poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 15:48, Dadix napisał:

A ja mam z kolei nadzieję, że CDP poszło po rozum do głowy i usunęło w zupełności tytuły, a nazwa „obywatel” > jest jedynie określeniem „zwykłego użytkownika forum”.


Przeczytaj regulamin. Kary to między innymi obniżenie statusu. Statusy są więc na 100%.
Trzeba też zauważyć pozytywną stronę statusów - bo jak spamer dostanie ujemny tytuł, czyli coś zupełnie odwrotnego, niż chciał uzyskać, może zrozumie swój błąd... Na pewno nie każdy, ale niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:52, Vel Grozny napisał:

> A ja mam z kolei nadzieję, że CDP poszło po rozum do głowy i usunęło w zupełności tytuły, a
Przeczytaj regulamin. Kary to między innymi obniżenie
statusu. Statusy są więc na 100%.


Rzeczywiście, moje przeoczenie.

Z doświadczenia wiem, że zazwyczaj nie rozumie błędu. Wiem również, że wielu spamerom udaje się uniknąć zauważenia przez moderatorów (np. mi w pierwszych tygodniach po zarejestrowaniu na cdprojekt.info kilka lat temu, jak patrzę na to co wtedy wyczyniałem z obecnej perspektywy to łolaboga :P). Poza tym regulamin bardzo łagodnie definiuje spam (dodawanie kilku takich samych wypowiedzi), co też jest błędem, bo powinno się pod niego podciągać również dzielenie swojej pojedynczej wypowiedzi na kilka postów, ekstremalny offtopic, złośliwe komentarze w stosunku do nowicjuszy w nowo zakładanych wątkach i sporo innych zachowań. No, ale nie będę wybrzydzał. Skoro wszedłem między wrony, to sobie pokraczę jak i one zamiast przyjmować rolę jakiegoś radykalnego inkwizytora ;).

Jest dobrze, forum jest bardzo przyjemne, poziom dyskusji niespotykanie wysoki, spamu nie ma w ogóle, a te niecałe tysiąc postów, które dodano w 4 godziny od otwarcia to z pewnością same mądre słowa. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja sie ciesze ze WSZYSCY nie zaczeli nagle kraść każdemu po kolei popularne tematy które były na cdprojekt.info...bo by zaczął sie tu straszny bałagan...No LUDZISKA jestem bo wrażeniem!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:16, Dadix napisał:

Z doświadczenia
wiem, że zazwyczaj nie rozumie błędu.

Dlatego napisałem, że niektórzy. Ja spamowałem tylko pierwszego dnia, ale wystarczyły uwagi ówczesnych forumowiczów...
I takie właśnie historie spowodowały, że lobby starej gwardii wywarło nacisk na CDP, żeby usunąć stare tematy. Dziś wydarzyło się to po raz drugi. Gram.pl to tylko przykrywka dla tajnej forumowej organizacji eks-spamerów :D

Dnia 06.10.2005 o 16:16, Dadix napisał:

Jest dobrze, forum jest bardzo przyjemne, poziom dyskusji niespotykanie wysoki, spamu nie ma w ogóle, a
te niecałe tysiąc postów, które dodano w 4 godziny od otwarcia to z pewnością same mądre słowa. Fajnie.

Bo to dopiero początek, wszyscy chcą się zapoznać. Nawet we mnie, od jakiegoś roku bardzo nieaktywnego na forum CDP (znaczy aktywny to byłem - dużo czytałem, ale mało co pisałem), dziś coś się ruszyło i zacząłem dużo pisać. Tak samo miałem na forum Witchera - popisałem 3-4 miechy i sobie odpuściłem, choć dalej je chętnie czytuję. Po prostu powiedziałem tam, wszystko co miałem do powiedzenia. A tutaj do powiedzenia mam głównie komentarze na temat nowych usług, forum. Pewnie jak nam to spowszednieje, też stanę się mniej aktywny.

Choć przyznaję, że na razie jest tu nielichy bałagan - ciężko się połapać, bo tempo dodawania postów jest niesamowite, ale to z pewnością za parę dni osłabnie...

Na forum CDP byłem 3 miechy po otwarciu i pamiętam, że na początku było dużo lepsze, niż potem. Mniej ludzi, wszyscy się znali, później to już nie było to... Choć w sumie to forumowicze tworzą forum, to jakie stanie się forum gram.pl zależy tylko od nas :)

I tym optymistycznym akcentem kończę ten przydługi post...

c[] cheers!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłem odpowiedź na temat statusów. Mi mimo wszystko szkoda, że nie będzie rankingu , przynajmniej przyznawanego przez modów za "wybitne" osiągnięcia. Ma to też dobrą stronę. Unikniemy niepotrzebnego spamerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:24, KrzysztofMarek napisał:

No to ja się pochwalę. Właśnie zostałem robotnikiem. Ciekawe, czy wyrobnik będzie wyżej, czy niżej od robotnika?

hehehe :DD
hm, potem... kierownik zmiany? :) menedżer? :) kierownik? :) dyrektor? :) prezes? :) prezydent? :)
może to i bardziej odpowiada naszej rzeczywistości, ale troszkę żal tej arystokracji... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:31, TYHE napisał:

>
może to i bardziej
odpowiada naszej rzeczywistości, ale troszkę żal tej arystokracji... :-)

Oj, żal... Teraz (to znaczy, za jakiś czas) pewnie zostanę majstrem, kierownik zmiany będzie potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no, wydawało mi się, że w CDP młodzi ludzie pracują, a tu nomenklatura pierwszych dwóch stopni nie za ciekawie się kojarzy... Jak rozumiem, Towarzysz będzie jedną z najwyższych rang, natomiast poniżej Obywatela będzie Obywatel drugiej kategorii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:45, Meghan_mph napisał:

No no no, wydawało mi się, że w CDP młodzi ludzie pracują, a tu nomenklatura pierwszych dwóch stopni nie za ciekawie się
kojarzy... Jak rozumiem, Towarzysz będzie jedną z najwyższych rang, natomiast poniżej Obywatela będzie Obywatel drugiej
kategorii :P

Haha :). To mnie rozbawilo, miejmy nadzieje, ze tak nie bedzie ;), bo przyznam, ze dziwnie bym sie tutaj wtedy czul :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:51, Brad napisał:

tia jak byl splamiony tylko "poszukiwany :D" a pewnie zamiast ksiecia bedzie Lepper :)

To ja nie chce byc księciem :D:D...wole już być Hrabią (czy jak to tu nazwą) ...
Poza tym teraz możemy powiedzieć że zaczynamy wszystko od początku..stare tytuły poszły w zapomnienie...
Wszyscy jesteśmy Obywatelami... no widze też już paru ludzi pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje:)

Obiad cyklopa
Podnóżek cyklopa
parszywa owca cyklopa
prawdziwa owca cyklopa
wyznawca cyklopa
brat cyklopa
asystent cyklopa
pełnomocnik cyklopa
doradca cyklopa
cyklop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się