poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Mam takie pytanko (przepraszam jezeli juz padło ale nie miałem czasu przeszukiwać 240 stron postów:P) czy punkty-rangi zaleza od tego ile się ma gier zarejestrowany na gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie nie zabija :D:

Destro napisał:

"obecny system naliczania punktów jest analogiczny jak na starym forum i powoduje, że wszelkie spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż ilość postów :).
[UPDATE]: Proszę się jednak nie martwić - całość jest dobrze wyważona i sprawdziła się przez kilka lat na poprzednim forum. Dodaliśmy tylko kilka małych ulepszeń ;)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 10:59, graczomaniak napisał:

Czytanie nie zabija :D:


No właśnie panie Delegacie, no właśnie :) Pytanie było o zarejestrowane gry, nie posty :)

Nie, ilość zarejestrowanych gier w żaden spób nie wpływa na stopień na forum. I tu dopiero wchodzi Twoja wypowiedź :) Że tylko posty się liczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że przerzucanie tych 240 stron postów i tak by ci nie dało odpowiedzi na Twoje pytanie. Sposób naliczania punktów, ilość punktów potrzebnych na następny poziom jak i nazwa kolejnego statusu są tajne. Jest coprawda kilka teorii, ale nikt chyba w nich nie brał pod uwagę ilości zarejestrowanych gier. W sumie można to łatwo sprawdzić: Ja mam zarejestrowane 2 gry (HL2, NWN) i awansowałem na Delegata jako tak na oko 10-12. Średnio na dzień pisałem 3-4 posty. Teraz wystarczy tylko że dane podadzą osoby, które szybciej odemnie pną się po szczeblach forumowej kariery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez swój post od razu odpowiedziałem że gry nie wpływają na status tylko posty i czas na forum, panie Delegacie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 10:59, graczomaniak napisał:

Czytanie nie zabija :D:

Destro napisał:

"obecny system naliczania punktów jest analogiczny jak na starym forum i powoduje, że wszelkie
spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż
ilość postów :).
[UPDATE]: Proszę się jednak nie martwić - całość jest dobrze wyważona i sprawdziła się przez
kilka lat na poprzednim forum. Dodaliśmy tylko kilka małych ulepszeń ;)."


no czytanie nie zabija, ale w tym co mi napisałeś (zacytowałeś) nie ma odpowiedzi:P

dzieki za odpowiedz PolishWerewolf i shinian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzależnianie statusów od liczby zarejestrowanych gier byłoby bardzo niesprawiedliwe, ponieważ nie każdy kupje gry hurtowo :) Ja np. mam zarejestrowane tylko 3 gry. Nie kupuję więcej, ponieważ gram zazwyczaj tylko w Diablo 2 i na nic innego nie mam czasu. Myślę, że CDP na pewno nie uzależnia w żaden sposób statusów od liczby gier forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 12:12, Abi Dalzim napisał:

Myślę, że CDP na
pewno
nie uzależnia w żaden sposób statusów od liczby gier forumowiczów.



Ja też tak myśle a dalsze rozmyślania na ten temat nie mają sensu. Rzadko tu ostatnio wpadam ale widze niektórym tak zależy na statusach że już wymyślają takie głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 12:56, Modest-Vermin napisał:

Rzadko tu ostatnio wpadam
ale widze niektórym tak zależy na statusach że już wymyślają takie głupoty...

Bez przesady weźmy pod uwagę że większość piszących w tym temacie to Delegaci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 12:12, Abi Dalzim napisał:

Uzależnianie statusów od liczby zarejestrowanych gier byłoby bardzo niesprawiedliwe,
ponieważ nie każdy kupje gry hurtowo :) Ja np. mam zarejestrowane tylko 3 gry. Nie kupuję więcej,
ponieważ gram zazwyczaj tylko w Diablo 2 i na nic innego nie mam czasu. Myślę, że CDP na
pewno
nie uzależnia w żaden sposób statusów od liczby gier forumowiczów.

Na 100% nie.Ja mam około 30 gier zarejestrowanych , z czego co prawda w połowę nie grałem bo czasu zabrakło i jestem przodownikiem , a ty delegatem z trzema.Tak więc takiego grzechu niesprawiedliwości CDP nie popełniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 12:57, Vel Grozny napisał:

> /.../
Słusznie :) Choć Maharadży nie pamiętam.

Chodzi mi po głowie, że Lucek był maharadżą...;) Ale zważywszy moją sklerozę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2006 o 13:46, KrzysztofMarek napisał:

Słusznie :) Choć Maharadży nie pamiętam.
Chodzi mi po głowie, że Lucek był maharadżą...;) Ale zważywszy moją sklerozę...


Dobrze pamiętasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 10:19, Budo napisał:

Ale odkryłeś ;]
Przecież to oczywiste, jak w kazdym rpg, awans na coraz wyższe stopnie zajmuje coraz więcej
czasu, a progi punktów rosną :P


Jesteś też coraz silniejszy i potrafisz zdobyc coraz więcej doświadczenia w mniejszym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 14:58, Don Lizak napisał:

> Ale odkryłeś ;]
> Przecież to oczywiste, jak w kazdym rpg, awans na coraz wyższe stopnie zajmuje coraz więcej

> czasu, a progi punktów rosną :P

Jesteś też coraz silniejszy i potrafisz zdobyc coraz więcej doświadczenia w mniejszym czasie...


heh bo są coraz trudniejsze potwory ale na forum potworami mogą być tylko "spaczeni moderatorzy" naszczęście takich nie ma i mam nadzieję że nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2006 o 14:58, Don Lizak napisał:

Jesteś też coraz silniejszy i potrafisz zdobyc coraz więcej doświadczenia w mniejszym czasie...


To prawda... myślisz że czemu jest tak że sa dwie osoby, obie pisza duzo i z sensem, a mimo to jedna awansuje szybciej a druga wolniej ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio doszedłem do wniosku, że w pewnym momencie zaczynamy rozumieć że naprawdę status nie ma znaczenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 15:25, Keroth napisał:

A ja ostatnio doszedłem do wniosku, że w pewnym momencie zaczynamy rozumieć że naprawdę status
nie ma znaczenia :).


Se jaja robisz chyba ;]]]
Ja nie ukrywam, że miło mi jak patrzę że mimo wszystko mam tytuł wyższy niż większośc użytkowników i z uporem dążę do własnego tytułu. Awans mimo wszystko traktuję jako jakąś nagrodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że jak jest się na wyższym statusie to można szału już dostać czekając na następny... nie sądziłem, że to takie straszne uczucie, na początku tak fajnie jest, a teraz czekać cierpliwie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się