poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2007 o 14:48, ko?nik napisał:

Vilmar nie dostał awansu za "zasługi" (chociaż miał zasługi, ale nie o to chodzi), ale dostał
się do CDP, a to jest różnica....

Moim zdaniem to właśnie przez statystyki trafił do CDP.

Dnia 19.04.2007 o 14:48, ko?nik napisał:

Jeżeli iść tym tropem to wszyscy moderatorzy, a nie tylko niektórzy.

No nie wiem, niektórzy modzi byli na tym forum od początku moderatorstwem, jesteśmy ciągle na nowym forum, więc w zasadzie ten trop jest połowniczy.

Dnia 19.04.2007 o 14:48, ko?nik napisał:

A raczej powinno brzmeć "ten gramiś". Awans wtedy dostał Keroth.

Czepiasz się :P, a propos awansu... gratulacje (pewno spóźnione :))

Dnia 19.04.2007 o 14:48, ko?nik napisał:

No nie wiem...gdzie o tym słyszałeś i kto taki awans dostał?

W tym temacie, być może się mylę, ale zdarza to się rzadko.

Dnia 19.04.2007 o 14:48, ko?nik napisał:

A raczej nie wyszukał byś, bo awansów TYPOWO za zasługi nie było dużo, a w zasadzie tylko ten
Kerotha.

Powiedziałem, że szukałem awansów o 2 stopnie w wyszukiwarce, a nie te za zasługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jedyny awans jaki znam to był dla KErotha za wreczenie gramisia pamietam filmik z tego przedsiewziecia :D.Pozatym niewiem jak mozna szukac awansów ?Niemsaz lepszych rzeczy do robienie tylko nudne szukanie , nas raczej nie interesuje kto awansował ile razy ,niewiem jak wy ale mnie obchadza moje awansy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super już 3 razy dostałem degrada miałem 0 ostrzeżeń no i wogóle...1 dostałem za niepotrzebną fotke...2 nie wiem a 3 za spam (zareklamowałem w 1 temacie mojego gs...czy to jest spam?! no i teraz pewnie też dostane za to że o tym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 15:00, Grzema napisał:

Super już 3 razy dostałem degrada miałem 0 ostrzeżeń no i wogóle...1 dostałem za niepotrzebną
fotke...2 nie wiem a 3 za spam (zareklamowałem w 1 temacie mojego gs...czy to jest spam?!
no i teraz pewnie też dostane za to że o tym pisze


Na pewno były jakieś powody za te degrady. A za te reklamowanie swoich gramsajtów jest określony temat, więc na pewno zareklamowałeś swój gs w innym temacie. Ale nie martw się- kiedyś będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 15:00, Grzema napisał:

Super już 3 razy dostałem degrada miałem 0 ostrzeżeń no i wogóle...1 dostałem za niepotrzebną
fotke...2 nie wiem a 3 za spam (zareklamowałem w 1 temacie mojego gs...czy to jest spam?!
no i teraz pewnie też dostane za to że o tym pisze

Za reklamę GS-a otrzymałeś jak najbardziej słusznie. W ogóle obserwując cię na forum to raczej trudno o pochlebne opinie by ci było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 14:56, patrYX93 napisał:

Moim zdaniem to właśnie przez statystyki trafił do CDP.

A wiesz, że Vilmar nie robił tylko i wyłącznie statystyk? Kilka rzeczy na gramie z których teraz korzystasz jest robione przez Vila...

Dnia 19.04.2007 o 14:56, patrYX93 napisał:

No nie wiem, niektórzy modzi byli na tym forum od początku moderatorstwem,

A to, że byli też zostało im nadane. System im tego nie przyznał, ani sami go sobie nie wzięli prawda?

Dnia 19.04.2007 o 14:56, patrYX93 napisał:

jesteśmy ciągle na nowym forum, więc w zasadzie ten trop jest połowniczy.

Jeżeli w ogóle jest...

Dnia 19.04.2007 o 14:56, patrYX93 napisał:

Czepiasz się :P

Ja się zawsze czepiam, ale słusznie, racja?

Dnia 19.04.2007 o 14:56, patrYX93 napisał:

a propos awansu... gratulacje (pewno spóźnione :))

Dziękuję ;) Ale spóźnione nie tak dużo ;P

Dnia 19.04.2007 o 14:56, patrYX93 napisał:

W tym temacie, być może się mylę, ale zdarza to się rzadko.

Ja nawet nie wiem, czy zdarza się to w ogóle...

Dnia 19.04.2007 o 14:56, patrYX93 napisał:

Powiedziałem, że szukałem awansów o 2 stopnie w wyszukiwarce, a nie te za zasługi.

Powiedziałeś, ale mówiłeś ogólnie o statusach, a potem jedno zdanie napisałeś o "+2", więc nie wiadomo było co tak na prawdę miałeś na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 16:33, Grzema napisał:

taki kozak jesteś bo jestes przodownikiem...Ciebie nie degradowali 3 razy z tego 2 razy za nic...

Nie sądzę żebyś dostał degrady za nic. Podaj linki z uzasadnieniem degradów, to zobaczymy czy faktycznie byłeś taki niewinny.
Moderatorzy na gram.pl nie rozdają pochopnie degradów, więc nie sądzę aby tak się stało w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 16:33, Grzema napisał:

taki kozak jesteś bo jestes przodownikiem...Ciebie nie degradowali 3 razy z tego 2 razy za
nic...

Pisz więcej w ''historyjce'' to będziesz miał lepszy status :P... To temat idealny dla ciebie mistrzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 16:36, Sephirath napisał:

Dlaczego status tworzy kozaka? :p

Wiesz,ja nie mam pojęcia.Ale ludzią (tym co dostali degrada) uważają że nie słusznie i teraz mają protensje do modków tylko o co?Skoro zrobili to co do nich należało.

Dnia 19.04.2007 o 16:36, Sephirath napisał:

Nawet WT reklamując GSa dostanie degrada albo najwyżej mocne ostrzeżenie :)

Jeszcze na początku jak ktoś raz czy dwa napisał żeby odwiedzić jego GSa to nie było tak źle,dopiero od jakiegoś czasu jest to karane trochę surowiej :)
PS.Widzieliście ten temat ?? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21830&tpage=10
proponuje go całego prześledzić,jest naprawdę z czego się pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 16:33, Grzema napisał:

taki kozak jesteś bo jestes przodownikiem...Ciebie nie degradowali 3 razy z tego 2 razy za
nic...


Nie mów, że nie miałeś ostrzeżeń, bo miałeś chyba ze 3 i nie mów że za nic, tylko za łamanie regulaminu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ja miałem degrada z -2 do statusu - spadłem na Obywatela, a tu znów jestem Przodownikiem!
Więc mówię, nie tragizujcie, gdy dostaniecie Degrada, bo nie jest to nic strasznego - poza tym szybko to nadrobicie:)))
No, chyba, że w grę wchodzi Ban - to zmienia postać rzeczy:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż mogę ci tylko pogratulować:)No nie jestem pewien czy degrada odrobisz tak szybko...Np. jeśli dostaniesz z przewodniczącego na delegata to poczekasz sobie na przywrócenie statusu ładnych parę miesięcy:)Ale rzeczywiście nie warto się załamywać z powodu degrada.Gdybym załamał się z powodu degrada który miałem to już by mnie tu nie było:)A teraz..jestem brygadzistą.Ale w końcu status się tu nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ie wiem cy moge w tym temacie sie pochwalić że na gram.pl jestem już 100 dni wiem że to dla niektórych mało ale dla mnie to fajny dzień a w dodatku niedawno zostałem brygadzistą .:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:30, xbit71 napisał:

Wiesz, jeśli ktoś dostaje Degrada z Przewodnicząceo na Delegata, to znaczy, że wart tego statusu
nie był:P

Nie sądzisz, że ta zasada obowiązuje też dla wszystkich innych rang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:56, PsychoMan napisał:

Nie sądzisz, że ta zasada obowiązuje też dla wszystkich innych rang?

Moim zdaniem to w sumie tak, ale jak ktoś dostaje degrad z bumelanta na wywrotowca to już w ogóle jest nie wart żadnego statusu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się