poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 11:13, Hubi Koshi napisał:

/.../ A co do tych z WiedźminTeam. HEJ co to ja mam ?? Włamać się do siedziby CDP i zwinąć im dane
osobowe ??


Hehe, a mógłbyś ? :P
Swoją drogą nie pisałem tego bardzo serio. ;)
W sumie pozostawiłbym tych co dostali WT za zasługi przy produkcji Wiedźmina, bo to jakby odrębna grupa. Do pełnoprawnych Wtowców zaliczyłabym raczej tylko tych co faktycznie na forum wypracowali, czyli tych których wymieniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:25, szerszeń45 napisał:

Hehe, a mógłbyś ? :P
Swoją drogą nie pisałem tego bardzo serio. ;)

A mógłbym mógłbym tylko kumpli musiałbym skrzyknąć i zwinąć paru Predatorom ich sprzęt kamuflujący :-] Ne spoko, też sobie tylko ironizowałem

Dnia 27.06.2007 o 11:25, szerszeń45 napisał:

Do pełnoprawnych Wtowców zaliczyłabym raczej tylko tych co faktycznie na forum wypracowali,
czyli tych których wymieniłeś.

Dlatego właśnie oddzieliłem Wiedźminowców od "normalnych" WT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:57, ko?nik napisał:

O jej! To ja już tyle naspam...napisałem? Sporo sporo ;) Taaaka wielka część mojego pobytu
na forum w tym temacie ;] Nie, no jeszcze troszkę to i Buda przespam...przepiszę ;P

Właśnie...Ja bym sobie dał już spokój ;-) Wielka?!Ogromna,to dzięki temu wątkowi doszedłeś do tak wysokiego statusu ;P

Dnia 26.06.2007 o 16:57, ko?nik napisał:

Deih
> ( nie wliczając ko?nika i Sepha bo to spamerzy są :P )
Jak tak patrzę na avatar boduczka to mi się jedno nasuwa: "A chcesz pan dostać w papę?" panie
deih ;P

Hehe,jednak mój avek podsuwa jakieś pomysły ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak klątwa sama powstała i w ogóle nie jesteś z nią powiązany...Prawda? Nie marudziłeś?! ;P Ty co jakiś czas użalałeś się jak to jesteś pokrzywdzony,ile jeszcze będziesz oczekiwał na awans ;-) Poprostu spam dosłownie i w przenośni ;D Wiem, robiliście sobie jaja,jak większość userów (nie ma na forum jednego usera który by nigdy nie żartował i jest minimum Przodownikiem). Co do tego czy Ci zależalo to myślę że każdemu po części (nawet tej minimalnej) zależy. Zgodzę się również z tym ,iż postów zawierających tylko pytanie ,,Kiedy ja awansuje? '''' było bardzo mało ;) A co do tematu to masz rację. Człowiek jest tu od niedawna i uważa że to wszystko to spam. Gdyby ktoś złamał regulamin już dawno posypały by się kary.A z tego co pamiętam to nikt nie dostał w tym temacie degradu (przynajmniej ja nie widziałem ;) ). Moderatorzy się nie czepiają gdyż większość postów jest powiązana lub zbliżona do oficjalnego topicu. Zresztą to w tym wątku moim skromnym zdaniem pisze się najprzyjemniej ;) I nie potrafię powiedzieć jak bym zareagował gdyby go zamkneli...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:16, boduczek napisał:

Tak,ale ma tylko jedno miejsce wolne...Zgadnij dla kogo ;-)


Dla Igorinha, rzecz jasna :)

Dnia 27.06.2007 o 11:16, boduczek napisał:

Jaki ban? Myślisz że byłbym gotowy zrobić coś takiego? Widocznie mnie nie znasz ;) Poza tym
moglibyśmy spisać jakąś umowe że wszystko co zrobię Tobą złego odbije się na mnie - boduczku
;-)


A później takimi małymi literkami jest napisane: "Nie ponoszę za to odpowiedzialności" :)

Dnia 27.06.2007 o 11:16, boduczek napisał:

A,to szkoda... Ale coś chyba kręcisz ;P


Z Tobą jest chyba bardziej zaznajomione :P

Dnia 27.06.2007 o 11:16, boduczek napisał:

Tak ja też ją bardzo lubie ;) Razem z mrocznym mrokiem dała nam klucz do KDCNA ;) Ale mimo
wszystko wydaje mi się że niedługo będę zmuszony z niego odejść ;-) <płacze,ja chce zostać
Delegatem ;D )


Budo? Jesteś tu? Bo pan w potrzebie... ;)

Dnia 27.06.2007 o 11:16, boduczek napisał:

Na początku chciałem napisać że współpracujesz z wrogiem - nazwał mnie spamerem :)


A zapomniałeś już, że jestem zdrajcą? :>

Dnia 27.06.2007 o 11:16, boduczek napisał:

A na koniec
że mnie wkurzyłeś,ja i spam?! Ha ha ha... Chyba musiałbym mieć nic edeń ;P


Złośliwiec, normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 11:55, edeń napisał:

Dla Igorinha, rzecz jasna :)

Być może, ale nawet on przyznał że o ja będę pierwszy hahaha ;P

Dnia 27.06.2007 o 11:55, edeń napisał:

A później takimi małymi literkami jest napisane: "Nie ponoszę za to odpowiedzialności" :)

Nie,skąd ;-) Dam Ci przejżeć owy dokument ;)

Dnia 27.06.2007 o 11:55, edeń napisał:

Z Tobą jest chyba bardziej zaznajomione :P

A dlaczego? Wybacz ale ja was za niedługo opuszczam... :D Poczekam sobie w ciszy aż znowu będziemy ''''równi''''... statusem oczywiście ;P

Dnia 27.06.2007 o 11:55, edeń napisał:

Budo? Jesteś tu? Bo pan w potrzebie... ;)

Nie trzeba mi pomocy... Jak będę chciał to wrócę ;P A moderator będzie tylko potrzebny do załatwienia formalności :D

Dnia 27.06.2007 o 11:55, edeń napisał:

A zapomniałeś już, że jestem zdrajcą? :>

A Ty w ogóle kiedyś nim byłeś? ;) Ja Ci pomagałem (wiesz kiedy) a Ty mówisz o zdradzie...Oj nie ładnie... ;P

Dnia 27.06.2007 o 11:55, edeń napisał:

Złośliwiec, normalnie ;)

Prawda czasem boli :D I złośliwy to bardziej jesteś Ty - kolego edeniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:08, szerszeń45 napisał:

Chyba tak, czyli co ? `Elyta` to już tylko Sekretarze i WTowcy ? :)

Na to wychodzi. Trzeba jak najszybciej awansować i cieszyć się elitarnością Sekretarza, póki inni się go nie zdążyli dorobić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:16, milten6 napisał:

Po raz kolejny widać, że "system" nie jest przygotowany do dawania dopisków pod nickiem xD.

Coś im się notorycznie psuje w tym systemie, wszyscy zostańmy naczelnymi kolektywu, to będzie WT na chwilę dla każdego ;)
Bumber-> spiesz się, spiesz, bo Ci ucieknie :P. A w ogóle jaki jest próg kiedy elita, kiedy nie? Powiedzmy sobie szczerze - nawet jeśli będzie ponad 300 przewów, to będzie to nadal status elitarny. A jaki elitarny musiał być kiedyś brygadzista... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:16, milten6 napisał:

http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=85835 <- Po raz kolejny widać, że "system" nie
jest przygotowany do dawania dopisków pod nickiem xD.

Hehe, tylko ciekawe czy to błąd systemu czy może kolejny człowiek który się po prostu ''''załapał'''' ? ;-)
Zresztą moim zdaniem WT stracił już na wartości...Z dnia na dzień kolejni userzy są niego bliżej. Ci co już go mają nie awansują już nigdy.. (no chyba że w dół :P). Uważam że CDP mogło by wprowadzić jeszcze jedną unikalną rangę dla najlepszych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:25, boduczek napisał:

Uważam że CDP mogło by wprowadzić jeszcze jedną unikalną rangę dla najlepszych forumowiczów.

Moderator? :P Bo przecież nie super-własny tytuł, ew. cudzy tytuł. I ile by się na nią czekało? W przypadku najlepszych ponad rok, w innym 1,5-2? Wystarczą te, co są. A WT nabierze piękna dopiero, jak się pojawi dostatecznie duża ich liczba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 13:34, Liqid napisał:

Moderator? :P Bo przecież nie super-własny tytuł, ew. cudzy tytuł. I ile by się na nią czekało?
W przypadku najlepszych ponad rok, w innym 1,5-2? Wystarczą te, co są. A WT nabierze piękna
dopiero, jak się pojawi dostatecznie duża ich liczba.

Ni,nie chodzi mi od Moderatora ;) Ile? Nie każdy by był godnym jej otrzymania ;-) Tylko nieliczni, weterani tego forum, znający regulamin,mający jakąś określoną liczbę znaków na post itp ;) A co mało już jest WT?Moim zdanie jest już ich na tyle dużo żeby owa ranga straciła swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:22, Liqid napisał:

Bumber-> spiesz się, spiesz, bo Ci ucieknie :P.

Ja się nie śpieszę. Dla statusu nie piszę. :P

Dnia 27.06.2007 o 13:22, Liqid napisał:

A w ogóle jaki jest próg kiedy elita, kiedy nie?

Kiedy jest mało forumowiczów z tym statusem. WT jest elitarny, Sekretarz też... póki co. ^^

Dnia 27.06.2007 o 13:22, Liqid napisał:

Powiedzmy sobie szczerze - nawet jeśli będzie ponad 300 przewów, to będzie to nadal status elitarny.

Zależy jak na to spojrzeć. Jeśli chodzi Ci o czas, jaki musiałeś poświecić, aby ten status zdobyć, to racja, jest to w pewnym sensie elita. Jednak samo pojęcie "elitarny" mówi, że jest mało osób, które by taki status posiadały. Z tego punktu widzenia Przewodniczący stracił swą elitarność jakiś czas temu. ;)

Dnia 27.06.2007 o 13:22, Liqid napisał:

A jaki elitarny musiał być kiedyś brygadzista... ;)

Oj tak. Przynajmniej Obywatel nigdy nie był elitą. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:27, Jrk Tyb napisał:

Jak można zostać moderatorem? (Pytam się z ciekawości)
A jak tego nie wolno pisać to przepraszam.

Raczej nie wypada ;p , moderatora wybiera się na drodze głosowania bodajże, ale raczej po paru dniach na gram.pl moderatorem nie zostaniesz. Ja np jestem ponad 100 dni na forum a takiego głosowania jeszcze nie uświadczyłem. Moderatorzy odchodzili, ale nowych nie widziałem.
Spójrz sobie w statystyki modków i zobacz jak przebiegała ich kariera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:30, patrYX93 napisał:

Moderatorzy odchodzili, ale nowych nie widziałem.

Gdyby nie rozmnażanie przez pączkowanie (znaczy wcinanie pączków), to już by nas brakło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dniu urzędowania wreszcie się zorientowałem że awansowałem ;]
Witam szanownych towarzyszy, miło dołączyć do waszego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:05, donaan napisał:

Po dniu urzędowania wreszcie się zorientowałem że awansowałem ;]
Witam szanownych towarzyszy, miło dołączyć do waszego grona.


Szczere gratki ;) Gdzie pan wyjeżdża na delegaturę? :P

Vasilli-------->>>jak się exp''ei w GW to czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:05, donaan napisał:

Po dniu urzędowania wreszcie się zorientowałem że awansowałem ;]



Gratuluję i życzę szybkiego awansu na Przewodniczącego;) Gdzie jedziesz na Delegację??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się