poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 13:38, Budo napisał:

złośliwy brat/kolega/

Raczej odpada :)
>siostra/chomi.. ee chomik nie.
Hmm... Możliwe, na drugim komputerze mam zapamiętane hasło. Oczywiście mam na myśli siostrę, nie chomika :D
>Nie ma innej opcji raczej... albo sam zmieniłeś i nie pamiętasz :D
W to wątpię, bo avek pojawił się nagle przy odświeżaniu strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 13:44, Wojtas94 napisał:

Hmm... Możliwe, na drugim komputerze mam zapamiętane hasło. Oczywiście mam na myśli siostrę,
nie chomika :D


Po zastanowieniu się co teraz zamierzasz zrobić, współczuje siostrze.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 11:32, boduczek napisał:

Hehe, to co takie małe Tour de Przewodniczący? ;) Obiektywnie to ja mam największe szanse...Praktycznie też
ja ;P A tak na serio to wiesz mnie też bardzo ciekawi jak ułożą się losy nas czterech.Kiedy nadejdzie ten dzień,
gdy po tylu miesiącach trudu i męki trafi się nam zasłużona nagroda ;) Bo szczerze powiedziawszy to ''''nudzi''''
mnie trochę już Delegacją .Choć prawdę mówiąc to pod względem nazwy jest według mnie najlepsza ;-)
Brzmi tak dosłownie :) Tu prawda,tam szczerość...I w co teraz wierzyć? :P


To jest nasz mały wyścig, nierówny troszkę, ale jest przyjemny i przynosi troszkę frajdy :) Według mnie kolejność będzie taka - Ty, edeń, patrYX93 i ja na szarym końcu... :P Myślę, że wiele czasu do Ciebie nie stracimy i po awansie na Przewodniczącego rozpoczniemy dopiero prawdziwe ściganie :)

@ edeń

Dnia 26.06.2007 o 11:32, boduczek napisał:

Boduczek zaraz awansuje, patrYX93 za miesiąc z hakiem, a ja nigdy - przynajmniej nie w tym wcieleniu :)


Matko jedyna, cóż za optymistyczny scenariusz... Co do boduczka to się zgadzam, a co do patrYX''a93 mam pewne wątpliwości... Czemu w Twojej wizji zabrakło mnie? Czyżbyś przewidział, że zostanę zdegradowany, albo otrzymam bana? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:57, igorinho napisał:

Matko jedyna, cóż za optymistyczny scenariusz... Co do boduczka to się zgadzam, a co do patrYX''a93
mam pewne wątpliwości...


Jeśli będzie pisał tak po troszę, to rzeczywiście, awansuje za pół roku. Ale jeśli tak jak teraz, to powinien się tak za półtorej, dwa miesiąca awansować.

Dnia 26.06.2007 o 13:57, igorinho napisał:

Czemu w Twojej wizji zabrakło mnie? Czyżbyś przewidział, że zostanę
zdegradowany, albo otrzymam bana? :D


Ty jesteś osobna grupa - awansujesz jutro :)
A mówiąc serio, to sądzę, że powinieneś awansować gdzieś po moich urodzinach, a w wariancie pesymistycznym do końca lipca lub początku sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 11:55, karollo1a napisał:

No wiesz ja tam się za bardzo nie znam, lecz widziałem, że jakiś WT miał na początku jakiś
"xxx" a potem zmienił sobie na "yyy" Ja jestem tylko Brygadzistą ;] Miejmy na dzieję, że Twój
sen spełni się na 100% ;]

Pech chciał że to nie był typowy sen tylko wyczytałem to z gwiazd w południe ;P Jeśli nie sprawdzi się w 100% to przynajmniej w 20 % się spełni ;-) A to nie dużo strata...Jakieś 80 jabłek na sto :P Hmm...szczerze powiedziawszy nie widziałem by ktoś tak miał,może coś przeoczyłem? Nie mniej jednak taki status wydaje mi się trochę dziwny (bez urazy dla jego autora ;D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 12:05, edeń napisał:

Boduczek zaraz awansuje, patrYX93 za miesiąc z hakiem, a ja nigdy - przynajmniej nie w tym
wcieleniu :)

Dziękuje za wiarę we mnie ;-)

Dnia 26.06.2007 o 12:05, edeń napisał:

~Boduczek

> A Ty edeńu
> nie bądz taki pewny...Bo Twojego awansu jeszcze nie widać mawet na horyzoncie ;-D
Czy ja coś mówię, że niedługo awansuję? Mówię tylko, że fajnie by było, gdybym awansował jeszcze
w tym miesiącu, bo potem mnie nie będzie całe dwa miesiące.

Aha,teraz rozumię Twój ból... Ale patrząc na to obiektywnie raczej jest to nie możliwe (choć z drugiej strony mając kilka postów i być WT? Dla chcącego nic trudnego ;P ) I tak na marginesie dodam ,że zawsze można się dogadać ;-) Podaj mi swoje hasło to będę pisał jako Ty ;D Nic na tym nie stracisz,wręcz przeciwnie - zyskasz ;D

Dnia 26.06.2007 o 12:05, edeń napisał:

"Ja piszę tylko długie, mądre posty, nigdy nie spamuję..." :)

Hmm... znajomy tekst, niepaważ ? ;-)

Dnia 26.06.2007 o 12:05, edeń napisał:

Pozdrawiam Ciebie i Magwisienkę (Ona wie dlaczego :P).

Dobra, pozdrawiasz mnie bo ja pozdrowiłem Ciebie ;-) Ale bądz tak miły i mnie oświeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:10, boduczek napisał:

> Boduczek zaraz awansuje, patrYX93 za miesiąc z hakiem, a ja nigdy - przynajmniej nie w
tym
> wcieleniu :)
Dziękuje za wiarę we mnie ;-)

Czuję w kościach (a wiem co mówię, bo swoje już przeżyłem;), że tydzień, maksymalnie dwa i będziemy Cię witać w gronie przewodniczących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 13:57, igorinho napisał:

To jest nasz mały wyścig, nierówny troszkę, ale jest przyjemny i przynosi troszkę frajdy :)
Według mnie kolejność będzie taka - Ty, edeń, patrYX93 i ja na szarym końcu... :P Myślę, że
wiele czasu do Ciebie nie stracimy i po awansie na Przewodniczącego rozpoczniemy dopiero prawdziwe
ściganie :)

Masz rację ;) I znowu muszę podziękować za wiarę we mnie ;-) Już druga osoba tak mówi,coś się za tym kryje... Czyli preferujesz taki mały rewanżyk ;D Nie mam nic przeciwko niemu. Ale osoby ''''ścigające się'''' pozostają takie same? PS. To może na was poczekać ;-D

Dnia 26.06.2007 o 13:57, igorinho napisał:

@ edeń
> Boduczek zaraz awansuje, patrYX93 za miesiąc z hakiem, a ja nigdy - przynajmniej nie w
tym wcieleniu :)
Matko jedyna, cóż za optymistyczny scenariusz... Co do boduczka to się zgadzam, a co do patrYX''a93
mam pewne wątpliwości... Czemu w Twojej wizji zabrakło mnie? Czyżbyś przewidział, że zostanę
zdegradowany, albo otrzymam bana? :D

Hmm... Masz wątpliwości? Ciekawe... Jeszcze nie dawno powiedziałeś że jak by patrYX93 się postarał to i mnie by wyprzedził ;P A teraz zmieniasz wersję, cóż trochę to podejrzane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 14:13, Jarys napisał:

Czuję w kościach (a wiem co mówię, bo swoje już przeżyłem;), że tydzień, maksymalnie dwa i
będziemy Cię witać w gronie przewodniczących :)

To bądz tak miły i ''''pożycz'''' mi jakąś z kości :D To miło z waszej strony że chcecie mnie już witać ;) Ale skoro wam się już tak spieszy to możecie już szykować jakiś ''''show'''' bo szykuje się ''''Wejście boduczka'''' ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info z przypietego posta: "Proszę nie przepisywać statystyk na forum albo liczyć się z degradem."

Zebys sie nie zdziwil jesli by sie okazalo, ze ten okragly post zawiera jakis ''prezent'' dla kogos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:20, Piotrek K. napisał:

Info z przypietego posta: "Proszę nie przepisywać statystyk na forum albo liczyć się z degradem."

Zebys sie nie zdziwil jesli by sie okazalo, ze ten okragly post zawiera jakis ''prezent'' dla
kogos...


Ale przecież chciałem tylko pogratulować... Ale i tak proszę o łaskę nade mną... już więcej nie będę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:14, boduczek napisał:

Masz rację ;) I znowu muszę podziękować za wiarę we mnie ;-) Już druga osoba tak mówi,coś się za tym
kryje... Czyli preferujesz taki mały rewanżyk ;D


Ni tyle co wiarę, ale obiektywne patrzenie w przyszłość :) Nie da się ukryć, że masz największe szanse na najszybszy awans, więc nie ma się co dziwić. A co do rewanżyku to zaproponuję Ci go, kiedy będę miał do Ciebie stratę max miesiąc, jeśli będzie więcej to z pojedynku nici :P Z werwą panie boduczku, z werwą...

Dnia 26.06.2007 o 14:14, boduczek napisał:

Hmm... Masz wątpliwości? Ciekawe... Jeszcze nie dawno powiedziałeś że jak by patrYX93 się postarał to i mnie
by wyprzedził ;P A teraz zmieniasz wersję, cóż trochę to podejrzane ;-)


Mam wątpliwości co do scenariusza edenia, bo myślę, że patrYX93 awansuje szybciej niż miesiąc z hakiem i co teraz? >:P Teraz nie możliwe jest, aby Cię wyprzedził, ale wierzę, że postara się zrobić to w miarę szybko :)

@ edeń

Dnia 26.06.2007 o 14:14, boduczek napisał:

Ty jesteś osobna grupa - awansujesz jutro :)


No ba! Jak odkryłeś moją tajemnicę? :D

Dnia 26.06.2007 o 14:14, boduczek napisał:

A mówiąc serio, to sądzę, że powinieneś awansować gdzieś po moich urodzinach, a w wariancie
pesymistycznym do końca lipca lub początku sierpnia.


Nic tylko warianty pesymistyczne... Obyś się chłopcze mylił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 14:56, igorinho napisał:

Ni tyle co wiarę, ale obiektywne patrzenie w przyszłość :) Nie da się ukryć, że masz największe
szanse na najszybszy awans, więc nie ma się co dziwić. A co do rewanżyku to zaproponuję Ci
go, kiedy będę miał do Ciebie stratę max miesiąc, jeśli będzie więcej to z pojedynku nici :P
Z werwą panie boduczku, z werwą...

Obiektywne powiadasz ;) Coś mi się zdaje że masz zamiar pisać z zegarkiem w ręku,nie mniej jednak muszę przyjąć Twoje wyzwanie ;-) Tylko potrzebujemy jeszcze kogoś kto to formalnie zatwierdzi ;P

Dnia 26.06.2007 o 14:56, igorinho napisał:

Mam wątpliwości co do scenariusza edenia, bo myślę, że patrYX93 awansuje szybciej niż miesiąc
z hakiem i co teraz? >:P Teraz nie możliwe jest, aby Cię wyprzedził, ale wierzę, że postara
się zrobić to w miarę szybko :)

Wiesz teraz na pewno nie jest to możliwe. Są wakację i normalnie szaleje na forum ;P Ja też mu życzę jak najszybszego awansu,bo chłopak sobie zasłużył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę zobaczyć. W statystykach największych spamerów tego wątku jest bardzo ciekawa sytuacją. Zaledwie 2 posty dają przeskok o 2 pozycję ;-) Bez bicia przyznam się iż również tak jestem (tak brawa dla mnie ;P ) To był mój cel. No jeszcze 351 postów i nawet Budo przy mnie wymięknie ;P

20070626155122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nawet nie wiedziałem , że jestem na 7 miejscu :P...Ich tam jeszcze dogonisz , ale ze mną będzie już trochę trudniej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:56, deih napisał:

O nawet nie wiedziałem , że jestem na 7 miejscu :P...Ich tam jeszcze dogonisz , ale ze mną
będzie już trochę trudniej :).

Hehe,tak na serio to nie liczy się na którym miejscu tylko to że w ogóle jesteś ;-) Tak masz rację... Jak przeskoczę Ciebie to już pójdzie gładko ;P To bądz tak miły i nie rób tu już spamu tylko się ograniczaj,bo jeszcze się uzależniz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem , że znalazłem się w tak elitarnym gronie ( nie wliczając ko?nika i Sepha bo to spamerzy są :P ). I nie robie spamu , to Ty tutaj się udzielasz i to bardzo często :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:04, deih napisał:

Nawet nie wiedziałem , że znalazłem się w tak elitarnym gronie ( nie wliczając ko?nika i Sepha
bo to spamerzy są :P ). I nie robie spamu , to Ty tutaj się udzielasz i to bardzo często :)).

Tak jasne...Jesteś tam już od dawna ;) Masz rację, zresztą według mnie spamerem jest każdy ,który w danym temacie ma ponad 500 postów ;) . Udzielam się owszem,ale tylko po to żeby komuś pomóc! A Ty z zwykłego screena robisz dyskusję ;P (taki żart) .Mam nadzieje że za bardzo mi nie uciekniesz ;-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No nie wiem czy każdy kto w danym temacie napisze ponad 500 postów jest spamerem. Zależy jak piszę. I nie zgodzę się z Twoim zdaniem , iż większość Twoich postów jest odpowiedzą na jakiś problem...Praktycznie codziennie widać Cię tutaj z przyjacielem igorinho . Rozmawiacie z innymi między sobą więc nie mów , że piszesz tutaj tylko po to aby pomóc :). Najczęściej pojawiającym się avatarem na poprzedniej stronie jest właśnie Twój co może świadczyć o tym , iż za często się tutaj udzielasz...Jeśli jest tak na wcześniejszych stronach to ktoś może źle o Tobie pomyśleć :).

Dnia 26.06.2007 o 16:07, boduczek napisał:

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się