poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2006 o 15:33, Kukowsky napisał:

Zauważyłem, że jak jest się na wyższym statusie to można szału już dostać czekając na następny...
nie sądziłem, że to takie straszne uczucie, na początku tak fajnie jest, a teraz czekać cierpliwie.
:)


Ta bo na początku to szybciutko idzie, a potem coraz gorzej :P
Ja szczerze to na brygadzistę czekałem, a delegat tak nagle się pojawił. Spodziewałem się go tak za 2 tygodnie, a mam już tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Mogę to napisać z Radością: zostałem Brygadzistą :P ! Jakże się cieszę...!
Naprawdę, ciężko było tu doczłapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 15:52, MonkOfWar napisał:

Nareszcie! Mogę to napisać z Radością: zostałem Brygadzistą :P ! Jakże się cieszę...!
Naprawdę, ciężko było tu doczłapać...

Wyślij mi zaproszenie do Swojego grona, bo coś mnie tam nie chcą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja użerałem się z Przodownikiem ponad 2 miesiące. W pierwszym nie byłem zbyt aktywny, ale tuż przed feriami wziąłem się do roboty :) . A i tak dopiero teraz się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 15:55, Smugller napisał:

Zna ktoś takiego co doszedł na najwyższe miejsce??


Może zauważ, co jest napisane w Poście Przyklejonym... Dotychczas najwyżej dotarto do Delegata. A gdy coś się zmieni-będzie to odnotowane...

PS Nie wiem jak innych, ale Twój nick mnie drażni... po jaki grzyb chcesz się podszywać pod "tego" Smugglera? Bawi Cię to, że ludzie wołaja z zachwytem "O, sam Smuggler mi odpowiedział!"? Nie obrażaj się, ale mnie się to wydaje kiepskim pomysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2006 o 15:59, MonkOfWar napisał:

PS Nie wiem jak innych, ale Twój nick mnie drażni...

Mnie tak samo :P
P.S.
Już nie mogę się doczekać kiedy się pojawią wyższe tytuły! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh... I pomyśleć, że na starym forum prawie 2 lata miałem własny tytuł.
A teraz musze się męczyć... No cóż. Teraz już tak szybko nie przyjdzie mi wpisywać własny tytuł, bo przy aktywności jaką teraz mam, to zdobęde to za 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 16:31, Golem napisał:

Bleh... I pomyśleć, że na starym forum prawie 2 lata miałem własny tytuł.
A teraz musze się męczyć... No cóż. Teraz już tak szybko nie przyjdzie mi wpisywać własny tytuł,
bo przy aktywności jaką teraz mam, to zdobęde to za 3 lata.

Eee, nie martw się ;) ja w ciągu tego tygodnia dodałem chyba tylko 4-5 postów. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EJ dostalem minus 1 range za to ze jakiegos goscia OBRAZAJECEGO NASZA RELIGIE OKRZYCZALEM i powiedzialem ze sie podnieca slowe kur** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 CO TO MA BYC widze ze co niektroe gm nawet daja - bez ostrzezenia i nie tym co czeba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tym bardziej najwidocznej nie wiedza co mnie tak wkurzylo jesli nie sa katolikami to niech innych cenia i ich zlosc!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Udowadniasz własnie że degrad był chyba słuszny- w regulaminie masz napisane, że jak masz jakies zażalenia na decyzje modów, żebyś słał do nich mejla, na pewno odpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest naprawdę bardzo proste: Nie przestrzegasz regulaminu (tam jest bardzo wyraźnie napisany punkt o odbieraniu przyjemności przebywania na forum innym użytkownikom) to nie dziw się, że dostałeś degrada. Jeżeli natomiast nie zgadzasz się z regulaminem to nikt cię przecież nie zmusza żebyś tu właśnie przesiadywał, w internecie jest mnóstwo innych forów o podobnej tematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>że jak masz jakies zażalenia na decyzje modów, żebyś słał do nich mejla, na pewno odpowiedzą.

Tu bym się kłucił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 18:00, artur 666 napisał:

kazdy ma swoj swiat powodzenai i fajnego zycia w nim

Moj swiat nie jest fajny, ale staram sie w nim zyc najlepiej jak umiem. Pomagaja mi w tym przyjaciele i te osoby, na ktorych mi bardzo zalezy. Ale dziekuje za troske odnosnie mojej przyszlosci. Postaram sie byc jak najfajniejszy ;)...

Dnia 20.02.2006 o 18:00, artur 666 napisał:

piotrus

Szacunek nakazuje pisanie imienia drugiego czlowieka z duzej litery. Dodatkowo per ''Piotrus'' moga mowic do mnie tylko osoby mi bliskie (nawet jesli mieszkaja daleko ;P). (np. Pani T. ;))

PS> Jak dla mnie temat skonczony. Do widzenia :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się