poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 11:27, Bartek Dudek napisał:

Ile robiliście status Delegata . ;))


O ile pamiętam mi to zajęło około 2-3 miesięcy ale nie jest to regułą ponoć Brygadzistą jest się najdłużej.
Ale wyższe stopnie również długo trwają ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 11:27, Bartek Dudek napisał:

Ile robiliście status Delegata . ;))


Niecałe 40 dni. Szybki jestem. ;) A teraz czekam na przewodniczącego, ale będę czekał jeszcze dość długo, bo delegatem zostałem stosunkowo niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2007 o 20:40, citekmaniak napisał:

Pierwszy dostałem jakieś 2-3 tygodnie temu. No a potem 2 w ciągu 5min. Powoli odbijam się z
dna.

Acha,to zyczę Ci aby to trwało jak najkrócej.Abyś już nie długo mugł znowu cieszyć się tytułem Przodownika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 11:32, ko?nik napisał:

Mi zajęło to z półtora miesiąca.

A długo dziennie siedziałeś na forum?I ile tak mniej więcej pisałeś postó na dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 11:30, wdowiakm napisał:

O ile pamiętam mi to zajęło około 2-3 miesięcy ale nie jest to regułą ponoć Brygadzistą jest
się najdłużej. Ale wyższe stopnie również długo trwają ;))


Bzdura. Analogicznie na wyższy stopień czas awansu się wydłuża proporcjonalnie, sam napisałeś że nie jest to regułą ale normalnie jest tak że im wyżej tym trudniej.
ps. Poza tym jak chcesz bajerować laski to pisz poprawnie :) Bo "you give me your heart" to trochę bezsensu brzmi :D -> you gave me your heart już lepiej się prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:04, Modest-Vermin napisał:

Bzdura. Analogicznie na wyższy stopień czas awansu się wydłuża proporcjonalnie, sam napisałeś
że nie jest to regułą ale normalnie jest tak że im wyżej tym trudniej.
ps. Poza tym jak chcesz bajerować laski to pisz poprawnie :) Bo "you give me your heart" to
trochę bezsensu brzmi :D -> you gave me your heart już lepiej się prezentuje :)


No dobra masz rację ja się pomyliłem sorki ;))
Ps. Podpis poprawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:17, michu96 napisał:

Zobacz sobie w statystyki w ile dana odsoba uzyskała ten status. :-) ( Ja myśle , że coś około
2-3 miesięcy to trwa)

A brygadzista? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:43, patrYX93 napisał:

A brygadzista? ^^


Statystyki są? Są!:) No to zaglądnij, trochę klikania myszką nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prawie roku bycia brygdzistą (dwa dni do okrągłego roku mi brakuje - nie wierzycie, to patrzcie w statystyki), opuszczam ten zaszczytny status. Teraz z wielką radością będę delegatem. To był mój cel na tym forum (jeśli chodzi o statusy, bo ogólnym celem jest co innego - poznanie fajnych ludzi, ciekawe rozmowy), więc teraz może być tylko lepiej niż zamierzałem. Mam nadzieję, że kolejny status szybciej nadejdzie. Nie zamierzam jednak spamować, pisać krótkich postów, by zostać przewodniczącym. Pozdrawiam też wszystkich delegatów, do których i ja teraz należę oraz brygadzistów, których wielu awansowało, gdy ja ciągle miałem ten status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, wychodzi na to, że mnie pobiłeś :-( ja siedziałem na Przodowniku 355 dni... Ech, chłopie, właśnie zepsułeś mi całe ferie :-p No nic, teraz staram się pisać w miarę regularnie, więc Delegat powinien przyjść choć trochę szybciej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy awans nie zależy też od stażu. Np. osoba z podobnymi pod kazdym względem statystykami (liczbą postów, średnią dzienną, ilością znaków w poście) ale dłuższym stażem awansuje szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też musisz sobie w statystyki zajrzeć i zobaczyć na danego brygadziste , chodźby na mnie w ile awansował. :-)
Ale powiem Ci , że ja awansowałem w miesiąc coś... :-D

A tak pozatym to gratulacje awansu na przodownika ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:58, michu96 napisał:

To też musisz sobie w statystyki zajrzeć i zobaczyć na danego brygadziste , chodźby na mnie
w ile awansował. :-)
Ale powiem Ci , że ja awansowałem w miesiąc coś... :-D

A tak pozatym to gratulacje awansu na przodownika ! ;-)

Dzięki na forum jestem wprawdzie dopiero 10 dni (koło) ale na gram.pl jestem już 32 dni to pewnie dlatego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:56, Barklu napisał:

Nie wiem czy awans nie zależy też od stażu. Np. osoba z podobnymi pod kazdym względem statystykami
(liczbą postów, średnią dzienną, ilością znaków w poście) ale dłuższym stażem awansuje szybciej.

W dużym stopniu liczy się też czas przebywania na forum. Oraz średnia ilość postów na dzień (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale na gram.pl jestem już 32 dni to pewnie dlatego:P

Oj.. ja jestem na forum dłużej niż 490 dni i też jestem Przodownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się