poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Na określony status trzeba mieć określoną liczbę punktów. Co kolejny status - tych punktów potrzeba oczywiście coraz więcej. Punkty się zbiera w następujący sposób. Jak napiszesz w ciągu godziny jeden post to masz jeden punkt. Jak napiszesz w ciągu godziny więcej postów - dostaniesz też jeden punkt. Tak więc w praktyce - w ciągu 24h można zdobyć maksymalnie 24 punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ostatnio ktoś podawał inny przelicznik, że za 24 posty w 1h odstępach ma się 4 pkt.... skąd Wy wyprowadzacie takie domysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:46, pizmak666 napisał:

a ostatnio ktoś podawał inny przelicznik, że za 24 posty w 1h odstępach ma się 4 pkt.... skąd
Wy wyprowadzacie takie domysły?


Nie wiem. Lecz ten mój sposób jest prawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:49, Mc Verti napisał:

Nie wiem. Lecz ten mój sposób jest prawidłowy.

nie wiesz, ale zakładasz, że twój sposób jest prawidłowy? rozumiesz sam swoją wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:57, 143872 napisał:

Bez kitu też jestem ciekawy skąd wy to bierzecie ? Pewnie po znajomości jakiś pracownik CDP
powiedział :D

CDP w tej sprawie milczy, a użytkownicy snują jedynie wolne domysły. Nie można mieć pewności do żadnej z tych teorii.

EDIT: @up: o tym nie wiedziałem o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie, ostrzeżenie to ostrzeżenie- punkty kasują się przy degradzie, wtedy musisz jechać od zera, od stopnia na który spadłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:37, Mc Verti napisał:

Na określony status trzeba mieć określoną liczbę punktów. Co kolejny status - tych punktów
potrzeba oczywiście coraz więcej. Punkty się zbiera w następujący sposób. Jak napiszesz w ciągu
godziny jeden post to masz jeden punkt. Jak napiszesz w ciągu godziny więcej postów - dostaniesz
też jeden punkt. Tak więc w praktyce - w ciągu 24h można zdobyć maksymalnie 24 punkty.

No nie wiem ja słyszałem, że na dzień możesz zdobyć tylko 4 punkty, albo być tylko 4 godziny, bo przecież można zdobywać np 2pk na godzinę. A w ogóle to są tylko plotki, bo pracownicy cdp milczą na ten temat na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:18, jajajupi napisał:

Kurde jeszcze tyle trzeba czekać... by zostać brygadzistą... tu normalnie trzeba pisać i pisać
żeby stopnie rosły..

I to jest największa zaleta tego forum.
Nie ma tu miejsca dla spamerów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:24, bezimienny15 napisał:

> Kurde jeszcze tyle trzeba czekać... by zostać brygadzistą... tu normalnie trzeba pisać
i pisać
> żeby stopnie rosły..
I to jest największa zaleta tego forum.
Nie ma tu miejsca dla spamerów ;]


No właśnie spamerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:27, jajajupi napisał:

No właśnie spamerze...

No wiesz, on ci tylko na twojego posta odpowiedział i to tak jak mu się podobało, więc według mnie to to spam nie był, jednakże ty możesz mieć inne poglądy choć jeżeli je masz to są nietrafne... Bo na tym forum nie liczą się posty tylko Czas i no.. no.. w sumie posty ale pisanie ich z sensem oraz nie 100 na godzinę :D Bo to nic nie da! Wystarczy te kilka/kilkanaście postów na godzinkę lub na dzień najlepiej w różnych godzinach, bo to sposób na awans. A zresztą na Brygadzistę to się wydaję że się długo czeka, bo się go w tydzień, dwa nie osiągnie! Bądź cierpliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:24, bezimienny15 napisał:

> Kurde jeszcze tyle trzeba czekać... by zostać brygadzistą... tu normalnie trzeba pisać
i pisać
> żeby stopnie rosły..
I to jest największa zaleta tego forum.
Nie ma tu miejsca dla spamerów ;]

A właśnie, że tu jest pełno spamerów. A tak w ogóle to jak cię w tym temacie widzę to widzę pełno półlinijkowych twoich postów. Nie wiem jak jest gdzie indziej. Bez urazy, taka mała uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się