poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Hah ! :P Mnie to mówisz ? Ja mam na drugim miejscu wątek o Tibii, a nie wypowiadłem się tam już długo (choć ostatnio doszło parę postów tam - co fakt to fakt). ;-)
Choć moje posty w tym wątku gonią i to ostro :P

Swoją drogą sam sie zdziwiłem, że w watku o Gothicu 1 i Tibi mam najwięcej postów :) Wow, wymiatam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ty jesteś takim Tibiiozaurem kapujesz...pikseloza.
Kiedyś moi koledzi płacili sobie prawdziwymi pięniędzmi bo była taka akcja:
Jeden z moich kolegów wlaz na jakiś dach za pomocą beczki i ktoś mu zabrał tą beczke. I ten kolge zapłaciła dla drugiego kolegi 10zł za ściągnięcie z dachu..
Ale nie gadamy tu o Tibii tylko o tytułach ja se czekam właśnie na bana w temacie o GUild WarS xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też nie mówie o samej grze tylko o wątku jej poświęconym, a napisane posty jakoś przekładają się na status...
Swoją drogą ja już od dawna w Tibię nie gram... miedzy innymi dlatego przestałem się tam wypowiadać. Drugim powodem były "argumenty" antyfanów tej gry i kompletna olewka moderatorstwa. Tak, więc ten wątek sobie odpuściłem.

Dnia 16.04.2007 o 21:57, barteg napisał:

Bo ty jesteś takim Tibiiozaurem kapujesz...pikseloza.


Skoro myślisz, że to argument to odsyłam do owego wątku. Znajdziesz tam wielu podobnie myślących. Może inaczej: wielu niepotrafiących prowadzić normalnej dyskusji na temat gry, której nie znoszą :) Z pewnością znajdziesz kogś z kim znajdziesz wspólny jezyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej pojawia się bezsensownych tematów które po niecałych 10 minutach istnienia zostają zamykane.
Może warto wprowadzić przywilej że dopiero ludzie ze stopniem robotnika i wyżej mogą zakładać tematy, wtedy zanim obywatel zostanie robotnikiem zorientuje się po co jest wyszukiwarka, a ludzie którzy wpadają tu tylko po to by porobić sobie jaja i założyć 10 topiców nie będą mogli tego zrobić. Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 23:40, Sith66 napisał:

Co wy na to ?


Nie wiem czy to jest najlepsze rozwiązanie. Jak wszystko ma swoje wady i zalety. Ale weźmy przykładowo kogoś nowego, który potrzebuje jakieś ważnej dla siebie informacji, a temat w jakim mógłby umieścić swoje pytanie nie istnieje. I co? Ma spamować i pisać byle co i byle gdzie żeby mieć wyższą rangę i móc założyć temat? Jak dla mnie absurd. W sytuacji obecnej wszystko jest dozwolone, a akceptując regulamin godzimy się na pewne warunki. Myślisz, że osoba z wyższym statusem nie zakłada bezsensownych tematów? Odpowiadam: Mylisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 00:28, Ninja Seba napisał:

Odpowiadam: Mylisz się :)


To jaki zakładamy?:) My i nasze statusy które powinny już być?:) I wcale nam nie zależy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 00:28, Ninja Seba napisał:

weźmy przykładowo kogoś nowego, który potrzebuje jakieś ważnej dla siebie informacji, a temat w jakim mógłby > umieścić swoje pytanie nie istnieje. I co? Ma spamować i pisać byle co i byle gdzie żeby mieć wyższą rangę i móc założyć temat?

Zawsze może się zapytać w podpiętym wątku "Jesteś tu pierwszy raz ..." i uzyskać obszerne wyjaśnienia. Wyjaśnienie na ten temat może być również zawarte w regulaminie podpisywanym podczas rejestracji.
Ja osobiscie jestem zwolennikiem tamtej propozycji, choć nie wierzę aby CDP się na nią zdecydowało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech 2 degrady to duzo jeszce nigdy tyle nie dostałem po jednym tak ale 2 nie :F.Strówr ja czuje ze awansujesz w tym tygodniu na 100 % ,wkońcu klatwa przejdzie na kogo innego , ona krązy bójcie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:14, Phelela napisał:

Ech 2 degrady to duzo jeszce nigdy tyle nie dostałem po jednym tak ale 2 nie :F.

Ja też tylko jeden ;P

Dnia 17.04.2007 o 13:14, Phelela napisał:

Strówr ja czuje ze awansujesz w tym tygodniu na 100 % ,wkońcu klatwa przejdzie na kogo innego , ona
krązy bójcie sie :D

"Stówr" ;P Kto to? Nie znam ;) A co do awansu...Stwór już tak "awansuje" od kilku miesięcy i zaawansować nie może ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:19, ko?nik napisał:

> Ech 2 degrady to duzo jeszce nigdy tyle nie dostałem po jednym tak ale 2 nie :F.
Ja też tylko jeden ;P
> Strówr ja czuje ze awansujesz w tym tygodniu na 100 % ,wkońcu klatwa przejdzie
na kogo innego , ona
> krązy bójcie sie :D
"Stówr" ;P Kto to? Nie znam ;) A co do awansu...Stwór już tak "awansuje" od kilku miesięcy
i zaawansować nie może ;>

Ech poprawiam sie Stwór , cos mi sie ostatnio klawiatura psuje.
stiffyone : ja tam lubie modków co z tego że mnie zdegradowali kilkakrotnie :).Ale niepoddawaj sie walcz dalej o statusy i nie tylko , miej przyjemnośc z pisania postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak oto dołączyłem do grona Przodowników! Powiem szczerze, myślałem, że jeszcze długo będę cieszyć sie statusem Robotnika. A tu proszę, taka niespodzianka.

Cóż byle do Brygadzisty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 13:28, Phelela napisał:

stiffyone : ja tam lubie modków co z tego że mnie zdegradowali kilkakrotnie :).Ale niepoddawaj
sie walcz dalej o statusy i nie tylko , miej przyjemnośc z pisania postów :)


nie musisz mi przypominać - przecież się nie martwię - szybko wrócę - mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 14:06, xDeuSx napisał:

I tak oto dołączyłem do grona Przodowników! Powiem szczerze, myślałem, że jeszcze długo będę
cieszyć sie statusem Robotnika. A tu proszę, taka niespodzianka.

Cóż byle do Brygadzisty :P


Ja mam cel byle do delegata.
Ja miałem brygadziste ale degrad dostałem. ;(
Strzeż się wodziastego.
Ale nie samym statusem człowiek żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 14:06, xDeuSx napisał:

I tak oto dołączyłem do grona Przodowników! Powiem szczerze, myślałem, że jeszcze długo będę
cieszyć sie statusem Robotnika. A tu proszę, taka niespodzianka.

Cóż byle do Brygadzisty :P


Człowieku, zobaczysz jak się będziesz cieszyć, jak zostaniesz brygadzistą. Przodownik to jest szczerze mówiąc jeszce byle co, schody zaczynają się właśnie od brygadzisty. Ale i tak trzeba pogratulować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się