poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2008 o 22:54, Sephirath napisał:

Jestem już w liceum a Nowe Szaty Króla mnie nadal śmieszą DOKŁADNIE tak samo. I o ile
Kuzco mnie wkurzał to przy Krongu rechotałem cały czas. Jego teksty są kultowe. I w sumie
mamy identyczne poczucie humoru ;]


Dobra koniec spamu tylko na koniec dorzucę coś od siebie, Ja też chodzę do Liceum a prawie codziennie katuje coś na Disneyu ^^ Ja zaś preferuję ironię i sarkazm Kuzco :p Dobra koniec spamu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 22:40, EmoDarius napisał:

Jak patrzę to najwięcej jest przodowników, czy naprawdę tak trudno awansować na brygadzistę??


Nie jest trudno ale jest to status graniczny Po którym zaczynaja sie schody do wt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 11:30, DanekZiom napisał:

Mam takie pytanie. Jeżeli jest się własnotytułowcem to można zmieniać swój tytuł?

Jasne, że można, ale jest pewne ograniczenie: chyba nie może być ten tytuł dłuższy niż 18 znaków. Chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:09, Aragloin napisał:

> Mam takie pytanie. Jeżeli jest się własnotytułowcem to można zmieniać swój tytuł?

Jasne, że można, ale jest pewne ograniczenie: chyba nie może być ten tytuł dłuższy niż
18 znaków. Chyba

Chyba tak. No i obcych fontów (katakany, cyrylicy, arabskich) nie wolno używać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 22:54, Sephirath napisał:

Jestem już w liceum a Nowe Szaty Króla mnie nadal śmieszą DOKŁADNIE tak samo. I o ile
Kuzco mnie wkurzał to przy Krongu rechotałem cały czas. Jego teksty są kultowe. I w sumie
mamy identyczne poczucie humoru ;]


Jeżeli nadal śmieszy Cię "Nowe Szaty Króla" to obejrzyj "Nową Szkołę Króla", która jak dla mnie wymiata, a Krong to już wogóle jest the best, gdy pojawia się na ekranie i coś powie zawsze jest to śmieszne i zawsze się z tego śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:53, Sephirath napisał:

Chyba tak. No i obcych fontów (katakany, cyrylicy, arabskich) nie wolno używać :P

A tak z ciekawości to jak pisać taką czcionką na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisać w wordzie i skopiować, wkleić :)

Ale formatowanie zamienia to na ciąg liczb, przez chwilę się można jak w Lostach poczuć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:11, sportowiec 7 napisał:

Nareście awansowałem na przodownika


O gratuluje awansu na przodownika i życzę szybkiego awansu na brygadzistę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:35, Baluk25 napisał:

Nareście Ci gratuluję ;)

Dobra gratulować można, ale nie lubię jak ktoś wypomina błędy ortobraficzne, a tym bardziej litrrówki. Sportowcu 7 gratulujęc awansu, ale pamiętej będize coraz dłużej do następnego awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 13:55, Dominik000 napisał:

ale nie lubię jak ktoś wypomina błędy ortobraficzne,

A ja nie lubię gdy ktoś popełnia błędy ortograficzne bądź też literówki. I bardzo dobrze, że Baluk wypomniał mu błąd może nie będzie go popełniał w przyszłości ;). Jeżeli ktoś popełnia błędy ortograficzne, literówki to istnieje takie coś jak Mozilla Firefox.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2008 o 13:55, Dominik000 napisał:

Dobra gratulować można, ale nie lubię jak ktoś wypomina błędy ortobraficzne, a tym bardziej
litrrówki. Sportowcu 7 gratulujęc awansu, ale pamiętej będize coraz dłużej do
następnego awansu.


Nie lubisz, bo sam robisz ich mnóstwo:) Czy to naprawdę tak trudno przeczytać to co się napisało przed opublikowaniem ? Chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby nie można wypominać błędów ortobraficznych? Może się czegoś nauczy, jak to już zauważył Loytar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 14:11, HunterO7 napisał:


> Dobra gratulować można, ale nie lubię jak ktoś wypomina błędy ortobraficzne, a tym
bardziej
> litrrówki. Sportowcu 7 gratulujęc awansu, ale pamiętej będize coraz dłużej
do
> następnego awansu.

Nie lubisz, bo sam robisz ich mnóstwo:) Czy to naprawdę tak trudno przeczytać to co się
napisało przed opublikowaniem ? Chyba nie...

Ja nie napisałem, że nie lubię błędów ortograficznych i literówek, tylko nie lubię jak ktoś wypomina komuś byle jaki mały błąd, tak jak mi Baluk25. A swoje posty czytam przed ich opublikowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2008 o 19:35, Dominik000 napisał:

Ja nie napisałem, że nie lubię błędów ortograficznych i literówek, tylko nie lubię jak
ktoś wypomina komuś byle jaki mały błąd, tak jak mi Baluk25. A swoje posty czytam przed
ich opublikowaniem.


Jak dajesz mu pretekst do tego, to dlaczego ma tego nie robić ? W dzisiejszych czasach osoby robiące błędy ortograficzne czują się wręcz uprzywilejowane. Wypomnienie im takiego błędu to straszne przestępstwo. Pamiętaj, że Baluk25 zwraca uwagę na te błędy tylko dlatego, że one są. Tworzymy społeczeństwo, w którym rzeczą wstydliwą jest nie robienie błędów. Dochodzę do wniosku, że osoby, które błędów nie popełniają są niżej w "hierarchii'' od tych, które je popełniają... Nie zgodzisz się ze mną ? Sam w obronie analfabety atakujesz osobę, która odważyła się go upomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się