poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2008 o 13:53, Budep napisał:

Kontynuuj, bo jak zwykle mody i konsule na to leją.. tzn. mają to wnosie i nie usuną
tego trolla.


Nie mają tego w nosie tylko trzeba to zgłosić w odpowiednim miejscu a forum nie jest najlepszym do tego celu miejscem lepiej wysłać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:31, wdowiakm napisał:

Nie mają tego w nosie tylko trzeba to zgłosić w odpowiednim miejscu a forum nie jest
najlepszym do tego celu miejscem lepiej wysłać maila.


Na maile też leją. Sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:31, Fumiko napisał:

Na maile też leją. Sprawdziłam.


To w takim razie się poddaje ;/
Co się stało z tym forum podczas mojej nieobecności :(
No trudno to i dołączam się do tej krucjaty może coś zdziałamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:31, wdowiakm napisał:

> Kontynuuj, bo jak zwykle mody i konsule na to leją.. tzn. mają to wnosie i nie usuną

> tego trolla.

Nie mają tego w nosie tylko trzeba to zgłosić w odpowiednim miejscu a forum nie jest
najlepszym do tego celu miejscem lepiej wysłać maila.


To oni nie patrzą na forum i nie widzą co ktos wyrabia? Pff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:31, Fumiko napisał:

> Nie mają tego w nosie tylko trzeba to zgłosić w odpowiednim miejscu a forum nie
jest
> najlepszym do tego celu miejscem lepiej wysłać maila.

Na maile też leją. Sprawdziłam.


Ja też. To samo. I ta wojna kosztowałem mnie dwie rangi w dół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z ciekawości - po co prowadzić wojnę skoro można żyć w pokoju? Nic prostszego, wystarczy olać te GS i ich założycieli. Zachowujecie się tak jakby Wam rodzinę krzywdzili a oni po prostu usiłują być zabawni (co im zresztą nie wychodzi). Imho dajmy sobie spokój - nikt nie będzie odwiedzał, sami sobie pójdą. Ekhem tak na marginesie ten temat jest o wszystkim. Rozmawiamy o rangach, degradach, trollach itd. Troszkę spam jakby nie patrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadasz jak mój stary :P "życ w pokoju"
A chodzi o to, że ten GS jest najbardziej popularny, a mnie doprowadza do.. ehm... "naruszenia nerwów" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:13, Don Zorro napisał:

Gadasz jak mój stary :P "życ w pokoju"

I Rozrobiony ma rację.

Dnia 01.08.2008 o 16:13, Don Zorro napisał:

A chodzi o to, że ten GS jest najbardziej popularny, a mnie doprowadza do.. ehm... "naruszenia
nerwów" :P

Wyznając zasadę "Jak cie to denerwuje to na to nie wchodź" można dojść do ciekawego wniosku. Otóż on sam się w tym Top5 nie ustawił. Otóż on sobie pisze na forum, prowokuje itp, ale na GS to chyba wchodzi ktoś inny, ktoś kto zamiast ignorować go za głupotę, wchodzi na jego GS. A potem dziecko się cieszy bo jest w top5 i wnioskuje że ludzie sie cieszą że tak robi i robi to dalej.
Więc racja Rorobionego jest tu moim zdaniem całkowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:20, MLODY2K6 napisał:

Nie powiem ale na przewodniczacego troche czytalem dobrze mi z nim ale teraz smigam az
do wlasnego tytulu :))


Jakiego jeśli mogę wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:29, Don Zorro napisał:

> Nie powiem ale na przewodniczacego troche czytalem dobrze mi z nim ale teraz smigam
az
> do wlasnego tytulu :))

Jakiego jeśli mogę wiedzieć?


Jak juz bede mial to zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się przyłączam do petycji by go usunąć.Modowie chyba śpią:(

Lol ja mu pisze na gs żeby założył bloga na onecie bo tu nie ma dla niego miejsca a on:
"to ty pish na oncie.ja tu maM koLEguF i zostane,zasdtoźdicie mI! duso osib mnie koffa,wy nie muście!11"
"sasdoscis bo mam feicej kolegoff od ciebie!!!!!!!!! ids sopie !1111"

To już jest dla mnie obrażanie.No,szukamy haka na Rysia,szukamy!Założymy klub anty-Misio rysiowski?:D

EDIT-A najlepiej to dać bana na IP,bo na pewno założy następne konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 17:10, pan m. napisał:

To już jest dla mnie obrażanie.No,szukamy haka na Rysia,szukamy!Założymy klub anty-Misio
rysiowski?:D


Wodzasty obiecał bana na kolejne zwierzaki przy banowaniu Pieska Lelo. Coś słowa nie dotrzymuje.

Dnia 01.08.2008 o 17:10, pan m. napisał:

EDIT-A najlepiej to dać bana na IP,bo na pewno założy następne konto...


Neostrada. Ktoś kiedyś tłumaczył że ban na IP = ban dla całego województwa. A co jeśli mieszka gdzieś niedaleko Ciebie? Ja bym tam na miejscu gramu ustaliła providera osobnika i zagadała do niego, że jest taki typ i prośba żeby mu odciąć dostęp do serwisu na poziomie serwera lokalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 17:44, Fumiko napisał:

Wodzasty obiecał bana na kolejne zwierzaki przy banowaniu Pieska Lelo. Coś słowa nie
dotrzymuje.

To wina tego, ze na forum Misio Rysio (sic...) pisze na temat (co nie znaczy, ze dobrze) i nie uzywa takiego "slownictwa" jak na gsie. A tam za to jest wieksza tolerancja i nic nie mozna ponoc zrobic. Wiem z pewnego zrodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 17:49, gothicsheep napisał:

Wiem z pewnego zrodla.

Owca ma wtyki wszędzie ;-) No nic może kiedyś forumowe pseudo zwierzaki same odejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hm ... na moje to po prostu trzeba takich ludzi olewać i/lub czekać aż sami wpadną we własną pułapkę. Bo prędzej czy później i tak coś ... "niestosownego" na forum palną. A co do GSów ... czy ktoś się orientuje czy NuGGet ma znowu bana czy tylko blokadę na sajta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 18:05, KŁEJK napisał:

Hm ... na moje to po prostu trzeba takich ludzi olewać i/lub czekać aż sami wpadną we
własną pułapkę. Bo prędzej czy później i tak coś ... "niestosownego" na forum palną.
A co do GSów ... czy ktoś się orientuje czy NuGGet ma znowu bana czy tylko blokadę na
sajta ?

Bana i najprawdopodobniej kazde jego nastepne konto bedzie banowane. Cale szczescie. Sprawa z Chaotizzo-Prince Jankiem juz mnie oslabila, ale jakby za te wybryki MiejskiegoKlasyka modzi daliby druga szanse temu trollowi, to bym chyba stad permanentnie prysnal. Najpierw dostal kolejnego bana za robienie z siebie pajaca na gsach typowych prowokatorow, potem wcielil sie w jego drugie konto (w MiejskiegoKlasyka wlasnie) i lazil po roznych tematach wyzywajac, grozac itp. itd., uzywajac przy tym masy wulgaryzmow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jak się nie mylę dostał bana, bo niecenzuralnie się wypowiedział na "zdjęcia forumowiczów", pamiętam że odpisałem mu iż będzie ban - zaraz potem zniknął (stało się...) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 18:15, Sheloi napisał:

wczoraj jak się nie mylę dostał bana, bo niecenzuralnie się wypowiedział na "zdjęcia
forumowiczów", pamiętam że odpisałem mu iż będzie ban - zaraz potem zniknął (stało się...)
xD


eee... ale chyba na niego nie "naskarzyles" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:28, nekromanta7 napisał:

eee... ale chyba na niego nie "naskarzyles" ?

A co to ma za znaczenie? Bylo to akurat zbedne, bo mod (konkretnie walgierz) byl na porzadku dziennym i sam w krotkim czasie sprzatnal intruza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się