poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 17:00, legenda27 napisał:

> > A co CDP zamierza udostępnić punkty?

Nie on chyba kamie xD Miejmy nadziej że CDP nie zrobi takiego błędu.

Dnia 25.06.2007 o 17:00, legenda27 napisał:

A no to fajno...

Tak...?A ja bym w miejsce fajno wstawił masakrycznie, okropnie itd. :)
>Będzie na pewno łatwiej,
Ale z czym niby miałoby być łatwiej?Z nabijaniem punktów, wątpię.
>ale nie będzie chyba tej radości z awansu, gdyż będzie się wiedzieć , że już już jest się blisko.... :)
No i tu się z tobą zgodzę.To czekanie i niewiedza to cały urok awansowania na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:15, kowboj3 napisał:

Witam Was na nowym stanowisku ^^ Od dzisiaj będę się nad Wami wywyższał :P

Nad kim będziesz nad tym będziesz ;P
Ale serio to gratuluję awansu i widzisz? Poczekałem na Ciebie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:26, spam to ja napisał:

> Witam Was na nowym stanowisku ^^ Od dzisiaj będę się nad Wami wywyższał :P Żartuję oczywiście.

Gratulacje z okazji awansu, kowboju3 :)

Dnia 25.06.2007 o 17:26, spam to ja napisał:

A więc jako pierwszy składam ci gratulacje. Życzę ci żebyś dotrwał do WT.

Czyli ja jestem bodajże czwartą osobą :)

Dnia 25.06.2007 o 17:26, spam to ja napisał:

BTW: system----> zapomniałeś o mnie? xD

Raczej nie zapomniał, bo awansowałeś po mnie czyli góra 2 miesiące delegujesz... tak jak ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:15, kowboj3 napisał:

Witam Was na nowym stanowisku ^^ Od dzisiaj będę się nad Wami wywyższał :P Żartuję oczywiście.
W końcu dostałem awans. Wiadomo, że nie siedzę tu dla awansu, jednak takie coś zawsze cieszy
^^


No to ja też złożę Ci najserdeczniejsze życzonka z okazji awansiku. Niestety mi do tego jeszcze daleko :[
A szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Widać, że nie tylko ja dostałem dzisiaj awans. Jestem już blisko odrobienia Delegata, którego straciłem za IMHO ostrego degrada. Więc jak widać mam powód do radochy. Innym również życzę szybkich awansów =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:36, Wojtas94 napisał:

Hehehe. Widać, że nie tylko ja dostałem dzisiaj awans. Jestem już blisko odrobienia Delegata,
którego straciłem za IMHO ostrego degrada. Więc jak widać mam powód do radochy. Innym również
życzę szybkich awansów =D


No to gratuluje;) I życzę dalszych awansów;)
Innym również życzysz w sumie fajnie takie życzenia dodają otuchy oczekującym na awans szczególnie na te wysokie rangi:P
Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:36, Wojtas94 napisał:

Hehehe. Widać, że nie tylko ja dostałem dzisiaj awans. Jestem już blisko odrobienia Delegata,
którego straciłem za IMHO ostrego degrada. Więc jak widać mam powód do radochy. Innym również
życzę szybkich awansów =D


No to ja też pogratuluję. Kolejny raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:15, kowboj3 napisał:

Witam Was na nowym stanowisku ^^ Od dzisiaj będę się nad Wami wywyższał :P Żartuję oczywiście. W końcu
dostałem awans. Wiadomo, że nie siedzę tu dla awansu, jednak takie coś zawsze cieszy ^^


Wirtualnemu koledze wypadałoby pogratulować, a więc pozwolę sobie to zrobić - Gratulacje! Swoją drogą bardzo jestem ciekaw kiedy i mnie spotka ten zaszczyt... Pisuję już trochę na Delegacie i zaczynam rozglądać się za Przewodniczącym, ale nawet na horyzoncie go nie dostrzegam. Cóż, trzeba cierpliwie czekać, tylko to mi zostaje. Jeszcze raz gratuluję i życzę Własnego Tytułu ( szybkiego ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie o to sie spytać, więc pytam tutaj:
Czy można gdzieś sprawdzić liczbę AKTYWNYCH (nie mylić z on-line) użytkowników forum.gram.pl?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:57, igorinho napisał:

i zaczynam rozglądać się za Przewodniczącym, ale nawet na horyzoncie go nie dostrzegam. Cóż,
trzeba cierpliwie czekać, tylko to mi zostaje.


No to tak samo jak ja. Też się rozglądam i rozglądam, lecz za Delegatem. I coś mi się zdaje, że sobie jeszcze troszeczkę no może trochę poczekam :) Takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W sumie jednak jestem trochę zdziwiony moim awansem. Byłem niewiele aktywny. Przeglądałem statystyki i większość moich kolegów Przewodniczących napisała na Delegacie >1000 postów. Ja napisałem zaledwie około 650 postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:57, igorinho napisał:

> Witam Was na nowym stanowisku ^^ Od dzisiaj będę się nad Wami wywyższał :P Żartuję oczywiście.
W końcu
> dostałem awans. Wiadomo, że nie siedzę tu dla awansu, jednak takie coś zawsze cieszy ^^

Wirtualnemu koledze wypadałoby pogratulować, a więc pozwolę sobie to zrobić - Gratulacje! Swoją
drogą bardzo jestem ciekaw kiedy i mnie spotka ten zaszczyt...

Mam nadzieje, że szybko, bo jak ciebie to i mnie :)
>Pisuję już trochę na Delegacie

Dnia 25.06.2007 o 18:57, igorinho napisał:

i zaczynam rozglądać się za Przewodniczącym, ale nawet na horyzoncie go nie dostrzegam.

Zależy gdzie mamy ten horyzont? Ja tam jestem cierpliwy, ale narzekania bywają często w tym temacie, i mimo to wciąż system jest Prawy i Sprawiedliwy ;)
>Cóż,

Dnia 25.06.2007 o 18:57, igorinho napisał:

trzeba cierpliwie czekać, tylko to mi zostaje.

Dokładnie, cierpliwość to dobra cecha człowieka :)

BTW Co wy z tym WT? Sekretarza im dajcie, potem WT ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 16:09, Ninger napisał:

Są to liczby tak ciężkie do pojęcia i wielkie, że nie ma sensu ich mówić zwykłym śmiertelnikom
;)

Haha,to Ty jeszcze nie wiesz?! To ja tu rozdaje karteczki i nawet w 1 % nie jestem ''''zwykły'''' ;-) Jestem jedyny w swoim rodzaju...Więc jak będzie?Powiesz mi ;P

Dnia 25.06.2007 o 16:09, Ninger napisał:

Na Sekretarza awansuję mając 3x666 to jest jakieś 1998 ;) Tako rzecze ma wróżba demoniczna
:]

Ja miałem dzisiaj po południu sen ;P Że awansujesz 06.06.66 roku mając 6x666 = 3996 postów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:15, kowboj3 napisał:

Witam Was na nowym stanowisku ^^ Od dzisiaj będę się nad Wami wywyższał :P Żartuję oczywiście.
W końcu dostałem awans. Wiadomo, że nie siedzę tu dla awansu, jednak takie coś zawsze cieszy
^^

Nie powiem, awans dostałeś szybko jak na tak małą liczbę postów napisanych jako delegat. Ale efekt punktacji z nich się liczy, nie jakieś tam bzdury:) Gratuluję serdecznie i dalszych sukcesów życzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:16, boduczek napisał:

Ja miałem dzisiaj po południu sen ;P Że awansujesz 06.06.66 roku mając 6x666 = 3996 postów
;-)


Heh. To niech Ci się przyśni sen o mnie. A w tedy powiesz mi kiedy ja awansuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 19:20, karollo1a napisał:

Heh. To niech Ci się przyśni sen o mnie. A w tedy powiesz mi kiedy ja awansuje :D

Poczekaj do jutra...Jutro objawie Ci tajemnice twojego awansu ;-) Mi się wieczorem nic nie śni,tylko w południe ;D Ale ostrzegam że to może być sen który Cię nie zadowoli....Wiec zastanów się czy warto?Pamiętaj nie znacie dnia ani godziny...Jeśli chcesz być tym który zna to przygotuj się na zmiane w swoim życiu ;)
Strzelam iż Twój awans nastapi 17.08.07 zapamiętaj tę datę... Po śnie powiem Ci na 100 % :-D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:07, patrYX93 napisał:

Mam nadzieje, że szybko, bo jak ciebie to i mnie :)


Dokładnie tak, ale coś czuję, że i tym razem będziesz szybszy <wsiada na rower i zaczyna bardzo szybko pedałować próbując dogonić sprintującego patrYX''a93>

Dnia 25.06.2007 o 19:07, patrYX93 napisał:

BTW Co wy z tym WT? Sekretarza im dajcie, potem WT ;p


Własny Tytuł to najwyższy status osiągalny dla szarego forumowicza - nic więc dziwnego, że jest on tak pożądany. My po prostu życzymy komuś tego, co sami chcielibyśmy osiągnąć :)

kowboj3 ===> To rzeczywiście mało, ale ja zamierzam osiągnąć Przewodniczącego z ok 400 postami napisanymi na Delegacie :D Zobaczymy czy to możliwe...

karollo1a ===> Trzeba czekać, ale na szczęście czas szybko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według poczynionych przeze mnie obserwacji, niedługo powinienem przeistoczyć się w Przodownika ;) Dużo ich na forum, ale dla chcącego nic trudnego zwłaszcza, że wraz z początkiem wakacji nie mogę oderwać się od klawiatury i przesiadywania na różnorakich forach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:27, boduczek napisał:

Strzelam iż Twój awans nastapi 17.08.07 zapamiętaj tę datę... Po śnie powiem Ci na 100
% :-D


Uważaj, bo we śnie jeszcze objawi mu się Andrzej Lepper na Twoim awatarze, więc chyba nie warto :)

Igorinho

Dnia 25.06.2007 o 19:27, boduczek napisał:

To rzeczywiście mało, ale ja zamierzam osiągnąć Przewodniczącego z ok 400 postami napisanymi
na Delegacie :D Zobaczymy czy to możliwe...


Niemożliwe :)
Chociaż życzę Ci jak najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 19:56, igorinho napisał:

Dokładnie tak, ale coś czuję, że i tym razem będziesz szybszy <wsiada na rower i zaczyna
bardzo szybko pedałować próbując dogonić sprintującego patrYX''a93>

Nas nie dogoniat :P

Dnia 25.06.2007 o 19:56, igorinho napisał:

Własny Tytuł to najwyższy status osiągalny dla szarego forumowicza - nic więc dziwnego, że
jest on tak pożądany. My po prostu życzymy komuś tego, co sami chcielibyśmy osiągnąć :)

Zawsze myślałem, że Polacy są inni. Że wolą doprowadzić do tego, aby ktoś inny nie miał czegoś czego mu się zazdrości, niż abyśmy my to dostali :)

Dnia 25.06.2007 o 19:56, igorinho napisał:

kowboj3 ===> To rzeczywiście mało, ale ja zamierzam osiągnąć Przewodniczącego z ok
400 postami napisanymi na Delegacie :D Zobaczymy czy to możliwe...

Nie no twój autobus nie pojedzie za dużo, że tak powiem na 1 litrze paliwa. Albo będziesz go pchał pisząc mało postów, albo wreszcie trafisz na tą stację benzynową by dostać paliwo i pisać, i pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się