poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 13:18, vazon napisał:

Każdy tak mówi, a jak przychodzi status to radocha jest wielka. Status zawsze się liczy...


Ok, tylko, że my ze Stworem mówimy to z niesamowitą ironią... Fakt nie wszyscy to widzą, ale ci uważniejsi - owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:32, Ninja Seba napisał:

Ok, tylko, że my ze Stworem mówimy to z niesamowitą ironią... Fakt nie wszyscy to widzą, ale
ci uważniejsi - owszem :)


No ba!:) Trza "kumajtym" być i patrzeć co piszemy:P
Coś tu się delegatów mnoży i Przewodniczących! Czuję tu jakiś przekręt:P ;)))
Stoliki na sekretarzy już mamy przyszykowane, tylko ktoś chyba zgubił klucz:))
I nie żeby nam zależało!:) Wcale, a wcale!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej...jestem 1 raz na forum...zostałew wywrotowcem :( (debil ze mnie) co muszę zrobić zeby mieć lepszy status ??
ja zielony w tych tematach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:32, Ninja Seba napisał:

Ok, tylko, że my ze Stworem mówimy to z niesamowitą ironią... Fakt nie wszyscy to widzą, ale
ci uważniejsi - owszem :)


Ja należe do tych uważniejszych. Już niezliczone razy Stworek narzekał więc jestem obyty :P

Stwór>>> mój Gremlin ma wasz kiuczyk. Może nie taki jaki chciałeś ale zawsze coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:04, Adin92 napisał:

hej...jestem 1 raz na forum...zostałew wywrotowcem :( (debil ze mnie) co muszę zrobić zeby
mieć lepszy status ??


Pisać i pisać i pisać, regularnie, mądrze, nie spamować i generalnie przestrzegoć regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:27, ko?nik napisał:

> A tu już w kolejce na Przewodniczącego czeka Ko?nik - będzie się robić ścisk :)
Aż zadrżałem jak to przeczytałem ;) Serio. Miło, że tak twierdzisz, jednak ja jeszcze raczej
troszkę poczekam...buhahaha...no dobra nie będę skromny i powiem, że postaram się jak najszybciej,
więc ROBIĆ MIEJSCE PANOWIE!

No i o ile się pomyliłem - dokładnie o 18 godzin :)
Wielki gratulacje - należało Ci się :)
P.S. Uważaj na Sephirath`a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:39, ko?nik napisał:

Thanks...znaczy dzięki ;) Tylu gratulacji to ja już nigdy nie dostałem :D


Nie ma się co dziwić, zasłużyłeś sobie... W końcu zostałeś Przewodniczącym, a to już dosyć wysoko...

Dnia 14.04.2007 o 14:39, ko?nik napisał:

No to już zacznij się zastanawiać nad wyjazdem ;) Jednak trzeba dużo i regularnie pisać a wtedy delegat też
przyjdzie ;)


Chłopie, piszę posty dokładnie co godzinę, do tego z zegarkiem w ręku! Dziennie napiszę z 9 postów, polegając na tej świętej zasadzie... Swoją drogą mam nadzieję, że Delegatem zostanę jeszcze w tym miesiącu. Ostatni "szczebelek" ( Brygadzistę ) pokonałem, po poście, w których pisałem: "mam nadzieję, że awansuję już niedługo...". Może tak będzie i tym razem? Bądź co bądź awansować powinienem awansować krótki czas po userze patrYX93. A miejsce delegacji już wybrane - Bahrajn. Ciekaw jestem jak wygląda państwo, w którym jutro Robert Kubica będzie walczyć o jak najwyższą lokatę...
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:24, Jarys napisał:

No i o ile się pomyliłem - dokładnie o 18 godzin :)

Bo to było takie ultimatum dla CDP. "Albo dostanę przewodniczącego w przeciągu 18 godzin, albo wszyscy się dowiedzą o TYM! ;)

Dnia 14.04.2007 o 18:24, Jarys napisał:

Wielki gratulacje - należało Ci się :)

Dziękuję. Ale nie będę skromny i nie będę ukrywał, że mi się należało ;P

Dnia 14.04.2007 o 18:24, Jarys napisał:

P.S. Uważaj na Sephirath`a ;)

Na niego to raczej powinni uważać sekretarze, bo sam powiedział, że ma zamiar wejść w jakiegoś sekretarza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:09, vazon napisał:

Stwór>>> mój Gremlin ma wasz kiuczyk. Może nie taki jaki chciałeś ale zawsze
coś ;)


Jak otworzysz nim drzwi odstąpię ci stanowisko:))) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 18:25, igorinho napisał:

Nie ma się co dziwić, zasłużyłeś sobie... W końcu zostałeś Przewodniczącym, a to już dosyć
wysoko...

Już delegat to wysoko, a przewodniczący...jeszcze wyżej ;P

Dnia 14.04.2007 o 18:25, igorinho napisał:

Ciekaw jestem jak wygląda państwo, w którym jutro Robert Kubica będzie walczyć o jak najwyższą lokatę...

Może się pośpiesz to jeszcze zdążysz :D

Dnia 14.04.2007 o 18:25, igorinho napisał:

Pozdrawiam!

Ja także pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:30, Stwór napisał:

Jak otworzysz nim drzwi odstąpię ci stanowisko:))) hehe


Powiedz tylko gdzie i kiedy, i które to drzwi. Jak będą pytali o mnie to powiesz, że ja cały czas w delegacji, i że to niemożliwe.
A stołek odbiorę jak wszystko przycichnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:14, Liqid napisał:

na delegację do Anglii? Sam nie wiem, pewno fajnie, ale bywają ciekawsze , oryginalniejsze miejsca.


Hmm, to może na Sybir. Tam w sumie też jeszcze nie byłem ;-)

Sephirath

Dnia 14.04.2007 o 16:14, Liqid napisał:

Jakubie Wędrowyczu, a cóż to, że jeszcze sobie nie wywalczyłeś z Semenem WT? :)


Noo, żeby wbić WT to się trzeba w naszej społeczności udzielać. A o ile przyjemniej jest chlać WD w towarzystwie Semena i ferajny. Ostatnio to nawet Bardaki jakoś milsze są, to i z nimi się chluśnie od czasu do czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem o tym w Markach, ale tutaj tez warto się pochwalić. Mianowicie, po czterech miesiącach udało się przekonać serwer gramu, że już dosyć się naczekałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 22:25, Kryhuu napisał:

że już dosyć się naczekałem ;)


Nic tylko gratulować;) od brygadzisty zaczyna się zabawa:) A dla mnie system chyba ma usterkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:25, Stwór napisał:

Nic tylko gratulować;) od brygadzisty zaczyna się zabawa:) A dla mnie system chyba ma usterkę;)


Ty uważaj, żeby Ci statusu nie wracało z Sekretarza z powrotem na Przewodniczącego jak już ten awans w końcu wywalczysz. Budo został modkiem, więc klątwa musiała na kogoś przejść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:25, Stwór napisał:

Nic tylko gratulować;) od brygadzisty zaczyna się zabawa:) A dla mnie system chyba ma usterkę;)


Cóż, ja też tak podejrzewałem. Codziennie pisałem kilka postów a awansu widać nie było. Trochę denerwowali mnie ludzie, którzy po półtora miesiąca mieli już Brygadzistę. Ale nie ma co narzekać teraz, bo usterka w moim przypadku została usunięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:29, Kryhuu napisał:

Cóż, ja też tak podejrzewałem. Codziennie pisałem kilka postów a awansu widać nie było. Trochę
denerwowali mnie ludzie, którzy po półtora miesiąca mieli już Brygadzistę. Ale nie ma co narzekać
teraz, bo usterka w moim przypadku została usunięta ;)


A w moim przypadku ta usterka ciągle nie naprawiona...Te chamciury od statusów nie chcą mnie level-upnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam :P każdy z nas doczeka się kiedyś tego upragnionego awansu :P. Nawet Stwór :P. Ja za jakieś parę tygodni zacznę wyszukiwać swojego ale do tego czasu cieszę się delegatem i wakacjami :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:33, Adamido napisał:

A w moim przypadku ta usterka ciągle nie naprawiona...Te chamciury od statusów nie chcą mnie
level-upnąć:P


No bo to cały system jest... :P Ktoś musi awansowac na sekretarza (czyt. Stwór i ja) i wtedy będzie mogło dwóch wejść na przewodniczących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:47, Ninja Seba napisał:

No bo to cały system jest... :P Ktoś musi awansowac na sekretarza (czyt. Stwór i ja) i wtedy
będzie mogło dwóch wejść na przewodniczących :D


Jeszcze GeoT do nas się zalicza do kolejni po sekretarza;) My awansujemy i damy wam spokój na jakiś czas..:) A tak to musicie nas znosić.. I wcale nam nie zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się