poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2008 o 19:17, Igor FCBayern napisał:

Delegat jest fajny, ale tylko na początku. Potem zaczyna sie niemiłosiernie ciągnąć i
ma się wrażenie, że nigdy się nie skończy. W moim przypadku nie było aż tak strasznie
- delegatowałem sobie jedynie 3.5 miesiąca, ale jak tak patrze na niektórych gramowiczów
to dziękuję Systemowi, że nade mną się zlitował i dał tego Przewodniczącego po tak krótkim
czasie ;)
Mi najbardziej podoba się Sekretarz - krótkie, a jak respektowane! :D No i w ogóle jakoś
tak poważnie wygląda.

Znaczy czym dłuższa ranga tym dłużej sie czeka :) czy to Delegat czy Przewodniczący tak mniej więcej to z Przewodniczącego na Sekretarza czeka sie około 7 miesięcy może sie troszkę pomyliłem ale to nie ważne :).Ja najbardziej lubie takie dwie rangi Przewodniczący i własny tytuł no jak by tu nie patrzyć to szybciej dojdę do przewodniczącego. Ale cóż może i dajdę do WT :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:17, Igor FCBayern napisał:

Delegat jest fajny, ale tylko na początku. Potem zaczyna sie niemiłosiernie ciągnąć i
ma się wrażenie, że nigdy się nie skończy. W moim przypadku nie było aż tak strasznie
- delegatowałem sobie jedynie 3.5 miesiąca, ale jak tak patrze na niektórych gramowiczów
to dziękuję Systemowi, że nade mną się zlitował i dał tego Przewodniczącego po tak krótkim
czasie ;)


Poczułem lekką aluzję do mojej osoby, ale chyba nie miałeś tego na myśli. Cóż w sumie to równy roczek na delegacie to jednak aż łezka w oczku się kręci. To, że przez 10 miesięcy nic nie pisałem można wyciąć. Rok to rok ;P

Dnia 19.03.2008 o 19:17, Igor FCBayern napisał:

Mi najbardziej podoba się Sekretarz - krótkie, a jak respektowane! :D No i w ogóle jakoś
tak poważnie wygląda.


Zawsze stopień wyższy od naszego bardziej nam sie podoba i zachęca nas do tego byśmy do niego dążyli. Nie martw się, mi się tęz niemiłosiernie podoba i chciałbym go mieć ;)

PS: Czy komuś jeszcze Dekerinho6 działa na nerwy ??? Bez obrazy chłopie oczywiście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:10, Dekerinho6 napisał:

Hehe zgadzam sie najlepsza jest chwila awansu choćby z Obywatela na Robotnika ale zawsze
to fajnie jak już pod nickiem pisze np. Brygadzista :P a ty jakom byś chciał mieć range
w obecnaj chwili ?


szeregowca własnotytułowca :)

tak naparwde to Polujuę na Przewodniączcego i jak na razie łowy trwają dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:22, Dekerinho6 napisał:

/.../

Ja prawie rok siedziałem na Przodowniku więc żadne 7 miesięcy mi nie straszne :D Ale bardzo dużo osób twierdzi, że najgorzej jest właśnie na etapie Przodownika, Brygadzisty. Przy tych statusach czas ciągnie się najbardziej... Potem zazwyczaj nie przywiązuje sie takiej wagi do statusów i awanse same wpadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:20, kedzior141 napisał:

No mi też bardziej podobał się ''Brygadzista'':) Teraz delegat trochę krótki, ale muszę
się przyzwyczaić;] Z kolei przewodniczący może być za długi i co wtedy^^
Grzeję miejsce, wiadomo:P

Ale i tak chyba teraz nie jest źle:)

hehe do każdej rangi mozna sie przyzwyczaić o ile sie nie mylę to następny cel to Przewodniczący :P
YahooPL---->Coś sie do mnie przyczepił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzałem w twoje statsy i zobaczyłem że rok czekałeś na awans to ... no powiem tak: naczekałeś się ale chyba się opłacało co ;) ?

Dnia 19.03.2008 o 19:25, YahooPL napisał:

PS: Czy komuś jeszcze Dekerinho6 działa na nerwy ??? Bez obrazy chłopie oczywiście
;P


Mnie trochę wpienia ale tylko trochę ;P, przynajmniej na razie :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:28, Igor FCBayern napisał:

> /.../
Ja prawie rok siedziałem na Przodowniku więc żadne 7 miesięcy mi nie straszne :D Ale
bardzo dużo osób twierdzi, że najgorzej jest właśnie na etapie Przodownika, Brygadzisty.
Przy tych statusach czas ciągnie się najbardziej... Potem zazwyczaj nie przywiązuje sie
takiej wagi do statusów i awanse same wpadają :)

No owszem Przodownik to moim zdaniem sprawdzian przed wysokimi rangami. Na nim najwięcej można sie wyłożyć ja na Robotnika czekałem 6 miesięcy ale wtedy nic nie pisałem na forum :). A na Brygadzistę czekałem 1 miech. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:32, kedzior141 napisał:

Niewiem co macie do nicka Dekerinho:P
Nie podoba się, bo kojarzy się np. z Ronaldinho czy co?:D

Mnie się podoba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:33, Malakhir napisał:

> Niewiem co macie do nicka Dekerinho:P
> Nie podoba się, bo kojarzy się np. z Ronaldinho czy co?:D
Mnie się podoba xD


Nie wydaje mnie sie xD
ja też nie mam nic do Dekerinho;]
ps: też na brygadziste czekałem miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:25, YahooPL napisał:

Poczułem lekką aluzję do mojej osoby, ale chyba nie miałeś tego na myśli. Cóż w sumie
to równy roczek na delegacie to jednak aż łezka w oczku się kręci. To, że przez 10 miesięcy
nic nie pisałem można wyciąć. Rok to rok ;P


Racja, nie miałem Ciebie na myśli :P Mówiłem tak ogólnie. Ale faktycznie, Tobie trochę się przeciągnęła Delegatura... ;)

Dnia 19.03.2008 o 19:25, YahooPL napisał:

Zawsze stopień wyższy od naszego bardziej nam sie podoba i zachęca nas do tego byśmy
do niego dążyli. Nie martw się, mi się tęz niemiłosiernie podoba i chciałbym go mieć
;)


To swoją drogą :P Sekretarz akurat podobał mi się najbardziej już od samego początku jego ujawnienia.

Dnia 19.03.2008 o 19:25, YahooPL napisał:

PS: Czy komuś jeszcze Dekerinho6 działa na nerwy ??? Bez obrazy chłopie oczywiście
;P

Nie, a co? Czyżby kolejna ofiara FS? :>

Edit: Widzę, że podrasowałeś nieco avka ;) Nice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:35, kedzior141 napisał:

> > Niewiem co macie do nicka Dekerinho:P
> > Nie podoba się, bo kojarzy się np. z Ronaldinho czy co?:D
> Mnie się podoba xD

Nie wydaje mnie sie xD
ja też nie mam nic do Dekerinho;]
ps: też na brygadziste czekałem miesiąc.


kedzior141 Malakhir Igor FCBayern-----> heh dzieki :) a kedzior141 ile czekałeś na delegata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:42, kedzior141 napisał:

Na delegata...chyba jakieś 50 dni. Zobacz u mnie w statystykach.

No żeczywiście ci to nie długo zeszło ja juz bedę Brygadzistą 2 miesiące bez paru dni ale kiedyś i tak bym doszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:44, Dekerinho6 napisał:

> Na delegata...chyba jakieś 50 dni. Zobacz u mnie w statystykach.
No żeczywiście ci to nie długo zeszło ja juz bedę Brygadzistą 2 miesiące bez paru dni
ale kiedyś i tak bym doszedł :P


Ale faktycznie mało piszę, ale w miarę regularnie, i to jest chyba klucz do sukcesu(;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:52, kedzior141 napisał:

> > Na delegata...chyba jakieś 50 dni. Zobacz u mnie w statystykach.
> No żeczywiście ci to nie długo zeszło ja juz bedę Brygadzistą 2 miesiące bez paru
dni
> ale kiedyś i tak bym doszedł :P

Ale faktycznie mało piszę, ale w miarę regularnie, i to jest chyba klucz do sukcesu(;

A ile tak dziennie piszesz ?? tak i masz racje pisząc regularnie i w poważnych tematach to to jest klucz bo pisząc w zabawach to SPAM ! i sie dłużej czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:54, Dekerinho6 napisał:


A ile tak dziennie piszesz ?? tak i masz racje pisząc regularnie i w poważnych tematach
to to jest klucz bo pisząc w zabawach to SPAM ! i sie dłużej czeka :)


Usunąłem ostatnio z mojej listy wszystkie spamerskie zabawy:)
Dziennie jakieś 15 postów.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:55, kedzior141 napisał:

>
> A ile tak dziennie piszesz ?? tak i masz racje pisząc regularnie i w poważnych tematach

> to to jest klucz bo pisząc w zabawach to SPAM ! i sie dłużej czeka :)

Usunąłem ostatnio z mojej listy wszystkie spamerskie zabawy:)
Dziennie jakieś 15 postów.)

hehe a ja ci sie przyznam że jak jeszcze byłem Przodownikiem to pisałem strasznie dużo w zabawach i to był mój błąd a teraz od kąd jestem Brygadzistą to pisze już w poważnych tematach ostatnio w zabawach napisałem pewnie no ze 2 miechy teraz już nie piszę a ja piszę dziennie do 30 postów i wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:59, Dekerinho6 napisał:

hehe a ja ci sie przyznam że jak jeszcze byłem Przodownikiem to pisałem strasznie dużo
w zabawach i to był mój błąd a teraz od kąd jestem Brygadzistą to pisze już w poważnych
tematach
ostatnio w zabawach napisałem pewnie no ze 2 miechy teraz już nie piszę a ja
piszę dziennie do 30 postów i wiecej :)

LOL. Jeśli myślisz, że ten temat jest "poważny", to mylisz się, i to grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


LOL. Jeśli myślisz, że ten temat jest "poważny", to mylisz się, i to grubo.
heh... wiem tylko mówie jak wcześniej robiłem pisałem w zabawach a teraz już nie piszę tam pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się