poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2007 o 14:24, dusia8 napisał:

Czy jest teraz jakiś wróg ludu?


Oczywiście. Wróg ludu to każdy zbanowany użytkownik a takich przybywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja? Oj nie nie nie. Ja na razie myśle o Brygadziście (LOL ale nisko)
Powinni go już dostać sekretarze... Oni się dopiero namęczyli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, są wrogowie ludu. Jednak ich nie ujrzysz, gdyż nie mogą wypowiadać się na Forum (WL=Ban).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:26, PolishWerewolf napisał:

Tak, są wrogowie ludu. Jednak ich nie ujrzysz, gdyż nie mogą wypowiadać się na Forum (WL=Ban).


i bardzo dobrze bo po co mają zaśmiecać forum bezsensownymi postami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:30, vazon napisał:

> Tak, są wrogowie ludu. Jednak ich nie ujrzysz, gdyż nie mogą wypowiadać się na Forum (WL=Ban).


i bardzo dobrze bo po co mają zaśmiecać forum bezsensownymi postami...

To zrozumiałe, że mroczni nie mogą przebywać z dobrymi jedi:) (ach ten star wars;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:21, YahooPL napisał:

oczywiście dla mnie też gram.pl też by mogło się nie zmieniać nigdy. Dla mnie jest tu wszystko czego można
zapragnąć.

A ja chętnie ujrzałbym na forum możliwość wybrania skórki starej wersji. Poza tym, wydaje mi się, że stare tytuły były lepsze, takie bardziej klimatyczne. No i ksywkę też chciałbym zmienić na starą, ale Góra coś się zgodzić nie chce. Kurczę, znowu włączył mi się tryb wspomnień ;-)

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:33, patrYX93 napisał:

> i bardzo dobrze bo po co mają zaśmiecać forum bezsensownymi postami...


I sobą, reprezentując niegodną Gramowicza postawę!

Dnia 11.02.2007 o 14:33, patrYX93 napisał:

To zrozumiałe, że mroczni nie mogą przebywać z dobrymi jedi:) (ach ten star wars;))


Ach, niektórzy Sithowie potszywają się pod dobry JEDI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a mam pytanko czy jak ktos jest wrogiem ludu to ma automatycznie bana i czy moze sie z tego wroga ludu jakos wywiazac czy tylko wtedy gdy ubłaga Soleila .Czy musio założyć nowe konto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 16:02, Phelela napisał:

No a mam pytanko czy jak ktos jest wrogiem ludu to ma automatycznie bana i czy moze sie z tego
wroga ludu jakos wywiazac czy tylko wtedy gdy ubłaga Soleila .Czy musio założyć nowe konto
:P


Bana ci dają. Znam to bo koledzy tak mieli. Tylko nie jestem pewien czy na zawsze czy da się jakoś jeszcze zwrócić konto żeby móc pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 16:02, Phelela napisał:

No a mam pytanko czy jak ktos jest wrogiem ludu to ma automatycznie bana i czy moze sie z tego
wroga ludu jakos wywiazac czy tylko wtedy gdy ubłaga Soleila .Czy musio założyć nowe konto
:P


Fakt otrzymania degradacji do wroga ludu, oznacza automatyczne zbanowanie. O ile wiem, to jest możliwość tymczasowego bana, lecz jeśli uniemożliwienie wypowiadania się jest dożywotnie, to pomaga tylko założenie nowego konta - wtedy to dochodzimy do kwestii zmiennego IP i dzieci Neostrady ;]
To by było tyle, hehe. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że wróg ludu jest przyznawany albo na stałe albo na jakiś okres czasu. Potem zdaje się taki delikwent zostaje wywrotowcem i wraca na forum. Oczywiście o ile nie dostał bana dozywotniego. Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 16:07, Cossack777 napisał:

>.....


A skąd mozna wiedzieć czy ban na zawsze czy okresowy? I odczep się od Neostrady bo sam ją mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kto Ci taki ban wręczy (Moderator, Pracownik CDP) zwykle wyjaśnia za co się dostaje bana i na jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 16:08, SpeeDTraP napisał:

A skąd mozna wiedzieć czy ban na zawsze czy okresowy?

A skąd mam to wiedzieć? xD Nie dostałem nigdy bana. Nie będę też tu polemizował, skoro nie jestem obyty w tym temacie. Jeżeli naprawdę musisz to wiedzieć, to skontaktuj się z pracownikami CDP lub moderatorami (choć nie wiem czy pomogą Ci w tej sprawie).

Dnia 11.02.2007 o 16:08, SpeeDTraP napisał:

I odczep się od Neostrady bo sam ją mam.

Ależ ja nie mam nic do jaśnie nam panującej Neostrady TP. ;] Użyłem tego związku frazeologicznego (hehe :P), aby uzmysłowić przedmówcy, jakie są możliwości, kiedy zostanie się zbanowanym. Jeśli nie wiesz co mam na myśli, to bardzo dobrze - czasem lepiej być niedoinformowanym. ;)
Pozdrawiam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po awansie występuje coś takiego jak kilkudniowe podniecenie czyli forumowicz piszę więcej niż przeciętnie postów przez parę dni. Przykładem może być szerszeń45 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:19, deih napisał:

Po awansie występuje coś takiego jak kilkudniowe podniecenie czyli forumowicz piszę więcej
niż przeciętnie postów przez parę dni. Przykładem może być szerszeń45 ;).


ja też! ja też! :P
po awansie na Brygadzistę ogarnęło mnie postowe szaleństwo - nastukałem chyba z 60...
a po Delegacie - spokojniutko, standardowo - bez zbędnych emocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się