poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2008 o 18:32, Rozrobiony napisał:

A o Pawlo09 wszyscy zapomnieli? ;-) Miał 9 degradów i ze 2 bany i pewnie jeszcze powróci.

A Rozro... Eee nie to pomyłka. ;PP IMO jest kilka forumowych legend, lub jak kto woli "Legend". Wymieniajmy je po kolei może i skompletujmy wszystkie. ;]

Mamy już NuGGeta, Pawlo09, to ja dodam Widka. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 18:35, Chaotizz napisał:

A Rozro... Eee nie to pomyłka. ;PP IMO jest kilka forumowych legend, lub jak kto woli
"Legend". Wymieniajmy je po kolei może i skompletujmy wszystkie. ;]

Mamy już NuGGeta, Pawlo09, to ja dodam Widka. ;]

Prince Janek vide Clicker vide Righter, vide Prince Janeek vide PrinceJanek vide Chaotizz. Pominalem ktores konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 18:39, gothicsheep napisał:

Prince Janek vide Clicker vide Righter, vide Prince Janeek vide PrinceJanek vide Chaotizz.
Pominalem ktores konto?


Nie(stety) tak ;D ... na oko brakuje jeszcze z 8 - 10 kont ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 18:39, gothicsheep napisał:

Prince Janek vide Clicker vide Righter, vide Prince Janeek vide PrinceJanek vide Chaotizz.
Pominalem ktores konto?

Spójrzcie na dobre strony - jaką Jan musi mieć mocną i rozbudowaną osobowość skoro zdołał podzielić ją aż na tyle części ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 18:46, Rozrobiony napisał:

> Prince Janek vide Clicker vide Righter, vide Prince Janeek vide PrinceJanek vide
Chaotizz.
> Pominalem ktores konto?
Spójrzcie na dobre strony - jaką Jan musi mieć mocną i rozbudowaną osobowość skoro zdołał
podzielić ją aż na tyle części ;-)

Jakie trzeba miec poczucie wlasnej wartosci, by zostajac wyzwanym od trolli, spamerow i innych takich wracac jakby nigdy nic na forum, gdzie i tak bedzie sie pietnowanym. To sie nazywa horror... Oj, sorka, honor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg... Ty już Sekretarzem? ;o Kurde, to faktycznie naprawdę sporo przespałem xP Moje gratulacje ;) Ale poważnie się zdziwiłem tym co zobaczyłem ;D No proszę nawet się zrymowało ;) Ja chyba zacznę marudzić, bo to już rok mija... ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 18:51, gothicsheep napisał:

To sie nazywa horror... Oj, sorka, honor...

Odwaga i upór też ;-) Jan się zmienił a jeśli nie to i tak lubię go takim jakim jest. Odwiedził mnie i przed banem i po banie ale niestety przed banem na krótko.

boduczek
Wełniany był sekretarzem najpierwsiejszy ;-) Po nim dopiero zaczęły się masowe awanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakoś nie zobaczyłem, żeby PJ był piętnowany przez ludzi, a jak już by był, to co w tym złego, że ktoś nazwie go trollem, jeżeli nim nie był ani nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 19:02, Rozrobiony napisał:

> To sie nazywa horror... Oj, sorka, honor...
Odwaga i upór też ;-) Jan się zmienił a jeśli nie to i tak lubię go takim jakim jest.
Odwiedził mnie i przed banem i po banie ale niestety przed banem na krótko.

Co nie znaczy, ze nie dziala na nerwy. Zobaczylbys go za czasow swego trollowego przesilenia, nikt go wtedy kompletnie nie trawil, zakladal watki jak glupi (prawie przekroczyl setke), spamowal, ogolnie dal sie we znaki tutejszemu spoleczenstwu jak prawie nikt inny (pomijajac pare tych "legend"...). Banowany byl kilkukrotnie, uzaleznil sie od tego serwisu kosztem jezdzenia po sobie i wielokrotnych blamazy. Obiecywal, ze juz nie wroci zakladajac zbedny topic, popisujac sie przy tym swoimi "dokonaniami", ale jak jest kazdy widzi... Coz, pewna krew bedzie w nim plynac do konca zycia. ;-) I powtarzam, teraz wcale nie jest lepiej. Mysli, ze jest fajny, bo nauczyl sie skladnie pisac... A i tak wywoluje co rusz sensacje na sile, jednak nie o takim stopniu jak kiedys.

Dnia 20.07.2008 o 19:02, Rozrobiony napisał:

Wełniany był sekretarzem najpierwsiejszy ;-) Po nim dopiero zaczęły się masowe awanse.

Nom, papugi. ;P

boduczek, fakt, szybko zlecialo. A jak awansowalem na Delegata, to Ty jakos w przeciagu krotkiego czasu wskoczyles na Przewa... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 19:30, Baluk25 napisał:

Ja tam jakoś nie zobaczyłem, żeby PJ był piętnowany przez ludzi, a jak już by był, to
co w tym złego, że ktoś nazwie go trollem, jeżeli nim nie był ani nie jest?

Tyle ze Prince janek byl trollem, nawet on sam przyznal ze w przeszlosci zdarzalo mu sie trollowac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 19:30, Baluk25 napisał:

Ja tam jakoś nie zobaczyłem, żeby PJ był piętnowany przez ludzi, a jak już by był, to
co w tym złego, że ktoś nazwie go trollem, jeżeli nim nie był ani nie jest?

Odezwal sie Grzema, zbanowany Wywrotowiec. ;] Pamietasz SprayBoya? Nie? To nie mamy o czym gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 19:49, Rozrobiony napisał:

Jan żyję w nas ... ale na forum też ;-)


Może w Tobie, ja się tam nie poczuwam do tego typu życia wewnętrznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 19:34, gothicsheep napisał:

> Ja tam jakoś nie zobaczyłem, żeby PJ był piętnowany przez ludzi, a jak już by był,
to
> co w tym złego, że ktoś nazwie go trollem, jeżeli nim nie był ani nie jest?
Odezwal sie Grzema, zbanowany Wywrotowiec. ;] Pamietasz SprayBoya? Nie? To nie mamy o
czym gadac.


SprayBoya znam, i on trochę zadymę robił...Ale Chaotizz źle się nie zachowuję. I swoją drogą Grzema, to nie jestem ja, tylko mój kuzyn (nie ściemniam), i z tego co wiem, to bana on nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się