poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Deejay gratulacje :) Zbyt długo na szczeście nie musiałeś marudzić, że Sekretarza jeszcze nie masz :] Hehe ogromny wysyp awansów w tym szczęśliwym sierpniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Widzisz, moje drgania powietrza jednak naprawdę mają swoją wartość ;] Toż to prawdziwy dar jest :P
Oczywiście gratuluję tego, jakże niespodziewanego :p awansu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję Deejayowi, należało się ;>
Dawno nie widziałem takiego tygodnia, żeby tylu ''na wysokie szczeble'' awansowało. Jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:40, WorldWar3PL napisał:

Również gratuluję Deejayowi, należało się ;>
Dawno nie widziałem takiego tygodnia, żeby tylu ''na wysokie szczeble'' awansowało. Jestem
pod wrażeniem.


Właśnie ten miesiąc jest bardzo urodzajny w wysokie awanse ale znów nastąpi pewnie zastój ;)
Jeszcze szerszeń musi wbić do naszego grona ;)

Właśnie szerszeń gdzie Ty się podziewasz Deejay awansował a Ty gdzie do roboty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deejay Moje gratulację, sytuacja wymaga dołączenia się do ludzi spamujących gratulując innym xD A tak na poważnie to coś łaskawy jest ten system, za dużo tych awansów ostatnio... Może to jakiś znak ,że zblirza sie koniec... Ale co tam, spamujcie dalej :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę... Coraz więcej wysypów na Przewodniczących i Sekretarzów, a ja dalej na Delegacie... :) No cóż - gratuluje wszystkim, którzy się załapali na wyższe rangi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja tam raczej nigdy nie będę na wysokim szczeblu. Maks to delegat. Żadko w roku szkolnym siedzę na kompie, no i można dostać degrada.

Mam pytanie. Niektórzy przodownikiem byli tylko 2 miesiące. To krótko czy normalnie długo, oni piszą mniej więcej cały czas czy też załóżmy raz na dwa dni.? bo ja oprócz wakacji to na forum jestem tylko w piątki i soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 12:00, Dominik000 napisał:

Mam pytanie. Niektórzy przodownikiem byli tylko 2 miesiące. To krótko czy normalnie
długo, oni piszą mniej więcej cały czas czy też załóżmy raz na dwa dni.? bo ja oprócz wakacji
to na forum jestem tylko w piątki i soboty.

Ja byłem jeden bodajże :P Tak, jeśli piszesz regularnie na brygadziste awansujesz po 1-2 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 12:26, Obi-wan Kenobii napisał:

> Mam pytanie. Niektórzy przodownikiem byli tylko 2 miesiące. To krótko czy normalnie

> długo, oni piszą mniej więcej cały czas czy też załóżmy raz na dwa dni.? bo ja oprócz
wakacji
> to na forum jestem tylko w piątki i soboty.
Ja byłem jeden bodajże :P Tak, jeśli piszesz regularnie na brygadziste awansujesz po 1-2 miesiącach.

No ale to już jest hardkor mi mama by nigdy nie pozwoliła tyle siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:51, spider88 napisał:

Jako że maszynka nam się rozruszała i ja przyłączam się do wszelkich gratulacji .Ostatnio ich
dość sporo się zrobiło , zwłaszcza przy wysokich statusach .


A założysz się, że są takie osoby jak przykładowo ja, które jeszcze na przewodniczącym trochę posiedzą? Bo ja w to nie wątpię, a rocznica minęła już w lipcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 12:29, Ninja Seba napisał:

A założysz się, że są takie osoby jak przykładowo ja, które jeszcze na przewodniczącym trochę
posiedzą? Bo ja w to nie wątpię, a rocznica minęła już w lipcu :P

Jak się pisze dwa posty dziennie to tak właśnie się dzieje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 12:32, spider88 napisał:

Jak się pisze dwa posty dziennie to tak właśnie się dzieje ;p


Jeju... Nie moja wina, że jakąś zakichaną maturę miałem i mi aktywność spadła przez to :P A teraz powooooli odrabiam straty. Wczoraj z jakieś 8 postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, sekretarz kolejny , gratki Deejay, co to się dzieje, że już sekretarz się robi coraz powszechniejszy. Za chwilę będzie prawdziwy boom przewodniczących na sekretarzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudziłem, spamowałem wczoraj nawet groziłem systemowi że dzisiaj ma być delegat i ...
i... UDAŁO SIE.
Kolejny awasn w tym pięknym miesiącu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 14:24, bezimienny15 napisał:

Marudziłem, spamowałem wczoraj nawet groziłem systemowi że dzisiaj ma być delegat i ...
i... UDAŁO SIE.
Kolejny awasn w tym pięknym miesiącu :]

Ooo!!! Gratuluję ;) Niedawno powrót z wakacji i już awans :) też tak chcę
Ps. To dlatego miałeś taki dziwny opis na gg przez jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 14:24, bezimienny15 napisał:

Marudziłem, spamowałem wczoraj nawet groziłem systemowi że dzisiaj ma być delegat i ...
i... UDAŁO SIE.
Kolejny awasn w tym pięknym miesiącu :]


Gratuluję. ;] No widzisz, groźbą wszystko zdziałasz. ;D Za 4 miesiące zażądaj Przewodniczącego. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się