poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2006 o 21:35, mikim napisał:

YEAH!!! YEAH!!! YEAH!!! WRESZCIE!!! Awansowalem na przewodniczącego!!! Super!!!

Co za radość... jakbym nie zobaczył twojego awatara to bym sądził, że Polska mundial wygrała... :/ Nie sądziłem, że aż tak można się cieszyć ze zdobytej rangi. Cóż pogratulować wypada żeby nie wyjść na dziada, ale uważam, że jest kilka osób, które moim zdaniem bardziej na ten awans zasłużyły, ale nie mi to oceniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią "awans masz naprawdę niedługo" itd... co wy się ciągle pytacie =p
13 przewodniczący, awansowałem 13 sierpnia. Dobrze, że nie o 13:13....
Ale sporo nadrobiłem przez cały czas przewodniczenia (??), więc myślę, że mam szansę na szybki awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zostałem robotnikiem jak w ogóle nie patrzyłem (jakoś mi się zalał ten przeskok...).

A przodownikiem... Otwieram kiedyś forum sobie po południu i patrzę że coś inaczej wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:13, WorldWar3PL napisał:

13 przewodniczący, awansowałem 13 sierpnia. Dobrze, że nie o 13:13....
Ale sporo nadrobiłem przez cały czas przewodniczenia (??), więc myślę, że mam szansę na szybki
awans.


Awansowałeś 13 czerwca, czyli masz 2 miesiące w plecy względem mnie :P Ja się opuściłem a Ty podejrzewam trzymasz poziom więc miesiąc / 1,5 miesiąca w najlepszym wypadku masz, a ja jestem jak narazie ostatnim Sekretarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:13, Sephirath napisał:

A ja zostałem robotnikiem jak w ogóle nie patrzyłem (jakoś mi się zalał ten przeskok...).

A przodownikiem... Otwieram kiedyś forum sobie po południu i patrzę że coś inaczej wygląda
:D


A ja dopiero po dwóch dniach zauważyłem nowy stopień... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee, to u mnie inaczej było. Jeszcze przed szkołą, rano skrobnąłem posta w Opisz Poprzednika.
Chwilę potem Alexei Kaumanavardze (nick pisany z pamięci) mnie opisał, czytam i mi gały wychodzą :P

Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym robotnikom/przodownikom/brygadzistom/delegatom/przewodniczącemu.

WorldWar3PL

Dnia 04.10.2006 o 15:13, Sephirath napisał:

Wszyscy mówią "awans masz naprawdę niedługo" itd... co wy się ciągle pytacie =p

E tam, ja się jeszcze cieszę z awansu na delegata. Jedyny sposób, żeby dość dobrze przeżyć okres między awansami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 22:41, lurynowicz napisał:

Ja nadal czekam... Ciekawe... Jako Przodownik naklepałem ponad 600 postów, jako Brygadzista
- 1200 (równo). To teraz ile? 2400 by zostać Przewodniczącym? 1/3 za mną dopiero... :/

Niekoniecznie ^^ Ja mam 537 postów, a jak widzisz jestem Delegatem :) Zajrzyj sobie w moje statystyki i porównaj swoje ilości postów na rangę a moje ]:->

Trochę to zapachnie wazeliną, ale CDP wymyśliło naprawdę spoko system rang. Tu nie idzie o ilość, a o jakość :) Chociaż tego też nie jestem pewien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:12, Kukowsky napisał:

Co za radość... jakbym nie zobaczył twojego awatara to bym sądził, że Polska mundial wygrała...
:/ Nie sądziłem, że aż tak można się cieszyć ze zdobytej rangi. Cóż pogratulować wypada żeby
nie wyjść na dziada, ale uważam, że jest kilka osób, które moim zdaniem bardziej na ten awans
zasłużyły, ale nie mi to oceniać...

Ty to umiesz kogoś poklepać po plecach i zgasić mu przy okazji radość ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 16:47, spider88 napisał:

Ty to umiesz kogoś poklepać po plecach i zgasić mu przy okazji radość ;p

Lata praktyki... ;) Wiesz każdy ma prawo do swojego zdania, a ja po prostu mam taki urok, że często muszę wtrącić swoje zdanie choć nie zawsze jest ono przyjemne. :) Kiedyś napisałeś mi, że gg kłamie, a ja powiem, że właście nazywają mnie starym, marudzącym dziadem właśnie za takie szczere wypowiedzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 16:52, Kukowsky napisał:

Lata praktyki... ;) Wiesz każdy ma prawo do swojego zdania, a ja po prostu mam taki urok, że
często muszę wtrącić swoje zdanie choć nie zawsze jest ono przyjemne. :) Kiedyś napisałeś mi,
że gg kłamie, a ja powiem, że właście nazywają mnie starym, marudzącym dziadem właśnie za takie
szczere wypowiedzi. :P

I to Ci się chwali , ale jak ktoś skacze z radości to czasem lepiej sobie odpuścić .Lubię szczerość nawet taką do bólu , przez to mam kilku nieprzyjaciół ale wolę takich niż fałszywych koleszków . Zresztą od pewnego czasu (kilku lat ) zajmuję się już tylko rodziną a nie koleszkami i barami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 16:44, Wojtas94 napisał:



To jeszcze nic. Pamietam zakladane tematy asiora34. Ten to mial tupet przy zakladaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się