poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 15:53, boduczek napisał:

Proszę zobaczyć. W statystykach największych spamerów tego wątku jest bardzo ciekawa sytuacją.
Zaledwie 2 posty dają przeskok o 2 pozycję ;-)


Kurka nawet nei zdawałem sobie sprawy że tyle tutaj naskrobałem postów, zwłaszcza że spamuje tutaj sobie od święta:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:13, deih napisał:


No nie wiem czy każdy kto w danym temacie napisze ponad 500 postów jest spamerem. Zależy jak
piszę. I nie zgodzę się z Twoim zdaniem , iż większość Twoich postów jest odpowiedzą na jakiś
problem...Praktycznie codziennie widać Cię tutaj z przyjacielem igorinho . Rozmawiacie z innymi
między sobą więc nie mów , że piszesz tutaj tylko po to aby pomóc :). Najczęściej pojawiającym
się avatarem na poprzedniej stronie jest właśnie Twój co może świadczyć o tym , iż za często
się tutaj udzielasz...Jeśli jest tak na wcześniejszych stronach to ktoś może źle o Tobie pomyśleć
:).

Wreszcie jakiś dłuższy post...Takie lubie ;) Masz rację,trochę źle napisałem bo może to być 500 postów w 100% na temat,ale są topici w których te 500 postów to lekka przesada np. Historyjka,Słowna Zabawa itp. A ja się nie zgodzę z Twoim zdaniem, gdyż większość osób piszących na forum (a szczególnie w tym wątku) rozmawia w sposób luźny i to co robię a raczej piszę z innymi nie jest niczym nadzwyczajnym. Takich osób jak ja jest całe mnóstwo.A powiedz jak mam pomóc jak nikt się o nic nie pyta ;P ? Poprzednia strona to wyjątek,jeden z niewielu. Co prawda trochę dzisiaj w tym wątku napisałem ale nie zmienia to faktu iż wszystko co napisałem było/jest nie zgodne z tematem.Gdyby tak było to zostałbym ukarany,nieprawdaż? ;-) I powiedz co masz na myśli pisząc ''''źle o Tobie pomyśleć''''?

Dnia 26.06.2007 o 16:13, deih napisał:

Pozdrawiam

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze sie wtrące, ale praktycznie każdy Twój post w tym temacie to debilne, plotkarskie pogawędki o niczym... W dodatku razem z kolegami utworzyliście żałosne grono forumowych plotkarzy... Zaliczasz sie do niego Ty, Edeń (rzadziej), Igorinho i jeszcze kilku spamerów...
Przeglądnij sobie swoje staty, i zauważ ze tylko co_O 50 postów piszesz coś z sensem... reszta nadaje sie do kasacji :P

pozdro_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 16:17, Stwór napisał:

Kurka nawet nei zdawałem sobie sprawy że tyle tutaj naskrobałem postów, zwłaszcza że spamuje
tutaj sobie od święta:)))

Wiesz Twoja ranga o czymś świadczy ;-) Zresztą te Twoje pytania ''''Kiedy awansuje?'''' albo o klątwie zrobiły swoje ;-D Zresztą tak jak napisałem to co tu piszemy nie jest do końca spamem,bo gdyby tak było moderator miałby podstawę do reakcji.Zresztą jeden z Moderatorów napisał mi że ten wątek jest trochę ''''luźniejszy'''' a co za tym idzie,że jeżeli treśc posta ma choć trochę wspólnego z tematem to jest to traktowane jako normalny post - nie spam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:21, Moloch93 BF PL napisał:

Sorry ze sie wtrące, ale praktycznie każdy Twój post w tym temacie to debilne, plotkarskie
pogawędki o niczym... W dodatku razem z kolegami utworzyliście żałosne grono forumowych plotkarzy...
Zaliczasz sie do niego Ty, Edeń (rzadziej), Igorinho i jeszcze kilku spamerów...
Przeglądnij sobie swoje staty, i zauważ ze tylko co_O 50 postów piszesz coś z sensem... reszta
nadaje sie do kasacji :P

Posłuchaj,jako iż jesteś tu od niedawna to wytłumaczę Ci to po przyjacielsku. Zauważ panie Obywatelu (przeczytaj ostatnie 50 stron tego tematu ) o czym piszą inny forumowiczę. Nie dość że jesteś tu od nie dawna,to robisz z siebie wielkiego znawcę tego tematu. Powiedz proszę niby o czym to tak ''''plotkujemy''''? Piszę tak jak każdy inny forumowicz,a że dzisiaj mam trochę więcej czasu to i postów jest więcej. I raczej nie można rozmawiać o niczym - ot takie małe sprostowanie. Pokaż mi choć 2 moje posty (przez osatni miesiąc lub dwa) które nie miałby by nic do tematu. Zresztą nie jesteś Moderatorem i nie Tobie oceniać co spam... Jak byś nie zauważył to Moderator napisał mi kiedyś że rozmowy w tym wątku są trochę luźniejsze.Więc na przyszłość nim dodasz bez sensownego posta zastanów się ;-) Bo masz do mnie pretensję o nic.

Dnia 26.06.2007 o 16:21, Moloch93 BF PL napisał:

pozdro_O

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:24, boduczek napisał:

Wiesz Twoja ranga o czymś świadczy ;-) Zresztą te Twoje pytania ''''Kiedy awansuje?'''' albo
o klątwie zrobiły swoje ;-D Zresztą tak jak napisałem to co tu piszemy nie jest do końca spamem,bo
gdyby tak było moderator miałby podstawę do reakcji.Zresztą jeden z Moderatorów napisał mi
że ten wątek jest trochę ''''luźniejszy'''' a co za tym idzie,że jeżeli treśc posta ma choć
trochę wspólnego z tematem to jest to traktowane jako normalny post - nie spam ;)


Klątwy ja sobie nie wymyślałem i nie marudziłem o awans:) To wy sępy wymyśliliście, my daliśmy tylko wątek do startu.. Często z Ninja Sebką robiliśmy przysłowiowe "jaja" Pisząc w zabawny sposób, o autobusach do sekretarza i takich tam dyrdymałach:) Część zakumała że nie piszemy tego poważnie, część myśli do dziś że marudziłem o awans bo mi zależało:) Nie zależało i pisaliśmy o tym z Ninja do znudzenia dziesiątki razy na końcach wypowiedzi:) Ba samych tekstó w stylu ja chcę awans teraz bo bardzo chcę napisałem może z 2 razy dodając kilka uśmieszków;)
A co do samego tematu, tak to bardzo luźny temat gdzie często porusza się różne tematy pod pretekstem pisania o statusach:) Luźny zabawny i taki wątek mna forum musi byc! Tutaj są dwa, Nocne marki i ten o statusach:0 W zupełności wystarczy i zbytnio modki tutaj się nie przyczepiają:) Chyba że ktoś nagminnie doraźnie łamie regulamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:31, Damian14BO napisał:

/.../
Masz trochę racji. Jednak ten temat od zawsze mógł mieć nazwę "P%$#&@$e o Chopinie" ;)
Oczywiście w pewnych granicach, ale jednak.

I dla tego ma najwiecej postów :P Gdyby wszystkie rozmowy były na temat, postów byłoby góra kilka tysiaków :P

Boduczek----> Włącz gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 13:57, igorinho napisał:

> Boduczek zaraz awansuje, patrYX93 za miesiąc z hakiem, a ja nigdy - przynajmniej nie w
tym wcieleniu :)

Nie,ja sobie daje 30 dni :P i innych dłuższych propozycji nie przyjmuję ;p . Przecież ja jestem na forum często ostatnio, więc mam pewien plan, awansujmy przed edeniem w wakacje.

Dnia 26.06.2007 o 13:57, igorinho napisał:

Matko jedyna, cóż za optymistyczny scenariusz... Co do boduczka to się zgadzam, a co do patrYX''a93
mam pewne wątpliwości... Czemu w Twojej wizji zabrakło mnie? Czyżbyś przewidział, że zostanę
zdegradowany, albo otrzymam bana? :D

Nie zwątpij bracie, bo zbłądzisz :) Awansujesz też pewnie niedługo, już nie denerwuj się ;)

Moja wizja jest taka. Boduczek awansuje na dniach, tak za mniej więcej tydzień-dwa tygodnie góra.
Ja... eee tak jak napisałem wyżej coś koło miesiąca przy dobrym bilansie. Co do edenia... to nie wiem ta przerwa się na nim mocno odbije jednak po wakacjach odrobi straty.
I czas na osobną grupę igorinho. On awansuje albo trochę przede mną, ewentualnie po mnie. Jako przedział daję tak z tydzień. Jeśli rozbieżność awansów będzie większa, oznacza to że któryś z nas odpuścił sobie sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:10, boduczek napisał:

Dziękuje za wiarę we mnie ;-)


Proszę bardzo :)

Dnia 26.06.2007 o 14:10, boduczek napisał:

Aha,teraz rozumię Twój ból... Ale patrząc na to obiektywnie raczej jest to nie możliwe (choć
z drugiej strony mając kilka postów i być WT? Dla chcącego nic trudnego ;P )

Dnia 26.06.2007 o 14:10, boduczek napisał:

I tak na marginesie dodam ,że zawsze można się dogadać ;-)


Vilmar "przyjmuje" zapisy na przewodniczącego? :)

Dnia 26.06.2007 o 14:10, boduczek napisał:

Podaj mi swoje hasło to będę pisał jako Ty ;D Nic na
tym nie stracisz,wręcz przeciwnie - zyskasz ;D


Potem wracam do domu, chcę się zalogować, a tu ban, a w skrzynce pocztowej wezwanie na komisariat - to zyskam? :P

Dnia 26.06.2007 o 14:10, boduczek napisał:

Hmm... znajomy tekst, niepaważ ? ;-)


Nie znam go w ogóle, to jest mi totalnie obce :)

Dnia 26.06.2007 o 14:10, boduczek napisał:

Dobra, pozdrawiasz mnie bo ja pozdrowiłem Ciebie ;-) Ale bądz tak miły i mnie oświeć :P


Ta... miła osóbka, rzuciła na mnie klątwę, taką samą, którą sama miała. Z tego powodu tak bardzo ją lubię :)

~igorinho

Dnia 26.06.2007 o 14:10, boduczek napisał:

No ba! Jak odkryłeś moją tajemnicę? :D


Mam Twoje akta na biurku, tam jest wszystko napisane.

Dnia 26.06.2007 o 14:10, boduczek napisał:

Nic tylko warianty pesymistyczne... Obyś się chłopcze mylił :P


Obym się mylił - moje nowe motto.

~Moloch93 BF PL

Dnia 26.06.2007 o 14:10, boduczek napisał:

Sorry ze sie wtrące, ale praktycznie każdy Twój post w tym temacie to debilne,
plotkarskie pogawędki o niczym... W dodatku razem z kolegami utworzyliście żałosne grono
forumowych plotkarzy... Zaliczasz sie do niego Ty, Edeń (rzadziej), Igorinho i jeszcze kilku spamerów...


Na początku chciałbym podziękować, że zaznaczyłeś, że nie "plotkuję aż tak bardzo", jak inni. Wielkie dzięki :)
A co dokładniej masz na myśli pisząc "plotkarze"? My tutaj rozmawiamy o statusach, w jakim tempie się awansuje na kolejne rangi, tylko Boduczek cały czas spamuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:21, Moloch93 BF PL napisał:

Sorry ze sie wtrące, ale praktycznie każdy Twój post w tym temacie to debilne, plotkarskie pogawędki o
niczym... W dodatku razem z kolegami utworzyliście żałosne grono forumowych plotkarzy... Zaliczasz sie do
niego Ty, Edeń (rzadziej), Igorinho i jeszcze kilku spamerów...


Ostrożnie dobieraj słowa kolego i uważaj kogo nazywasz spamerem... Nie wiem czy zauważyłeś, ale ja z boduczkiem rozmawiam na temat, a jak Ci się coś nie podoba to tzw. "paszoł won". To właśnie Ty w tym momencie nie napisałeś na temat, bo Tu się rozmawia o statusach nie o tym, że komuś się nie podoba czyjaś rozmowa. Zagadaj do kogoś kulturalnie to może Ci odpisze... Nie będę się nikomu tłumaczył ze swojego postępowania, które na pewno nie jest nieprawidłowe. Nikt nie zabroni mi rozmawiać, jeśli stosuję się do regulaminu i przestrzegam zasad. Tym postem opuszczam ten wątek, ale na pewno wrócę, ale wtedy kiedy będzie taka potrzeba. Jeżeli nadal coś do mnie masz to zapraszam na gg...

PS: Szczerze powiedziawszy to temat do luźniejszych rozmów i radzę o tym pamiętać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chciałem zauważyć, iz wasza gadanina przypomina ględzenie 70-letnich babci pod warzywniakiem. Jeśli poczułes sie urazony, to juz nie moj problem... Przeglądnij sobie ostatnie strony tego tematu... smiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jej! To ja już tyle naspam...napisałem? Sporo sporo ;) Taaaka wielka część mojego pobytu na forum w tym temacie ;] Nie, no jeszcze troszkę to i Buda przespam...przepiszę ;P
Deih

Dnia 26.06.2007 o 15:53, boduczek napisał:

( nie wliczając ko?nika i Sepha bo to spamerzy są :P )

Jak tak patrzę na avatar boduczka to mi się jedno nasuwa: "A chcesz pan dostać w papę?" panie deih ;P

Stwór

Dnia 26.06.2007 o 15:53, boduczek napisał:

Część zakumała że nie piszemy tego poważnie, część myśli do dziś że marudziłem o awans bo mi zależało:)

Pewnie, że Ci nie zależało! Mi też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Moloch ma trochę racji;p gadacie praktycznie o tym samy każdego dnia, aż żal czasami przeglądać ten wątek... dodatkowo zamiast napisać wszystko w jednym zdaniu Wy musicie rozciągać, rozciągać i jeszcze raz rozciągać swoją wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:21, Moloch93 BF PL napisał:

Sorry ze sie wtrące, ale praktycznie każdy Twój post w tym temacie to debilne, plotkarskie
pogawędki o niczym...

Przepraszam, że się wtrącę, ale uraziłeś mnie tym postem mimo tego iż nie wymieniłeś mojej ksywki.
Gdyby tutaj była rozmowa o niczym, byłoby to spamem, a za spam zazwyczaj są degrady. Rozmawiamy o statusach, czyli nie łamiemy regulaminu. Nasze grono jest normalne jak każde inne i debilizm możesz zarzucać

Dnia 26.06.2007 o 16:21, Moloch93 BF PL napisał:

W dodatku razem z kolegami utworzyliście żałosne grono forumowych plotkarzy...
Zaliczasz sie do niego Ty, Edeń (rzadziej), Igorinho i jeszcze kilku spamerów...

igorinho i spam... co ma piernik do wiatraka? Zresztą nie będę cytował statystyk na forum, spójrz sobie:
http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=395132
Czy osoba która pisze kilka postów dziennie jest spamerem? WTF?

Dnia 26.06.2007 o 16:21, Moloch93 BF PL napisał:

Przeglądnij sobie swoje staty, i zauważ ze tylko co_O 50 postów piszesz coś z sensem... reszta
nadaje sie do kasacji :P

Ostatnio założony przez ciebie temat nadawał się do kasacji. Przepraszam za swoją pewność w słowach, ale poczułem się urażony tak jak zresztą kolega igorinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy dobrze wiedza ze to zbiorowisko spamu, wierz mi. Przeszukaj sobie dokładnie ten wątek i przemyśl to co napisałeś...
I mam gdzies ze poczuliscie sie urazeni, je sie czuje urazony waszymi kretyńskimi postami... mam z tego powodu płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:06, patrYX93 napisał:

Gdyby tutaj była rozmowa o niczym, byłoby to spamem, a za spam zazwyczaj są degrady. Rozmawiamy
o statusach, czyli nie łamiemy regulaminu.

Lol i co jeszcze? Cytacik z konstytucji...

Dnia 26.06.2007 o 17:06, patrYX93 napisał:

igorinho i spam... co ma piernik do wiatraka? Zresztą nie będę cytował statystyk na forum,
spójrz sobie:

O.o statystyki to dobry pomysł. Widzę w nich multum quizów, słowną zabawę...

Dnia 26.06.2007 o 17:06, patrYX93 napisał:

Czy osoba która pisze kilka postów dziennie jest spamerem? WTF?

Kilka? Mi się zdaje że trochę więcej...

Dnia 26.06.2007 o 17:06, patrYX93 napisał:

Ostatnio założony przez ciebie temat nadawał się do kasacji...

Heh bardzo się tym przeją:P ...przynajmniej umie wykorzysta forum dla własnych interesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się