poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 10:16, Farmer Widomo napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to byc WłasnoTytułowcem?


Podejrzewam, że dla tych, co go już mają nie ma większej różnicy. Na tym poziomie bytowania forumowego raczej nie zwraca się już uwagi na status. No może oprócz samego momentu wskoczenia na wyższy poziom;)

Dnia 26.06.2007 o 10:16, Farmer Widomo napisał:

Można zmieniać później tytuł itd? xD


Można jak najbardziej. I tak też już nasi WT robili. Poza tym możne też zmienić tytuł na Sekretarza, albo i niżej. Ale do tego potrzeba więcej wysiłku;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 10:48, Dux napisał:

Można jak najbardziej. I tak też już nasi WT robili. Poza tym możne też zmienić tytuł na Sekretarza,
albo i niżej. Ale do tego potrzeba więcej wysiłku;))


To wtedy ja nie rozumiem tych WT. Żeby obniżać sobie status ?? Niech się pochwalą wszystkim forumowiczom, że są "wielcy" :) Na pewno wzbudzą zazdrość wszystkich userów z niższym statusem. Przynajmniej ja tak uważam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 10:48, Dux napisał:

/.../ Poza tym możne też zmienić tytuł na Sekretarza, albo i niżej. /.../


Technicznie nawet pewnie i można, lecz wprowadzało by to w błąd forumowiczów i kto wie może nawet statystyki, zatem jest odradzane. Pamiętam jak HumanGhost awansował to gdybał czy nie wpisać sobie "Obywatel", ale któryś moderator ostudził jego zapędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 20:28, edeń napisał:

Uważaj, bo we śnie jeszcze objawi mu się Andrzej Lepper na Twoim awatarze, więc chyba nie warto
:)

Jak nie jak tak? ;-) O dziwo nie miałem żadnego snu ;( Ale postaram się to nadrobić. A Ty edeńu nie bądz taki pewny...Bo Twojego awansu jeszcze nie widać mawet na horyzoncie ;-D Oczywiście spamem wszystko można nadrobić,tylko pytanie ; Czy warto? ;-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 22:46, igorinho napisał:

Ładne porównanie, nie powiem... :) Swoją drogą trochę przesadziłem przyznam szczerze, więc
podnoszę granicę mojego awansu do 500 postów - tu już nie powinno być żadnego problemu... Po
prostu będę pisał tak jak zawsze i zobaczę dokąd mnie to doprowadzi. Jeśli awansujesz szybciej
ode mnie nie będę miał pretensji - wybrałem żywot, który wymaga małej ilości postów na dzień
i jeśli plan się nie powiedzie, to niech diabli wezmą te całe forum :D Oczywiście żartuję,
ale jestem coraz bardziej ciekaw daty swojego awansu oraz Twojego, edenia i boduczka...

Hehe, to co takie małe Tour de Przewodniczący? ;) Obiektywnie to ja mam największe szanse...Praktycznie też ja ;P A tak na serio to wiesz mnie też bardzo ciekawi jak ułożą się losy nas czterech.Kiedy nadejdzie ten dzień,gdy po tylu miesiącach trudu i męki trafi się nam zasłużona nagroda ;) Bo szczerze powiedziawszy to ''''nudzi'''' mnie trochę już Delegacją .Choć prawdę mówiąc to pod względem nazwy jest według mnie najlepsza ;-) Brzmi tak dosłownie :) Tu prawda,tam szczerość...I w co teraz wierzyć? :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć?? :D Ja męczę swoje dup.. za przeproszeniem na delegacie ponad trzy miesiące :P Dłużej od Ciebie boduczek ;) Zazwyczaj wskakiwałem w ciągu trzech miesięcy na kolejny szczebel, a i tak nie pobije nic tego, jak siedziałem 5 miesięcy na brygadziście... Ja chcę Przewodniczącego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 11:39, Vytrix napisał:

A co ja mam powiedzieć?? :D Ja męczę swoje dup.. za przeproszeniem na delegacie ponad trzy
miesiące :P Dłużej od Ciebie boduczek ;) Zazwyczaj wskakiwałem w ciągu trzech miesięcy
na kolejny szczebel, a i tak nie pobije nic tego, jak siedziałem 5 miesięcy na brygadziście...
Ja chcę Przewodniczącego :P


Ja na Delegacie siedziałem 7 miesięcy i dopiero po 5 miesiącach zacząłem się nudzić na tym statusie ;] Przy moim tempie pisania do WT zostało mi około 2 - 2,5 roku, więc nie mogę narzekać, bo to nic nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 11:45, Farmer Widomo napisał:

Chodzi mi o to czy można zmieniać tytuł jak jesteś WłasnonoTytułowcem
np. mam własny tytuł
Lolek a moge zmienc pozniej na inny własny tytuł?


No jasne możesz. Zmieniać i zmieniać jak Ci się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 11:39, Vytrix napisał:

A co ja mam powiedzieć?? :D Ja męczę swoje dup.. za przeproszeniem na delegacie ponad trzy
miesiące :P Dłużej od Ciebie boduczek ;) Zazwyczaj wskakiwałem w ciągu trzech miesięcy
na kolejny szczebel, a i tak nie pobije nic tego, jak siedziałem 5 miesięcy na brygadziście...
Ja chcę Przewodniczącego :P

Nie wiem, mów co chesz ;-) Byle nie był to spam ;P Wiesz zaglądam w Twoje statystyki a tam tylko 130 coś postów jako Delegat?! I Ty chcesz awansować z taką ilością?Mi wydaje się to nie możliwe.Zresztą ja siedziałem na Robotniku ponad 3 miesiące ;P Więc nie wiem czy ten Twój Brygadzista robie takie dużo wrażenie ;P
I ja ''''chcem'''' Przewodniczyć ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 11:48, karollo1a napisał:

No jasne możesz. Zmieniać i zmieniać jak Ci się podoba :)

Nie do końca ;-) Jest limit znaków, chyba 15 z tego co słyszałem a więc nie wszystko idzie wpisać ;) Zresztą sam nie wiem co wy wszyscy widzicie w tym własnymtytule? Ranga jak każda inna, szczerze powiedziawszy wolałbym być już Sekretarzem (no może trochę przesadziłem ;P ) ,Przewodniczącym niż jakimś WT ;-D Blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 11:52, boduczek napisał:

Nie do końca ;-) Jest limit znaków, chyba 15 z tego co słyszałem a więc nie wszystko idzie
wpisać ;) Zresztą sam nie wiem co wy wszyscy widzicie w tym własnymtytule? Ranga jak każda
inna, szczerze powiedziawszy wolałbym być już Sekretarzem (no może trochę przesadziłem ;P )
,Przewodniczącym niż jakimś WT ;-D Blee...


No wiesz ja tam się za bardzo nie znam, lecz widziałem, że jakiś WT miał na początku jakiś "xxx" a potem zmienił sobie na "yyy" Ja jestem tylko Brygadzistą ;] Miejmy na dzieję, że Twój sen spełni się na 100% ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 11:45, Farmer Widomo napisał:

Chodzi mi o to czy można zmieniać tytuł jak jesteś WłasnonoTytułowcem


To konkretniej:
HG zmieniał tytułu m. in. pomiędzy Mistrz Yoda, Pierwszy, Modest między Kapłan Rathmy, Zbanowany, czy jakoś tak, Abi Dalzim wrócił do Dzikiego Maga, ale też coś kombinował;) Zmieniać tytuł da się jak najbardziej. Ogranicza Cię tylko ilość znaków. Zdaje się, że 18;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:46, igorinho napisał:

Ładne porównanie, nie powiem... :) Swoją drogą trochę przesadziłem przyznam szczerze, więc
podnoszę granicę mojego awansu do 500 postów - tu już nie powinno być żadnego problemu... Po
prostu będę pisał tak jak zawsze i zobaczę dokąd mnie to doprowadzi.


Chyba nie wątpisz, że do przewodniczącego, nie? :)

Dnia 25.06.2007 o 22:46, igorinho napisał:

Jeśli awansujesz szybciej
ode mnie nie będę miał pretensji - wybrałem żywot, który wymaga małej ilości postów na dzień
i jeśli plan się nie powiedzie, to niech diabli wezmą te całe forum :D Oczywiście żartuję /.../


Jakbyś nie żartował, to... :P

Dnia 25.06.2007 o 22:46, igorinho napisał:

ale jestem coraz bardziej ciekaw daty swojego awansu oraz Twojego, edenia i boduczka...


Boduczek zaraz awansuje, patrYX93 za miesiąc z hakiem, a ja nigdy - przynajmniej nie w tym wcieleniu :)

~Boduczek

Dnia 25.06.2007 o 22:46, igorinho napisał:

A Ty edeńu
nie bądz taki pewny...Bo Twojego awansu jeszcze nie widać mawet na horyzoncie ;-D


Czy ja coś mówię, że niedługo awansuję? Mówię tylko, że fajnie by było, gdybym awansował jeszcze w tym miesiącu, bo potem mnie nie będzie całe dwa miesiące.

Dnia 25.06.2007 o 22:46, igorinho napisał:

Oczywiście spamem wszystko można nadrobić,tylko pytanie ; Czy warto? ;-)


"Ja piszę tylko długie, mądre posty, nigdy nie spamuję..." :)

Dnia 25.06.2007 o 22:46, igorinho napisał:

Pozdrawiam


Pozdrawiam Ciebie i Magwisienkę (Ona wie dlaczego :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:08, Budo napisał:

Nie wierz mu,

Niszczysz mi reputacje ;(. Teraz bedzie, ze nie wszystko co mowie jest prawda ;(. Jak tak mogles no ?! No?!

PS. Przyznac sie, kto pomyslal, ze odtajnia progi i liczbe punktow skoro tego NIK nie zrobil od ladnych paru lat? Spamerzy! Tak, sami spamerzy! I Ci co siedza tu dla statusow ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj ktoś będzie wiedział... Nie wiem jakim cudem, ale avek mi sie zmienił. Odświeżam stronkę, patrzę, a na awatarze jakąś grzankę mam. Ja nic nie ruszałem i nie zmieniałem. Pewnie ktoś się moim kontem bawi. Ale co to ma oznaczać? Maszynka do robienia tostów ? Dodam jeszcze, że wczoraj miałem awans. Hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

złośliwy brat/kolega/siostra/chomi.. ee chomik nie. Nie ma innej opcji raczej... albo sam zmieniłeś i nie pamiętasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:38, Budo napisał:

albo sam zmieniłeś i nie pamiętasz :D

Ale w tym wieku siegac juz po alkohol w takich ilosciach, by nie pamietac co sie robilo? Czy Ty cos insynuujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się