poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 16:59, JackXP napisał:

Zwykły błąd, tak myślę...

Hmm...może. Nie mniej jednak fajnie jest wychwycić taki błąd i jakoś go utrwalić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 09:37, Gracz 23 napisał:

> Oj cicho być. Tylko Magwisienka jest spoko... :-)
Bo co to dziewczyna??
Wszystkich tutaj traktujemy równo.
Tych z większych statusem i tych z mniejszym statusem
Więc daruj to sobię



Ależ nic do nikogo nie mam, spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:56, szerszeń45 napisał:

Wolę się nie łudzić. 1,5 roku udało mi się prześlizgnąć i uczyć na degradach innych. Mam nadzieję,
że nic mi nie odbije i nie zacznę łamać regulaminu. Ze mną to różnie bywa. A o moich początkach
wolę zapomnieć - nie mam na nie usprawiedliwienia. Tylko modlić się, żeby jakiś zabłąkany moderator
tam nie trafił. ;>


Moja przeszłość również była nie za fajna ale już się znacznie poprawiłem i staram się nie łamać regulaminu choć czasem może i to czynie ale nie świadomie;]

ko?nik =====>

Dnia 22.06.2007 o 16:56, szerszeń45 napisał:

Przewodniczącym często zdarzają się degrady [rozgląda się w żeby zobaczyć o kogo chodzi]. Więc lepiej
uważajcie ;P


Wiem o tym ale jesli będziemy uważać to nie dostaniemy tego czego nie chcemy;) A do awansu dotrwamy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam. Niewielu Przewodniczących degradowano. Zazwyczaj mają już na tyle doświadczenia, że wiedzą jak go uniknąć. Za to nie widziałem tu jeszcze zdegradowania Sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:01, szerszeń45 napisał:

A tam. Niewielu Przewodniczących degradowano. Zazwyczaj mają już na tyle doświadczenia, że
wiedzą jak go uniknąć.

Czyli wychodzi na to, że jestem po prostu ewenementem ;P No ale cóż....ma się te umiejętności ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:01, szerszeń45 napisał:

Za to nie widziałem tu jeszcze zdegradowania Sekretarza.

A widziałeś kiedyś zdegradowanego WłasnoTytułowca? Ach, nie, byli MichałReaven i matiz123 ;P Ale ludzi na tych statucie (oni się nie liczą oczywiście;) nie powinno się degradować. Spadasz i kolejne pół roku - rok roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:34, Dux napisał:

Stwór narzekał GeoT narzekał i pomogło;D
Czasem nie od razu, ale jak wałkujesz temat na okrągło to się udaje;)
Tylko taktownie, aby Modków nie zdenerwować;))


Jak tak nie umiem marudzić , co będe pisał codziennie "A ciekawe jak by wygladał Przewodniczący pod moim nickiem" albo "Mi się należy awans" . Powolutku , powolutku doczołgam sie do tego Przewodniczącego , Może w urodziny gram.pl jak rok temu awansuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:34, Dux napisał:

Stwór narzekał GeoT narzekał i pomogło;D
Czasem nie od razu, ale jak wałkujesz temat na okrągło to się udaje;)
Tylko taktownie, aby Modków nie zdenerwować;))


Jak tak nie umiem marudzić , co będe pisał codziennie "A ciekawe jak by wygladał Przewodniczący pod moim nickiem" albo "Mi się należy awans" . Powolutku , powolutku doczołgam sie do tego Przewodniczącego , Może w urodziny gram.pl jak rok temu awansuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:01, szerszeń45 napisał:

> Za to nie widziałem tu jeszcze zdegradowania Sekretarza.

A widziałeś kiedyś sekretarza który by na to zasługiwał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:19, Sonic1575 napisał:

A widziałeś kiedyś sekretarza który by na to zasługiwał? ;)

No nie właśnie. Sekretarz już jest bardzo zasłużonym statusem, a jego posiadacz bardzo doświadczony. Ciężko sobie wyobrazić degrad Sekretarza, no ale cóż, wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:27, szerszeń45 napisał:

no ale cóż, wszystko może się zdarzyć.


- powiedział szerszeń45 po czym dostał degrada ponieważ jego młodsze rozenistwo dorwało sie do klawiatury i napiało dzięsiątki postów i kilka bezsensowtych tematów....

Dobrze prawisz wszystko się może zdarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sęk w tym, że wszystko pisałem ja. Dlatego nie obchodzą mnie statusy, a wszystkim nowym staram się pomagać, gdyż pamiętam jaki ja byłem na początku.
__________________________________________

---> Wasil12

Tego nie wie nikt. Awanse następują po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów za pisanie na forum oraz komentowanie newsów. Punkt zdobywa się za posty w czasie, ogólnie rzecz ujmując z tego co słyszałem punkt dostaje się co godzinę, zatem cały spam miedzy punktami nie przyczynia się do awansu. Wręcz przeciwnie - gdy jakiemuś moderatorowi nie spodoba się spam może nagrodzić warnem lub degradem.
Tak więc nie ma jakiejś wytycznej a ilości punktów na dany stopień znają tylko "wtajemniczeni", ale dla nas są one tajne. Jedno jest pewne - im wyższy stopień tym dłużej się czeka na następny. ;)
W statystykach możesz zobaczyć ile czasu innym forumowiczom zajęło zdobycie danego statusu i mniej więcej wykalkulować sobie własny awans - lecz ostrzegam, to bywa bardzo złudne, a awanse nadchodzą zazwyczaj niespodziewanie.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:10, szerszeń45 napisał:

Właśnie sęk w tym, że wszystko pisałem ja. Dlatego nie obchodzą mnie statusy, a wszystkim nowym
staram się pomagać, gdyż pamiętam jaki ja byłem na początku.
__________________________________________

---> Wasil12

Tego nie wie nikt. Awanse następują po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów za pisanie
na forum oraz komentowanie newsów. Punkt zdobywa się za posty w czasie, ogólnie rzecz ujmując
z tego co słyszałem punkt dostaje się co godzinę, zatem cały spam miedzy punktami nie przyczynia
się do awansu. Wręcz przeciwnie - gdy jakiemuś moderatorowi nie spodoba się spam może nagrodzić
warnem lub degradem.
Tak więc nie ma jakiejś wytycznej a ilości punktów na dany stopień znają tylko "wtajemniczeni",
ale dla nas są one tajne. Jedno jest pewne - im wyższy stopień tym dłużej się czeka na następny.
;)
W statystykach możesz zobaczyć ile czasu innym forumowiczom zajęło zdobycie danego statusu
i mniej więcej wykalkulować sobie własny awans - lecz ostrzegam, to bywa bardzo złudne, a awanse
nadchodzą zazwyczaj niespodziewanie.

;)


do tego jestem zgodny...
ja dostałem Robotnika jak miałem około 60 postów, a mój kolega ma 19 postów i ma Robotnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszcie dużo to szybko dostaniecie awans. Ja ogólnie staram się pisać dużo pod względem pewnego małego problemu, dostałem dega(degrada) i pomyślałem sobie kiedy byłem robotnikiem i napisałem dość długi poradnik do settlers III. Dostałem wtedy awans ale wróćmy do szczegółów. Awans dostajemy po pewnej ilości pisanych postów, więc warto pisać. Oczywiście dla niektórych statusy to detale. Piszą tylko dla przyjemności, ale dla nich awans lub degrad to chyba też coś. Dlatego nie załamujcie się jeśli dostaniecie dega, piszcie dalej i nie przypominajcie sobie tych złych chwil, lepiej zapomnieć o tym wszystkim.

Czy nie na*********m za dużo?
Pozdro joł ziom 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zdziwiłbyś się, ale liczba postów nie wpływa na awans az tak za bardzo... miałem 3 miejsce pod względem liczby postów a byłem delegatem ponad 5 miesięcy, teraz mam 1 i nie miałbym własnego tytułu gdybym mógł mieć normalny status... pamiętaj że spam szybciej przyczyni sie do degrada niż awansu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 20:03, Jane95 napisał:

Tak? To ktoś mógłby sobie włączyć forum i czekać aż dostanie awans?


Czas w sensie regularności pisania postów. Piszesz 30 w godzinę i potem nie zaglądasz- awans przychodzi wolno (dostajesz mniej punktów), piszesz 15 w ciągu całego dnia awans przychodzi szybciej. Przeczytaj przypiętego posta (tego u góry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:59, m4teU5z napisał:

Z tego co mi wiadomo to status nie zależy od ilości postów a od czasu spędzonego na forum i
paru innych rzeczy...


Z mojego doświadczenia wynika, że jest to synteza tych 2 warunków. Załóżmy, że osoba A mam włączone forum 24h na dobę. 7 dni w tygodniu. Nie pisze żadnych postów. 1 posta napisze po tygodniu takiej działalności- nie uzyska odrazu statusu robotnik. Osoba B, która dodaje swoje wypowiedzi co godzinę awansuje szybciej niż osoba A. Jeden z niebieskich napisał, ze system jest analogiczny do starego forum. Faworyzuje osoby które piszą mniej wypowiedzi na dobę (ale dodają je co godzinę). Załóżmy że dla 1pkt dziennie trzeba napisać 1-4 posty, dla 2pkt 5-9, dla 3pkt- 10-11, dla 4pkt - 12 postów. *Podkreślam* że są to założenia czysto teoretyczne, ale skoro system jest analogiczny wygląda to pewnie mniej więcej w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się