poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 19:57, Budo napisał:

> Hmmm, a mam pytanie - czy zależnie od tematu jest różna punktacja ;>?

90%, że wszystkie tematy i komentarze są punktowane tak samo.

Czyli tylko zabawy nie naliczają punktów? Czy po prostu mniej naliczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem jak mam pisać jaśniej- wg mnie wszystkie wątki liczą sie tak samo- komentarze, quizy, zabawy, ogólne o grach, kwasy, polityka itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:04, mała16 napisał:

Albo pewności naprawdę nie ma (czyli jest możliwość, że np. Quizy są punktowane inaczej, albo
inne tematy...)


No to akurat moim zdaniem powinno mieć zastosowanie. Wiesz, co niektórzy tłuką niemiłosierne ilości postów w tego typu wątkach. Co nie zmienia faktu, że możemy spotkać Przodownika z ilością 5000 postów...

Dnia 22.10.2007 o 20:04, mała16 napisał:

Albo Budo chce tu zasiać troszkę niepewości ;]


Budo jest znany nie tylko z siania niepewności..... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie od początku tego tygodnia same jubileusze. Wczoraj minęło pięć miesięcy na Delegacji xD, a dzisiaj mija trzy-setny dzień na forum Gram.pl, a mi dalej się to nie nudzi...

Pozdrawiam i udaję się do statystyk zobaczyć czy jakiś jubileusz mam zaplanowany na jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:07, Doktor14 napisał:

U mnie od początku tego tygodnia same jubileusze. Wczoraj minęło pięć miesięcy na Delegacji
xD, a dzisiaj mija trzy-setny dzień na forum Gram.pl, a mi dalej się to nie nudzi...

Pozdrawiam i udaję się do statystyk zobaczyć czy jakiś jubileusz mam zaplanowany na jutro...

Niedługo będziesz moał 333 odwiedzin, to też powód do świętowania:D Przewodniczącego to jeszcze długo nie będziesz świętował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:31, Dominik000 napisał:

Niedługo będziesz moał 333 odwiedzin, to też powód do świętowania:D

E tam taki powód do świętowania to nie lepiej świętować z powodu np. napisania jakiejś okrągłej sumki postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:07, Doktor14 napisał:

U mnie od początku tego tygodnia same jubileusze. Wczoraj minęło pięć miesięcy na Delegacji
xD, a dzisiaj mija trzy-setny dzień na forum Gram.pl, a mi dalej się to nie nudzi...

Pozdrawiam i udaję się do statystyk zobaczyć czy jakiś jubileusz mam zaplanowany na jutro...

A ja mam ponad 500, jeden degrad, jedna przerwa i Brygadzista:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:37, PRINCE JANEK napisał:

> Niedługo będziesz moał 333 odwiedzin, to też powód do świętowania:D
E tam taki powód do świętowania to nie lepiej świętować z powodu np. napisania jakiejś okrągłej
sumki postów?

To ja jutro mogę mieć podwójną okazję to świętowania xD 100 dzień na forum i jak dobrze pójdzie to 2000 post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 13:32, Doktor14 napisał:

>>>..................



moze przed świętami zdąrzymy :) mnie tam dobrze w delegacji ale jako przewodniczacy byloby lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:25, awesome napisał:

> >>>..................


moze przed świętami zdąrzymy :) mnie tam dobrze w delegacji ale jako przewodniczacy byloby
lepiej :)


Ja dopiero co niedawno zostałem delegatem więc napewno nie zostane w tym roku przewodniczącym ale mi tam dobrze jest delegatem i tak nie sądziłem że tak szybko zostane chociaż wy szybciej zostaliście ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:40, mattex napisał:

> > >>>..................
>
>
> moze przed świętami zdąrzymy :) mnie tam dobrze w delegacji ale jako przewodniczacy byloby

> lepiej :)

Ja dopiero co niedawno zostałem delegatem więc napewno nie zostane w tym roku przewodniczącym
ale mi tam dobrze jest delegatem i tak nie sądziłem że tak szybko zostane chociaż wy szybciej
zostaliście ode mnie :)



no ja delegatem zostałem w ciągu 100 dni od zarejestrowania się na forum i to w sumie nie tak długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2007 o 22:55, awesome napisał:

no ja delegatem zostałem w ciągu 100 dni od zarejestrowania się na forum i to w sumie nie tak
długo :)


No to bardzo szybko ja musiałem na ten tytuł pracować trochę dłużej no ale teraz jak narazie to jesteśmy na tym samym poziomie :) kiedyś spotkamy sie przy wt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 23:04, mtobi napisał:

Wiesz, na na przewodniczącego czekam mniej więcej tyle, co od obyywatela do delegata więc wiesz...


No to zależy od tego ile piszesz i ile masz punktów o których i tak nigdy sie nie dowiemy:) ale to dobrze bo potem jest takie miłe zaskoczenie jak nagle dostajesz awans ale na przewodniczącego i tak sie dlugo czeka to wiem . Ale jak to mówią już jest bliżej niż dalej :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to powienieś sie spodziewać awansu niedługo:) Skoro od 5 miechów jesteś aktywny to myślę że spokojnie awansujesz w listopadzie, no chyba że w październiku sie jeszcze uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się