poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ech , patrząc na statystyki mogłbym być już Delegatem (jeden z delagatów ma 413 postów ja prawie 500)
Ech, trzeba czekać, pisać (mądrze) i nie narazić się (modeatorom)

P.S. Wiem wiem , to zależy od pkt-ów, anie postów
P.S. Tak wiem wiem nie którzy przodownicy mają 3000 postów (ale na pewno mieli degrad , nawet nie jeden__ a ja żadnego ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż,wypada Ci pogratulować:P Więc to zrobię-Gratulację,należało Ci się,pioszesz mądrze i sensownie wiec przyszła tego zapłata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To tylko udowadnia jaki system jest dobry. Ja mam ponad dwa tysiące postów i dopiero jestem delegatem. Koleś, który przy pięćsetce musi pisać naprawdę dobrze. Oczywiście to tylko wizualny dodatek, ale jednak jestem z siebie dumny, że doszedłem już tak daleko w drabinie statusów na gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz szybko awansować to działaj według naliczania punktów, pisz codziennie i oczywiście do regulaminu się stosuj. :-) I tak pewnie już zaniedługo awansujesz. :-D

marian538>> Witaj w gronie brygadzistów ! ;-) (Gratulacje awansu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:37, YahooPL napisał:

Oczywiście to tylko wizualny
dodatek, ale jednak jestem z siebie dumny, że doszedłem już tak daleko w drabinie statusów
na gram.pl :P


Na razie nie tak wysoko. :P Delegatów jest na forum aż 195 więc raczej nie jesteśmy w czołówce, ale zmieni się to gdy wskoczymy na przewodniczących, których jest mniej niż 100. :) Mam nadzieję, że zdążymy zanim nadejdzie Dzień Sądu i, tak jak mówi Azrathel, wyzerują statystyki. Myślę jednak, że zdążymy, przecież nie ma jeszcze żadnego WT, więc czemu mieliby zerowac? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:50, Azrathel napisał:

jak skoczymy na Przewodniczącego, to pewnie zrobią nowe forum i wyzerują nam statusy ;)


Mi to obojętne. Nie liczy się dla mnie status ale żeby ludzie mnie kojarzyli i żebysmy mogli znowu prowadzić ciekawe rozmowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:50, Azrathel napisał:

jak skoczymy na Przewodniczącego, to pewnie zrobią nowe forum i wyzerują nam statusy ;)


Ja myślę, że wyzerowane statusy będą dopiero przy drastycznych zmianach na forum, albo po zupełnej rewolucji i stworzeniu nowego portalu. Ale i tak nie nastąpi to szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma nigdy nienastapic slyszycie nigdy........... pozatym jakby było nowe forum i wogóle wszystko nowe przeniesli by statystyki zapewne co nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:07, Phelela napisał:

To ma nigdy nienastapic slyszycie nigdy........... pozatym jakby było nowe forum i wogóle wszystko
nowe przeniesli by statystyki zapewne co nie ???


Nie. Przykład: na poprzednim forum były statusy i wielu własnotytułowców, a po powstaniu gram.pl wszystko przeniesiono tutaj, a jednak statystyki/statusy nie zostały przeniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl ma trochę ponad rok czemuby mieli coś zmieniac. ja przewiduję, ze w przeciągu trzch/czterech lat nie zmienią portalu. Bo po co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech kurczę co trzeba zrobić aby zostać własnotytułowcem.... naprawdę trzeba się namęczyć. Trochę głupio że to takie trudne ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:15, YahooPL napisał:

Gram.pl ma trochę ponad rok czemuby mieli coś zmieniac. ja przewiduję, ze w przeciągu trzch/czterech
lat nie zmienią portalu. Bo po co ???


No ja byłbym nawet za tym, żeby gram.pl nigdy nie zmienili, ale nie wiadomo co za kilka lat może się stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:17, Super gość napisał:

Ech kurczę co trzeba zrobić aby zostać własnotytułowcem.... naprawdę trzeba się namęczyć. Trochę
głupio że to takie trudne ... :/


Nie, no najlepiej, żeby to był drugi status, który się zdobywa po kilku dniach, albo jeszcze lepiej! Niech dają go od razu! No proszę Cię...nie jest to głupie tylko normalne. Mi tam na własnym tytule nie zależy. Jestem delegatem, a moim celem jest nie spaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz - jakby bylo latwo wtedy wszyscy by mieli wlasny tytul. A tak? Przynajmniej dostana go Ci, ktorym tak naprawde na nim nie zalezy. Bo jakby zalezalo to by zrezygnowiali w polowie drogi widzac jak ciezko go zdobyc ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:18, ko?nik napisał:

No ja byłbym nawet za tym, żeby gram.pl nigdy nie zmienili, ale nie wiadomo co za kilka lat
może się stać...


oczywiście dla mnie też gram.pl też by mogło się nie zmieniać nigdy. Dla mnie jest tu wszystko czego można zapragnąć. Technologia niestety idzie w przód i gram.pl bedzie musiało iść wraz z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co odrazu byś chciał własno tytułowca?! To by było troche głupio zrobione. :-/

Yahoo>> Racja nie ma takiej potrzeby , żeby zmieniać forum przez około 2-4 lat. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:18, ko?nik napisał:

No ja byłbym nawet za tym, żeby gram.pl nigdy nie zmienili, ale nie wiadomo co za kilka lat
może się stać...


Wiesz, właśnie je dostosowują do Web 2.0 (jeśli rozumieć przez web 2.0 sieć serwisów społecznościowych) więc przez parę lat zmiany nie będą potrzebne. Co najwyżej mogą dołożyć jeszcze jakieś konta pocztowe czy podobny bajerek (np większa możliwość edycji stroblonów) ale jak na mój gust wiele się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się