poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2005 o 23:20, Budo napisał:

Kurcze ten topic to już prawie sam spam :/
Logiczne chyba że się rozszerza, a co ma się kurczyć? Już niedługo kolejna ranga, więc się
nie dziwcie. Jak był pierwszy brygadzista to 2/3 forum było przodowników, teraz będzie podobnie.


Logiczne jest też że się może kurczyć, nawet brygadzista może dostać degrada. Jak temat uważasz za spam to się nie dopisuj swoimi postami jeszcze bardziej go poszerzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przodownika sie awansuje blyskawicznie. Ale pozniej to ciezka droga. Ja na starym forum bylem Lordem, Barona nie udalo mi sie wywalczyc ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 23:29, Eseis napisał:

Na przodownika sie awansuje blyskawicznie. Ale pozniej to ciezka droga. Ja na starym forum
bylem Lordem, Barona nie udalo mi sie wywalczyc ;[


Ja na starym forum też byłem Lordem:) Czyli Aktualnym Brygadzistą;) Można powiedzieć że jestem na zero:) Choć nie zależy mi zbytnio na statusie.. Owszem fajnie wygląda jak masz jakiś wyższy status.. Ale to tylko status.. Liczy się to co piszesz i jak piszesz:) Ale nie spam oczywiście.. Popularny w ostatnim czasie strasznie:) Ale nie przesadzajmy.. Nie zawsze ktoś kto coś krótkiego napisze musi spamować..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 23:24, Czedwik napisał:

> Grono brygadzistów coraz bardziej się rozszerza.
Niedługo to będą prawie sami Przodownicy i Brygadziści ;)


Na starym forum najwięcej było Paziów, na tym pewnie będzie (jest) podobnie. Z wyższymi tytułami może być inaczej, bo forum na gram.pl jest bardziej otwarte na dziwne posty/tematy. A spam w tym wątku jest tego najlepszym przykładem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 01:01, Zgodny napisał:

Na starym forum najwięcej było Paziów, na tym pewnie będzie (jest) podobnie.


Jak narazie najwięcej jest Przodowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Na starym forum najwięcej było Paziów, na tym pewnie będzie (jest) podobnie.
>> Jak narazie najwięcej jest Przodowników.

musisz o tym przypominac :).
wkurza mnie egalitarnosc tego statusu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:57, Sarafan_Knight napisał:

> Na starym forum najwięcej było Paziów, na tym pewnie będzie (jest) podobnie.

Jak narazie najwięcej jest Przodowników.


wiesz nie dziwie sie jak ludzi piszą po 20 spamujących postów dziennie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat niemal od początku był jednym wielki spamem (o czym nawet kiedyś pisałem ;)). Swoją drogą trochę to dziwne, że Przodownicy tacy powszechni są. W końcu w krajach komunistycznych to nie był prawie każdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. W sumie po co wam te rangi? Co wam to daje ze bedziesz ArcyManiakoPsiarzem? Czy to dla was taka wielka satyfakcja? Dla mnie rangi są bez sensu, ponieważ ludzie spamują, piszą więcej krotszych wypowiedzi i odpowiadaja w tematach w ktorych tak naprawdę niemaja nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 00:26, wikweb napisał:

Hmm.. W sumie po co wam te rangi? Co wam to daje ze bedziesz ArcyManiakoPsiarzem? Czy to dla
was taka wielka satyfakcja? Dla mnie rangi są bez sensu, ponieważ ludzie spamują, piszą więcej
krotszych wypowiedzi i odpowiadaja w tematach w ktorych tak naprawdę niemaja nic do powiedzenia.


To pytanie było zadawne mase razy i zawsze padała trochę inna odpowiedź.
Są np po to abyś wiedział kto jak obcykany w forum. Są po to abyś miał drobną radość przy awansie, że Cię doceniono czy coś. Są dla rozrywki, aby świat nie był szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 23:49, tse_tse napisał:

> wiesz nie dziwie sie jak ludzi piszą po 20 spamujących postów dziennie... :)

nazwiska proszę
;)


czy mam wymienić 70 % nicków na forum ?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2005 o 01:09, Widek napisał:

czy mam wymienić 70 % nicków na forum ?:]


załóżmy że na forum jest około 100 000 ludzi. 70% to około 70 000. no nie przesadzaj że aż tyle jest "spam-arzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 01:09, Widek napisał:

czy mam wymienić 70 % nicków na forum ?:]


Nierealne- zarejestrowanych użytkowników może jest dużo ale tylko niewielki odsetek udziela się na forum
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum udziela się może z kilkuset użytkowników. Reszta to po prostu ludzie, którzy mają zarejestowane gry CDP i posiadają konto. A tych co piszą regularne (czyt. prawie codzienie lub codziennie) jest jeszcze mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy tak bylo, ale mi NIE przelozono rangi na przodownik, chociaz na poprzednim forum bylem Rycerzem :P.
Kto ma doceniac? Przeciez te przyznawanie rang, to po prostu automat, ktory tam co pare dni zalicza pkt za post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:59, Skater_ napisał:

nie wiem, czy tak bylo, ale mi NIE przelozono rangi na przodownik, chociaz na poprzednim forum
bylem Rycerzem :P.


Przecież nikomu nie przełożono rang ze starego forum (poza pracownikami CDP i moderatorami :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się