poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

No to gratulacje:)Życzę jak najszybszego awansu na kolejny stopień-delegata.Tutaj zacytuję kogoś ale nie wiem kogo:D "Awansując na brygadzistę wyrywasz się z szarej rzeczywistości obywateli, robotników i przodowników i stajesz się kimś".Nie wiem dokładnie czy ten cytat nie odnosił się do awansu na przodownika ale IMO do brygady bardziej pasuje.Osobiście nie zgadzam się z ostatnią częścią cytatu bo dla mnie czy rozmawiam z brygadzistą czy z obywatelem jeśli jest to inteligentna* rozmowa to nie wyczuwam żadnej różnicy.

*-inteligentna czyli bez spamu, obrażania siebie nawzajem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:03, reykan napisał:

No nareszcie mój jakże upragniony awans! Ten tytuł tak ładnie się prezentuje przy moim awatarze...


Gratuluje i życzę szybkiego awansu na delegata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:56, cedricek napisał:

Ach... a ja biedny bez awansu jestem już tak długo....

Ja też krótko nie czekałem,da się żyć z przodownikiem:)

Dnia 26.06.2007 o 19:56, cedricek napisał:

I mam postów takoż wiele napisanych (ponad 1000), lecz niestety z awansu przed wyjazdem na
wakacje chyba nici, bo niestety miesiąc, czy dwa temu zarobiłem sobie degrada, i z Brygadzisty
spadłem na Przodownika.

Ja mam napisane masę psotów jako przodownik.Ale tu decyduje czas.

Dnia 26.06.2007 o 19:56, cedricek napisał:

No cóż, trzeba przyznać, że głupio postąpiłem wpisując sie do tematu dla tych, co pierwszy
raz są na forum...

Bez komentarza.

Dnia 26.06.2007 o 19:56, cedricek napisał:

To był mój 1 wpis tam- i ostatni, lecz czegoś mnie to w końcu nauczyło:P
Z niecierpliwością czekam na awans, bo tak pieknie wyglądał status ,,Brygadzista" nad mym avkiem
:P

Zawsze wyższy status lepiej wygląda:)

Dnia 26.06.2007 o 19:56, cedricek napisał:

No, ale gratuluje wam, wy młodzi Brygadzisci, i młodzi delegaci:P

Dzięki za gratki:)

Dnia 26.06.2007 o 19:56, cedricek napisał:

Jestem, jakby to powiedzieć.... przedwieczny :P
Od początku na forum, i widzicie, dalej jestem przodownikiem.
Ok, to już sie wyżaliłem, i wypisałem, a tym, którzy Brygadzistami sie stali serdecznie gratuluje!

Jeszcze raz dziekuję za gratki.

Dnia 26.06.2007 o 19:56, cedricek napisał:

Pozdrawiam,
Przedwieczny.

Pozdrawiam,pan m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 16:20, boduczek napisał:

Wreszcie jakiś dłuższy post...Takie lubie ;) Masz rację,trochę źle napisałem bo może to być
500 postów w 100% na temat,ale są topici w których te 500 postów to lekka przesada np. Historyjka,Słowna
Zabawa itp.

No właśnie zależy w jakich tematach napisał taką ilość postów...Jeśli w historyjce to większość pomyśli , iż jest spamerem .
A ja się nie zgodzę z Twoim zdaniem, gdyż większość osób piszących na forum (a

Dnia 26.06.2007 o 16:20, boduczek napisał:

szczególnie w tym wątku) rozmawia w sposób luźny i to co robię a raczej piszę z innymi nie
jest niczym nadzwyczajnym.

Nie mam nic przeciwko takim rozmową bo sam tak rozmawiam ( i rozmawiałem ) , ale należy to robić z umiarem. Nie odpowiadać na wszystkie posty , w dodatku jeśli nie są związane z tematem ;].
Poprzednia strona to wyjątek,jeden z niewielu. Co prawda trochę

Dnia 26.06.2007 o 16:20, boduczek napisał:

dzisiaj w tym wątku napisałem ale nie zmienia to faktu iż wszystko co napisałem było/jest nie
zgodne z tematem.Gdyby tak było to zostałbym ukarany,nieprawdaż? ;-)

Widać można pisać dużo i treściwie...Niektórzy piszą dużo i treściwie a inni najzwyczajniej spamują ;].

Dnia 26.06.2007 o 16:20, boduczek napisał:

I powiedz co masz na myśli
pisząc ''''źle o Tobie pomyśleć''''?

Mogliby pomyśleć , że jesteś ( bez obrazy ) spamerem ;].

Dnia 26.06.2007 o 16:20, boduczek napisał:

Pozdrawiam ;-)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję naprawdę wszystkim, którzy zwrócili uwagę na mój awans. Mam nadzieję, że i ja niedługo będę mógł wam składać podobne życzenia. Człowiek pisze post za postem, ogląda nowe tematy, przywyka do swojego statusu, ale kiedyś nadchodzi taki piękny dzień... Wtedy, przynajmniej w moim przypadku, odkrywa forum na nowo i stara się dalej prowadzić jak najlepszą działalność na jego rzecz , które go nagrodziło jednocześnie motywując do dalszej pracy. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:41, reykan napisał:

Dziękuję naprawdę wszystkim, którzy zwrócili uwagę na mój awans. Mam nadzieję, że i ja niedługo
będę mógł wam składać podobne życzenia. Człowiek pisze post za postem, ogląda nowe tematy,
przywyka do swojego statusu, ale kiedyś nadchodzi taki piękny dzień... Wtedy, przynajmniej
w moim przypadku, odkrywa forum na nowo i stara się dalej prowadzić jak najlepszą działalność
na jego rzecz , które go nagrodziło jednocześnie motywując do dalszej pracy. Jeszcze raz dziękuję
i pozdrawiam.

Gratki ;)
Zwróciłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie jeden ktoś a już paru "ktośów"- wystarczy, że wejdziesz w statystyki i trochę poszukasz:) A dokładnie w statystyki użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:29, Maker3 napisał:

Czy ktoś ma już własny tytuł?


Aleś przysnął. Ho ho:DDD
Wystarczy zajrzeć w statystyki. Obecnie z WT "szarych" użytkowników jest 6. Pierwszy był HumanGhost. I to jeszcze 29.03.07. Czyli dawno, dawno temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:29, Maker3 napisał:

Czy ktoś ma już własny tytuł?


9 osób ma Własny Tytuł, z czego trzy są związane z Wiedźminem, więc raczej nie powinno się ich liczyć. "Normalnie" WT zdobyli: HumanGhost, KrzysztofMarek, Abi Dalzim, Modest-Vermin, shinian i A-cis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:29, Maker3 napisał:

Czy ktoś ma już własny tytuł?

Statystyki się kłaniają ;)
http://statystyki.gram.pl/uzytkownicy.php
Jest 9, w tym:
HumanGhost (Mistrz Yoda)
KrzysztofMarek (Weteran)
Modest-Vermin (Kapłan Rathmy)
shinian (Lord of The Sith)
A-cis (Urpianin)
Abi Dalzim (Dziki Mag)
Oraz trzech ludzi z Wiedźmin Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliśmy. ;)
Byłem chyba nawet pierwszy, który mu pogratulował na jego Gramsajcie.
Zasłużył, zresztą przeczuwałem, że jego awans się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:46, szerszeń45 napisał:

/.../

Tak a propos kolejnego awansu na Przewodniczącego (przy okazji gratuluję) muszę stwierdzić, że nasze grono powiększa się w szybkim tempie. Pamiętam, gdy Przewodniczących było raptem kilkunastu, a teraz ta liczba zbliża się do setki... Chyba "elitarność" tego stopnia się skończyła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:29, Maker3 napisał:

Czy ktoś ma już własny tytuł?

W sumie to jest już kilku ktosiów. Mianowicie (zgodnie ze statystykami)
HumanGhost - Mistrz Yoda
KrzysztofMarek - Weteran
Abi Dalzim - Dziki Mag
Modest-Vermin - Kapłan Rathmy
shinian - Lord of the Sith
A-cis - Urpianin
Do tego jeszcze dwóch z Wiedźmin Team
Jay Z oraz DziaduRED
Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:55, Bumber napisał:

/.../ Chyba "elitarność" tego stopnia się skończyła. ;)


Chyba tak, czyli co ? `Elyta` to już tylko Sekretarze i WTowcy ? :)
____________________________________________________

-----> Hubi Koshi

Zdaje się, że pominąłeś Funky Monka. No i tych co tworzą Wiedźmina, a jeszcze na forum nigdy nie dodali posta, bo myślę, że i tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:08, szerszeń45 napisał:

Zdaje się, że pominąłeś Funky Monka. No i tych co tworzą Wiedźmina, a jeszcze na forum nigdy
nie dodali posta, bo myślę, że i tacy są.

Funkyego Monka to w ogóle ciężko gdziekolwiek wliczać bo cała ta sprawa wygląda jak robota Jednego Wielkiego Forumowowego Gremlina Psuja
A co do tych z WiedźminTeam. HEJ co to ja mam ?? Włamać się do siedziby CDP i zwinąć im dane osobowe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 16:38, edeń napisał:

Proszę bardzo :)

I wzajemnie ;P

Dnia 26.06.2007 o 16:38, edeń napisał:

Vilmar "przyjmuje" zapisy na przewodniczącego? :)

Tak,ale ma tylko jedno miejsce wolne...Zgadnij dla kogo ;-)

Dnia 26.06.2007 o 16:38, edeń napisał:

Potem wracam do domu, chcę się zalogować, a tu ban, a w skrzynce pocztowej wezwanie na komisariat
- to zyskam? :P

Jaki ban? Myślisz że byłbym gotowy zrobić coś takiego? Widocznie mnie nie znasz ;) Poza tym moglibyśmy spisać jakąś umowe że wszystko co zrobię Tobą złego odbije się na mnie - boduczku ;-)

Dnia 26.06.2007 o 16:38, edeń napisał:

Nie znam go w ogóle, to jest mi totalnie obce :)

A,to szkoda... Ale coś chyba kręcisz ;P

Dnia 26.06.2007 o 16:38, edeń napisał:

Ta... miła osóbka, rzuciła na mnie klątwę, taką samą, którą sama miała. Z tego powodu tak bardzo
ją lubię :)

Tak ja też ją bardzo lubie ;) Razem z mrocznym mrokiem dała nam klucz do KDCNA ;) Ale mimo wszystko wydaje mi się że niedługo będę zmuszony z niego odejść ;-) <płacze,ja chce zostać Delegatem ;D )

Dnia 26.06.2007 o 16:38, edeń napisał:

~Moloch93 BF PL

Dnia 26.06.2007 o 16:38, edeń napisał:

> Sorry ze sie wtrące, ale praktycznie każdy Twój post w tym temacie to debilne,
> plotkarskie pogawędki o niczym... W dodatku razem z kolegami utworzyliście żałosne grono
> forumowych plotkarzy... Zaliczasz sie do niego Ty, Edeń (rzadziej), Igorinho i jeszcze
kilku spamerów...

Na początku chciałbym podziękować, że zaznaczyłeś, że nie "plotkuję aż tak bardzo", jak inni.
Wielkie dzięki :)
A co dokładniej masz na myśli pisząc "plotkarze"? My tutaj rozmawiamy o statusach, w jakim
tempie się awansuje na kolejne rangi, tylko Boduczek cały czas spamuje :D

Na początku chciałem napisać że współpracujesz z wrogiem - nazwał mnie spamerem :) A na koniec że mnie wkurzyłeś,ja i spam?! Ha ha ha... Chyba musiałbym mieć nic edeń ;P
Moloch93 BF PL
Wiesz debilizmem można nazwać to co Ty piszesz. Nic nie wnosisz tylko masz pretensję nie wiadomo o co. Ja też do Ciebie nic nie mam (do nikogo nic nie mam ;) ) ale mnie pomału irytujesz. Większość userów piszących tutaj pisze/ rozmawia na podobne lub bardziej/mniej odbiegające od tematu. Skoro uważasz że razem z igorinho spamujemy,proszę bardzo wyślij na nas formularz zgłoszeniowy do Moderatorów.Ciekawy jestem co Ci odpiszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się