poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 13:41, KooK napisał:

Nie chcę być uznany za UFO ani nic, ale wy potrzebujecie nagród (w postaci statusów)
żeby pisać na forum? O.o


Nie wiem jak inni ale odpowiem za siebie:fakt dla mnie status nie jest najważniejszy ale zawsze to coś jak się ma np. Delegata albo przewodniczącego przy nicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:43, rafekx 12 napisał:

> Nie chcę być uznany za UFO ani nic, ale wy potrzebujecie nagród (w postaci statusów)

> żeby pisać na forum? O.o

Nie wiem jak inni ale odpowiem za siebie:fakt dla mnie status nie jest najważniejszy
ale zawsze to coś jak się ma np. Delegata albo przewodniczącego przy nicku:)


Jak chcesz ;-). Ja to tam nawet mógłbym być na zawsze Obywatelem. Nie patrzę na rangę, tylko na to co inni piszą. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:28, cedricek napisał:

Kurcze, witam nowego Własnotytułowca :)


No tak, teraz to niby jakaś elita ;-))

Dnia 21.09.2008 o 13:28, cedricek napisał:

Naprawdę gratulacje, że tak szybko. I co ty teraz zrobisz? dalej będziesz tak wiele
pisał, czy sie opuścisz, bo już nie masz do czego dążyć? :P


W zasadzie też jestem zaskoczony, że nastąpiło to tak szybko. Nie upłynęło nawet 7 miesięcy, odkąd byłem Sekretarzem, a już przyszedł awans na Własny Tytuł. Będę dalej pisał jak zawsze, bo dla mnie jest to... podstawowa czynność życiowa ;-) Piszę bo po prostu mam o czym i chcę to robić, hehe.

Dnia 21.09.2008 o 13:28, cedricek napisał:

Pewnie teraz masz sprzeczne uczucia, bo z jednaj strony radość, z drugiej smutek, że
już więcej nic nie ma? :P


Jak to nie ma? Moderator, a potem jak będę w Gramie pracował to Konsul ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:41, KooK napisał:

Nie chcę być uznany za UFO ani nic, ale wy potrzebujecie nagród (w postaci statusów)
żeby pisać na forum? O.o


Widzisz forumowicze dzielą się na dwie grupy:

- Pierwsza grupa to osoby, które stawiają sobie za cel główny awanse na kolejne rangi (czyt. statusy) te osoby piszą między innymi dla zdobycia jak najszybszego awansu.

- Druga grupa to osoby, które wypowiadają się ze względu na fakt, że mogą porozmawiać z innymi ludźmi na różne tematy i nie zwracają większej uwagi na awanse. Nie mniej jednak cieszą się z awansu na kolejny status gdyż jest to coś fajnego, ale nie najważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:46, KooK napisał:

Jak chcesz ;-). Ja to tam nawet mógłbym być na zawsze Obywatelem. Nie patrzę na rangę,
tylko na to co inni piszą. ;]

Ło ho hoh, w świetle postów ktore często się tu widuje "Kiedy bedzie awans" "Awans juz niedługo" "Jescze pare postów i awansuje" to mądrosć jest :P Ogólnie to tak być powinno,m status powinen byc dodatkiem. Ale wiesz są osobniki które no cóż, status jest dla nich priorytetem i jeżeli awansu nie maja to jest :cry: i jak awansują to też jest :cry: bo długo do kolejnego awansu. takich ludzich powinno się raczej milczeć, ale chetnie bym ich wymienił, czego jednak nie zrobie bo popsuje ich myślenie ;) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:53, wip_01 napisał:

Ale wiesz są osobniki które no cóż, status jest dla nich priorytetem i jeżeli awansu nie maja to jest :cry:


A ja ciągle siedzę na przewodniczącym :cry: :P Swoją drogą już ponad 20 miesięcy. :D Już w sumie przestałem zauważać status, można powiedzieć, że się przyzwyczaiłem. ;] Przez jakiś czas myślałem o przyspieszeniu awansu, ale stwierdziłem, że na siłę w komentarzach udzielał się nie będę, szczególnie jeśli miałbym powtarzać to, co inny napisali...

A co do postu Twojego, jak i tego, do którego się odnosisz - pisać sobie takie coś można, ale co to da? Spamerzy byli i będą. Ba, nawet my, pisząc tu po raz n-ty to samo też spamujemy, tylko trochę inteligentniej. :P Spamuj z rozsądkiem - to moje nowe hasło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:53, wip_01 napisał:

Ło ho hoh, w świetle postów ktore często się tu widuje "Kiedy bedzie awans" "Awans juz
niedługo" "Jescze pare postów i awansuje" to mądrosć jest :P


Ja osobiście nie za bardzo to pojmuje.

Przecież rangi to zwykły dodatek, którego równie dobrze mogłoby nie być - ale wraz znajdują się osoby (stosunkowo jest ich dużo, ale się nie ujawniają) dla których status to podstawa. Nabijają posty, piszą żeby tylko licznik wskazywał większą liczbę, a oni zdobyli rangę na wyższym poziomie i mogli się lansować. Postawa tych osób jest dość dziwaczna, ale w dobie dzieci Neostrady można spodziewać się wszystkiego...

Dnia 21.09.2008 o 13:53, wip_01 napisał:

długo do kolejnego awansu. takich ludzich powinno się raczej milczeć, ale chetnie bym
ich wymienił, czego jednak nie zrobie bo popsuje ich myślenie ;) ^^


Piękne powiedzenie mówi: "Kochaj wrogów, to ich osłabi", hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:50, wdowiakm napisał:

cieszą się z awansu na kolejny status gdyż jest to coś fajnego, ale nie najważniejszego.

O! A jeszcze niedawno w tym temacie w dyskusji ze mną wyrażałeś zupełnie przeciwną opinię, no ale w myśl porzekadła, że tylko krowa nie zmienia zdania nie czepiam się. Tylko taka zmienność opinii też nie jest zbyt dobra.

@@@KooK
Wiesz, to, że ktoś się cieszy z awansu nie musi oznaczać, że pisze tylko po to, by go dostać. Większość pisze dla samej radości pisania, czy dyskusji z innymi gramowiczami, ale cieszą się z awansu. Nie jest nic złego w tym. Łatwo ich odróżnić od tych, którzy co chwila lamentują kiedy awans (albo dają sobie w podpisie teksty w stylu "ja chcę Sekretarza!!!"). Wiesz u mnie awans wywołuje uśmiech, ale nie piszę tego posta z myślą: "no, jeszcze troszkę i będzie awans" :) Ot, mała subtelna różnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 14:57, mała16 napisał:

O! A jeszcze niedawno w tym temacie w dyskusji ze mną wyrażałeś zupełnie przeciwną opinię,
no ale w myśl porzekadła, że tylko krowa nie zmienia zdania nie czepiam się. Tylko taka
zmienność opinii też nie jest zbyt dobra.


Ja nie zmieniłem zdania na ten temat tylko wyraziłem jak jest z tymi co nie zależy im na awansie...
Nie chce się kłócić ale łapiesz za słówka nie rozumiejąc o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:40, wdowiakm napisał:

Ja nie zmieniłem zdania na ten temat tylko wyraziłem jak jest z tymi co nie zależy im
na awansie...

Wiesz no kłamać w żywe oczy nie musisz bo przecież dyskusja jest w tym temacie parę stron wcześniej. Bodaj młodego miro zganiłeś wtedy. Pamiętasz? ;] No i wtedy to ja pisałam, że awans może być jednocześnie fajny, ale i najważniejszy. A Ty miałeś inne zdanie na ten temat. Ja się nie czepiam, tylko zauważyłam pewną nieścisłość.

Dnia 21.09.2008 o 15:40, wdowiakm napisał:

Nie chce się kłócić ale łapiesz za słówka nie rozumiejąc o co chodzi...

Heh... zauważyłam u Ciebie pewną prawidłowość - jak ktoś się z Tobą nie zgadza to zawsze zarzucasz tej osobie, że nie rozumie co piszesz. To nie jest miłe ;/ No, ale mniejsza z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Znowu zaczynacie..? Idźcie sobie na prv... nie chce mi się tu tego czytać.

btw gratulacje dla master matroxa, już całkiem sporo nas z wt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:53, mała16 napisał:

Wiesz no kłamać w żywe oczy nie musisz bo przecież dyskusja jest w tym temacie parę stron
wcześniej. Bodaj młodego miro zganiłeś wtedy. Pamiętasz? ;] No i wtedy to ja pisałam,
że awans może być jednocześnie fajny, ale i najważniejszy. A Ty miałeś inne zdanie na
ten temat. Ja się nie czepiam, tylko zauważyłam pewną nieścisłość.


Nie kłamię! Poza tym wiem, że dyskusja jest a raczej kłótnia ;/
Nie ganiłem go tylko wyrażałem swoje zdanie. Nie posądzaj mnie o kłamstwo czy ganienie bo to wierutna bzdura. Wiem co pisałem i tego się trzymam. Tutaj napisałem jak jak jest i też coś nie pasuje ;/ Powtarzam mam cały czas takie samo zdanie jakie miałem nie zmieniłem go. Tutaj napisałem jak jest i nie ważne w tej sytuacji co ja o tym myślę bo gdyby było ważne to od razu bym napisał w ten sposób "Uważam, że...." A nie w ten sposób jaki napisałem.

Dnia 21.09.2008 o 15:53, mała16 napisał:

Heh... zauważyłam u Ciebie pewną prawidłowość - jak ktoś się z Tobą nie zgadza to zawsze
zarzucasz tej osobie, że nie rozumie co piszesz. To nie jest miłe ;/ No, ale mniejsza
z tym.


Nie nie zarzucam tego samego, że mnie nie rozumie, to Ty sobie to dopowiadasz, ale to nie temat na to. Dla Ciebie co kol wiek bym nie napisał to by było nie miłe (zauważyłem to, bo tylko odpisujesz jak w czymś się nie zgadzamy,a jak się zgadzamy to nie przyznasz mi racji). Powtarzam nie chce się kłócić, ale nie łap mnie za słówka...

Uważam rozmowę za zakończoną już nie odpiszę nie będę robił tutaj śmietniska zbędnymi postami.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:52, Laska-z-Polski napisał:

Już?! A ja myślałem, że cię chociaż na sekretarzu dogonię... Trzeba będzie załatwić ci
degrada ;P


Oj, to nie będzie Ci łatwo ;-)

Sprowokować moją skromną osobę do tego, by zaczęła pisać nie tak, jak powinna będzie trudno - chyba, że zastosujesz kary cielesne. Wtedy niestety wcześniej czy później trzeba będzie się poddać...

Dnia 21.09.2008 o 15:52, Laska-z-Polski napisał:

Gratulacje, oczywiście :]


Dzięki!

Dnia 21.09.2008 o 15:52, Laska-z-Polski napisał:

Budo
btw gratulacje dla master matroxa, już całkiem sporo nas z wt ;]


40 osób na ponad 37 tysięcy użytkowników... ja wiem, czy dużo? ;P Mimo wszystko, wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się