poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

O matko! Normalnie brak mi słow:) Po kiego skoro ten typ was wyzywał wy mu odpowiadaliscie? Nie potraficie zrozumiec ze takim zachowaniem tylko go prowokujecie? raz mu zwrocic uwage i wiecej nie pisac.

Co do artura 666 -> Skoro w regualminie pisze ze nie mozna uzywac wulgaryzmów to po co je uzyles? Uwazasz ze to ci cos dało ze powiedziales slowo na K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 15:59, MonkOfWar napisał:

> Zna ktoś takiego co doszedł na najwyższe miejsce??

Może zauważ, co jest napisane w Poście Przyklejonym... Dotychczas najwyżej dotarto do Delegata.
A gdy coś się zmieni-będzie to odnotowane...

PS Nie wiem jak innych, ale Twój nick mnie drażni... po jaki grzyb chcesz się podszywać pod
"tego" Smugglera? Bawi Cię to, że ludzie wołaja z zachwytem "O, sam Smuggler mi odpowiedział!"?
Nie obrażaj się, ale mnie się to wydaje kiepskim pomysłem...


Ku*** to wy mnie drażnicie mogę mieć taki nick jaki mi się podoba!!!!!
A już od dawna chcęgo zmienić, ale nie mogę!
Sorry za przeklenstwo ale cenzura byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:57, Piotrek K. napisał:


Wow, nie miałem pojęcia, że istnieje coś takiego jak połowiczny degrad. Człowiek sporo siedzi na tym forum, myśli, że zna już wszelkie rodzaje kar a tu proszę coś nowego:P Ciekawe, czy ta opcja była od samego początku, czy weszła po 2.3 upadte. No nic, każdego dnia uczymy się czegoś nowego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostałym dedykuję fragment z Regulaminu:

2. Co jest zabronione

Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
- stosowanie słów uznawanych za niekulturalne we własnych wypowiedziach, a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
- wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, pracowników firmy lub innych osób
- szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)

użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
- słowne ostrzeżenie od moderatora (jeśli wykroczenie było lekkie bądź nie dotykało ani nie krzywdziło w bezpośredni sposób innych osób)
- obniżenie statusu na forum (o maksimum 3 poziomy)
- tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
- powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

W ''zielone'' też tutaj nie gramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:24, artur 666 napisał:

knot - 1 ranga :D a za co mi dales bumelanta niemartw sie nie dales mojemu 1 kontu go :D:D hehe z/w


Ja bym ise tak nie cieszył. Jeszcze kNOT się wkurzy i da ci degrada na wszystkich twoich kontach. Nie chwal dnia przed zachodem Słońca. ;-)
P.S. Jakbyś nie wiedział za co degrad. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:40, skyler napisał:

nie wiem czy to powinienem pisać ale tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3250&pid=60 i
tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3250&pid=68 raczej powinny pojawić się gwiazdki. mam
nadzieję że ktoś szybko się tym zajmie

Niezbite dowody, co ? ;) Jak jakiś mod to zobaczy to Artur666 może się pożegnać z forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to Kukowsky był bumelantem? Nawet nie zauważyłem :). Poza tym, link nieco przestarzały, ale świetnie pokazuje, jak ludzie reagują na własną niepełnosprytność i nieodpowiedzialność :/. Oskarżając wszystkich naokoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:55, Furrbacca napisał:

Ooo, to Kukowsky był bumelantem? Nawet nie zauważyłem :). Poza tym, link nieco przestarzały,
ale świetnie pokazuje, jak ludzie reagują na własną niepełnosprytność i nieodpowiedzialność
:/. Oskarżając wszystkich naokoło...


Nie mów tak teraz. Ty chyba chcesz mi FM przypomnieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się