poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2008 o 20:27, Dekerinho6 napisał:

No na pewno czasami Obywatele są bardziej obeznani niż Brygadziśći i Delegaci ale z
drugiej strony duża część jest początkujących dla których tematy ZABAWY są jedyną szansą
do zapoznania z forum

No to tak. Bo jak zauważyłem to sporo młodych ludzi przychodzi takich 13 - 15 lat. To oni tak na spamerskie tematy wchodzą żeby nabić sobie status ;p Ale sporo z nnich pisze tylko w tematach związanych z jakąś grą.

Dnia 17.03.2008 o 20:27, Dekerinho6 napisał:

ale duża część jest jeszcze taka co obywatel pisze w poważniejszych
tematach niż Brygadzista delegat itp.

Ale to są szczególne przypadki. Chociaż są ;] Np. ostatnio zauważyłem Delegata piszącego sporo w grasz lubisz czy nie lubisz czy masz czy nie masz ... Nie podaje nicku ... Ale to już o czymś świadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:40, mlynar911 napisał:

> No na pewno czasami Obywatele są bardziej obeznani niż Brygadziśći i Delegaci ale
z
> drugiej strony duża część jest początkujących dla których tematy ZABAWY są jedyną
szansą
> do zapoznania z forum
No to tak. Bo jak zauważyłem to sporo młodych ludzi przychodzi takich 13 - 15 lat. To
oni tak na spamerskie tematy wchodzą żeby nabić sobie status ;p Ale sporo z nnich pisze
tylko w tematach związanych z jakąś grą.

> ale duża część jest jeszcze taka co obywatel pisze w poważniejszych
> tematach niż Brygadzista delegat itp.
Ale to są szczególne przypadki. Chociaż są ;] Np. ostatnio zauważyłem Delegata piszącego
sporo w grasz lubisz czy nie lubisz czy masz czy nie masz ... Nie podaje nicku ... Ale
to już o czymś świadczy :)

Hehe ja do dzisiaj widze Nawet Przewodniczących piszących w zabawach :(. Przodownikowi bym sie jeszcze nie dziwił ale Przewodniczący ????. Może te spamerskie tematy typu masz czy nie masz lubisz czy nie lubisz i tak dalej nie są do końca złe bo sam sie przyznaje że kiedyś w nich pisałem sam. A pisać w zabawach to każdy może krótkiie jedno zdańko i po kłopocie post jest ;/. Ale obywatele robotnicy oczywiście początkujący niech piszą ale już powyżej Robotnika to sie nie powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranga nie świadczy o człowieku to po pierwsze. Przewodniczący może tak samo zachowywać się jak obywatel :). To zależy od danej osoby. Każdy ma prawo wypowiadać się w takich tematach to już niestety jego sprawa.


mlynar --->

Dnia 17.03.2008 o 20:45, Dekerinho6 napisał:

No to tak. Bo jak zauważyłem to sporo młodych ludzi przychodzi takich 13 - 15 lat. To oni tak na spamerskie tematy wchodzą żeby nabić sobie status ;p Ale sporo z nnich pisze tylko w tematach związanych z jakąś grą.

Ja mam 15 lat i czy to o czymś świadczy? Że jestem niedorozwojem tak jak więkoszść moich rówieśników? Z tego tytułu bo na to wskazuje mój wiek. Zobacz gdzie jesteś , strona nazywa się gram.pl a więc jest o grach. Co w tym dziwnego , iż ktoś pisze w temacie związanej tylko z jego ulubioną grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:48, deih napisał:

Ranga nie świadczy o człowieku to po pierwsze. Przewodniczący może tak samo zachowywać
się jak obywatel :). To zależy od danej osoby. Każdy ma prawo wypowiadać się w takich
tematach to już niestety jego sprawa.

Wiem że nie świadczy Niekiedy np. Użytkownik X jest np. Brygadzista tylko przez zabawy i przez spam a inny pisze poważnie i ma tą sama rangę co X tylko że nie spamował :) czyli wychodzi nam że jest rozważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:45, Dekerinho6 napisał:

Może te spamerskie tematy typu masz
czy nie masz lubisz czy nie lubisz i tak dalej nie są do końca złe bo sam sie przyznaje
że kiedyś w nich pisałem sam.

Ja też pisałem ,wtedy to widziałe w nich nabijaczy postów a teraz?? No nie wiem gdzie ty tam widzisz coś dobrego?? Bo ja nic. Wpisać wyraz powinien każdy potrafić. Chociaż widziałem czasami pewne problemy ;]

Dnia 17.03.2008 o 20:45, Dekerinho6 napisał:

A pisać w zabawach to każdy może krótkiie jedno zdańko
i po kłopocie post jest ;/.

Jak wyżej...

Dnia 17.03.2008 o 20:45, Dekerinho6 napisał:

Ale obywatele robotnicy oczywiście początkujący niech piszą
ale już powyżej Robotnika to sie nie powinno :)

Ja myslę ,że od brygadzisty to już powinno się o nich nie myśleć i ja tak zrobiłem. Niech ci Obywatele i Robotnicy sobie często piszą. Przodownik od czasu do czasu i to na tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:51, mlynar911 napisał:

> Może te spamerskie tematy typu masz
> czy nie masz lubisz czy nie lubisz i tak dalej nie są do końca złe bo sam sie przyznaje

> że kiedyś w nich pisałem sam.
Ja też pisałem ,wtedy to widziałe w nich nabijaczy postów a teraz?? No nie wiem gdzie
ty tam widzisz coś dobrego?? Bo ja nic. Wpisać wyraz powinien każdy potrafić. Chociaż
widziałem czasami pewne problemy ;]

> A pisać w zabawach to każdy może krótkiie jedno zdańko
> i po kłopocie post jest ;/.
Jak wyżej...

> Ale obywatele robotnicy oczywiście początkujący niech piszą
> ale już powyżej Robotnika to sie nie powinno :)
Ja myslę ,że od brygadzisty to już powinno się o nich nie myśleć i ja tak zrobiłem. Niech
ci Obywatele i Robotnicy sobie często piszą. Przodownik od czasu do czasu i to na tyle
;]


Ale mi to jest obojętne ja tylko wyrażam swoją opnie ja mówię że już nie piszę w zabawach i nie spamuje a inni piszą i spamują ale cóż nic im na to nie zrobimy po prostu jak im sie wydaje że to jest szybsza droga do awansu nie piszą :). Ja pisze w miare długie i rozważne posty i na temat i szybciej awansuje bo mi sie punkty naliczają podczas piania a inni jak napiszą jeden wyraz to im sie nei ma co naliczyć taka jest prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:55, Dekerinho6 napisał:

Ale mi to jest obojętne ja tylko wyrażam swoją opnie ja mówię że już nie piszę w zabawach
i nie spamuje a inni piszą i spamują ale cóż nic im na to nie zrobimy po prostu jak im
sie wydaje że to jest szybsza droga do awansu nie piszą :). Ja pisze w miare długie i
rozważne posty i na temat i szybciej awansuje bo mi sie punkty naliczają podczas piania
a inni jak napiszą jeden wyraz to im sie nei ma co naliczyć taka jest prawda :(

Jak w podpiętym poście nie jest to brane pod uwagę czy ty napiszesz 12 000 znaków na post czy 200. Liczy się systematyczność. To grunt i droga do awansu . Ale racja nic nam do tego kto gdzie pisze Polska to wolny kraj ;] Każdy robi to co chce. oczywiście w granicach rozsądku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:02, mlynar911 napisał:

> Ale mi to jest obojętne ja tylko wyrażam swoją opnie ja mówię że już nie piszę w
zabawach
> i nie spamuje a inni piszą i spamują ale cóż nic im na to nie zrobimy po prostu
jak im
> sie wydaje że to jest szybsza droga do awansu nie piszą :). Ja pisze w miare długie
i
> rozważne posty i na temat i szybciej awansuje bo mi sie punkty naliczają podczas
piania
> a inni jak napiszą jeden wyraz to im sie nei ma co naliczyć taka jest prawda :(

Jak w podpiętym poście nie jest to brane pod uwagę czy ty napiszesz 12 000 znaków na
post czy 200. Liczy się systematyczność. To grunt i droga do awansu . Ale racja nic nam
do tego kto gdzie pisze Polska to wolny kraj ;] Każdy robi to co chce. oczywiście w granicach
rozsądku :]

Zgadzam sie z tobą a systematyczność to coś takiego że jak dziennie piszesz 25 postów to żeby na drugi nie pisać 1 potem na trzeci dzień 80 postów a Pawlo09 tak właśnie robił raz pisał 112 potem 70, 30 itp. No i czas na forum to klucz do awansu. A przy okazji to czy post jest długi czy krótki to to sie nie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:08, Dekerinho6 napisał:

No i czas na forum to klucz do awansu. A przy okazji
to czy post jest długi czy krótki to to sie nie liczy?


Po pierwsz tnij cytaty bo zawalasz tylko stronę ...
Długość posta nie ma najmniejszego znaczenia. Post dodany z jedną spacją a post, w którym zawarto szczegółowy poradnik do jakiejś gry jest liczony tak samo. Wiele razy już to było wałkowane ale rozumiem, że mogło Ci uciec Twojej uwadze. Nic oprócz samego faktu dodania posta się nie liczy. Z nienamacalnych rzeczy jeszcze czas, ale mniejsza z tym ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie, i tak osoba która pisze mniej postów, ale z większą liczbą znaków jest wyprzedzana przez kogoś, kto pospamuje se w durnych quizach, a może lepiej grach forumowych?. Tzn. Nie sprawdzających wiedzy, ale polegających na bezsensownym spamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo jak piszą tylko w zabawach i spamują i pisza np. 20 postów dziennie szybciej awansuje niż ty pisząc 5 postów dziennie i w poważnych tematach. Ale ci co piszą w zabawach to widać że chcą sie też popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:16, Dekerinho6 napisał:

No bo jak piszą tylko w zabawach i spamują i pisza np. 20 postów dziennie szybciej awansuje
niż ty pisząc 5 postów dziennie i w poważnych tematach. Ale ci co piszą w zabawach to
widać że chcą sie też popisać :)

Nie do końca to jest prawda. Całą różnicę robi czas w jakim to sie pisze. Bo jeżeli Ty napiszesz 5 postów w ciągu powiedzmy 4 godzin, a oni 20 jeden po drugim to nic im to nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2008 o 21:19, Alexei Kaumanavardze napisał:

Nie do końca to jest prawda. Całą różnicę robi czas w jakim to sie pisze. Bo jeżeli Ty
napiszesz 5 postów w ciągu powiedzmy 4 godzin, a oni 20 jeden po drugim to nic im to
nie daje.

No znaczy liczmy że dziś dostałeś Przewodniczącego to ten odstep czasowy tych kilku miesięcy musi być. Bo jak by go nie było to wszyscy bo osiongali WT codziennie. Wystarczy żeby napisali tam paredziesiąt postów :) zawsze trzeba poczekać choćby miesiąc do następnego awansu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...

Na każdy poziom jest potrzebne XXX punktów (tajne/poufne, tego nie wiedzą nawet najstarsi górale) I wiadomo jest że w każdym dniu możesz osiagnąć ileśtam max punktów. Więc i Ty i spamer musicie zdobyć taką samą liczbę punktów na dany poziom A liczba uzyskanych w danym dniu punktów w głównej mierze zależy od częstotliwości pisania, a jeżeli podana przed chwilą przeze mnie zasada jest prawdziwa (a jest), to osoba, która pisze mniej, ale z głową uzyska awans szybciej (patrz na Stwora;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:11, YahooPL napisał:

Długość posta nie ma najmniejszego znaczenia.

Ale i tak lepiej mieć więcej znaków na post niż 150 bo jak masz mniej to nazywają Cię spamerem. Ja już sobie troche podwyższyłem, ale i tak mało bo 135 znaków. Główni przez tw głupie zabawy kiedyś miałem 96 znaków na post. I w statystykach widziałem kolesia który miał 12 znaków. A wyżej wymieniany Pawlo09 miał 58 więc jego posty to nic innego tylko spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To, że masz mniejszą ilość znaków na post nie znaczy, że jesteś spamerem. Niektórzy umieją w jednym zdaniu zawrzeć tyle informacji, co inni w 30 zdaniach. Poza tym masz niezwykle głupi system rozumowania. Sorry za szczerość, ale widać doskonale, że jesteś tu tylko i wyłącznie dla statystyk. Żadne argumenty mnie nie przekonają do zmiany zdania. Nie oceniaj ludzi po statystykach, bo źle na tym wyjdziesz. Jakbym na własne oczy nie widział tego, co Pawlo robił a tylko bym zajrzał w statystyki nie nazwałbym go spamerem. Może dopiero wtedy, gdy zobaczyłbym gdzie sie najczęściej udzielał. Radzę przestać patrzeć na statystyki a oddać się bezgranicznej przyjemności z pisania. Pozdrawiam Yasioo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../

Hmm coś mi się wydaje ,że mamy tutaj człeka który jest tu wyłącznie dla statystyk ;] no nic twoja sprawa. Ale dam Ci jedną radę. korzystaj i używaj forum dla przyjemności a nie dla wymuszenia i pokazania jakie to masz wspaniałe statystyki. Nie wszyscy co mają mała liczbę znaków to są spamerzy. Jak coś radzę Ci patrzeć na tematy w jakich się udzielają. Bo niektórzy piszą krótko i zwięźle a niektórzy lubią bardzo dużo i długo się rozpisywać. Duża liczba znaków bierze się także z pisania w grach. Np. Gothic 4 rpg czy Historyjka. Poza tym duża ilość znaków utrzymuje się tylko wtedy gry piszesz kilka postów dziennie z mniej więcej dużą ilością znaków. A jak się siedzi i dyskutuje to raz wyjdzie długi post raz krótki. Więc nie bierz tego tak dosłownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spamerami są ci, którzy właśnie tak jak ty próbują sobie podbić np. ilość napisanych postów, czy średnią znaków, by się potem pochwalić przed znajomymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wyżej wymieniany Pawlo09 miał 58 więc jego posty to nic innego

Dnia 17.03.2008 o 22:20, Head Master napisał:

tylko spam.


Nie da sie zaprzeczyć , że wypowiedź składającą się z kilkudziesięciu znaków , trudno nazwać wyczerpującą , skoro nie jest nawet jednym porządnym zdaniem.Jednak oprócz długości wypowiedzi , liczy się intencja i treść.W temacie o którymś z Gothiców widziałem post składający się może z kilkudziesięciu tysięcy znaków.Po co ktoś wkleił coś takiego , naprawdę trudno zrozumieć.Wystarczyło umieścić link i byłoby dużo lepiej.Jak widać , nieopanowaną chęć do wpływania na swoje statystyki , można okazać na różne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2008 o 08:57, Mściwój napisał:

Spamerami są ci, którzy właśnie tak jak ty próbują sobie podbić np. ilość napisanych
postów, czy średnią znaków, by się potem pochwalić przed znajomymi...

Zależy jak stara się podbić tą ilość znaków. Spamując i dodając niepotrzebne znaczki itd. czy też jego posty zawierają dużo treści związanej z tematem i pisze po prostu wtedy kiedy ma coś do powiedzenia? IMO można nawiązać z kimś ciekawą rozmowę pisząc krótkie posty. Zależy o czym są i jak zostaną przez nas odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się