poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 15:58, Dux napisał:

Ale po co Ci zużyty status? Mówię Ci, nie bierz tego po nikim. Nowy zawsze jest lepszy. Do
tego z gwarancją:D

No ale tu się liczy prestiż i w ogóle xD Sephirat jest tu jedym ze ''''spamerów'''' więc muszę być po nim natchniony żeby utrzymywać dalej ową tradycję :P A na ile? Czyli,że jak dostane bana to się mogę przez np. 24 godziny domagać nowego konta o tym samym statusie :P?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 15:50, Sephirath napisał:

Hyhy, za parę minut i szerszeń i sephi mają po sekretarzu, hyhy :P


Nie no ja dopiero od lutego na Przewodniczącym, chyba dłużej Delegatem byłem. :)
Jeszcze trochę...

Dnia 20.07.2007 o 15:50, Sephirath napisał:

A na serio... No, wrzesień. To będzie wielki na forum miesiąc. Bo i WT przybędzie :)


Wt ? Szczerze mówiąc wątpię, choć kto wie ?

Dnia 20.07.2007 o 15:50, Sephirath napisał:

A Październik będzie miesiącem Wiedźka ;-)


Mhm... czyli w październiku trzeba zapomnieć o forum, a najlepiej o całym gram.pl :) Nie ma szans by nie padło znów, no chyba, że mnie miło zaskoczą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:02, boduczek napisał:

No ale tu się liczy prestiż i w ogóle xD


No dobra. W końcu awans to jak kupno samochodu. Jeden woli nowy - ekstra wypasioną furę, a drugi preferuje auto stare - ale równie wartościowe, bo z historią;)

>A na ile?

Gwarancja jest tylko na gratulacje po awansie. Inne ewentualne profity profity to gratisowy bonus od producenta (CDP) lub pośrednika (Moderatorzy). Ale cudów się nie spodziewaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 15:55, wdowiakm napisał:

Możliwe ale pewien jestem, ze tym razem awansujesz pierwszy ode mnie:)


We shall see...

Dnia 20.07.2007 o 15:55, wdowiakm napisał:

Masz racje w ciągu tych przyszłych trzech miesięcy możemy liczyć, że ktoś opuści grono Przewodniczących
oby w górę nie w dół:)


Tak właśnie założyłem, bo wpasowałem się w awanse styczniowo-lutowe i od razu założyłem kolejny awans za nieco ponad pół roku, na wrzesień/październik przy tym, że pisałbym regularnie (póki co były tylko mniejsze przerwy). Szczerze mówiąc myślę, że awans powinien być w tym roku. Tak mój jak i twój, ale kiedy - to zależy od punktów. Zresztą zaraz po nas dołączy pewnie i Sephi ;) chyba awansowałem przed nim z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 16:14, Dux napisał:

No dobra. W końcu awans to jak kupno samochodu. Jeden woli nowy - ekstra wypasioną furę, a
drugi preferuje auto stare - ale równie wartościowe, bo z historią;)

I tu masz rację, choć dobrze mieć i wypasioną furę czyt. wartościowe posty , oraz dobrą hisotrię czyt. przeszłość na forum ;)

Dnia 20.07.2007 o 16:14, Dux napisał:

Gwarancja jest tylko na gratulacje po awansie. Inne ewentualne profity profity to gratisowy
bonus od producenta (CDP) lub pośrednika (Moderatorzy). Ale cudów się nie spodziewaj:P

Ale i tak nie od wszystkich ;/ Nie no...Ja to myślałem, że jakiś samochód się dostanie, jakiś czek a tu tylko tyle :D Czas to zmienić, pora obalić ten ''''system'''' , kto jest za? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kieska to zachęta skoro wolno się awansuje. :P
To raczej nic nieznaczący napis, specjalny dla moderatorów, by mogli w prosty sposób karać.
Dopiero najwyższe statusy coś dają np. Sekretarz ma możliwość voice na IRCu i zakładania tam pokoi (czy tam kanałów) a Wt do tego może sobie wpisać co mu się podoba (byle zgodnie z regulaminem i w przedziale 3+18 znaków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:21, Berengar napisał:

Czyli przymus???

Nie wiem, skąd żeś to wynalazł....
Nie musisz pisać na forum, jeśli nie chcesz - ja rangi interpretuję w podany przeze mnie w poprzednim poście sposób. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:23, Berengar napisał:

Nie spox ja chcę pisać!

To bardzo dobrze z Twojej strony, że chcesz się kontaktować z innymi ludźmi i dyskutować z nimi o różnych sprawach.
Życzę Ci powodzenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:29, Berengar napisał:

Dziex!

jak będziesz pisać tyle komentarzy i postów na dzień, to będziesz szybko robotnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:47, Berengar napisał:

Fajnie!


Istnieje druga strona medalu... pisząc często krótkie posty (spamując) można awansować szybko w dół (zostać zdegradowanym)...


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:47, Berengar napisał:

Fajnie!

Najlepiej nie pisz takich postów jak: "dzięki", "fajnie", "ok" bo to się traktuje jak spam i wcale Ci w awansie nie pomoże :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się