poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2008 o 21:31, HunterO7 napisał:

Jak dajesz mu pretekst do tego, to dlaczego ma tego nie robić ? W dzisiejszych czasach
osoby robiące błędy ortograficzne czują się wręcz uprzywilejowane. Wypomnienie im takiego
błędu to straszne przestępstwo. Pamiętaj, że Baluk25 zwraca uwagę na te błędy tylko
dlatego, że one są. Tworzymy społeczeństwo, w którym rzeczą wstydliwą jest nie robienie
błędów. Dochodzę do wniosku, że osoby, które błędów nie popełniają są niżej w "hierarchii''
od tych, które je popełniają... Nie zgodzisz się ze mną ? Sam w obronie analfabety atakujesz
osobę, która odważyła się go upomnieć.

Co!? Ja mu daję pretekst?! Przecież to był niechcąca pomyłka. A Baluk25 zwraca błędów "tylko dlatego, że one są". Gdyby tak było to by mnie nie przedrzeźniał pisząc mój wyraz z błędem i na dodatek go pogrubiając. Ładne zwrócenie uwagi było by gdyby tego nie zrobił tak jak to zrobił, i nie było to główną sprawą w poście tylko poboczną. Na przykład pod koniec posta: "PS, zrobiłeś błąd w x wyrazie""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:39, Dominik000 napisał:

Gdyby tak było to by mnie nie przedrzeźniał pisząc mój wyraz
z błędem i na dodatek go pogrubiając. Ładne zwrócenie uwagi było by gdyby tego nie zrobił
tak jak to zrobił, i nie było to główną sprawą w poście tylko poboczną.


Czyli mam Ci zwrócić uwagę, bez zwrócenia uwagi? Rozumiesz, że masz (chyba, nie jestem pewny) 19 lat, a robisz literówki, więc Cię poprawiam, a Ty się jeszcze burzysz. Why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:46, Baluk25 napisał:

> Gdyby tak było to by mnie nie przedrzeźniał pisząc mój wyraz
> z błędem i na dodatek go pogrubiając. Ładne zwrócenie uwagi było by gdyby tego
nie zrobił
> tak jak to zrobił, i nie było to główną sprawą w poście tylko poboczną.

Czyli mam Ci zwrócić uwagę, bez zwrócenia uwagi? Rozumiesz, że masz (chyba, nie jestem
pewny) 19 lat, a robisz literówki, więc Cię poprawiam, a Ty się jeszcze burzysz. Why?

Coś ty sobie wymyślił? "mam Ci zwrócić uwagę, bez zwrócenia uwagi" czy to ma sens? Możesz mi zwrócić uwagę, że zrobiłem błąd, ale nie w taki sposób. Wiele osób tak robi i są za to nie lubiane, czytając dalsze ich kłótnie w postach. Rób to w milszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2008 o 21:39, Dominik000 napisał:

Co!? Ja mu daję pretekst?! Przecież to był niechcąca pomyłka. A Baluk25 zwraca błędów
"tylko dlatego, że one są". Gdyby tak było to by mnie nie przedrzeźniał pisząc mój wyraz
z błędem i na dodatek go pogrubiając. Ładne zwrócenie uwagi było by gdyby tego nie zrobił
tak jak to zrobił, i nie było to główną sprawą w poście tylko poboczną. Na przykład
pod koniec posta: "PS, zrobiłeś błąd w x wyrazie""


Straszne, jak on mógł to zrobić... No w końcu mógł cię obrazić ! Pogrubił błąd ? No nie, tutaj przesadził. Ja bym go kazał publicznie zlinczować za to co zrobił, żeby nikt więcej już nie odważył się tego zrobić !

Niechcąca pomyłka ? No to może napisał byś coś w stylu "przepraszam, pomyliłem się". Najlepiej wprowadźmy zasadę, że o tym jak zostać upomnianym będzie decydował upominany.

Nie rozumiem dlaczego się o to obrażasz. Zrobiłeś błąd ? Tak. To dlaczego masz pretensje ? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:57, HunterO7 napisał:

Straszne, jak on mógł to zrobić... No w końcu mógł cię obrazić ! Pogrubił błąd ? No nie,
tutaj przesadził. Ja bym go kazał publicznie zlinczować za to co zrobił, żeby nikt więcej
już nie odważył się tego zrobić !

Nie obraził mnie tylko mnie przedrzaźnił.

Dnia 31.05.2008 o 21:57, HunterO7 napisał:


Niechcąca pomyłka ? No to może napisał byś coś w stylu "przepraszam, pomyliłem się".
Najlepiej wprowadźmy zasadę, że o tym jak zostać upomnianym będzie decydował upominany.

Przecież już to napisałem, oj krótką masz pamięć, tylko jeden post wstecz. "Przecież to był niechcąca pomyłka" to tak dla przypomnienia.

Dnia 31.05.2008 o 21:57, HunterO7 napisał:



Nie rozumiem dlaczego się o to obrażasz. Zrobiłeś błąd ? Tak. To dlaczego masz pretensje
? Nie wiem...

Obrażam się za przedrzeźnienie mnie z powodu niechcącej pomyłki. A pretensję mam za zwrócenie mi uwagi w przedrzeźniający mnie sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2008 o 22:09, Dominik000 napisał:

Nie obraził mnie tylko mnie przedrzaźnił.


Proszę bardzo, mile chciałbym ci zwrócić uwagę, że Baluk25 nie wbijał w ciebie drzazg, tylko cię przedrzeźniał (ale to tylko wg ciebie)

Dnia 31.05.2008 o 22:09, Dominik000 napisał:

Przecież już to napisałem, oj krótką masz pamięć, tylko jeden post wstecz. "Przecież
to był niechcąca pomyłka" to tak dla przypomnienia.


Ja odczuwam subtelną różnicę miedzy przeproszeniem za błąd, a napisaniem że był on błahy i niechcący.

Dnia 31.05.2008 o 22:09, Dominik000 napisał:

Obrażam się za przedrzeźnienie mnie z powodu niechcącej pomyłki. A pretensję mam za zwrócenie
mi uwagi w przedrzeźniający mnie sposób.


Zwrócił ci uwagę w sposób wg mnie adekwatny do sytuacji. Powinieneś to przyjąć do sytuacji, a nie kłócić się teraz, jak to ty byłeś przez niego przedrzeźniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:54, Union Pacific napisał:

Jeżeli popełniasz błędy notorycznie to chyba normalne, że ktoś wreszcie Cię upomni.


Hmm w zyciu tak nie jest mozesz isc po torach a uwage zwroci ci dopiero pociąg;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak ktoś popełnia błędy to co? Dusi was w gardle na widok literówek. Może chłopak jest dyslektykiem. A jeśli nie jest nim to co to zmienia? Nic. Ja staram się pisać porawnie ale jak walne byka to nie czytam całego posta by zmienić u na ó. Proponuje iść do parku i pozabierać papierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie dusi mnie to, ale wolę jak ktoś piszę normalną polszczyzną, niż polszczyzną ,,z bugami" ;). Dyslektykiem to on nie jest, więc coś Ci nie wyszło. Nie sądzisz, że lepiej napisać np urząd niż óżont? Albo wschód zamiast fshut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 09:22, multykin napisał:

Nawet jak ktoś popełnia błędy to co?

To to.

Dnia 01.06.2008 o 09:22, multykin napisał:

Dusi was w gardle na widok literówek.

Mnie dusi gdy popełnię;d, aby się nie udusić edytuje posta.

Dnia 01.06.2008 o 09:22, multykin napisał:

Może chłopak jest dyslektykiem.

Może ma wodogłowie, może jest gruby... sry ale mało mnie to obchodzi. Wystarczy poświęcić chwilkę i wrzucić tekst do worda, lub ściągnąć sobie najnowszego firefoxa.

Dnia 01.06.2008 o 09:22, multykin napisał:

A jeśli nie jest nim to co to zmienia? Nic.

(:

Dnia 01.06.2008 o 09:22, multykin napisał:

Ja staram się pisać porawnie ale jak walne byka to nie czytam całego posta by zmienić u na ó.

Więc walisz byki specjalnie:d? (?)

Dnia 01.06.2008 o 09:22, multykin napisał:

Proponuje iść do parku i pozabierać papierki.

W twoim stanie chyba to niemożliwe^^

20080601093630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 09:32, Baluk25 napisał:

Dyslektykiem to on nie jest, więc coś Ci nie wyszło.


Może chłopak jest dyslektykiem. A jeśli nie jest nim to co to zmienia? Nic

PS. Widzę, że lubisz śledzić forum w poszukiwaniu byków, więc gratuluję Ci z okazji awansu na nadwornego polonistę.

Forgotten ---> Sam osobiście staram się pisać poprawanie. Dziwi mnie poprostu wytykanie innym błędów. Jeśli kogoś denerwują błędy albo nie może odczytać tekstu to wystarczy zignorować posta i tyle a nie rozpisywać się o tym na kilka postów.

PS. Jak napisałem wcześniej, daje rade. Mam szósty zmysł.

Ok koniec wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ci, że dyslektyk ma obowiązek znać zasady ortografii, i musi cały czas nad sobą pracować. Sam jestem dyslektykiem, ale czy masowo popełniam błędy ortograficzne ? Nie... zawsze sprawdzam co napisałem (z pomocą przychodzi mi firefox) Problem w tym, że błędy ortograficzne irytują czytającego, a nie piszącego. Dobrze by było jakby kolega się czegoś nauczył...

Sam kiedyś robiłem błędy, ale staram się nad tym pracować. Jest takie chińskie przysłowie: Mądry pozna głupiego, bo sam kiedyś był głupi, a głupi nie pozna mądrego bo nigdy nie był mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 11:12, Szymex ziom napisał:

Mam rangę obywatela. Mniej więcej ile będę musiał udzielać sięna forum aby zdobyć rangę
robotnika?

Obywatel to fajny status po bo awansowac :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 11:12, Szymex ziom napisał:

Mam rangę obywatela. Mniej więcej ile będę musiał udzielać sięna forum aby zdobyć rangę
robotnika?


Jeśli nie będziesz spamował i stosował się do regulaminu to zajmie Ci to jakieś 2-4 dni. :)
Ale pamiętaj nie status świadczy o użytkowniku. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 11:21, krak2610 napisał:

> Mam rangę obywatela. Mniej więcej ile będę musiał udzielać sięna forum aby zdobyć
rangę
> robotnika?
Obywatel to fajny status po bo awansowac :P:)


Wlasnie kurcze obywatelem moze byc sekretarz i przewdoniczacy i przodownik pracy i robotnik to czemu robotnik jest wyzej od obywatela rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się