poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2005 o 17:30, KrzysztofMarek napisał:

Nic się nie martw, jak za kilka lat forum się rozrośnie, trzeba będzie przejść na nowy serwer, to przy
okazji zmieni się tytuły. I przyjdzie walec i wyrówna.

---> Ale że okres czasowy zmienił się przy tej operacji o dobre kilkaset lat, to następne mogą być jeszcze dziwniejsze ;-) "Robochłop", "Konstruktor" ? [Świat wg. Kiepskich]. Lepszym rozwiązaniem jest chyba poczekać na ten własny tytuł o ile gdzieś tam jest na końcu i zmienić sobie choćby nawet na Hrabiego czy Księcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2005 o 17:30, KrzysztofMarek napisał:

Nic się nie martw, jak za kilka lat forum się rozrośnie, trzeba będzie przejść na nowy serwer, to przy
okazji zmieni się tytuły. I przyjdzie walec i wyrówna.


Taa, poza tym wybory może wygrać Kaczyński i zrobić nam dekomunizacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:30, KrzysztofMarek napisał:

Nic się nie martw, jak za kilka lat forum się rozrośnie, trzeba będzie przejść na nowy serwer, to przy
okazji zmieni się tytuły. I przyjdzie walec i wyrówna.


Nie no, ja już się zdążyłem przyzwyczaic do tego forum. Zreszta jak i do starego. Ale za kilka lat to kto wie co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:56, HumanGhost napisał:

> /.../
Nie no, ja już się zdążyłem przyzwyczaic do tego forum. Zreszta jak i do
starego. Ale za kilka lat to kto wie co będzie.


Jak słusznie zauważył Todryk, wybory może wygrać Kaczyński. Wtedy będzie nas dekomunizował. Cała nadzieja w tym, że najpierw będzie osobiście czytał teczki z IPN i tamtych dekomunizował najpierw. To powinno mu zająć tak z 5 lat, więc mamy trochę czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:56, HumanGhost napisał:

Nie no, ja już się zdążyłem przyzwyczaic do tego forum. Zreszta jak i do
starego. Ale za kilka lat to kto wie co będzie.

Ja niestety nie bardzo. Nie przesadza się starych drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się to forum podoba ponieważ wydaje mi się że skoro jest ekipa ludzi którzy tworzą gram.pl to znaczy że nadal będą pracowac a co za tym idzie napewno dodawac nowe mody. Te forum jest "suche" ale się rozbuduje a juz mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 18:19, Modest-Vermin napisał:

Mi się to forum podoba ponieważ wydaje mi się że skoro jest ekipa ludzi którzy tworzą gram.pl to znaczy że nadal będą pracowac
a co za tym idzie napewno dodawac nowe mody. Te forum jest "suche" ale się rozbuduje a juz mi się podoba.


Ciekawe ile będzie się rozbudowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 18:36, Yamamoto napisał:

Ciekawe ile będzie się rozbudowywać.

Czy to wazne ? do "surowego" forum juz sie przyzwyczailem. Nawer mi sie takie zaczyna podobac, tylko avatarow mi brakuje. I wazne zeby te zmiany i rozbudowa poszly w kierunku jakosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 18:41, buras napisał:

Czy to wazne ? do "surowego" forum juz sie przyzwyczailem. Nawer mi sie takie
zaczyna podobac, tylko avatarow mi brakuje. I wazne zeby te zmiany i rozbudowa poszly w kierunku jakosc ...


Zatem według Ciebie dodanie avatarów to zmiana w kierunku jakość? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 18:42, Vilmar napisał:

Zatem według Ciebie dodanie avatarów to zmiana
w kierunku jakość? ;)

ja bym nawet nie protestowała, można to w końcu wyłączyć w Ustawieniach, ale awatar ma jedną wadę: rozciąga posta. a pustych przestrzeni wymuszonych wysokością awatara to już nie lubię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie powiedzialem .. tylko tesknie za nimi ... ale czemu nie ? niektore avatary byly calkiem jajcarskie. Btw, mozliwosc ich wstawienia da jakis dodatkowy sposob wyrazenia sie i czasem co nie co moze powiedziec o forumowiczu. Poza tym latwiej jest na szybko zidentyfikowac piszacego po avatarze (zwlaszcza o 2 w nocy kiedy z literkami juz kiepsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie i przycisku edytj mi piekielnie brakuje, bo sklerotyczny jestem i czasem zapominam cos napisac. A zapomnialem odpisac teraz Tyche. Nie sa te avatarki straszne, jesli bedzie narzucona rozmiarowka takiego co do wagi i gabarytow ... wtedy wszystkie beda takie same wielkosciowo i nie bedzie to niepotrzebnie i nielegancko rozwalalo posta, jak z reszta slusznie to zauwazylas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 110% racje. Posty sie powieksza, ale dzieki normalizacji nie zapanuje chaos ... jak to mowia nie ma rozy bez kolcow. Sorki za to "ch"... z nowu mi brakowalo tego edit-a.
Btw, jak ich nie bedzie, tez plakal specjalnie nie bede ( o avatarach mysle, bo bez tego edit juz pare razy gryzlem klawiature)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 18:56, TYHE napisał:

tak wygląda jednolinijkowy post. nawet najmniejszy awatar rozciągnie go 2x a zobacz ile pustego

awatary planujemy dodać jako opcję - przy okazji nowych wizytówek lub może wcześniej. Osoby, które nie będą chciały ich widzieć nie będą ich widziały (tak jak teraz), natomiast pozostałe jednym kliknięciem w ustawieniach forum będą mogły włączyć wyświetlane avatara pod swoją xywką (lub odwrotnie). Sądzę że kwestia wyboru między tymi dwoja możliwościami będzie najlepszym rozwiązaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to rozwiazywalo by problem i konczylo ten maly offtopic. Ale napadne jeszcze jednym pytaniem nieco nie z tej bajki ... Czy bedzie mozliwosc edycji wlasnych postow, lub chociaz dodania do niego dalszego ciagu wypowiedzi ... do tej pory nic takiego nie znalazlem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się