poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2007 o 17:19, deih napisał:

Przykładem może być szerszeń45 ;).

Ja? ;>
Własnie myślałem że więcej pisałem zanim miałem awans. :) Może to fakt, że ostatnio nie udzielam się w grach forumowych? (Odznaczyłem freestyle z filtrowania) Pewnie masz troche racji. Nie zwróciłem uwagi i już się przyzwyczaiłem do Przewodniczącego. Teraz zacznie się normalne postowanie.
BTW ile ja napisałem postów na przewodniczący? 25? To chyba nie dużo :P Bywały dni, że miałem 60 postów dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:19, deih napisał:

Po awansie występuje coś takiego jak kilkudniowe podniecenie czyli forumowicz piszę więcej
niż przeciętnie postów przez parę dni.

Taak? Ja jad dostałem awans na delegata (o czym uświadomił mnie Sephi) to przyjąłem gratulacje i zacząłem pisać jak wcześniej. Ja się statusem nie podniecam, bo nie ma po co.

Dnia 11.02.2007 o 17:19, deih napisał:

Przykładem może być szerszeń45 ;).

Ale on dostał awans dopiero dzisiaj, czy wczoraj więc nie wiesz, czy będzie pisał tylko dzisiaj czy przez kilka następnych dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:19, deih napisał:

Po awansie występuje coś takiego jak kilkudniowe podniecenie czyli forumowicz piszę więcej
niż przeciętnie postów przez parę dni. Przykładem może być szerszeń45 ;).


Ja po awansie na przodownika zacząłem pisać mniej a nie więcej (wczoraj o tej godzinie miałem już ponad 30 postów a dzisiaj tylko kilka ok.10),czyli nie u każdego występuje to "podniecenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:26, ko?nik napisał:

> Przykładem może być szerszeń45 ;).
Ale on dostał awans dopiero dzisiaj, czy wczoraj więc nie wiesz, czy będzie pisał tylko dzisiaj
czy przez kilka następnych dni :D

No wałsnie. Serio podniecony byłem tylko przy pierwszych trzech awansach. Potem nawet nie zauważyłem zmiany na brygadzistę i tak jakoś postuję normalnie do tej pory. Deih trochę przesadza jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:26, szerszeń45 napisał:

BTW ile ja napisałem postów na przewodniczący? 25? To chyba nie dużo :P Bywały dni, że miałem 60 postów dziennie :)


Aż tyle napisałeś?? Ja pierwszego dnia po awansie jako Przewodniczący napisałem z jakieś 10 postów pobiłeś mnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się zdziwiłem ile odpowiedzi na tak krótki post można napisać ;). Nie wszystkie tamety frestyle są słabe..Chociaż większość niestety jest ;/. Ja jeszcze ich sobie nie "odczepiłem" bo nigdy nie wiadomo na jaki nowy pomysł wpadną forumowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 17:30, szerszeń45 napisał:

Deih trochę przesadza jak
zwykle :)

Hehe bardzo śmieszne ;). Nie mówiłem tylko i wyłącznie o Twojej osbie ale też o innych osobach...Więc czy ja wiem czy przesadzam :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deih
Nie no mówię że ogołnie mam odczepioną kategorię freestyle, bo mnie denerwowało że musze szukać niepodczpionych tematów w gąszczu różnych zabaw. Co nie znaczy, że nie mam kilku przypiętych np. "Opissz poprzednika" mam cały czas oraz "Ranking na najlepszego forumowicza".

wdowiakm
Ja piszę dla samej frajdy pisania. Zapewniam jakbym był nadal delegatem to nadal bym tyle postów dziś napisał. Po prostu mam czas (do wieczora) to piszę . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:34, szerszeń45 napisał:

wdowiakm
Ja piszę dla samej frajdy pisania. Zapewniam jakbym był nadal delegatem to nadal bym tyle postów
dziś napisał. Po prostu mam czas (do wieczora) to piszę . :)


No wiesz ja Cię nie posądzam o spamowanie ;))
Ja również mam czas to piszę bo od jutra znów do pracy i koniec spędzania tylu godzin przed kompem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię pisać na forum i przekazywać Wam moje prywatne odczucia na temat wszystkiego.

Po prostu - gram.pl jest takim moim "drugim życiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:41, wdowiakm napisał:

No wiesz ja Cię nie posądzam o spamowanie ;))

A ja nie twierdziłem że mnie o to posądzasz, aczkolwiek sporo się spamowało w tej czy innej forumowej grze :)

Dnia 11.02.2007 o 17:41, wdowiakm napisał:

Ja również mam czas to piszę bo od jutra znów do pracy i koniec spędzania tylu godzin przed
kompem ;))

No sam widzisz. Jak sie ma czas to sie pisze bez względu na to jaki się posiada aktualnie status. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:44, Adamzzz napisał:

Ja bardzo lubię pisać na forum i przekazywać Wam moje prywatne odczucia na temat wszystkiego. To podobnie jak ja ,ba tym forum panuje wspaniała atmosfera:)tego się nie da opisać,to trzeba poprostu poczuć;)
Po prostu - gram.pl jest takim moim "drugim życiem"

Hehe,dla mnie też,tylko nie zawsze mam czas na to ''''drugie życie'''';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:44, Adamzzz napisał:

Ja bardzo lubię pisać na forum i przekazywać Wam moje prywatne odczucia na temat wszystkiego.

Yhy, ja raz nie chciałem pograć na kompie tylko na forum siedziałem. Zresztą już gdzieś mnie o to pytano. Gdzie? Dowiecie się od Sol w swoim czasie :>

Dnia 11.02.2007 o 17:44, Adamzzz napisał:

Po prostu - gram.pl jest takim moim "drugim życiem"

Ano, mówi się na to uzależnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 19:58, Sephirath napisał:

Yhy, ja raz nie chciałem pograć na kompie tylko na forum siedziałem.

Mi też się to czasami zdarza nie grać tylko wchodzić na forum.

Dnia 11.02.2007 o 19:58, Sephirath napisał:

Ano, mówi się na to uzależnienie :)

Mówi się, mówi, ale jakie to straszne! Jak papierosy, alkohol i jeszcze Bóg wie co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:13, ko?nik napisał:

> Yhy, ja raz nie chciałem pograć na kompie tylko na forum siedziałem.
Mi też się to czasami zdarza nie grać tylko wchodzić na forum.


Dziwne, ale mi też. To chyba jakaś plaga!

Dnia 11.02.2007 o 20:13, ko?nik napisał:

> Ano, mówi się na to uzależnienie
Mówi się, mówi, ale jakie to straszne! Jak papierosy, alkohol i jeszcze Bóg wie co :D


To nie takie straszne, ale cholernie przyjemne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie. nie uwierzycie, co zaraz wam powiem. Właśnie awansowałem ( w górę, żeby nie było).
fajne jest to uczucie, gdy się awansuje.
Czuję się dumny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się