poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 21:59, WorldWar3PL napisał:

> Czekać warto,bo kiedy doczłapie się sekretarza to będę szpanował ^_^
Szpanować nie ma czym.. przychodzi taki WT i mówi "Uuu, sekretarz"... nie warto awansować tylko
dla szpanu ;-)


Będę voisem na gramIRCu szpanował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwór ale apropos wszystkiego to już naprawdę przegięcie jest, że ty jeszcze siedzisz na tym przewodniczącym. To jest jakiś kosmos, klątwa Buda jego klątwom ale to co Ty wyczyniasz to się do księgi Guinessa nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 23:08, deih napisał:

No i gdzie ten awans? Denerwuje się razem z Tobą , Ninją oraz kimś tam jeszcze...A jasne my
się w ogólne nie przejmujemy kiedy będzie ten awans...Może być dzisiaj , może być za dwa miesiące
co nie? ;))


Ale tutaj się tym nikt nie przejmuje :P Żeby już nie wspomnać o tym, że nam ze Stworem wcale, a wcale nie zależy ;) Poprostu pewne rzeczy przychodzą i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 00:41, Ninja Seba napisał:

Ale tutaj się tym nikt nie przejmuje :P Żeby już nie wspomnać o tym, że nam ze Stworem wcale,
a wcale nie zależy ;) Poprostu pewne rzeczy przychodzą i już :D


W takim razie nasz Sekretarz się chyba gdzieś zgubił:) I nie może trafić:P Racja,racja wcale, a wcale;)

deih No a co zrobić jak nie uśmiechnąć się:) Kiedyś klątwa minie i przekażę ją komuś innemu:) heheehhe nawet mam potencjalny cel..:P

Jarys Czym trzeba się zapisać w historii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 07:51, Stwór napisał:

Czym trzeba się zapisać w historii:)

Może tym: pierwszy Przewodniczący z rocznym stażem na tym stanowisku? ;)
Nie no, żart oczywiście, nie życzę Ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i klątwa, ale nie wypada narzekać. Nie mniej jednak nie długo na pewno powinny się posypć sekretarze, skoro kilku odeszło do WT. Czyż nie mam racji? Więc nie martw się stworze, i nie narzekaj- klątwa nie klątwa, ale spam raczej nie mile widziany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 07:51, Stwór napisał:

Czym trzeba się zapisać w historii:)


No to jeszcze trochę Ci brakuje - ja byłem przodownikiem przez całe 355 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2007 o 21:25, mufur napisał:

A niby czemu mam nie porównywać? Przecież wyrzucanie śmieci to jak nic spamowanie.
Zgadza się w życiu z anie przestrzeganie regół jest kara. Ale karą tą nie jest "kasacja" jakby
to miało miejsce na forum. A czy życia nie możnaby porównać do trochę inaczej wyskalowanego
forum? Myśle że tak.

Tyle że za zbyt częste spamowanie dostaniemy kare -degrada lub bana , a za wyrzucanie papierków -nie.Każde forum ma inne zasady i nalezy się do nich stosować,tak jak w życiu więc jak już mówiłem takie porównanie ma mały sens.Bo nie musimy się stosowac do ogólnie przyjętych praw ale natomiast musimy być świadomi że możemy za to ponieś karę.

Dnia 20.04.2007 o 21:25, mufur napisał:

Taki człowiek jest jak ratrelek (biega to, skacze, i jest strasznie głośne, ale tak naprawde
nikt nie zwraca na to uwagi). Ktoś kto jest dojrzały nie będzie zwracał na takiego forumowicza
uwagi. A pisanie kiedy nikt nie zwraca na to uwagi też po pewnym czasie się znudzi i albo opóści
forum albo zacznie pisać z sensem. A ile przy tym również spokoju, bo to i pozostali uzytkownicy
nie będą się denerwować próbując przywrócić do porządku takiego delikwenta.
Więcej spokoju i dojżałości bo nie ma sensu prowadzić dysput które nic nie wnoszą i nie wyrażają
żadnego zdania, a człowiek piszący coś takiego się znudzi.

No nie powiedziałbym.Myślisz że mało było przypadków kiedy to ktoś wracał po banie tylko po to żeby na bluzgać na moderatora który go ukarał lub kogoś kto go pouczył?Tak samo dużo jest przypadków że człowiek wraca,ale inny i odmieniony (przykłądu nie podam bo jeszcze będzie że donosiłem ;P ).W tym przypadku to można porównać kara więzienia jest jak ban(może być stosunkowo krótki lub wieczny) można po nim powrócić ale jak zalezy już od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 08:34, Jakub Wędrowycz napisał:

ja byłem przodownikiem przez całe 355 dni :-)

Ale nie wmówisz nam, że przez cały czas aktywnie uczestniczyłeś w życiu forumowym i regularnie pisałeś posty. Pewnie miałeś jakąś długą przerwę albo nawet dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 09:53, Graszczur napisał:

Ciekawe, czy doczekamy się degradu dla własnotytułowca? :)

Wiesz to jest juz tak doswiadczony uzytkownik tego forum że watpie ze dostanie degrada, jak miał by dostać to jakieś ostrzeżenie , pozatym WT znają dobrze ludzi z CDP , czy to z IRC czy z forum więc watpie zeby coś im zrobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Raczej nie.Chyba że będzie to degrad dobrowolny.Tzn. że WT osiągnął już wszystko i chce zacząć wszystko od nowa.Ale wtedy raczej założą sobie nowe konto:)

bezimienny15---->Znam ten ból.Tyle że przodownikiem cieszyłem się trochę dłużej.Ale nie załamuj się.Nie ma znaczenia czy jesteś robotnikiem czy przodownikiem.Liczy się radość z uczestniczenia w "życiu" forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 10:03, bezimienny15 napisał:

Cieszyłem sie , bardzo sie cieszyłem z awansu na przodownika a tu po dwuch dniach degrad ,
no załamka,

E no z przodownika spaść to jeszcze nie taka tragedia. Niektórzy przewodniczący degrady podostawali. To topiero załamka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 10:03, bezimienny15 napisał:

Cieszyłem sie , bardzo sie cieszyłem z awansu na przodownika a tu po dwuch dniach degrad ,
no załamka,

Nim się spostrzeżesz będziesz znowu przodownikiem a później, zapewniam Cię, że w ogóle nie będziesz zwracał uwagi na to jaki masz status :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Awans ! Awans ! Tak, dostałem awans. Już wczoraj, zdążyłem napisać 4 posty i dopiero teraz to zauważyłem. Powitajcie na forum nowego Brygadzistę :D. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Doświadczenie, doświadczeniem, ale umieć pisać mądrze chyba każdy potrafi, IMO każdy brygadzista, może nawet przodownik już wiele powinien wiedzieć co można , a co nie można ( albo co nie wypada pisać). Forum jest publiczne, tak czy inaczej trzeba uważać co się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w naszym zacnym gronie, gratuluję i życzę awansu na WT jeśli nie zrobią wcześniej innego forum:)Mnie na brygadziście siedzi się całkiem nieźle:)Staram się nie spamować rozsądnie pisać itp.Szkoda mi tylko jednego....Nie awansuje na delegata mniej więcej 17 maja (moje urodziny).Fajnie by się wtedy złożyło.Ale mam nadzieję że do września uda się awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 11:48, Master J napisał:

Witam w naszym zacnym gronie, gratuluję i życzę awansu na WT jeśli nie zrobią wcześniej innego
forum:)Mnie na brygadziście siedzi się całkiem nieźle:)Staram się nie spamować rozsądnie pisać
itp.Szkoda mi tylko jednego....Nie awansuje na delegata mniej więcej 17 maja (moje urodziny).Fajnie
by się wtedy złożyło.Ale mam nadzieję że do września uda się awansować.



Do września... optymista jakiś jesteś :D. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli się aż tak męczyć na kolejny awans. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 11:44, marian538 napisał:

Doświadczenie, doświadczeniem, ale umieć pisać mądrze chyba każdy potrafi

no nie powiedziałbym... ;) Jak chcesz, dam ci dziesiątki przykładów :]

Dnia 21.04.2007 o 11:44, marian538 napisał:

IMO każdy brygadzista, może nawet przodownik już wiele powinien wiedzieć co można , a co nie można ( albo > co nie wypada pisać).

No niby tak, ale popatrz ile osób ma po 4-5 degradów i wspięli się nawet na delegata...
W dużym stopniu jest to uwarunkowane wiekiem forumowicza, ale oczywiście nie twierdzę, że młody forumowicz nie potrafi mądrze pisać. Przykład Sephirath.
Seph - tylko w piórka nie obrośnij... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się