poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 12:54, boduczek napisał:

Wiesz ja jednak tych pająków to nie rozumię, niby pasuje a niby nie xD To się zobaczy, czy
będzie lepiej ;) Ja bym powiedział dopiero pół roku xD Prawda jest taka iż awansujesz w 2088
roku ;] Domyś się dlaczego ;)

Tyle , albo aż tyle to ja żyć mam zamiar .Choć ustanowił bym w tedy może jakiś rekord ,przynajmniej dla Polski ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 12:54, boduczek napisał:

Ale mi już nie chodzi o teksty, tą stronkę widziałeś ;/


Pewnie, że widziałem ;/

Obi-wan Kenobii ---->

Dnia 28.07.2007 o 12:54, boduczek napisał:

No tak... chciałbym Ci tylko przypomnieć co widnieje w Twym podpisie: "Ja chcę Sekretarza ! ;))" :D


A ten wpis w moim podpisie to tak przypadkowo sie tam znalazł:P
A tak poza tym to awans mógłby już przyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 12:54, boduczek napisał:

Nie no, przynajmniej jakaś premia, jakiś uścisk dłoni za posługę xD

A sama możliwość szefowania w KDCNA nie jest wystarczającą nagrodą? ;> Hę?

Dnia 28.07.2007 o 12:54, boduczek napisał:

Swoją drogą nie widziałaś
co było napisane małym druczkiem w umowie? ;P

Nie, co było? :D Że masz nam zapłacić jak odejdziesz? To tylko widziałam :D

Dnia 28.07.2007 o 12:54, boduczek napisał:

I to jeszcze jak ;)

Nie wierzę... ;)

Dnia 28.07.2007 o 12:54, boduczek napisał:

Choć nie powiem, było bardzo miło. Macie w tym biurze bardzo wygodne krzesła ;)

No pewnie, najwyższy komfort ;) I ta cola lejąca się strumieniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 12:57, spider88 napisał:

Tyle , albo aż tyle to ja żyć mam zamiar .Choć ustanowił bym w tedy może jakiś rekord ,przynajmniej
dla Polski ;))

Hehe, i tego Ci życzę ;) Nie wiem czy rekord ale to zawsze można sprawdzić, tylko co byś zrobił... Nie raczej nic byś nie zrobił xD Jak byś się o dzień ''''spóźnił'''' do tego rekordu xD ?
Swoją drogą proponuje kończyć tą rozmowę, bo znowu pewnym ''''userą'''' którzy nie wiem czego chcą już to przeszkadza...
Mistic
Mogę wiedzieć o co Ci chodzi? Czy ja ''''piszcze'''' ? Co jesteś kolejną a właściwnie trzecią osobą która zarzuca mi spam? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 12:47, boduczek napisał:

Mogłeś być dla niej trochę bardziej miły xD

Tiaa... To nie ja jej na przywitanie przedramię połamałem ;]

Dnia 28.07.2007 o 12:47, boduczek napisał:

Hehe, wiedziałem, że nie możesz się oprzeć tym bladym twarzą xD Masz załatwione w banku, skoro
u mnie są w pierwszy i trzeci piątek miesiąca u Ciebie będą w sobotę ;] W resztę dni nie pracują xD

<sprawdza terminaż> Nic z tego, w tych terminach jestem zajęty ;] Będa musieli się zadolić Tobą :P

Dnia 28.07.2007 o 12:47, boduczek napisał:

Oj nie wiesz, przypomnij sobie naszą wczorajszą rozmowę ;P

<próbuje myśleć> Nie pamiętam... Ale skleroza nie boli ;] Na szczęście... chyba....

Dnia 28.07.2007 o 12:47, boduczek napisał:

Zaufałem mocy a w nocy... Sam wiesz co było xD Nigdy więcej :P

Był fun! Teraz będziesz to powtarzał co piętak ;]

Dnia 28.07.2007 o 12:47, boduczek napisał:

Niezawodna, i nie jedna osoba się o tym przekonała ;)

Mnie jeszcze nie :pp

Dnia 28.07.2007 o 12:47, boduczek napisał:

Za bardzo wierzysz w swoją moc, ona Cię zgubi xD A powstrzymać mogą Cię tylko blade twarze xD

Moc jest we mnie silna, nie zawiedzie mnie ;] Blade twarze? Euuee... Jeśli chcesz jeszcze się z nimi spotykać to lepiej ich do mnie nie odsyłaj ;]

wdowiakm

Przypadkwo hę? :D Spokoja Twoja rozczochrana a raczej łysa :P Jeszcze troszkę i Ty również awansujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 13:01, Magwisienka napisał:

A sama możliwość szefowania w KDCNA nie jest wystarczającą nagrodą? ;> Hę?

Ale tam nie było napisane, że ja ''''szefuje'''' ;) Dzieliłem ten sam stołem a właściwie krzesło z mrocznym mrokiem ;)

Dnia 28.07.2007 o 13:01, Magwisienka napisał:

Nie, co było? :D Że masz nam zapłacić jak odejdziesz? To tylko widziałam :D

Prawda... ;) Tak, ludzie zawsze widzą tylko to co wpływa na ich korzyść, oj to nie wrózy dobrze temu światu ;)

Dnia 28.07.2007 o 13:01, Magwisienka napisał:

Nie wierzę... ;)

Szkoda, nawet sekretarki wam się nie chciało załatwić xD

Dnia 28.07.2007 o 13:01, Magwisienka napisał:

No pewnie, najwyższy komfort ;) I ta cola lejąca się strumieniami :D

To pewnie krzesła z biedronki ;D Tak, cola ...Hmm... brakuje mi tego xD Chyba kiedyś będę musiał przyjść i odwiedzić moje ulubionemiejsce w biurze samoobsługi xD

wdowiakm
Po tonie Twojej wypowiedzi, sądze,że możemy na Ciebie liczyć ;) I dobrze, niech rządzi sprawiedliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boduczek Przewodniczącym !? Koniec Świata ... Nie no gratuluje.

Dnia 28.07.2007 o 13:01, boduczek napisał:

Mogę wiedzieć o co Ci chodzi? Czy ja ''''piszcze'''' ? Co jesteś kolejną a właściwnie trzecią
osobą która zarzuca mi spam? ;/


A patrz ile jeszcze osób na forum jest które ci jeszcze tego nie powiedziało :P Cóż jak tyle osób ci zarzucają że spamujesz , to coś w tym prawdy pewnie jest. Nie mnie oskarżać czy spamujesz czy nie , ja tam twoim postów nie czytam, ale przez pewien czas widziałem , jak strasznie dużo pisałeś postów w tym temacie , a czy to był spam inni ocenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 13:03, Obi-wan Kenobii napisał:

wdowiakm
Przypadkwo hę? :D Spokoja Twoja rozczochrana a raczej łysa :P Jeszcze troszkę i Ty również
awansujesz ;)

Zobaczymy jak to będzie możliwe, ze już lada chwila będę sie cieszył nowym statusem;)

boduczek ----------->

Dnia 28.07.2007 o 13:03, Obi-wan Kenobii napisał:

wdowiakm
Po tonie Twojej wypowiedzi, sądze,że możemy na Ciebie liczyć ;) I dobrze, niech rządzi sprawiedliwość ;)


Pewnie, że możecie liczyć na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 13:56, olki77 napisał:

Boduczek Przewodniczącym !? Koniec Świata ... Nie no gratuluje.

Nie Sekretarzem... Rozwiń myśl o końcu świata? Dziękuje, choć odnoszę dziwne wrażenie... A zresztą.

Dnia 28.07.2007 o 13:56, olki77 napisał:

A patrz ile jeszcze osób na forum jest które ci jeszcze tego nie powiedziało :P Cóż jak tyle
osób ci zarzucają że spamujesz , to coś w tym prawdy pewnie jest. Nie mnie oskarżać czy spamujesz
czy nie , ja tam twoim postów nie czytam, ale przez pewien czas widziałem , jak strasznie dużo
pisałeś postów w tym temacie , a czy to był spam inni ocenią.

Nie powiedziało bo to nie prawda czy nie powiedziało bo nie jest w spółce z Adamzzzem i partYX93? Nie zaprzeczam, że nigdy nie zdarzyło mi napisać czegoś nie ma temat, bo nie ma takiego usera który w 100% przestrzegałby regulaminu. Nikt na tym forum nie jest święty a czepianie się innych samemu nie będąc dobrym tego przykładem jest głupie i daremne. Może pare osób napisało tutaj na forum ,że ja spamuje już pomijam ,iż było to dziecinne oskarżenie opierające się cały czas na tej samej regułce. Ale nie jedna osoba jest przeciwnego zdania, pewnie tacy ''''bohaterowie'''' jak partYX93 który tylko na IRCu potrafi być mądrym a ucieka od odpowiedzi na proste pytanie sobie myślą jak to możliwe, albo który user myśli inaczej niż ja? I tak na marginesie nudzi mnie ta Twoja gierka za plecami, te Twoje ''''mondrości'''' , na IRCu udajesz bohatera a na forum jesteś malutki... Jeśli myślisz, że to iż nie działa u mnie IRC powoduje, że nie wiem co piszesz jesteś w błędzie. Ale wiesz szkoda mi czasu dla ludzi Twojego jakże wysokiego pokroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 14:09, wdowiakm napisał:

Pewnie, że możecie liczyć na mnie;)

Dzięki ;) Wierzyłem, że na Tobie można polegać, jak będę wiedział coś więcej to dam wam znak... ;)
Pozdrawiam
olki77
Chciałbym zaznaczyć, iż od zdania ''''I tak na marginesie...'''' wypowiedz ta tyczyła się patrYX93 a nie Ciebie, być może tak to idzie odebrać,że to do Ciebie, nie mniej jednak chcę to zaznaczyć oficjanie ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 14:19, boduczek napisał:

Nie powiedziało bo to nie prawda czy nie powiedziało bo nie jest w spółce z Adamzzzem i partYX93?

Jest jeszcze Mistic, i parę innych osób tylko że oni już się tym nie przejmują.

Dnia 28.07.2007 o 14:19, boduczek napisał:

Nie zaprzeczam, że nigdy nie zdarzyło mi napisać czegoś nie ma temat, bo nie ma takiego usera
który w 100% przestrzegałby regulaminu.

Nie ma? Aha, czyli że jak ty nie przestrzegasz regulaminu, tzn że inni też? rofl

Dnia 28.07.2007 o 14:19, boduczek napisał:

Nikt na tym forum nie jest święty a czepianie się innych
samemu nie będąc dobrym tego przykładem jest głupie i daremne.

Nie widziałem cię wątkach w których najczęściej się wypowiadam, więc daruj sobie. Tutaj zresztą już nie piszę. Niestety jestem zmuszony przez ciebie.

Dnia 28.07.2007 o 14:19, boduczek napisał:

Może pare osób napisało tutaj
na forum ,że ja spamuje już pomijam ,iż było to dziecinne oskarżenie opierające się cały czas
na tej samej regułce.

Dziecinne? To jak w takim razie wygląda twoja obrona? "Mnóstwo postów w tym wątku nie musi być spamem bla bla bla". To ty jesteś żenujący i śmieszny.

Dnia 28.07.2007 o 14:19, boduczek napisał:

Ale nie jedna osoba jest przeciwnego zdania, pewnie tacy ''''bohaterowie''''
jak partYX93 który tylko na IRCu potrafi być mądrym a ucieka od odpowiedzi na proste pytanie
sobie myślą jak to możliwe, albo który user myśli inaczej niż ja?

Tak, na IRCu jestem mądry, bo lubię się pośmiać z takich jak ty. Zrozum, twoje fałszywe oskarżenia nie robią mi nic.

Dnia 28.07.2007 o 14:19, boduczek napisał:

I tak na marginesie nudzi
mnie ta Twoja gierka za plecami, te Twoje ''''mondrości'''' , na IRCu udajesz bohatera a na
forum jesteś malutki...

Za to twoje ego jest ogromne, bo uważasz się za fajnego a nie możesz zrozumieć uwag innych.

Dnia 28.07.2007 o 14:19, boduczek napisał:

Jeśli myślisz, że to iż nie działa u mnie IRC powoduje, że nie wiem
co piszesz jesteś w błędzie. Ale wiesz szkoda mi czasu dla ludzi Twojego jakże wysokiego pokroju...

Nie interesuje mnie czy działa u ciebie IRC, nie mniej jednak sam prowokujesz kłótnię, bo widząc twoje posty z samego rana po awansie- wstępny post- awans. A potem ciągłe odpowiadanie na posty innych itp. Owszem, masz do tego prawo. Ale przynajmniej miej choć odrobinę mądrości i 1. nie odpowiadaj na tego posta. 2. Nie uciekałem od odpowiedzi, ale obojętnie co ci powiem to ty się zasłaniasz jednym, że wiele postów to nie jest spam. Tak więc dyskusja z osobą na twoim poziomie nie ma sensu. Na ircu potrafi być mądry - śmieszny jesteś. Myślisz że jesteś taki ważny, a ja napisałem tylko jedną linijkę co do twojego spamu. Mnie szkoda czasu, by cokolwiek ci wyjaśniać bo nie jesteś otwarty na uwagi innych. Ciesz się ze swojego awansu, ja szczerze mówiąc mam już głęboko gdzieś co mam pod nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 15:36, patrYX93 napisał:

Jest jeszcze Mistic, i parę innych osób tylko że oni już się tym nie przejmują.


A mnie dlaczego pominięto ? Czuję się odtrącony ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chce zaznaczyć, że to mój ostatni post do Ciebie, pewnie myślisz ''''No i dobrze'''' czy coś w tym stylu, jednak spójrz na to z innej strony, wiem, że będzie Ci ciężko bo od jakiegoś czasu się mnie na każdym kroku czepiasz, próbujesz zrobić ze mnie nie wiem kogo, oczerniasz mnie i w ogóle, nie wiem o co Ci chodzi, bo nadmierna ilość postów z mojej strony nie powodowała by u Ciebie takiej zawziętości i nienawiści do mnie. Cóż nie zalezy mi i nie będzie mi zależało żeby lubił mnie ktoś taki jak Ty, znam na tym forum dużo bardziej ciekawych, wartych poznania ludzi niż Ty. Ale żeby nie za długo....

Dnia 28.07.2007 o 15:36, patrYX93 napisał:

Jest jeszcze Mistic, i parę innych osób tylko że oni już się tym nie przejmują.

O to widzę, że są dwa obozy, ludzie którzy patrzą ''''normalnie'''' i są po mojej stronie albo Twoja ''''grupa'''', ciekawi mnie dlaczego nie przyczepicie się do innych, którzy dyskutują tylko o awansie i kilku postach, o dziwo jeszcze nigdy nie widziałem żebyś miał pretensje do innych userów zapierając się ''''Bo on spami i jest be''''

Dnia 28.07.2007 o 15:36, patrYX93 napisał:

Nie ma? Aha, czyli że jak ty nie przestrzegasz regulaminu, tzn że inni też? rofl

Widać nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, ale uproszę Ci to, miałem na myśli to, iż nie ma (specialnie podkreślam) na tym forum usera który nigdy nie spamował, i łaskawie nie zaprzeczaj bo skoro masz napisać KrzysztofMarek (akurat on, bo jest znany i wiadomo, że bardzo mądrze pisze) nigdy nie spamował to jesteś w błędzie, nie raz robił sobie ''''lekkie żarty'''' z innymi userami, typu ,że kogoś tak nakazuje rozstrzelac. Może w Twoich oczach jesteś doskonały i kilka osób również, ale prawda jest taka,że nikt nie jest idealny. Masz dziwny pogląd na rzeczywistość, ''''skoro ja coś napisałem to inni też? '''' Powiedz łaskawie komu nigdy nie zdarzyło się popełnić żadnego błędu na forum? Nawet tego najmniejszego.

Dnia 28.07.2007 o 15:36, patrYX93 napisał:

Nie widziałem cię wątkach w których najczęściej się wypowiadam, więc daruj sobie. Tutaj zresztą
już nie piszę. Niestety jestem zmuszony przez ciebie.

Tłumaczyłem Ci już ,że mogę mieć inne zainteresowania itd. Ja też w niektórych wątkach się nie wypowiadam jednak widzę posty innych, więcto Ty sobie daruj. Znowu patrzysz na tą sprawę przez ten Twój pryzmat. Zmuszony? Cóż widzę, że kolejne słowo wędruje do ''''słowniczna wyrazów których nie znasz'''' Nigdy Cię do niczego nie zmuszałem więc co narazie zawiera Twój post? 100 % bzdur, ale zobaczymy dalej...

Dnia 28.07.2007 o 15:36, patrYX93 napisał:

Dziecinne? To jak w takim razie wygląda twoja obrona? "Mnóstwo postów w tym wątku nie musi
być spamem bla bla bla". To ty jesteś żenujący i śmieszny.

Hehe, czy to jest moja obrona? Przekształciłeś moje pytanie w NIBY moją obronę. Proponuje Ci jeszcze raz zobaczyć naszą rozmowę a potem pisać to co lubisz najbardziej - totalne bzdury. Fajnie, a może łaskawie rozwiniesz swoją myśl?

Dnia 28.07.2007 o 15:36, patrYX93 napisał:

Tak, na IRCu jestem mądry, bo lubię się pośmiać z takich jak ty. Zrozum, twoje fałszywe oskarżenia
nie robią mi nic.

O jakie to śmieszne, starszy koleś zgrywa bohatera przed swoimi kolegami w stosunku do młodszego, naprawdę stary masz im czym zainponować... Zresztą śmiej się, ja Ci tego nie będę zabraniał, tylko wiedz,że i z Ciebie się ludzie śmieją. Fałszywe? A to ciekawe, powiedz który z przytoczonych przeze mnie argumentów był fałszywy? Zauważ( i to nie tylko moje spostrzeżenie) ,że większość tego co piszesz to bzdury wyssane z palca, ja w przeciwieństwie do Ciebie opieram się na prawdzie, sensownych argumentach itd.

Dnia 28.07.2007 o 15:36, patrYX93 napisał:

Za to twoje ego jest ogromne, bo uważasz się za fajnego a nie możesz zrozumieć uwag innych.

Pokarz mi posta lub cokolwiek gdzie tak napisałem? Co, nie znalazłeś? Jak mi przykro, i teraz widzisz o co mi chodzi? Wmawiasz mi coś na siłe nie potrafiąc niczego udowodnić, ja mogę pokazać nie jeden przykład tego o czym teraz piszę. I tutaj się różnimy.

Dnia 28.07.2007 o 15:36, patrYX93 napisał:

Nie interesuje mnie czy działa u ciebie IRC, nie mniej jednak sam prowokujesz kłótnię, bo widząc
twoje posty z samego rana po awansie- wstępny post- awans. A potem ciągłe odpowiadanie na posty
innych itp. Owszem, masz do tego prawo. Ale przynajmniej miej choć odrobinę mądrości i 1. nie
odpowiadaj na tego posta. 2. Nie uciekałem od odpowiedzi, ale obojętnie co ci powiem to ty
się zasłaniasz jednym, że wiele postów to nie jest spam. Tak więc dyskusja z osobą na twoim
poziomie nie ma sensu. Na ircu potrafi być mądry - śmieszny jesteś. Myślisz że jesteś taki
ważny, a ja napisałem tylko jedną linijkę co do twojego spamu. Mnie szkoda czasu, by cokolwiek
ci wyjaśniać bo nie jesteś otwarty na uwagi innych. Ciesz się ze swojego awansu, ja szczerze
mówiąc mam już głęboko gdzieś co mam pod nickiem.

Co Adamzzz nie wiedział co powiedzieć tylko na IRCu też zgrywał bohatera i wysłał Ciebie? Jak byś był tak ''''mądry'''' jak tego wymagasz od innych zauważyłbyś ,że do Ciebie już nie pisałem, w ogóle ten post nie był do Ciebie. Ale nie, Ty oczywiście musisz zawsze dorzucić nikomu nie potrzebne swoje trzy grosze, i wiesz co Ci powiem ,że to Ty nikt inny! Jest powodem tej kłutni. Mam do tego prawo ale jednak się czepiasz <lol> zaprzeczasz sam sobie, mogłbyś mnie pouczyć gdybym robił coś nie tak, łamał regulamin, obrażał Cię a ja tego nie robie. Jak mam coś do Ciebie pisze wprost, nie tak jak Ty za plecami, bo tylko to potrafisz. I znowu to samo, raz Ci napisałem żebyś mi nie odpisywał to teraz robisz to samo, Boże... Co do 2. - Wiesz, jeżeli powiedział byś prawdę, uzasadnił dlaczego tak sądzisz wszystko by wyglądało inaczej, ale nie, bo po co? Tylko mnie już oczy bolą od czytania tych bzdur na mój temat, masz coś do mojej osoby załatw to jak człowiek a nie rób za plecami, myślisz ,że tym komuś zainponujesz? Znowu wymysł Twojej wyobraźni... Ale coś Ci udowodnię, zapytaj się np. Cesarro czy uważam się za jakiegoś super ważnego, mądrego człowieka? Zapytaj się jak zareagowałem gdy na gg pisał mi ,że mądrze pisze, że moje posty mają sens. Więc taka mała rada na przyszłość, nim coś napiszesz dowiedz się łaskawie coś więcej na ten temat. Wcale nie uważam, że jestem mądrzejszy, lepszy od Ciebie czy innych i zapamiętaj to sobie. A na czym polegały twoje uwagi? ''''boduczek spamuje i tyle'''' To jest uwaga? Wiesz doszły do mnie plotki, że Ty poprostu mi zazdościsz, że jestem Przewodniczącym, nie wnikam w to, ale pisząc z Tobą czuje do Ciebie pewną wrogość. Nie wiem co jest w Twoich oczach takie złe we mnie, może wreszcie zachowasz się jak przystało na prawdziwego faceta a nie będziesz się bawił w te swoje gierki. Nie wiem jak i czy w ogóle zrozumiesz o co mi chodzi. Nie chcę się już bawić w to co Ty pisząc teksty ''''Bądź mądry i nie odpowiadaj'''' odowiedz, tylko prosze... nie błagam, niech będzie w tym więcej prawdy.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:50, Alexx1 napisał:

Ła awansowałem.Strasznie szybko.Tylko 230 postów od czasu Brygadzisty.

Łojeju... Heh, to gratki... Ja zapewne będę miał z 1500 postów na brygadiście zanim awansuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:24, Adamido napisał:

A mnie dlaczego pominięto ? Czuję się odtrącony ;[


Możemy się zamienić bo raczej nie lubie jak mój nick w czychś postach figuruje. No chyba, że to post moderatora z degradami, to już co innego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Na wstępie chce zaznaczyć, że to mój ostatni post do Ciebie, pewnie myślisz ''''No i dobrze''''
czy coś w tym stylu, jednak spójrz na to z innej strony, wiem, że będzie Ci ciężko bo od jakiegoś
czasu się mnie na każdym kroku czepiasz, próbujesz zrobić ze mnie nie wiem kogo,

Nie da się zrobić z kogoś tego czym jest .

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

oczerniasz mnie i w ogóle, nie wiem o co Ci chodzi, bo nadmierna ilość postów z mojej strony nie powodowała
by u Ciebie takiej zawziętości i nienawiści do mnie.

Nie znasz sie na ludziach.U mnie spowodowała,i to jest FAKT.

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

żeby lubił mnie ktoś taki jak Ty, znam na tym forum dużo bardziej ciekawych, wartych poznania > ludzi niż Ty. Ale żeby nie za długo.... Żałosne.Jednego z fajniejszych userów tak odtrącasz?Pamiętaj,że koledzy kolegów nie lubią wrogów swoich kolegów ;)
O to widzę, że są dwa obozy, ludzie którzy patrzą ''''normalnie'''' i są po mojej stronie

Och naprawdę?Widzą spameriądę w twoim wykonaniu i patrzą ''Och ,jak ładnie on sobie spamuje ,chodzmy do słownej zabawy''

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

albo Twoja ''''grupa'''',

Na odwrót,Ci co myślą normalnie są po stronie patryxa,spamerzy po twojej ;)
>ciekawi mnie dlaczego nie przyczepicie się do innych
Bo nie robią takiej potwornej spameriady jak Ty.

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

którzy dyskutują tylko o awansie i kilku postach,

Bo udzielaja się od czasu do czasu , w przeciwieństwie do Ciebie.

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

o dziwo jeszcze nigdy nie widziałem żebyś miał pretensje do
innych userów zapierając się ''''Bo on spami i jest be''''

Bo mało kto spami tak jak ty ;)

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Widać nie potrafisz czytac ze zrozumieniem,

A tu Cię zaskoczę,bo potrafi.Coś jest z twoim postrzeganiem świata nie tak...
>ale uproszę Ci to, miałem na myśli to, iż nie

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

ma (specialnie podkreślam) na tym forum usera który nigdy nie spamował,

Nie ma,jednak powtórzę się.Mało kto spamuje tak jak ty i to jest problem.

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

i łaskawie nie
zaprzeczaj bo skoro masz napisać KrzysztofMarek (akurat on, bo jest znany i wiadomo, że bardzo
mądrze pisze) nigdy nie spamował to jesteś w błędzie, nie raz robił sobie ''''lekkie żarty''''
z innymi userami, typu ,że kogoś tak nakazuje rozstrzelac. Może w Twoich oczach jesteś doskonały
i kilka osób również, ale prawda jest taka,że nikt nie jest idealny.

Jak na to wpadłeś że nikt nie jest idealny?Ach,pewnie zajęło Ci to wiele lat... ;)

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Masz dziwny

Dziwny.To że się wyróżnia w dobrym tego słowa znaczeniu to nic złego.
>pogląd na

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

rzeczywistość, ''''skoro ja coś napisałem to inni też? '''' Powiedz łaskawie komu nigdy nie
zdarzyło się popełnić żadnego błędu na forum? Nawet tego najmniejszego.

Nikomu,ale to NIKOGO nie usprawiedliwia.To że moderatorzy nie wszystko wypatrzą znaczy że trzeba spamować na lewo i prawo ?

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Tłumaczyłem Ci już ,że mogę mieć inne zainteresowania itd.

Nikt Ci tego nie zabrania.

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Ja też w niektórych wątkach się
nie wypowiadam jednak widzę posty innych, więcto Ty sobie daruj. Znowu patrzysz na tą sprawę
przez ten Twój pryzmat.

A kto nie patrzy przez pryzmat?Każdy patrzy swoimi oczyma.Ty też.Nie patrzysz oczyma forum.
>Zmuszony? Cóż widzę, że kolejne słowo wędruje do ''''słowniczna wyrazów

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

których nie znasz''''

Wiele rzeczy zależy od interpretacji.
>Nigdy Cię do niczego nie zmuszałem więc co narazie zawiera Twój post?

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

100 % bzdur, ale zobaczymy dalej...

Och,a jakieś potwierdzenie tych bzdur?

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Hehe, czy to jest moja obrona? Przekształciłeś moje pytanie w NIBY moją obronę.

Nie,powiedział to co ty chciałeś powiedzieć,jednak nie umiałeś tego napisać ;)
>Proponuje Ci

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

jeszcze raz zobaczyć naszą rozmowę a potem pisać to co lubisz najbardziej - totalne bzdury.

Skąd wiesz co lubi najbardziej? Byłeś z nim... bliżej ? ;)

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Fajnie, a może łaskawie rozwiniesz swoją myśl?

Rozwinął ją...

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

O jakie to śmieszne, starszy koleś zgrywa bohatera przed swoimi kolegami w stosunku do młodszego,

Jakieś dowody?

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

naprawdę stary masz im czym zainponować...

Skąd to wiesz ? Tak dobrze go znasz? Znasz go tylko z forum,przynajmniej tyle mi wiadomo.
>Zresztą śmiej się, ja Ci tego nie będę zabraniał,

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

tylko wiedz,że i z Ciebie się ludzie śmieją.

Nie zauważyłem.
>Fałszywe? A to ciekawe, powiedz który z przytoczonych

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

przeze mnie argumentów był fałszywy?

Urm,wszystkie ? ;)
>Zauważ( i to nie tylko moje spostrzeżenie) ,że większość

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

tego co piszesz to bzdury wyssane z palca,

Och,dowody.Rzucasz ogólnikami jak osoba w twoim avatarze ;)
>ja w przeciwieństwie do Ciebie opieram się na prawdzie,

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

sensownych argumentach itd.

Tia? Nie widać żebyś to napisał.

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Pokarz

Łortfokrafija tfuj fruk!
>mi posta lub cokolwiek gdzie tak napisałem? Co, nie znalazłeś? Jak mi przykro, i teraz

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

widzisz o co mi chodzi? Wmawiasz mi coś na siłe nie potrafiąc niczego udowodnić, ja mogę pokazać
nie jeden przykład tego o czym teraz piszę. I tutaj się różnimy.

Znów tego nie widać.Powtarzasz się kolego.

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:



Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Co Adamzzz nie wiedział co powiedzieć tylko na IRCu też zgrywał bohatera i wysłał Ciebie? Jak
byś był tak ''''mądry'''' jak tego wymagasz od innych zauważyłbyś ,że do Ciebie już nie pisałem,
w ogóle ten post nie był do Ciebie.

I co z tego? Zabraniasz mu powiedzenia tego co chce?

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Ale nie, Ty oczywiście musisz zawsze dorzucić nikomu nie
potrzebne swoje trzy grosze,

To twoja opinia.Imho potrzebne ;)
>i wiesz co Ci powiem ,że to Ty nikt inny! Jest powodem tej kłutni.
Nieprawda, twój spam jest powodem tej kłótni.Po raz 2gi,Łortfokrafija tfuj fruk!

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Mam do tego prawo ale jednak się czepiasz <lol> zaprzeczasz sam sobie, mogłbyś mnie pouczyć
gdybym robił coś nie tak, łamał regulamin, obrażał Cię a ja tego nie robie. Jak mam coś do
Ciebie pisze wprost,

A on ukrywa swoje posty klikając na odpowiedź ? ;)
>nie tak jak Ty za plecami, bo tylko to potrafisz.
Ooch.Tak dobrze go znasz że znasz wszystko co potrafi?
>I znowu to samo, raz

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Ci napisałem żebyś mi nie odpisywał to teraz robisz to samo, Boże...

To że napisałeś żeby nie odpisywał świadczy o tym, że brakło Ci argumentów.

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Co do 2. - Wiesz, jeżeli
powiedział byś prawdę, uzasadnił dlaczego tak sądzisz wszystko by wyglądało inaczej,

Wygląda jak wygląda,dzięki tobie ;)
>ale nie,

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

bo po co? Tylko mnie już oczy bolą od czytania tych bzdur na mój temat,

Nie chcesz?Nie czytaj ;)

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

masz coś do mojej osoby
załatw to jak człowiek a nie rób za plecami,

A co?Ukrywa swoje posty przed tobą?Na co właśnie odpowiedziałeś człowieku!

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

myślisz ,że tym komuś zainponujesz?

Skąd możesz wiedzieć co myśli?
>Znowu wymysł

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Twojej wyobraźni...

Udowodnij.
>Ale coś Ci udowodnię, zapytaj się np. Cesarro czy uważam się za jakiegoś

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

super ważnego, mądrego człowieka?

>Zapytaj się jak zareagowałem gdy na gg pisał mi ,że mądrze

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

pisze, że moje posty mają sens.

Jedna (!!!) osoba to nie większoć.Poza tym,Fakt to fakt.Możesz sądzić co chcesz,ale to i tak nie zmieni faktu.
>Więc taka mała rada na przyszłość, nim coś napiszesz dowiedz

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

się łaskawie coś więcej na ten temat.

Imo wie tyle,ile pokazujesz na forum.I tyle wystarszy

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Wcale nie uważam, że jestem mądrzejszy, lepszy od Ciebie
czy innych i zapamiętaj to sobie. A na czym polegały twoje uwagi? ''''boduczek spamuje i tyle''''
To jest uwaga?

A to nie jest uwaga?
>Wiesz doszły do mnie plotki, że Ty poprostu mi zazdościsz, że jestem Przewodniczącym,
Jakby człowiek nie miał czego zazdrościć ;)

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

nie wnikam w to, ale pisząc z Tobą czuje do Ciebie pewną wrogość.
Nie wiem co jest w Twoich
oczach takie złe we mnie,

W kółko o tym pisze.SPAMUJESZ!
>może wreszcie zachowasz się jak przystało na prawdziwego faceta a
Powtarzasz się ;(

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

nie będziesz się bawił w te swoje gierki. Nie wiem jak i czy w ogóle zrozumiesz o co mi chodzi.
Nie chcę się już bawić w to co Ty pisząc teksty ''''Bądź mądry i nie odpowiadaj'''' odowiedz,
tylko prosze... nie błagam, niech będzie w tym więcej prawdy.

Była , i jest,ale nie w twoim poście.

Dnia 28.07.2007 o 16:41, boduczek napisał:

Pozdrawiam

I nawzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny ślepo zapatrzony osobnik wkracza do akcji nie mający zielonego pojęcia od czego się zaczeła ta kłutnia...

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nie da się zrobić z kogoś tego czym jest .

Swoje mądrości zachowaj dla siebie, jak inaczej nazwiesz te nagminne czepianie się mojej osoby? Czy Twój post ''''czuje się pominięty'''' nie był spamem?

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nie znasz sie na ludziach.U mnie spowodowała,i to jest FAKT.

Hmm... nienawidzieć człowieka, czepiać się o taką drobnostkę? Człowieku jak Ty patrzysz na świat, na prawa nim rządzące? Wiesz, nie ma miejsca na swiecie dla ludzi takich jak Ty... ;/

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Och naprawdę?Widzą spameriądę w twoim wykonaniu i patrzą ''Och ,jak ładnie on sobie spamuje
,chodzmy do słownej zabawy''

Nie widziałem owej sytuacji, daj dowód ,że miała miejsce. Bawisz się w kolegę partYX93, gadasz a potem się zastanowisz nad tym co tutaj za herezje wypiałeś.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Na odwrót,Ci co myślą normalnie są po stronie patryxa,spamerzy po twojej ;)

Hmm... to Twoje zdanie, nie będę go negował choć jesteś w błędzie. Dowody i prawdy0- ot czego wam brakuje.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Bo nie robią takiej potwornej spameriady jak Ty.

Haha, przejżyj sobie ostatnie strony, przed moim awansem, kilka stron jest zapisane rozmyślaniami nad tym kiedy awansuje.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Bo udzielaja się od czasu do czasu , w przeciwieństwie do Ciebie.

A czy ja ostatnio się tutaj często udzielałem? Zresztą co przeszkadza Co to? Napisz co modka a nie ośmieszajcie swojej grupy jeszcze bardziej, patrYX zrobił wam nie małą siarę...

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Bo mało kto spami tak jak ty ;)

Twoja riposta mnie po prostu dobija... Naucz się odpowiadać w kilku zdaniach, bo Twoje przemyślenia są śmieszne.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

A tu Cię zaskoczę,bo potrafi.Coś jest z twoim postrzeganiem świata nie tak...

To Ty nie jesteś wstanie zrozumieć o czym ja pisze,i pokazujesz jaki to mądry jesteś odpowiadając kilkoma wyrazami.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nie ma,jednak powtórzę się.Mało kto spamuje tak jak ty i to jest problem.

Mało? Proponuje przejżeć statystyki innych userów, proponuje zobaczyć moje kilkutysięczne posty w temacie Morek vs Gothic, jeśli to jest spam to widać nie znasz tego wyrazu.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Jak na to wpadłeś że nikt nie jest idealny?Ach,pewnie zajęło Ci to wiele lat... ;)

Normalnie poziom Twoich wypowiedzi mnie przeraża, nawet jeśli wiele lat, to zawsze coś. Bo Ty z takim podejściem do świata niczego nie osiągniesz w tym swoim życiu...

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nikomu,ale to NIKOGO nie usprawiedliwia.To że moderatorzy nie wszystko wypatrzą znaczy że trzeba
spamować na lewo i prawo ?

No to i pomóż, skoro wg Ciebie smapuje, wyslij formularz i ośmiesz się jeszcze bardziej.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nikt Ci tego nie zabrania.

Hmm... wiesz 10 latek by się tego domyślił, pozwól iż od teraz będę omijał Twoje jakże inteligentne ''''wtrącenia'''' do naszej rozmowy.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

A kto nie patrzy przez pryzmat?Każdy patrzy swoimi oczyma.Ty też.Nie patrzysz oczyma forum.

Mylisz dwa pojęcia, choć już do tego przywykłem .Dobraliście się idealnie pod względem charakterów...

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Wiele rzeczy zależy od interpretacji.

A co z moją interpretacją było nie tak?

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Och,a jakieś potwierdzenie tych bzdur?

Boże... zobacz każdą naszą rozmowę a potem pisz głupoty. Wszystko co pisał Twój przyjaciel było kłamstwem.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nie,powiedział to co ty chciałeś powiedzieć,jednak nie umiałeś tego napisać ;)

Nie wiedziałem, że czytasz w moich myślach, niestety... mylisz się, jak chce coś powiedzieć to robię to, więc kolejna głupota, tylko na to was stać?

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Skąd wiesz co lubi najbardziej? Byłeś z nim... bliżej ? ;)

Po jego wypowiedziasz w stosunku do mnie tak uważam, a ten tekst jest daremny, jak...Ty ;]

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Jakieś dowody?

To co napisał na IRCu ,nie wystarczy ?

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Skąd to wiesz ? Tak dobrze go znasz? Znasz go tylko z forum,przynajmniej tyle mi wiadomo.

Domyśl się, w przeciwnieństowe do Ciebie potrafię dobrze zinterpretować o co chodzi rozmówcy.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nie zauważyłem.

Jeśli myślisz, że ktoś się do tego przyzna to mylisz się ;) Zresztą zaraz coś zobaczysz....

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Urm,wszystkie ? ;)

Śmiech na sali, co patryk sobie już nie radzi? Kolegów wysyła na pomoc?

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Och,dowody.Rzucasz ogólnikami jak osoba w twoim avatarze ;)

jw.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Tia? Nie widać żebyś to napisał.

Wiesz, nic nie wiesz a się wtrącasz, to jest moja rozmowa z nim, nie mieszaj się do tego. Bo tylko spamisz.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Łortfokrafija tfuj fruk!

żal.pl i tyle na ten temat ;) Tylko na tyle Cię stać.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

I co z tego? Zabraniasz mu powiedzenia tego co chce?

A czy coś takiego napisałem? I powiedz to nie jest bzdura?

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

To twoja opinia.Imho potrzebne ;)

N/C , nie mam już sił bo rozmawiać z tak ''''mondrą'''' osobą jak Ty...

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nieprawda, twój spam jest powodem tej kłótni.Po raz 2gi,Łortfokrafija tfuj fruk!

Jak byś się nie czepiał... Ale i tego nie rozumiesz ;/

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

A on ukrywa swoje posty klikając na odpowiedź ? ;)

Mylisz fakty i odbiegasz od tematu ;) Nie lubię takich ludzi ;]

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Ooch.Tak dobrze go znasz że znasz wszystko co potrafi?

Po postach można bardzo dużo wywioskować, po twoich np. sądze ,że za jego namową albo by mu się przypodobać napisałem bzdury porównywalne z jego ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

To że napisałeś żeby nie odpisywał świadczy o tym, że brakło Ci argumentów.

Zobacz ten temat a potem pisz głupoty!

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Wygląda jak wygląda,dzięki tobie ;)

I znowu żal.pl

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nie chcesz?Nie czytaj ;)

Twoje motto życiowe?

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

A co?Ukrywa swoje posty przed tobą?Na co właśnie odpowiedziałeś człowieku!

Boże, czy Ty myślisz logicznie?! Tu już nie chodzi o same posty, bo która osoba robi to co wasza ''''dziwna'''' spółka?!

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Skąd możesz wiedzieć co myśli?

Jak wytłumaczysz fakt, że przed Misticem pisał o moim ( nie pamiętam by taka sytuacja miała miejsce) or...?

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Udowodnij.

O, widzę ,że wziołeś się na mój sposób, sprytne, odeśle Cię do góry owego posta ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Jakby człowiek nie miał czego zazdrościć ;)

Wybacz, ale to nie moje odczucia, jak byś wyraźnie przeczytał moje posta ;) Cóż, wiem ,że dużo od Ciebie wymagam ale zapewniam Cię, że to nie moje słowa ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

W kółko o tym pisze.SPAMUJESZ!

Czy za spam człowiek się tak czepia> Sory, to nawet taki typowy spam nie jest, chyba nie znasz definicji spamu. Jak to by był spam są moderatorzy , zresztą powtarzam się.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Była , i jest,ale nie w twoim poście.

Hehehe, jak zwykle... Dużo mówią a nic nie udowodnią. Zmarnowałem ten czas, żeby Ci odpisać ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nie da się zrobić z kogoś tego czym jest .


Co masz na myśli mówiąc że nie da się zrobić z kogoś tego czym jest? Przecież każdy an forum ma prawo sie wypowiadać oraz może pisać tyle ile chce byle by było na temat.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nie znasz sie na ludziach.U mnie spowodowała,i to jest FAKT.


Nie każdy musi sie znać na ludziach by stwierdzić, ze dana osoba zbyt mocno sie czepia i to nie jest miłe wręcz przeciwnie jest bardzo irytujące;/

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Och naprawdę?Widzą spameriądę w twoim wykonaniu i patrzą ''Och ,jak ładnie on sobie spamuje
,chodzmy do słownej zabawy''


Człowieku wiesz o czym piszesz? Jeśli nie chcesz czytać jego postów to ignoruj je a tematy w których sie wypowiada to ignoruj. Nie wiem o co Ci chodzi z tą słowna zabawa gdyż jest to normalny temat i nie jest zabronione wypowiadanie sie w nim;/

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Na odwrót,Ci co myślą normalnie są po stronie patryxa,spamerzy po twojej ;)


To czyli większość osób jest spamerami prawda? Nie przesadzaj gdyż wiele osób nie spamuje a jest po stronie boduczek''a i są to normalne osoby. Właśnie co do Twojego pierwszego zdania sądzisz, że boduczek jest nie normalny? Może wreszcie dasz mu spokój?

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Bo nie robią takiej potwornej spameriady jak Ty.


Dobre wychowanie mówi, ze na zadane pytania sie odpowiada więc boduczek stara sie odpisywać wszystkim na ich posty i nie sądzę by to był spam.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Bo udzielaja się od czasu do czasu , w przeciwieństwie do Ciebie.


Fakt udzielają się od czasu do czasu ale widocznie boduczek jest komunikatywnym i bardzo aktywnym userem w przeciwienstwie do innych.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Bo mało kto spami tak jak ty ;)


Błąd wielu spamuje więcej od kolegi ale sie nich nie czepiasz tylko jak parę osób uwzięliście sie na kolegę boduczek''a

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

A tu Cię zaskoczę,bo potrafi.Coś jest z twoim postrzeganiem świata nie tak...


Sugerujesz, że boduczek jest inny od wszystkich? Ale raczej PatrYX93 widocznie nie umie bo nie podaje konkretów oraz unika sensownych odpowiedzi z tego co wiem.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nie ma,jednak powtórzę się.Mało kto spamuje tak jak ty i to jest problem.


Nie musisz powtarzać gdyż nie jest to prawdą!

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nikomu,ale to NIKOGO nie usprawiedliwia.To że moderatorzy nie wszystko wypatrzą znaczy że trzeba
spamować na lewo i prawo ?


Nie nie trzeba spamować ale skoro moderator nie ukarał czyli boduczek nie złamał regulaminu.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nikt Ci tego nie zabrania.


Właśnie i nikt nie zabrania mu sie udzielać na forum.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

A kto nie patrzy przez pryzmat?Każdy patrzy swoimi oczyma.Ty też.Nie patrzysz oczyma forum.


A jakie to oczy forum co? Każdy widzi kto jak się wypowiada i udziela na forum więc każdy może sam ocenić ale nie tak, że wszyscy się uwzięli na jedna osobę.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Wiele rzeczy zależy od interpretacji.


Tak od warunkiem, że na tę interpretacje mamy dowody, którymi możemy ja poprzeć;)

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Skąd wiesz co lubi najbardziej? Byłeś z nim... bliżej ? ;)


A ty byłeś, że tak go bronisz? Może pozwolisz by sam to zrobił?

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Rozwinął ją...


Widocznie nie skoro boduczek pytał.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Jakieś dowody?


Wystarczy poczytać Twoje i twoich kolegów oskarżenia w kierunku kolegi;/

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Skąd to wiesz ? Tak dobrze go znasz? Znasz go tylko z forum,przynajmniej tyle mi wiadomo.


Zna go na pewno po wypowiedziach i zdążył sobie wyrobić o nim zdanie tak jak ja.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nie zauważyłem.


To przypatrz sie dobrze bo może zbyt mocno komuś chcesz sie przypodobać.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Urm,wszystkie ? ;)


Dlaczego tak sądzisz podaj konkretne dowody.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Och,dowody.Rzucasz ogólnikami jak osoba w twoim avatarze ;)


A czy Ty i twoi koledzy nie rzucacie ogólnikami?

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Tia? Nie widać żebyś to napisał.


To przypatrz sie dość dokładnie bo widać nie czytasz ze zrozumieniem.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Łortfokrafija tfuj fruk!


Tą wypowiedzią pokazałeś, że nie potrafisz podać konkretów więc nie oskarżaj kolegi.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Znów tego nie widać.Powtarzasz się kolego.


Tak jak Ty się powtarzasz ale tego nie widzisz;/

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

I co z tego? Zabraniasz mu powiedzenia tego co chce?


Nic! A Ty zabraniasz boduczek''owi udzielania sie na forum?

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

To twoja opinia.Imho potrzebne ;)


Nie tylko jego bo paru osób miedzy innymi moja. Nie jest potrzebna bo to jest czepialstwo.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nieprawda, twój spam jest powodem tej kłótni.Po raz 2gi,Łortfokrafija tfuj fruk!


Właśnie, ze prawda w przeciwieństwie do ciebie boduczek nie spamuje tak jak Ty w tej chwili.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

A on ukrywa swoje posty klikając na odpowiedź ? ;)


Nikt nie ukrywa ale trochę przesadza z tymi oskarżeniami.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Ooch.Tak dobrze go znasz że znasz wszystko co potrafi?


Nie trzeba znać by widzieć co dana osoba robi. Mnie wiele osób ocenia zbyt pochopnie zanim mnie pozna i ma do tego prawo nie mogę tego zabronić więc tutaj nie masz racji.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

To że napisałeś żeby nie odpisywał świadczy o tym, że brakło Ci argumentów.


Wcale tak nie jest gdyż boduczek ma dość tych oskarżeń, które są nudne.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Wygląda jak wygląda,dzięki tobie ;)


Nie dzięki niemu tylko dzięki wam.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Nie chcesz?Nie czytaj ;)


I vice versa ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

A co?Ukrywa swoje posty przed tobą?Na co właśnie odpowiedziałeś człowieku!


Po prostu obgaduje kolegę tam gdzie go akurat nie ma;/

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Skąd możesz wiedzieć co myśli?


Daje to po sobie poznać ty co pisze.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Udowodnij.


Dobrze wiesz, że się nie da tego udowodnić ale zbyt sie go czepiacie.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Jedna (!!!) osoba to nie większoć.Poza tym,Fakt to fakt.Możesz sądzić co chcesz,ale to i tak
nie zmieni faktu.


Jakiego faktu, że udziela sie na forum czy co? każdy ma prawo sądzić to co mu sie podoba;)

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Imo wie tyle,ile pokazujesz na forum.I tyle wystarszy


Tak jak wy pokazujecie swoimi oskarżeniami;/

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

A to nie jest uwaga?


To jest czepianie z waszej strony;/

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Jakby człowiek nie miał czego zazdrościć ;)


Wiedz, ze statusu czasami można zazdrościć i widocznie jest tak w tym przypadku:)

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

W kółko o tym pisze.SPAMUJESZ!


Może dałbyś już sobie spokój z tym spamowaniem? czy spamuje to tylko ocenia Moderator nie my.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Powtarzasz się ;(


Tak jak Ty.

Dnia 28.07.2007 o 17:18, Adamido napisał:

Była , i jest,ale nie w twoim poście.


Dlaczego sądzisz, że kolega kłamie? Może to Wy nie mówicie prawdy co?
Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jednej rzeczy nie rozumiem. Jeśli Modkom wszystko pasuje, i nie mają nic przeciwko dużej ilości postów to dlaczego czepiacie się co kto ile piszę? Każdy ma prawo pisać co chce, kiedy chce i ile chce, a jeśli Moderator nie widzi w tym spamu to wam nic do tego. Wytłumaczyć jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się