych postów ma mało wspólnego z wysokością rangi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 14:43, kowboj3 napisał:

Czy wiercenie zebow boli, a jak tak to jak bardzo?
Dowiedzialem sie ze bedzie mnie to jutro czekac, a zeby mam zdrowe i nigdy nie bylo potrzeby
wiercenia. Ma ktos moze pomysl jak ewentualnie zmniejszyc bol? prosze o odpowiedz bo naprawde
nie wiem gdzie mialem sie spytac :( Sorx


Może założyć jakiś lekarski temat ogólny i na początek właśnie tam poruszyć tę kwestię, napewno przyda się kiedyś innym.
Co do dentysty to jest to różnie. Ja prawie zawsze biorę znieczulenie przez zastrzyk (kiedyś zastrzyk, teraz takim dziwnym czymś Cię dotyka). To ci umartwia nerw na jakieś 3 godziny (chyba, tak mi babka tłumaczyła, nie znam się kompletnie na tym). Nie ma prawa boleć, ja po takim czymś przegryzłem sobie wargę do krwi, bo nic nie czułem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 14:52, Azrathel napisał:

Wróg Ludu i Wywrotowiec? widzę, ze ktoś ma niezłe pomysły odnośnie nazw. brawo za pomysł.
(mogę być Wrogiem Ludu? strasznie fajnie brzmi...)


Z Wrogiem Ludu może być o tyle problem, że jest on równoznaczny z banem. Jak zasłużysz sobie na taki statusik to już na forum nie będziesz mógł pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się