poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 18:50, mlynar911 napisał:

Mam takie pytanko co do statystyk. Czy liczą się wklejone znaki?? Np. jak użyje ctrl+c
i potem ctrl+v wklejając jakiś krótki tekst to będzie mi to zaliczane do ilości znaków
w poście??


Nalicza. Wiem bo mój rekordowy post z fRPG SW zliczyło, a pisany był pod wordem i przeklejony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:07, Fumiko napisał:

Nalicza. Wiem bo mój rekordowy post z fRPG SW zliczyło, a pisany był pod wordem i przeklejony.

Aha to ok. Bo tak popatrzyłem na staty jednego usera co wkleja sporo kawałów do Kwasu ... i się zastanawiałem. Dziękuje za olśnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:09, PRINCE JANEK napisał:

Może masz link do tego posta, ciekawy jestem ;)

A żeby nie było, że offtop: Kto pierwszy miał WT? A-cis?

Nie wiem a nie czasem KrzysztofMarek ?? jak tak popatrzyłem na statystyki to na to wychodzi że on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:11, Fumiko napisał:

OMG, zaraz Ci go dam...

Edit: masz http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18820&pid=295

E tam, nie tak dużo ;P. Wilku raz taką kobyłę w ZK napisał, że siedział nad nią 2 tygodnie ;D!

PRINCE JANEK, pierwszy był Human... I ten post był z twojej strony spamem, bo żeby usilnie uniknąć offtopa zadałeś pierwsze lepsze pytanie, które ci na myśl naszło. Już bez tego lepiej by to wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:19, Fumiko napisał:

O matko, niech kto dopisze do przypiętego...

18 znaków i nieograniczona liczba zmian z tego co mówią WT.

Aha to z jednej strony też sie trzeba wywijać z tytułem pomyśleć nad krótkim ale dobrym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:12, PRINCE JANEK napisał:

Weź nie OMG-uj po prostu jestem ciekaw czy rzeczywiście bije rekordy, bo pamiętam że
Obi też niezłego posta kiedyś machnął w nocnych markach.


Nie chciałbym się chwalić, ale chyba najdłuższy post z jakimś sensem należy do mnie Prince :)
poczytaj w przypiętym poście Buda poradniki a pewnie trafisz na taki jeden mojego autorstwa:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&u=11266

Proponuje koniec tego off topa. Dodam jeszcze tylko, że ten post dał mi chyba swego czu średnią ilość znaków rzędu 5000 więc zacny chyba jest nie ??? Teraz mi trochę spadła, no ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:24, YahooPL napisał:

Który prawdę mówiąc niewiele daje, bo jest totalnie nieczytelny i zrobione jedynie kopiuj - wklej z jakiejś witryny. Prościej było dać linka do niej. Notabene - post jest najdłuższy na forum.

Drugi co do długości post na forum również nie jest najwyższych lotów. Nie pamiętam jednak co się w nim znajdowało.

Trzeci post należy do mnie i do Furra: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=912&pid=3294 . Pierwszy najdłuższy z zachowanym sensem logicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:28, PolishWerewolf napisał:

Który prawdę mówiąc niewiele daje, bo jest totalnie nieczytelny i zrobione jedynie kopiuj
- wklej z jakiejś witryny. Prościej było dać linka do niej. Notabene - post jest najdłuższy
na forum.


Możesz to interpretować jak chcesz ale wiedz, że dużo tam dodałem od siebie bo masa błędów byla w polskim poradniku. Po drugie został stworzony na zlecenie Buda więc chyba coś w tym jest. Po trzecie trudno by było zachować czytelność poza tym skrót "Ctrl + F" jest bardzo przydatny :)

Dnia 18.03.2008 o 19:28, PolishWerewolf napisał:

Trzeci post należy do mnie i do Furra: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=912&pid=3294
Pierwszy najdłuższy z zachowanym sensem logicznym.


Faktycznie postom z gier forumowych braku sensu i przesłania zarzucić nie można. Szkoda, że nie jestem w klimatach bo bym sobie poczytał chętnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:35, YahooPL napisał:

(...)

Co i tak nie oznacza, że adres strony internetowej z obrazkami, tabelami, porządnie przygotowanymi statystykami na 100% byłby lepszy.

Dnia 18.03.2008 o 19:35, YahooPL napisał:

Faktycznie postom z gier forumowych braku sensu i przesłania zarzucić nie można.

Skończ z ironią, bo za dobrze ona Ci nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak sie dostanie degrada albo degrady to sie tyle samo czasu czeka na awans czy dłużej ??. Wogóle jak czasami patrze to inni strasznie spamują że tak to ujmę i wogulę nie są karani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jesteś Brygadzistą a co chwilę zadajesz pytania jakbyś był na forum tydzień... Przypięty post - mówi ci to coś... A od wyszukiwania spamerów są modzi. Jak chcesz to zgłaszasz im problem i po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:48, KŁEJK napisał:

Człowieku jesteś Brygadzistą a co chwilę zadajesz pytania jakbyś był na forum tydzień...
Przypięty post - mówi ci to coś... A od wyszukiwania spamerów są modzi. Jak chcesz to
zgłaszasz im problem i po sprawie...

Ja sie tylko pytam nie mogę ? Bo jak zobaczyłem niektórych to awansują szybciej po degradzie niż normalny użytkownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:53, Dekerinho6 napisał:

Ja sie tylko pytam nie mogę ?

Możesz ale w przypiętym poście masz odpowiedzi na wiele pytań które jak widać cię bardzo nurtują...

Dnia 18.03.2008 o 19:53, Dekerinho6 napisał:

Bo jak zobaczyłem niektórych to awansują szybciej po degradzie
niż normalny użytkownik

No i co z tego. Według mnie najlepiej się skupić na sobie, pisać posty i czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się