poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2008 o 12:42, Chaotizz napisał:

A tak w ogóle, gdyby nie zbanowanie takiego Skyler''a (który sam się o to prosił) czy Preatoriana (no to było
głupstwo) mielibyśmy więcej WT-ków. ;]

Niektórzy chcą odejść z forum z hukiem, tak by się o nich rozmawiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:53, Baluk25 napisał:

Ale to jest czysty absurd, bo jak chcę się odejść, to się odchodzi i koniec, a nie jakieś zbędne banowanie.

To były ich konta i mogli zrobić z nimi co tylko chcieli. Może to była taka forma zabezpieczenia się przed powrotem tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 13:00, Chaotizz napisał:

A może oni nie chcieli tak wysoko dojść?


Raczej chcieli ale znudziło im się to. Jak to powiedział Jakub Wędrowycz "odejść z hukiem". Jak nie mogą zaszpanować statusem, to chociaż niech o nich cokolwiek mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:50, Jakub Wędrowycz napisał:

> A tak w ogóle, gdyby nie zbanowanie takiego Skyler''a (który sam się o to prosił)
czy Preatoriana (no to było
> głupstwo) mielibyśmy więcej WT-ków. ;]
Niektórzy chcą odejść z forum z hukiem, tak by się o nich rozmawiało ;)

PRINCE JANEK przez przypadek zrobił taki huk. A z wszystkich osób, które odeszły znam tylko 2 co po prostu przestały pisać, a nie łamały regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 14:04, Dominik000 napisał:

PRINCE JANEK przez przypadek zrobił taki huk. A z wszystkich osób, które odeszły znam
tylko 2 co po prostu przestały pisać, a nie łamały regulamin.

Może im po prostu się znudziło. Albo ktoś ukradł im internet ;p albo wyjechali do Afryki na pustynię i co? ;] Ja tam zauważam zniknięcia tylko nowych. Popiszą troche. Zadadzą jedno lub dwa pytanka i już ich nie ma na forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 16:22, mlynar911 napisał:

Może im po prostu się znudziło. Albo ktoś ukradł im internet ;p albo wyjechali do Afryki
na pustynię i co? ;] Ja tam zauważam zniknięcia tylko nowych. Popiszą troche. Zadadzą
jedno lub dwa pytanka i już ich nie ma na forum ;]

Albo uznali że forum schodzi na psy i nie ma sensu tu dłużej siedzieć vel YahooPL ... :/. Szkoda go bo był jednym z tych co wiedzieli co pisali a nie pisali co wiedzieli. A to że na jednego "starego" przychodzi 10 newbie ? Cóż ... tak bywa, takie życie. Miejmy tylko nadzieję że szybko się tu zaklimatyzują i przystosują ... ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 16:22, mlynar911 napisał:

> PRINCE JANEK przez przypadek zrobił taki huk. A z wszystkich osób, które odeszły
znam
> tylko 2 co po prostu przestały pisać, a nie łamały regulamin.
Może im po prostu się znudziło. Albo ktoś ukradł im internet ;p albo wyjechali do Afryki
na pustynię i co? ;] Ja tam zauważam zniknięcia tylko nowych. Popiszą troche. Zadadzą
jedno lub dwa pytanka i już ich nie ma na forum ;]

No ja takich przypadków nie zaobserwowałem, anie nie sprzeczam się z tobą. Ja uważam, że obywatele pchają posty wszędzie gdzie się da. Pamiętam, że jeden odszedł przez Lamę123. Nie wiem co lama123 mu zrobiła, ale tak było napisane w najnowszym wpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim zaszczytem mogę pochwalić się, iż jestem najbardziej aktywnym obywatelem na forum :D około 3.5 tysiąca niesamowitych, pozostawiających wiele wrażeń i odniesień w pamięci postów :) Wnieśmy toast panie i panowie! Za pierwszy i zapewne nie ostatni post nie z tej ziemi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 18:57, seraphe napisał:

> (...)

To jest powód do dumy? Chyba do wstydu.

A wiesz co Ci powiem? Ja szanuje takich ludzi, szanuje ich oryginalnosc, sklonnosc do wyglupow, dystans, wiecznie dobry humor, umyslne czynienie pewnych wystepkow. Czemu? Bo sam taki jestem. ;-) Chodzby vide moj dzisiejszy post w kwasach, ale mniejsza o to.

Widek, witaju! Trza nam pozytywnych person, szczegolnie w dobie takiego gramu, ale co my biedni mozemy poczac w obliczu "tylu chinczykow z czapkami w rekach"...

Tak poza tym, to tych Sekretarzy wysypalo jak mrowkow, papugi jedne, pierwszy bylem! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 18:18, Widek napisał:

Z wielkim zaszczytem mogę pochwalić się, iż jestem najbardziej aktywnym obywatelem na
forum :D około 3.5 tysiąca niesamowitych, pozostawiających wiele wrażeń i odniesień w
pamięci postów :) Wnieśmy toast panie i panowie! Za pierwszy i zapewne nie ostatni post
nie z tej ziemi :):)

Oooo Widek powrócił. ;PP W sumie to Cię nie znałem, ale wiele słyszałem od gramowiczów. Widać jesteś tu znaną personą. ;) Ja w sumie też mam ciekawą przeszłość. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 18:57, seraphe napisał:

> (...)

To jest powód do dumy? Chyba do wstydu.


Nie szata zdobi człowieka, zapamiętaj drogi seraphe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 19:18, gothicsheep napisał:

A wiesz co Ci powiem? Ja szanuje takich ludzi, szanuje ich oryginalnosc, sklonnosc do
wyglupow, dystans, wiecznie dobry humor, umyslne czynienie pewnych wystepkow.

Zly przyklad wybrales - zobacz sobie na posty usera Mazio na forum GOLa. ON jest oryginalny i ma wieczny humor i jest pozytywnie nastawiony do swiata. Wiesz co go jednak odroznia od Twojego idola? To, ze zachowuje sie ze wszech miar poprawnie, a za swoje zachowanie nigdy nie dostal bana. Coz, sa dwie drogi jak widac...

Dnia 19.07.2008 o 19:18, gothicsheep napisał:

Chodzby

Choćby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 19:36, kowboj3 napisał:

/.../

O, Widek ;p
Twój temat o włosach w pępku jest cenną wskazówką dla nowych pokoleń ;p
Ile to czasu minęło? Rok, półtora?


Hmm od mojego pierwszego konta... to będą jakieś 3 lata :) W miedzy czasie mialem ich jeszcze kilka, -nascie (-dziesiąt ??) p.s -> Hmm wielki szacunek dla ciebie kowboju :D Prawdę powiedziawszy sam niezbyt dokładnie pamiętam moje przeszłe tematy.. :)

Piotrek K. -> Wbrew temu co mówisz jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony do świata.. Czy mam wieczny humor ? Nie sądzę.. Ale czy znasz człowieka który takowy ma ? Także nie sądzę :)
"Zachowanie się za wszech miar poprawnie" jest z reguły bardzo indywidualną kwestią, wg pewnych osob dane zachowanie jest poprawne, wg innych jest już zgoła zupełnie inne.. :)

Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie, no ale już starczy na mój temat,w końcu nazwa topiku nie brzmi "Widek Powrócił! " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 19:36, Piotrek K. napisał:

> A wiesz co Ci powiem? Ja szanuje takich ludzi, szanuje ich oryginalnosc, sklonnosc
do
> wyglupow, dystans, wiecznie dobry humor, umyslne czynienie pewnych wystepkow.
Zly przyklad wybrales - zobacz sobie na posty usera Mazio na forum GOLa. ON jest
oryginalny i ma wieczny humor i jest pozytywnie nastawiony do swiata. Wiesz co go jednak
odroznia od Twojego idola? To, ze zachowuje sie ze wszech miar poprawnie, a za swoje
zachowanie nigdy nie dostal bana. Coz, sa dwie drogi jak widac...

Bracie, jaki tam idol, jeno co osoba podobna do mnie. ;-) Analogicznie mozna by wiec rzec, ze sam sobie jestem idolem. :P I owszem, sa dwie drogi tej oryginalnosci, nawet trzy, cztery, piec, nieskonczonosc... I na pewno wespol z Widkiem nie kroczymy po tej samej, co najwyzej podobnej. Na forum w zasadzie nie krece takiego glupa, jak chocby w realu, czy na ircu, na ktorym notabene dostalem teraz akcika do konca miesiaca za dzialanie w dobrej wierze! :P Ale to juz inna bajka, jedak puenta poprzedniej byla taka, ze cenie sobie oryginalnosc, po prostu. ;-)

A na GOL-a nie zagladam (nie)stety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 19:18, gothicsheep napisał:

A wiesz co Ci powiem? Ja szanuje takich ludzi, szanuje ich oryginalnosc, sklonnosc do
wyglupow, dystans, wiecznie dobry humor, umyslne czynienie pewnych wystepkow. Czemu?
Bo sam taki jestem. ;-) Chodzby vide moj dzisiejszy post w kwasach, ale mniejsza o to.


Zrób coś oryginalnego i zabij 200 ludzi. Z humorem, z uśmiechem na ustach. Zobaczymy kto Ciebie będzie wtedy szanował.
Co chcę powiedzieć? Że oczywiście, można kroczyć swoją ścieżką, ale wszędzie panują zasady - również tutaj, toteż trzeba się do nich stosować. Można się powygłupiać, ale z umiarem. Wszystko musi mieć swoje granice.
A kolega Widek się szczyci tym, że jakiemuś moderatorowi narobił pracy. o0

Widek, pewnie, że nie zdobi. Ale status to rzeczywisty obraz jakości Twoich wypowiedzi. Mi to wystarczy 9szczególnie, że moderatorzy tutaj są naprawdę bardzo wyrozumiali).

No i podpisuję się pod postami Piotrka, Mazio świetny koleś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się