poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2008 o 12:33, gothicsheep napisał:

Ano. 3 dni temu licznik wybił mi 600 dzień na gramie i też mam takie dziwne uczucie,
jakbym był tu dopiero od wczoraj ;P.
No a ja za 12 dni bede miał już 300 dni a nawet nie wiem kiedy to zleciało ?? :)

heh jakby mi przyszło teraz coś robić i nie siedzieć na forum to bym sie załamał ja uważam że dzień bez forum to dzień stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jednak byś tak zastopował, co :/? Nie odpisuj na każdego posta w tym temacie, bo mija się to po prostu z celem. Nie dość, że grabisz sobie u co po niektórych, to jeszcze możesz osiągnąć odwrotny skutek niż zamierzasz. Bo gołym okiem widać, że lecisz na status...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 11:32, boduczek napisał:

Tylko pytanie, czy z nowym kontem, czy na starym po przez degrada :D

Drugie konto mam , nie jest to tajemnica bo z tym, co jakis czas mam problem z logowaniem sie ,ale to juz inna historia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 10:35, spider88 napisał:

> I narzeka ten, kto codziennie może "awansować" na inną rangę. :D Wiesz, ustaw sobie
"mega
> sekretarz" i raduj się z nami, że jesteś ponad WT. :p

Ale to jest kiepska zabawa , zreszta ani razu nie zmienialem swojego tytulu , bo i po
co ? Jak mozesz sam to juz nie za bardzo jest zabawne ;p
Ja nie narzekam , tylko tak sobie chcialem pomarudzic , odkad prysla klatwa Budo i Stwora
to jakos nikt tu nie narzekal , wiec chcialem rozruszac temat ;p


W sumie masz rację. Ale Ja nie będę namawiać do popełnienia forumowego przestepstwa, bo zostałbym zdegradowany, a tego nie chcę, bom dopiero przewodniczący. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:42, gothicsheep napisał:

A może jednak byś tak zastopował, co :/? Nie odpisuj na każdego posta w tym temacie,
bo mija się to po prostu z celem. Nie dość, że grabisz sobie u co po niektórych, to jeszcze
możesz osiągnąć odwrotny skutek niż zamierzasz. Bo gołym okiem widać, że lecisz na status...


Nie wspomnę już o drobym fakcie, że trzy poprzednie strony aż świecą tą czachą czy co to tam jest. Brak umiejętności edycji postów i nie cięcie cytatów tak mnie denerwuje, że mam ochotę puścić jakąś wiązankę, ale jakoś tam się opanuje. Poza tym tak widocznie ów user leci na status, że jak dla mnie to jest przegrany na tym forum. W przeciągu dwóch tygodni noga mu się powinie i się skończy statusowanie.
Poza tym my mamy jeszcze jakieś pół roku do Sekretarza a narzekania z naszej strony jakoś nie widać, prawda ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość Twoich postów "o niczym" przekracza znacznie moje granice tolerancji. Radze dobrze przystopuj ze spamem, bo może stać się kuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:21, YahooPL napisał:

Poza tym my mamy jeszcze jakieś pół roku do Sekretarza a narzekania z naszej strony jakoś
nie widać, prawda ??? ;)

Co jak co, ale nie przypominam sobie narzekania na status z mojej strony ;). Okraszałem jedynie moje chwilowe zadowolenie postami z okazji zdobycia nowego stopnia ;P.

boogie, Ty żyjesz :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm ta radość przez parę godziń a następnego dnia uświadamiasz sobie , że teraz tylko 6 miesięcy ( najmniej :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 12:57, spider88 napisał:

Drugie konto mam , nie jest to tajemnica bo z tym, co jakis czas mam problem z logowaniem
sie ,ale to juz inna historia ;)

A po co Ci drugie konto? :P Może to znak, że już najwyższa pora zdecydować się na jedno z nich ^^

deih
Wiesz, zastanawiam się nad jednym... Kto z naszej dwójki szybciej awansuje xD ? Bo jak i Ty tak, i ja nie potrafię awansować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 15:06, boduczek napisał:

A po co Ci drugie konto? :P Może to znak, że już najwyższa pora zdecydować się na jedno
z nich ^^

Jak juz pisalem, jest wykorzystywane gdy nie moge sie zalogowac na obecnym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 15:11, spider88 napisał:

Jak juz pisalem, jest wykorzystywane gdy nie moge sie zalogowac na obecnym ;p

Rozumiem... ;) A może mając dwa konta awansuje się 2 razy szybciej? ;D Ciekawa teoria, muszę ją gdzieś opublikować :P btw. Ciekawe ile razy średnio w miesiącu nie możesz się zalogować na to konto? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 15:21, boduczek napisał:

Rozumiem... ;) A może mając dwa konta awansuje się 2 razy szybciej? ;D Ciekawa teoria,
muszę ją gdzieś opublikować :P btw. Ciekawe ile razy średnio w miesiącu nie możesz się
zalogować na to konto? ;>

Na drugim koncie mam Robotnika wiec na pewno nie .Co do drugiej czesci , to juz od jakiegos czasu problemy znikly i tamto konto jest "uspione" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 15:06, boduczek napisał:

Wiesz, zastanawiam się nad jednym... Kto z naszej dwójki szybciej awansuje xD ? Bo jak
i Ty tak, i ja nie potrafię awansować ;P

Ty ciut później zostałeś przewodniczącym a ja przez te opóźnienia już bym awansował :). Teraz mnie przegoniłeś chociaż zależy jak posty się rozłożą a nie jaka będzie ich ilość. Poczekamy zobaczymy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 09:43, spider88 napisał:

Wszyscy sie ciesza to moze ja ponarzekam , ja juz od dawna awnasu nie mialem i chyba
bedzie ciezko go zdobyc .Nic to , trzeba zacisnac zeby i walczyc dalej , moze go w koncu
dostane ;p

Znalazłem lekarstwo na Twój problem :D Wpisz sobie jako status Wróg Ludu i co miesiąc ustawiaj wyższy :D Albo używaj nazw statusów z cd project forum czyli idź od Banity w górę :D I masz problem z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:23, mlynar911 napisał:

Znalazłem lekarstwo na Twój problem :D Wpisz sobie jako status Wróg Ludu i co miesiąc
ustawiaj wyższy :D Albo używaj nazw statusów z cd project forum czyli idź od Banity w
górę :D I masz problem z głowy :D


Te nazwy są zablokowane , chyba ze robilbym literowki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 15:50, spider88 napisał:

Na drugim koncie mam Robotnika wiec na pewno nie .Co do drugiej czesci , to juz od jakiegos
czasu problemy znikly i tamto konto jest "uspione" ;p

No ale nie dasz głowy, że awans na tamtym koncie nie przyśpieszył Ci WT tutaj ;P Aha, rozumiem ;) Wszakże czasami warto by je obudzić :D

deih
Ale ja nie mówiłem o tym co by było gdyby... ;P Bo jak bym pisał tak jak za czasów mojej świetności to też bym był Sekretarzem :P Z resztą się zgadzam ;) Jednak powiedz, kto pierwszy z nas awansuje? :D Jak Ci się wydaje, i jak podpowiada Ci serce ^^ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:26, spider88 napisał:

Te nazwy są zablokowane , chyba ze robilbym literowki ;))

Uuu no to literówka też może być albo fala literkowa SpIdEr to by działało?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:34, stasicho napisał:

Czyli jak się awansuję na 7 poziom to wpisujesz co chcesz? A, i powinieneś chyba jeszcze
dopisać
8 poziom--------Moderator

Moderator jest rangą prestiżową (;D), nie do zdobycia w "systemowy" sposób, dlatego też w przypiętym poście nie jest o tym napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:34, stasicho napisał:

Czyli jak się awansuję na 7 poziom to wpisujesz co chcesz?

Tak można pisać się co chce, do 18 znaków, no nie można wpisywać statusów które normalnie się zdobywa Robotnik, Brygadzista, Sekretarz itp.

Dnia 20.03.2008 o 16:34, stasicho napisał:

A, i powinieneś chyba jeszcze dopisać 8 poziom--------Moderator

A to dlaczego? Moderatora nie można zdobyć w systemowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się