poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Przyłączem się do gratulacji:). Ku przestrodze: nie spamuj głupio;P i nie baw się w moderatora itp. :), a szybko pojedziesz na delegację:). Zastanawiaj się dokąd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:33, pan m. napisał:

Tylko 2 dni różnicy...ok,możemy,jeśli chcesz,choć teraz mi się nie spieszy:)Muszę ochłonąć
brygadzistą:)Fajny prezent na wakacje dostałem-awans:)

Gratuluje Brygady czymaj tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:21, pan m. napisał:

Witam was po długiej przerwie w szeregach brygadzistów.popłakałem się.


Gratuluję awansu :) Od jakiegoś czasu instynktownie spoglądałem na napis pod Twoim nickiem i widziałem, że nic się nie zmienia, a teraz coś nowego - jak się patrzy! Życzę szybkiego Delegata, bo nie ma co czekać - do roboty! :P A wzruszać się nie trzeba, bo aż strach pomyśleć co będzie przy kolejnym skoku w hierarchii... Bądź, co bądź jeszcze raz gratki!

edeń ===> Weź Ty się chłopie rusz z tego Delegata, bo sterczysz tu już dostatecznie długo :D Przez to nie mam żadnej mobilizacji i jestem cały sflaczały i pożytku ze mnie żadnego nie ma. No już, już! >:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:02, igorinho napisał:

edeń ===> Weź Ty się chłopie rusz z tego Delegata, bo sterczysz tu już dostatecznie
długo :D


Oj staram się, panie, staram się, nawet rano zaczynam pisać na forum, czego zazwyczaj nie robię, a jakoś nadal nie wychodzi. Ale sam kiedyś napisałeś, choć nie do mnie: "Bądź cierpliwy. Podobno to popłaca", toteż stosuję się do tej zasady. Niedługo przyjdzie ten przewodniczący...

Dnia 22.06.2007 o 22:02, igorinho napisał:

Przez to nie mam żadnej mobilizacji i jestem cały sflaczały i pożytku ze mnie żadnego
nie ma. No już, już! >:P


No właśnie prawie co chwilę patrzę do Twoich statystyk, a tam po 2, 3 posty na dzień. Chłopie, Ty też się weź w garść i pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:23, edeń napisał:

Oj staram się, panie, staram się, nawet rano zaczynam pisać na forum, czego zazwyczaj nie robię, a jakoś
nadal nie wychodzi. Ale sam kiedyś napisałeś, choć nie do mnie: "Bądź cierpliwy. Podobno to popłaca",
toteż stosuję się do tej zasady. Niedługo przyjdzie ten przewodniczący...


No ja myślę, bo naprawdę czas najwyższy... Cierpliwość popłaca, ale tylko wtedy kiedy się pisze :)

Dnia 22.06.2007 o 22:23, edeń napisał:

No właśnie prawie co chwilę patrzę do Twoich statystyk, a tam po 2, 3 posty na dzień. Chłopie, Ty też się
weź w garść i pisz :)


Forum mam włączone teoretycznie 10 godzin na dobę, ale ile w tym czasie postów napiszę, to sam widzisz... Czasu ostatnio mam nie najwięcej, także zerknę co nowego, gram.pl zostawię w zakładce i wracam do innych zajęć. Może jakbym miał motywację, to pisałbym więcej, ale status już nie robi mi różnicy i nie jest on już tak ważny jak kiedyś, poza tym leniwy jestem strasznie i staram się powstrzymywać od częstego uderzania w klawiaturę... :) Tak więc daj mi możliwość wrócenia do formy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:02, igorinho napisał:

...


igorinho, sam przecież ciągle siedzisz na delegacie, edeń swoją drogą ;)
Lepiej pisz trochę więcej, bo i ja zaczynam powoli, ale jakoś wracać do dawnej formy. Może nie tyle postów dziennie co kiedyś, ale z pewnością więcej niż dotychczas.

Ja tam trochę dłużej na swym delegacie siedzę niż kolega edeń, nie mniej jednak nie jestem zauważalny w liczbie postów, udzielam się w innych tematach niż do niedawna ;]

Nie miałem okazji pogratulować: pan m, wieśniakoo oraz mocno spóźnione: rob006 i dla kolejnego WT, czyli shiniana. Pozostałym również gratuluje, pewnie znowu zapomniałem nicków. Piszę ten fragment posta, gdyż nie zamierzam gratulować od każdego awansu osób które kojarzę na forum, ale właśnie w formie listy nicków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:21, pan m. napisał:

Witam was po długiej przerwie w szeregach brygadzistów.popłakałem się.

Nareszcie. Teraz pójdzie ci jak z płatka do delegata. Z resztą po co ja to mówię- sam zobaczysz. Jeszcze raz gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 09:33, mroczny mrok napisał:

Nareszcie. Teraz pójdzie ci jak z płatka do delegata. Z resztą po co ja to mówię- sam zobaczysz.
Jeszcze raz gratuluję.


Czy ja wiem :), się chłopina namęczy zanim po raz kolejny awansuje. Swoją drogą ten Super Gość mógłby już awansować, bo wtedy będzie dla mnie znak, że awans jest blisko :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 09:53, JackXP napisał:

Co wy wszyscy tak szybko awanse dostajecie...? Ja tkwię przy Przodowniku ponad miesiąc... ;-)

Ponad miesiąc? Ty się dziwisz, że na Przodowniku cały czas :P Ja byłem chyba 4 miesiące xD W sumie to zależy czy sie spamiło na początku, czy też nie. Do statystyk ci nie będę zaglądał, ale jak zaczniesz pisać rozbudowane posty(nie mówię, że tak nie robisz) to dojdziesz do Brygadzisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 09:59, Pablo Querte napisał:

> Co wy wszyscy tak szybko awanse dostajecie...? Ja tkwię przy Przodowniku ponad miesiąc...
;-)
Ponad miesiąc? Ty się dziwisz, że na Przodowniku cały czas :P Ja byłem chyba 4 miesiące xD
W sumie to zależy czy sie spamiło na początku, czy też nie. Do statystyk ci nie będę zaglądał,
ale jak zaczniesz pisać rozbudowane posty(nie mówię, że tak nie robisz) to dojdziesz do Brygadzisty
:)



Nie spamuje, wręcz przeciwnie - piszę rozbudowane i wyczerpujące posty. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 09:53, JackXP napisał:

Co wy wszyscy tak szybko awanse dostajecie...? Ja tkwię przy Przodowniku ponad miesiąc... ;-)



O lol ty już po miechu chciałbyś awans:) Nie za szybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:42, igorinho napisał:

Forum mam włączone teoretycznie 10 godzin na dobę, ale ile w tym czasie postów napiszę, to
sam widzisz... Czasu ostatnio mam nie najwięcej, także zerknę co nowego, gram.pl zostawię w
zakładce i wracam do innych zajęć.


Aż 10 godzin? Heh, ja mam ledwie 4, 5 godzin i to nie zawsze.

Dnia 22.06.2007 o 23:42, igorinho napisał:

Może jakbym miał motywację, to pisałbym więcej, ale status
już nie robi mi różnicy i nie jest on już tak ważny jak kiedyś,


Jak przyjdzie, to go powitam, a jak nie, to trudno, zawsze na niego miejsce będzie czekało. A co do motywacji - niedługo Ci jej dostarczę.

Dnia 22.06.2007 o 23:42, igorinho napisał:

poza tym leniwy jestem strasznie i staram się powstrzymywać od częstego uderzania w klawiaturę... :)


Ja też jestem leniwy, ale chociaż tyle to mi się chce zrobić :)

Dnia 22.06.2007 o 23:42, igorinho napisał:

Tak więc daj mi możliwość wrócenia do formy :P


Tak jest, panie admirale! Już się biorę do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 11:08, edeń napisał:

Aż 10 godzin? Heh, ja mam ledwie 4, 5 godzin i to nie zawsze.


Po prostu 10 godzin mam włączone gram.pl i to nie tylko kiedy ja siedzę przy komputerze, ale także kiedy mój brat to robi - forum znajduje się w zakładce i nikomu nie przeszkadza :)

Dnia 23.06.2007 o 11:08, edeń napisał:

Jak przyjdzie, to go powitam, a jak nie, to trudno, zawsze na niego miejsce będzie czekało. A co do
motywacji - niedługo Ci jej dostarczę.


O ile pamiętam niedługo wyjeżdżasz, więc musisz się pospieszyć... Nie mam zamiaru czekać, aż do końca wakacji bo mam akurat pełno wolnego czasu i jako tako muszę z niego skorzystać :P Pisać piszę, ale nie często bo nie czuję takiej potrzeby i jest mi to trochę zbędne - spamu jest już dostatecznie wiele na tym forum :D Kiedy jest wena, to wszystko idzie jak z płatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 11:19, igorinho napisał:

Po prostu 10 godzin mam włączone gram.pl i to nie tylko kiedy ja siedzę przy komputerze, ale
także kiedy mój brat to robi - forum znajduje się w zakładce i nikomu nie przeszkadza :)


Już się bałem, że 10 godzin siedzisz przed komputerem :)

Dnia 23.06.2007 o 11:19, igorinho napisał:

O ile pamiętam niedługo wyjeżdżasz, więc musisz się pospieszyć... Nie mam zamiaru czekać, aż
do końca wakacji bo mam akurat pełno wolnego czasu i jako tako muszę z niego skorzystać :P
Pisać piszę, ale nie często bo nie czuję takiej potrzeby i jest mi to trochę zbędne - spamu
jest już dostatecznie wiele na tym forum :D Kiedy jest wena, to wszystko idzie jak z płatka
:)


Ja się nie uda awansować do końca czerwca, to trudno, awansuję po wakacjach. Nie będę biadolił jak niektórzy, że jeszcze nie awansowałem, tylko cierpliwie poczekam, to mnie nie ominie. Tylko spróbuj awansować przede mną, to... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratki ;) Kiedyś szliśmy łeb w łeb teraz jest troszkę inaczej...Ale nie zmienia to faktu że po tych degradach się nie załamałeś tylko pisałeś dalej,porzuciłeś Słowną Zabawę i Historyjkę.Naprawdę to jest duży plus ;-)
Jeszcze raz moje gratulację panie Brygadzisto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 11:30, edeń napisał:

Już się bałem, że 10 godzin siedzisz przed komputerem :)

U mnie też forum jest właczone cały dzień,aby miał podgląd na aktualne wydarzenia na forum ;P

Dnia 23.06.2007 o 11:30, edeń napisał:

Ja się nie uda awansować do końca czerwca, to trudno, awansuję po wakacjach. Nie będę biadolił
jak niektórzy, że jeszcze nie awansowałem, tylko cierpliwie poczekam, to mnie nie ominie. Tylko
spróbuj awansować przede mną, to... :)

Do kiedy?! Ja będę miał z tym kłopot a co dopiero TY ;D I brawo dla Ciebie, nie piszesz ciągle kiedy ten awans? Tylko wiesz że to nikogo kto na to zasłużył nie ominie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się