poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2008 o 11:35, Ponury Żniwiarz napisał:

Wlasnie kurcze obywatelem moze byc sekretarz i przewdoniczacy i przodownik pracy i robotnik
to czemu robotnik jest wyzej od obywatela rany


He? Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 22:56, Lfdracon napisał:

> Wlasnie kurcze obywatelem moze byc sekretarz i przewdoniczacy i przodownik pracy
i robotnik
> to czemu robotnik jest wyzej od obywatela rany

He? Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli...


Każdy Robotnik jest Obywatelem, i Sekretarz, Przodownik, Przewodniczący, Żniwiarz właśnie zastanawia się nad sensem ludzkiego życia, wszyscy ludzie myślący tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 07:43, Union Pacific napisał:

Takim spamem szybciej dorobisz się degradu niż awansu. Pisz na forum z sensem to i awans
dostaniesz.


Ale ten system jest dziwny. Jak chcę się kogoś o cos zapytać to SPAM !!!!!! Ludzie zmieńcie to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po cholerę pleciesz takie pierdy? "A ja chce awansować i nie wiem co robić !!! Pomóżcie !!!" Co, mamy Ci dać inny status? Skoro wiesz, że to niemożliwe to nie pisz tak bezsensu, do nabicia postu -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 07:49, Union Pacific napisał:

To po cholerę pleciesz takie pierdy? "A ja chce awansować i nie wiem co robić !!! Pomóżcie
!!!" Co, mamy Ci dać inny status? Skoro wiesz, że to niemożliwe to nie pisz tak bezsensu,
do nabicia postu -.-


Ale zawsze ktoś UPRZEJMY nie tak jak ty to pomoże, powie i doradzi. Koniec tematu nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 07:47, pro100vnik napisał:

> Takim spamem szybciej dorobisz się degradu niż awansu. Pisz na forum z sensem to
i awans
> dostaniesz.

Ale ten system jest dziwny. Jak chcę się kogoś o cos zapytać to SPAM !!!!!! Ludzie zmieńcie
to!!!!

SPAM to np. jeżeli piszesz w jednym poście kawałek zdania, a w drugim poście dalszą część zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 22:56, Lfdracon napisał:

> Wlasnie kurcze obywatelem moze byc sekretarz i przewdoniczacy i przodownik pracy
i robotnik
> to czemu robotnik jest wyzej od obywatela rany

He? Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli...


Ze to ni z gruchy ni s pietruchy niepoukładane :P Przeciez zgodnie z logika kazdy i tak jest obywatelem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 07:41, pro100vnik napisał:

A ja chce awansować i nie wiem co robić !!! Pomóżcie !!!


A ja chcę być ufoludkiem i nie wiem co robić!!! Pomóżcie!!!

(Bardzo przepraszam, nie mogłam się powstrzymać, postaram się więcej tego nie robić.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 07:41, pro100vnik napisał:

A ja chce awansować i nie wiem co robić !!! Pomóżcie !!!


1.Nie Spamuj
2.Nie nabijaj postów tak jak to robisz dotychczas
3.Nie pisz w zabawach itp.itd.
4.Awans sam przyjdzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 13:18, Dekerinho6 napisał:

> A ja chce awansować i nie wiem co robić !!! Pomóżcie !!!

1.Nie Spamuj
2.Nie nabijaj postów tak jak to robisz dotychczas
3.Nie pisz w zabawach itp.itd.
4.Awans sam przyjdzie !


Eee, zabawy są spoko. Fakt łatwo nabijać tam posty ale tak poza tym to lubie zniszczyć komuś marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2008 o 13:22, multykin napisał:

Eee, zabawy są spoko. Fakt łatwo nabijać tam posty ale tak poza tym to lubie zniszczyć
komuś marzenie :)


I dzięki zabawą dłużej czekasz na awans. Sam kiedyś pisałem w zabawach i wiem o tym bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 13:23, Dekerinho6 napisał:

I dzięki zabawą dłużej czekasz na awans. Sam kiedyś pisałem w zabawach i wiem o tym bardzo
dobrze.


Dzięki zabawom ;D czekasz dłużej na awans ... czysto teoretycznie rzecz jasna. Wynika to z tego że np: osobie piszącej 30 postów dziennie w zabawach wydaje się że czeka dłużej niż osoba która napisała np: 15 postów w nie-zabawach. Po prostu błędnie sądzą że im więcej postów tym szybciej się awansuje. ;D A na koniec cytat z przypiętego posta: "Wszystkie kategorie tematyczne są też traktowane jednakowo przy liczeniu punktów potrzebnych na awans." Tak więc i pisanie w zabawach i w nie-zabawach jest tak samo punktowane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 13:23, Dekerinho6 napisał:

I dzięki zabawą dłużej czekasz na awans. Sam kiedyś pisałem w zabawach i wiem o tym bardzo
dobrze.


Kit z tym, mi na tym nie zależy. Fajne są to tam zawsze coś napisze. Nawet jak będe rok przodownikiem to się nic nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, podobnie miałem z Brygadzistą jak teraz z Delegatem. Nie wiem kiedy, nie wiem jak, nagle sprawdzajac odpowiedzi do posta zobaczyłem ze przy poscie widnieje Delegat :D Miło miło i znowu z zaskoczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2. Co jest zabronione

Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, Pracowników gram.pl lub innych osób

-1.

Jeśli nie jesteś w uprzejmy sposób pomóc młodemu stażem użytkownikowi to nie rób tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 13:40, Marcin08 napisał:

Heh, podobnie miałem z Brygadzistą jak teraz z Delegatem. Nie wiem kiedy, nie wiem jak,
nagle sprawdzajac odpowiedzi do posta zobaczyłem ze przy poscie widnieje Delegat :D Miło
miło i znowu z zaskoczenia...



Jak już wielokrotnie powtarzalem to zawsze jest zaskoczenie:P bo nie znasz ilosci swoich pkt i nie przeiwidzisz ze stoickim spokojemy kiedy i gdzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz może rację. Osoba która jak wcześniej wspomniałeś nabija sobie posty w zabawach,odczuwa jakby dłużej czekała na awans. A co do zabaw ja tam znowu nie mówię żeby nie pisać w ogóle w takich tematach ale np.Jak już ktoś jest Brygadzistą to już powinien przestać pisać w takich tematach.Lepiej porozmawiać o czymś poważniejszym nie sądzisz ??
multykin --->Roku na pewno nie będziesz no chyba że przestaniesz pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się