poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Jedni nie chcą degrada i dostają,a znów inni chcą :)
Pamiętam taki przypadek z forum, że gramowicz pragnął za wszelką cenę zostać wywrotwcem, bo tak bardzo mu sie podobał ten status hehe, ciekawe czy mu się powiodło......
Nie wszystkim zależy na statusie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 09:04, marian538 napisał:

Jedni nie chcą degrada i dostają,a znów inni chcą :)
Pamiętam taki przypadek z forum, że gramowicz pragnął za wszelką cenę zostać wywrotwcem, bo
tak bardzo mu sie podobał ten status hehe, ciekawe czy mu się powiodło......
Nie wszystkim zależy na statusie....


To moim zdaniem, taka dziecinna przekora. Osoby tego typu zbyt długo nie zagrzewają miejsca na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, czasem widzi się na forum takie dziwne zachowania, ludzie się rejestrują i potem tylko spamują, zakładają totalnie głupie tematy ,robią bałagan na forum i sami się przy tym dobrze bawią, ehh szkoda, ale tego uniknąć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:58, Varras napisał:

Dla niektórych (skin) biały.

Ale było by nieczytelnie..

Dnia 18.02.2007 o 18:58, Varras napisał:

Budo- jak ci sie znudził mod i chcesz miec sekreta, możesz zawsze poprosić o oddanie moda MI
:P

Co?!Zgadzam się z tym co powiedziłą YahooPL :) Niewielu z nas byłoby dobrymi modami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo dużo takich forumowiczów.Jak mówią taki status jest "oryginalny".Znam jednego usera który chętnie zostałby wrogiem ludu gdyby nie był to ban.Ale przynajmniej ci ludzie nie przejmują się statem.Co to za przyjemność pisać tylko dla statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2007 o 20:41, vazon napisał:

jak będziesz odpisywał postem na swój post to za taki spam Brygadzisty się nie doczekasz...więc
pisz z głową...


Zapomniałeś o przodowniku jeszcze, strasznie wrednym statusie.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np nie pisze dla statusu bo mi siedzenie na forum sprawia przyjemność,taka forma spędzenia czasu wolnego.Sądzę że jest więcej takich użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:45, vazon napisał:

Ja np nie pisze dla statusu bo mi siedzenie na forum sprawia przyjemność,taka forma spędzenia
czasu wolnego.Sądzę że jest więcej takich użytkowników.

Np ja, nie piszę dla statusu jednak patrząc na statystki to po, około 12-13 dniach jest brygada (mogę się grubo mylić) intensywnego pisania postów, a ja już jadę 10 dni na brygadzie... chociaż mi to nie robi w zasadzie różnicy status jedynie to, że będę bardziej szanowany, bo inaczej się traktuje sekretarza a i inaczej obywatela:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz ... przodownik to bardzo fajny status Ja bardzo tęsknię za przodownikiem.Bardzo spodobał mi się ten stat.

vazon -----> popieram..na forum powinno się być dla przyjemności.Szkoda że tylko jedna trzecia z nas wszystkich pisze dla statusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:53, Probos napisał:

No niestety, ale to chyba logiczne ;) Ja bardzo tęsknie, za odebranym mi Delegatem ;( Delegaciku
wróć !! ;)


Nie ma co tęsknić tylko pisać i przestrzegać regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:49, patrYX93 napisał:

> Ja np nie pisze dla statusu bo mi siedzenie na forum sprawia przyjemność,taka forma spędzenia

> czasu wolnego.Sądzę że jest więcej takich użytkowników.
Np ja, nie piszę dla statusu jednak patrząc na statystki to po, około 12-13 dniach jest brygada
(mogę się grubo mylić) intensywnego pisania postów, a ja już jadę 10 dni na (poprawka) PRZODOWNIKU...
chociaż mi to nie robi w zasadzie różnicy status jedynie to, że będę bardziej szanowany, bo inaczej
się traktuje sekretarza a i inaczej obywatela:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:49, patrYX93 napisał:

mi to nie robi w zasadzie różnicy status jedynie to, że będę bardziej szanowany, bo inaczej
się traktuje sekretarza a i inaczej obywatela:(


Wybacz, ale poziom szacunku nie jest mierzony według rangi na forum, ale tego jak się prezentujesz swoimi postami. Jeśli jesteś życzliwy wobec innych, starasz się pomagać, piszesz zachowując reguły j. polskiego i przestrzegasz regulaminu, to jesteś szanowany nawet jako obywatel.
Z drugiej strony wysoki status wcale szacunku nie zapewnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę że po 10 -13 dniach zostaniesz brygadzistą.Na ten status trzeba czekać około 1 miesiąca do półtora.Nawet po intensywnym pisaniu postów.Jak pisze w przypiętym poście nie liczy się ilość postów tylko czas który spędzasz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z walgierze''em, że nawet obywatel może mieć większy szacunek niż nawet Brygadzista czy inny tytuł. Bycie fair w stosunku do innych i pisanie z rozsądkiem owocuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:55, walgierz napisał:

Z drugiej strony wysoki status wcale szacunku nie zapewnia.

Z trzeciej strony gdy ma się wysoki status oznacza to że było się "Dobrym Forumowiczem" bo jakby się nim nie było to już dawno zostało by się wykopanym z forum. Owszem status nie zapewnia tego że forumowicz jest w porządku, ale zwiększa prawdopodobieństwo że taki będzie. Gdy ktoś jest Obywatelem to jest swoistym jajkiem niespodzianką, nie wiadomo co z niego wyskoczy :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 14:58, Master J napisał:

Nie sądzę że po 10 -13 dniach zostaniesz brygadzistą.Na ten status trzeba czekać około 1 miesiąca
do półtora.Nawet po intensywnym pisaniu postów.Jak pisze w przypiętym poście nie liczy się
ilość postów tylko czas który spędzasz na forum.


No to ja trochę sobie poczekam na awans :D. Mimo, że mam już sporo naklepanych postów i na pewno jestem Przodownikiem dłużej niż miesiąc. Wiem, na czym polega mój błąd: po prostu za często się powtarzam i nie wnoszę niczego nowego do tematu :D. Ale też nie siedzę długo na forum. Zwłaszcza na tygodniu, mam szlaban (na szczęście zawieszony na ferie :D). Ale cóż... nic nie trwa wiecznie, kiedyś awans nastąpi ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:04, Sephirath napisał:

Wyższy status może i nie. Ale czerwony status tak. Walgierz, wiedz, że masz u nas nie tylko
szacunek ale też i respekt ;)


No, ale nie tylko on...jest jeszcze kilku takich z szacunkiem i respektem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się