poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2006 o 13:22, spider88 napisał:

Co do tej rzeczy której nie można kupić to była propozycja aby była to kolacja z Soleilą :-D


Pomysł może spoko, ale nie dla każdego do wykonania. Bo:
1. kwestia odległości - nie każdy mógłby pojechac do warszawy,
2. kwestia zazdrości - nie każdy ma wyrozumiłą żonę/dziewczynę (żeby nie było- ja mam :)),
3. kwestia chęci samej Soleili - nie wiadomo czy jej by sie taki pomysł spodobał.

Ale kończmy juz ten offtop, bo Soleila nam uszy natrze.

Na temat: KrzysztofMarek przewiduje, że następny tytuł w marcu, więc został nam tydzień i może parę dni na dokładkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nareszcie awansik na delegata dostałem. Już się doczekać nie mogłem, ale w końcu jest. Wiedziałem że to trochę potrwa ale że aż tyle.... zaraz po tym jak awansowałem na Brygadzistę awansik na delegata miał KrzysztofMarek (pierwszy delegat). Już nie pamiętam kiedy to było ale z 2 miechy (moze więcej) temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 15:31, ArtuRPGpl napisał:

Czy zostana kiedys ujawniona ilosc postow jaka czeba napisac na okreslona range? czy jest cos
jeszcze aby awansowac?


Nigdy nie było, nie jest i nie będzie. Pisać sensowane posty, nie spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>> ArtuRPGpl
Nie. Ta informacja, dla zwyklych yztkownikow forum ;), jest tajna i taka pozostanie :)

> PAL
Oprocz siedzenia na forum musisz tez (a raczej przede wszystkim) pisac na nim posty ;). Czekaj a bedzie Ci dane :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jesli chcesz pisać dużo to nie zarzucaj forum zbędnymi tematami i nie spamuj w już istniejących tematach. To pozwoli nie łapać ujemnych punktów i zaowocuje szybszym awansem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 15:34, PAL napisał:

Ludzie dlaczego ja mam caly czas robotnika tyle razy jestem na forum, i nic:(

Muszę ci powiedzieć ze w ciągu 3 tygodni awansowałem od obywatela przez robotnika do przodownika. Zgodzę się całkowicie z tym co napisali HumanGhost i Piotrek K. nie wystarczy tylko siedzieć na forum trzeba jeszcze coś napisać najlepiej: mądrego, śmiesznego, ciekawego, lub poprostu dać komuś dobrą radę aczkolwiek możesz też kogoś wesprzeć lub wysłuchać.
Powodzenia w awansie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 16:25, Smugller napisał:

Ja już miałem Przodownika ;( a zdegradowali mnie za to ze inni mnie denerwują ;;;;((((


Czasem milczenie jest złotem - ot prosta filozofia :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 16:25, Smugller napisał:

Ja już miałem Przodownika ;( a zdegradowali mnie za to ze inni mnie denerwują ;;;;((((


Hehe zabrzmiało trochę jak wypowiedź jednostki aspołecznej. Bez urazy oczywiście. :-)
A zdegradowano Cię o ile pamiętam za słownictwo a nie za wady charakteru. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 16:26, Keroth napisał:

> Ja już miałem Przodownika ;( a zdegradowali mnie za to ze inni mnie denerwują ;;;;((((


Czasem milczenie jest złotem - ot prosta filozofia :].


Mogłem się powtrzymać ;( tak mało brakowało a byłbym Delegatem buuuuuuuuuuuuuu chlip, chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, czy ktos Cie denewruje (bo i mnie niektore osoby na forum, moze nie tyle denerwuja, co irytuja), ale zasada polega na trzymaniu wlasnych emocji na wodzy i powiedzenie tego bez zbednych wykrzykiwan czy przeklinania (a juz w szczegolnosci BEZ przeklinania ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 16:28, Piotrek K. napisał:

Nie chodzi o to, czy ktos Cie denewruje (bo i mnie niektore osoby na forum, moze nie tyle denerwuja,
co irytuja), ale zasada polega na trzymaniu wlasnych emocji na wodzy i powiedzenie tego bez
zbednych wykrzykiwan czy przeklinania (a juz w szczegolnosci BEZ przeklinania ;))


Racja, ale też byśsiętak zachował na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2006 o 16:29, Smugller napisał:

Racja, ale też byśsiętak zachował na moim miejscu


Trzeba policzyć do 10 wziąść kilka głębokich wdechów ..... i to powinno pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sprawy, wiec trudno mi wydawac wyrok jakbym sie zachowal, ale jestem przekonany, ze moja reakcja bylaby na tyle stonowana, ze obyloby sie bez interwencji moderatora ;)...

Sztuka nie jest krzyk, podnoszenie glosu. Sztuka jest takie przedstawienie swoich racji, by korzystac nie z argumentu sily, ale sily argumentow ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2006 o 16:36, Piotrek K. napisał:

Sztuka nie jest krzyk, podnoszenie glosu. Sztuka jest takie przedstawienie swoich racji, by
korzystac nie z argumentu sily, ale sily argumentow ;P

... i żeby wynik sprway był korzystny na twoją korzyść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 16:38, rolek85 napisał:

... i żeby wynik sprway był korzystny na twoją korzyść :D


Tzw. sąd sądem a sprawiedliwość musi byc po naszej stronie. [powiedział wkadając do kieszeni parę granatów] ;-D
Aby nie zostać zdegradowanym wystarczy powstrzymać się w niektórych przypadkach. Jakbym się niekiedy nie powstrzymywał to miałbym teraz bana na to forum. Zdaża się, że już po napisaniu posta kasuję jego zawartość, bo jest za ostra bądź po stwierdzeniu, że jego zawartosc mogłaby kogos urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się